>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

M 18

marian123415

Użytkownik
Jak to jest możliwe, że jeden z największych bukmacherów jakim jest bwin, nie ma takiej opcji jak czat online. W ogóle, żeby się z nimi skontaktować to potrzeba cudu. Czekać tydzień na odpowiedź na jednego prostego maila? Dla mnie to jest lekka kpina i wielki niedociągnięcie z ich strony.
Popieram w 100%. Czesto przydało by sie załatwic sprawe &#39;od reki&#39; ale niestety nie mozna...
 
B 0

bodzio1

Użytkownik
Bwin-opinie
jestem w bw ok.5-6 lat w czasie gry na live zostałem zablokowany blokada trwa ok.2 tyg.po ok.1,5 tyg.wadomość &#39;&#39;po weryfikacji twoje konto zostalo odblokowane&#39;&#39;wchodzę na konto a tu lipa tymczasowa blokada konta czy ktoś miał podobny problem proszę o odpowiedzi
 
L 0

lachim

Użytkownik
Witam,zalozylem ostatnio konto na BW i wplacilem pieniadze, niestety nie wwiedzialem co zrobic by dostac bonus powitalny,chodzilo o jakis kod promocyjny, czy jest mozliwosc ze jeszcze go dostane? napisalem mejla tydzien temu ale mi nid odpisali, szkoda ze nie ma czatu na bW. prosze o odpowiedz ???? pozdrawiam Lachim!
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Z bonusem to nie wiem co zrobić ale bwin prędzej czy później odpisze na maila.Mi ostatnio na maila odpisali po około 10 dniach.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Spokojnie ja czekam już na odpowiedź odnośnie bonusu 17 dni kalendarzowych a 13 roboczych. Ponawiałem swoje maile i nic. Ja już straciłem cierpliwość i mam to gdzieś.
Pisałem odnośnie bonusu dla nowych graczy 100%.
 
B 0

b0n0v0x

Użytkownik
jak nie zalozyles konta z linku promocyjnego to bonusu nie dostaniesz!
przynajmniej tak jest u mnie 10 stycznia wyslalem pierwszego maila o przyznanie i do tej pory nie ma NIC
takze nie wroze sukcesu
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja sobie wpłaciłem przez skrill kaskę, zrobiłem obrotu na około 2k środkami i przelałem wygraną z powrotem na skrill, przy wypłacie załączyłem im fotki ze skanera odnośnie mojego ID. Póki co 12 h mija a tu zero odpowiedzi. Bwin ma super oferte live, ale więcej do nich nie wpłace $$, wole betclick, gdzie wypłaty na skrill idą ~10 min xP
Wysłałem im maila, ile potrzebują czasu na ogarnięcie dwóch fotek ze scanu, sprawdzenie mojego ip czy nie mam multi konta, i wypłaty środków na skrill, to póki co dostałem autamat:
Dziękujemy za Twój e-mail.
W związku z ogromną ilością e-maili jakie w tej chwili otrzymujemy, wydłużył się okres w jakim na nie odpowiadamy.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe z tego powodu.
Support team bwin
Uwaga: ta wiadomość została automatycznie wygenerowana przez system pocztowy. Prosimy na nią nie odpowiadać.
????
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
jestem użytkownikiem Bwin od nie całego roku. nigdy nie brałem od nich żadnych bonusów, więc nie mogę się ta ten temat wypowiedzieć, ale wypłacałem kilka razy kwoty powyżej 2K, oczywiście po takiej wypłacie konto jest zblokowywane, nie pomagaja mejle, dowody tozsamosci przesylane przeze mnie . jest to bardzo irytujace, kazdy klopot tlumacza problemami technicznymi. potrafia nie odpowiadac na e-mail przez tydzień, dwa. Po aktualizacji strony straciłem swoje punkty b&#39;inside, ktore byly jeszcze wazne przez rok czasu. Swoja karta nie moge juz wplacac pieniedzy, musze uzywac skrill. rzadania, bo prosby juz nie pomagaja odblokowania mojej karty nie działają. Po miesiącu czasu odpowiedzieli, że z moją kartą już jest ok i mogę z niej korzystać. Niestety to nie prawda i nie działa, dalej mi już nie odpowiadają na e-maile związane z tą sprawą. Wczoraj urodził mi się kolejny problem postawiłem zdarzenie, które weszło (oglądałem mecz live) a Bwin zatwierdził zakład jako przegrany... Powiedzcie mi ile jeszcze można ich znosić. Jestem tam tylko ze względu na ofertę z kornerami , nic więcej , ale widać że już do tego doszli i nawet wygrane kupony z rzutami rożnymi kwalifikują mi jako przegrane. Uciekajmy stamtąd, bo to nie ma sensu ... pozdrawiam
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
ja chyba im CV wyśle, że jak nie mają ogarniętych ludzi do wsparcia technicznego, to z chęcią dla nich popracuje ????
Edit:
Dostałem dziś odpowiedź od Bwin:
Szanowny Panie xxx,

Dziękujemy za e-mail oraz cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.
Uprzejmie informujemy, że kopia dokumentu nie została zaakceptowana przez nasz Dział Bezpieczeństwa.
Prosimy zatem o ponowne przesłanie czytelnej kopii dokumentu.
Prosimy o przesłanie zeskanowanej kopii lub zdjęcie cyfrowe dokumentu tożsamości korzystając z następującego linku:
https://www.bwin.com/account.aspx?view=PayIn&amp;amp;subview=Upload
Prosimy, aby rozmiar pliku nie przekraczał 5MB. Dokument prosimy zapisać i wysłać najlepiej w formie pliku .jpg.
Jeśli wymagany dokument zostanie przesłany za pomocą faksu (0043 120 533 01 8000), prosimy o umieszczenie na jego kopii nazwę użytkownika. Prosimy również upewnić się, że imię i nazwisko oraz data urodzenia są czytelne.
Wypłata z dnia 12.02.2013 w wysokości xxx PLN zostanie przeprowadzona niezwłocznie po otrzymaniu czytelnej kopii dowodu tożsamości.
Zostanie Pan poinformowany drogą mailową o terminie jej realizacji. Proces ten trwa standardowo 1-3 dni od daty przypisania dowodu tożsamości do konta bwin.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem
Team z bwin
b&#39;inside Green Members

I odpisałem im:
Dobry wieczór !
Przepraszam bardzo, ale nie mam na nazwisko xxXxx, a xxxxx, widzę że u was w Teamie, nie dość że osoby ze słabym wzrokiem w dziale bezpieczeństwa pracują, to i jeszcze problemy z poprawnym pisaniem ma support.
Wracając do sedna, wysłałem wam dwie kolejne fotki dowodu, które zrobiłem telefonem bo nie posiadam już skanera. Zresztą jeżeli na pierwszych fotografiach twierdzicie że jest nieczytelne to polecam: http://centrum-okulistyczne.elblag.pl/ Dosyć tanio mają, zapewniam.
Chciałem wam dodatkowo od siebie w celu weryfikacji dosłać fakture za abonament telefoniczny i wyciąg konta bankowego, ale pojawił się piękny napis: Osiągnąłeś maksymalną dozwoloną liczbę prób załadowania pliku. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, by otrzymać więcej informacji lub spróbuj ponownie później.
Stąd też wysyłam wam w załączniku, zescanowane ID, fotki ID z telefonu , rachunek za telefon, screen z konta skrill i 4 miesięczny wyciąg z konta.
Ponadto, całą sytuacje opisuje na forum bukmacherskim i jeżeli środki na moim koncie skrill nie zostaną przesłane w przeciągu 5 dni roboczych, sprawę kieruje do wyjaśnienia bezpośrednio do ecogra.
Pozdrawiam,
xxx
Ps: W nazwisku nie ma &quot;p&quot;, zapewniam.

Edit2:
związku z tym, że firma jest krzaczasta, postanowiłem zamknąć tam konto. Wszedłem na pokera i komuś dałem 560 zł ???? Zagrałem all in z 2 , 4. Tak czy inaczej, więcej tam grać nie będę, bo szkoda czasu i nerwów.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
jak nie zalozyles konta z linku promocyjnego to bonusu nie dostaniesz!
przynajmniej tak jest u mnie 10 stycznia wyslalem pierwszego maila o przyznanie i do tej pory nie ma NIC
takze nie wroze sukcesu
oj nie zgodze sie...tez nie skorzystalem z linku, zalozylem konto,wplacilem kase i bonusu ani slychy ani widu:p Meile pisalem srednio raz na tydzien,i zawsze dostawalem odpowiedz,ze moj przypadek jest analizowany przez odpowiedni departament.Po rownym miesiacu czekania na jakakolwiek reakcje z bwin napisalem komentarz na ich twiterze,(kilka dni wczesniej napisalem im meila ostrzegawczego ze to zrobie na FB Twitterze i innych)ze oszukuja z bonem powitalnym i zeby nie zkladac tam kont....na drugi dzien bonus byl i meil takiej tresci mniej wiecej&quot;Pomimo nie skorzystania z linku promocyjnego udalo sie przyznac Panu bonus.Przypominamy ze....ble ble z regulaminowym obrotem etc..&quot;
PS korzystam z wersji hiszpanskiej bwin jednak mysle ze to bez znaczenia.Co proponuje?to samo co ja(nie masz nic do stracenia) Postrasz negatywnymi kometarzami na portalach spolecznosciowych(nie tylko polskich),daj im pare dni,jak nie zadziala umiesc jeden komentarz na Fb lub twiterze i zobaczysz jak nagle znajda czas...pzdr
 
wiesniacki 4

wiesniacki

Użytkownik
a ja nie mogę się zalogować w Bwin i chyba zmieniam buka na Bet365. Pozdro
Ja po krótki czasie gry w Bwin przenisłem się właśnie do Bet365, jak dlamnie zmiana na plus choć z Bwinem jakiś problemów nie było
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Niedawno zarejestrowałeś się na bwin.com i dokonałeś wpłaty, by otrzymać bonus rejestracyjny. W wyniku problemów technicznych, nie byliśmy w stanie przyznać bonusu w momencie dokonania wpłaty.
W ramach przeprosin przekazaliśmy na Twoje konto bonus, który możesz natychmiast wykorzystać w zakładach sportowych.
Zaloguj się w sekcji “Moje konto” i przejdź do zakładki “Obecne bonusy”, aby poznać szczegóły.
Przepraszamy za utrudnienia.
Team z bwin


bonus na koncie.....
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
U mnie sprawa zablokowanego konta i 4000zł ciągnie się od 13 dni, bez żadnego odzewu. Dzisiaj dodzwoniłem się do polskiego supportu i Pani, choć miła, nie potrafiła mi nic powiedzieć, tylko tyle że sprawa została przekazana do działu finansowego i trzeba czekać na odpowiedź meilową, no i że nie ma sensu wysylać 10 meili z ponagleniem bo to nic nie zmienia... Dla zainteresowanych koszt za 3 minuty 7,50zł.
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
podaj numer telefonu:&gt; wiec pewnie pasuje poczekac na weryfikacje wkoncu przyjdzie ???? tylko po ilu ma ktos zweryfikowane konto jak ta kto niech napisze ile czekał
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Ciąg dalszy moich przygód z Bwin. Przypomnę. Wpłaciłem, bonusu nie dostałem. Obróciłem 1 raz. Zarobiłem niewiele. Wypłaciłem na konto (30 złotych opłaty.
Otóż okazało się, że zażądali zwrotu z mojego banku pieniedzy i one zostały anulowane! Pod pretekstem bonusu, którego nie dostałem. Po 2 miesiącach od zarejestrowania bonus został dopisany, natomiast od razu został on anulowany, gdyż termin obrotu MINĄŁ w trakcie czasu, kiedy bonusu nie było! Normalnie nie wiem co to za pajacowanie. W głowie mi się to nie mieści.
Pieniądze wróciły na konto w Bwin, za to obciążyli mnie opłatą 30 złotych za przelew, który nie został wykonany. Nie zauważyłem, ponieważ po zleceniu przelewu dostałem przelew przypadkowo z innego źródła na tę samą kwotę.
I tak wpłaciłem, obróciłem 1 raz. Bonusu nie dostałem, teraz dwa razy mnie pukną na 30 złotych za wypłatę. Normalnie w głowie się to nie mieści! W żadnym bukmacherze nawet w połowie mnie tak źle nie potraktowano!
 
Do góry Bottom