>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin a mozesz wymienic jakies pozytywne fakty z update&#39;u na Bwinie?
Poczekam do zakończenia aktualizacji. Na tą chwilę nie będę oceniał zmian, bo domyślam się, że niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.
Czekam na odpowiedź z odpowiedniego departamentu bwin.com, związku z opłatami za wypłat. Sylar mi opisał sytuację na priv i mam zamiar chociażby spróbować &quot;wywrzeć&quot; poprawki w tej kwestii.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Poczekam do zakończenia aktualizacji. Na tą chwilę nie będę oceniał zmian, bo domyślam się, że niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.
Czekam na odpowiedź z odpowiedniego departamentu bwin.com, związku z opłatami za wypłat. Sylar mi opisał sytuację na priv i mam zamiar chociażby spróbować &quot;wywrzeć&quot; poprawki w tej kwestii.
Ja na przykład po aktualizacji nie mogę się zalogować na swoje konto i też jest &quot;git&quot; i zamrożone pieniądze sobie czekają, będą jaja jak nie będzie już mojego konta :razz: :]
 
N 0

neo007

Użytkownik
Bwin dało ciała na całej linii, skoro mówimy, że to poważna firma to równie poważnie powinna podejść do update&#39;a. Skoro nie możemy poradzić sobie aktualizacją, przez 2 dni bo mniej więcej tyle była zawieszona strona to robimy update przez tydzień nawet i oddajemy stronę do użytku kiedy wszystko śmiga, a Bwin na łapu-capu po dwóch dniach włączyło stronkę, żeby robić kasę na ludziach. Zmienili regulamin, w którym zakładam bez czytania, że umieścili kilka kruczków na swoją korzyść, zmienili warunki form płatności, prowizje, wypłaty w USD lu EURO to już dla mnie jakiś absurd. Ja po updatcie nie wnioslem zadnego zakladu żeby przypadkiem nie zaakceptować nowych warunków handlowych tych zdzierców wypłacam swoje osiem baniek i spadam na innego buka bo póki co porażka.... zastanawiam się ile tylko z moich 8 banieczek po wyplacie dojdzie na moje konto bo nie ogarniam jakiś śmiesznych przeliczników EURO;USD
 
P 0

paputek

Użytkownik
Neo doradzam transfer na Skrill lub Neteller a pozniej do innego buka. Nic to nie kosztuje.
Przy przelewie z 550zl chcieli mi wyplacic 460zl (kwota mniejsza przez 30zl prowizja i kurs pln-eur). Uwazam ze zmiana wyplat tylko na USD i EUR to dziadostwo jak dla tak renomowanego bukmachera. Jesli ktos nie ma konta w walucie to zawsze bedzie stratny na przewalutowaniu. Odbije im sie to czkawka.
 
A 0

artek

Użytkownik
ja od srody nie mam zadnej odpowiedzi od nich nic 0 nul .
Napisalem przed chwila znowu e&#39;miala czemu mam zablokwoane konto i co z moja wyplata 210PLN.

Nieciekawie to wyglada ludzie naprawde wyplaty nie mam i konto zablokowane ktore istnieje juz 6lat na w bwinie i ostatni meil od nich we wtorek to ze nie moga mnie zydentifikowac w bazie danych ...... a jak zrobilem depo we wtorek to jakos bylem zidentyfikowany ehh szkoda gadac
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pytanie do moderatorów-DLACZEGO TEN DZIAŁ NIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTY?Dzieci się uspokoją,pomogą w domu na święta i nie będą płakać codziennie,że nie dostają wypłaty i nie mogą poczekać na koniec zmian w bwinie.
 
G 2

goldeneczek

Użytkownik
dodam od siebie, żebyście nie grali w pokera w przeglądarce.....heads up za 33$ i nowe super oprogramowanie zawieszone...i po 5 min turniej ponoć przegrany....teraz o smieszną stowke bede sie upominal 2 tygodnie z marnym skutkiem zapewne...???? bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

paputek

Użytkownik
Pete ty chyba aspirujesz do miana pro-moderatora. Moze wydaj jakis rozkaz w tej sprawie, aby zamkneli watek.
Forum dyskusyjne ma na celu wymiane doswiadczen, pogladow. Rozumiem ze mamy wszyscy myslec tak jak ty?
Update w Bwinie za sprawa braku wlasciwej informacji i czytelnosci podjetych dzialan zachwial zaufanie do nich. W gre wchodza pieniadze a to delikatna sprawa. Nie widze problemu zeby ktos powiedzial co mysli o tego typu dzialaniach.
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Pete aspiruje do bycia Panem dobrym samarytaninem, który szkodzi. Po pierwsze, co to znaczy &quot;święta&quot;. Nie znam tego wyrazu. Nie istnieje on u mnie w słowniku, a zasób słów mam dośc pokaźny. Tak więc może Pan pete zajmie sie własnym życiem a nie bedzie pouczał innych?
Przedmówca dobrze napisał, to forum służy w tym dziale do opinii i doświadczeń.
Z mojej strony zmiane na bwin oceniam narazie pół na pół... Fajnie, że dodali np. statystyki, ale pokera popsuli... I tak plus goni minus i na odwrót. Zobaczymy za tydzien co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Utwórzcie razem jakiś front płaczków i płaczcie sobie na privie,że nie możecie poczekać aż dany bukmacher się zaktualizuje.Wiadomo,nie jest wesoło,że zalegają z wypłatami i są ciągłe problemy,ale jeśli naprawdę sądzicie,że kilka postów na dzień zmieni coś w statucie waszych wypłat to jesteście co najmniej naiwni.Ale w sumie chcecie to płaczcie,podobno ludzie czują się lepiej jak inni mają te same problemy.Trzymam kciuki za waszą bohaterską walkę z systemem.
 
S 0

ss89

Użytkownik
Jak można brać 30zł prowizji od wypłaty? Czekam aż to zmienią. Życzę wam wszystkiego najlepszego i żeby pieniądze wam wróciły na konto ???? Ja sobie poczekam bez nerwów bo na pewno taki update jest pracochłonny i chwilę potrwa zanim go ukończą
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak nie masz kasy na koncie w Bwin to zignotuj ten problem.
Załóż konto w Gamebookers.
To jest w 100% kopia Bwin.Te same zakłady standardowe i live,takie same kursy ,identyczna grafika literowa,tylko kolor strony inny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety Bwin zawiódł klientów przypuszczam że przy tak licznych jak dotąd skarg a jest ich parę set. Może zmienią tę kontrowersje tylko czy klienci ich przekonają ?...... Jak nie my to kto...
 
Do góry Bottom