>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

A 0

artek

Użytkownik
To pięknie, ostatnie oszczędności wpłacacie do bwinu, żeby brat czy tam ty pograł sobie w kasynie licząc na fortunę. Ambitnie!

Bwin ma problemy po aktualizacji, radzę cierpliwe bo to nie oszuści tylko poważna bukmacherska firma sponsorująca takie kluby jak Real Madryt, Manchester United czy Bayern Monachium.

Wystarczy co nich napisać jeden mejl, a po paru dniach Ci odpowiedzą. Nerwy, wyzywanie supportu kompletnie odradzam.

Aha zapomnialem dodac ze po update po zalogowaniu sie nie mozna bylo wplacic kasy trzeba bylo im skany wyslac znowu .... 2 godziny po wyslaniu skanow juz bylo wszystko ok wiec jakim cudem teraz konto jest zablokowane?

Nigdy w ciagu 6 lat bo tyle tam istnieje to konto nie bylo z niczym problemow naprawde z niczym wyplata na konto w 90 % byla na drugi dzien juz ,wiec niewiem co to ma znaczyc napisalem do nich na ang. support i opisalem cala sytuacje + znowu zalaczylem skany dowodu ale smierdzi mi tu cos glownie przez to ze oplata 30zl jest jak sie zleca na konto wiec cuchnie mi tu cos
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wiec cuchnie mi tu cos
Mi też &quot;cuchnie&quot;... Twoim multikontem. Po cholerę zakładasz 3 konto na forum? Na Bwin ile ich masz? Ogarnij się użytkowniku @Ogarnięty, bo wkrótce Twoja kariera na forum może dobiec końca...
Bwin cały czas pracuje nad update systemu, więc troszkę cierpliwości, dajcie im czas na zakończenie akcji.
Czym więcej piszecie maili z głupotami, tym dłużej potrwa odpisywanie na nie.
Nie rozumiem lamentu niektórych osób...
 
A 0

artek

Użytkownik
Mi też &quot;cuchnie&quot;... Twoim multikontem. Po cholerę zakładasz 3 konto na forum? Na Bwin ile ich masz? Ogarnij się użytkowniku @Ogarnięty, bo wkrótce Twoja kariera na forum może dobiec końca...

Bwin cały czas pracuje nad update systemu, więc troszkę cierpliwości, dajcie im czas na zakończenie akcji.
Czym więcej piszecie maili z głupotami, tym dłużej potrwa odpisywanie na nie.
Nie rozumiem lamentu niektórych osób...
jedno konto na forum to jakies stare artek to moje a ogarniety to konto brata i on dopiero po moim 1 poscie tu powiedzial mi ze to on pisal przede mna posta .....

EDIT: wiadomosc od bwina &quot; Szanowny Panie XXXXXXX,

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, iż w związku z modernizacją systemu, dostęp do naszego serwisu został chwilowo ograniczony. Niestety, nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu zakończenia tej aktualizacji. Prosimy zatem regularnie sprawdzać naszą stronę i ponowić próbę zalogowania.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.


Wiec moze jednak bedzie dobrze
 
A 0

artek

Użytkownik
kolejny e&#39;mial od biwn &quot;

Szanowny Panie XXXXXX,


Dziękujemy za e-mail.

Uprzejmie informujemy, że niestety nie mogliśmy zidentyfikować Pana konta bwin w naszej bazie danych i odpowiedzieć na Pana pytanie. Prosimy zatem o ponowne przesłanie nam pytania, z którym się Pan do nas zwraca wraz z następującymi danymi osobowymi:

Nazwa użytkownika:

Niezwłocznie po otrzymaniu wszystkich danych, prześlemy odpowiedź na Pana pytanie.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.


Ja sie pytam czy ja pisze e&#39;miale z powazna firma? jak to rozumiec ze wczoraj 1 raz loguje sie po update i trzeba bylo skay przeslac i przeslalem 2 godziny pozniej juz bylo wszystko ok i nagle po zleconej wyplacie konto zablokowane i nie moga mnie znalezc w bazie danych no proszeeee ........
 
A 0

artek

Użytkownik
Nie bierz tego do siebie,ale nie musisz tutaj prowadzić mini pamiętnika ze swojej heroicznej walki o 200 zł...

Widze ze ktos mojego posta usunal zal mi tej osoby ,po to jest forum aby sie wypowiadac. Pete jestes bardzo madry podaruje bwinowi moje 200zl za frajer ty bys tak zrobil nie? haha do lez mnie rozmieszyles koles
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widze ze ktos mojego posta usunal zal mi tej osoby ,po to jest forum aby sie wypowiadac. Pete jestes bardzo madry podaruje bwinowi moje 200zl za frajer ty bys tak zrobil nie? haha do lez mnie rozmieszyles koles
Ochłoń artek.
Już dwie osoby w tym ja i administrator + support bwinu napisał Ci żebyś cierpliwie poczekał bo mają problemy z aktualizacją, wiele osób ma takie problemy jak ty. Oni robią wszystko by przywrócić wszystko do należytego porządku. Zrozum, że tam też pracują ludzie, mają masę roboty na głowie i też czasami popełniają błędy, do tego dodać należy złośliwość rzeczy martwych. Wiesz ile to dla nich jest te Twoje 50€? Całe *****.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wiesz ile to dla nich jest te Twoje 50€? Całe *****.
Weź nawet tak nie żartuj.Od momentu,kiedy zablokowali mu konto,dziwnym trafem firma odzyskała płynność finansową,a w kuluarach mówi się nawet,że Real nagle zaczął poważnie myśleć o sprowadzeniu Messiego.Przypadek?Nie sądzę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Artek przeczytałem twoje wypowiedzi, nie zdziw się jak jeszcze się do ciebie doczepią. Z tego co wyczytałem to zagrałeś tylko za 0,82pln z wpłaconych 210,82pln. Pamiętaj że zgodnie z regulaminem wpłacona kwota musi być raz obrócona, w dowolnym produkcie. To że wcześniej udawało ci się wypłacać bez obrotu, nie znaczy że będzie tak zawsze. Ostatnio zaczęli egzekwować ten punkt regulaminu. Może się też udać, ale nie licz zawsze na farta. Pamiętaj wpłacona kasa powinna być zagrana przed wypłatą.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Artek przeczytałem twoje wypowiedzi, nie zdziw się jak jeszcze się do ciebie doczepią. Z tego co wyczytałem to zagrałeś tylko za 0,82pln z wpłaconych 210,82pln. Pamiętaj że zgodnie z regulaminem wpłacona kwota musi być raz obrócona, w dowolnym produkcie. To że wcześniej udawało ci się wypłacać bez obrotu, nie znaczy że będzie tak zawsze. Ostatnio zaczęli egzekwować ten punkt regulaminu. Może się też udać, ale nie licz zawsze na farta. Pamiętaj wpłacona kasa powinna być zagrana przed wypłatą.
Popieram kolegę, ponieważ autor mocno się zagalopował. Nie czyta regulaminów, Wyraźnie nie rozumie jego treści a próbuje walczyć niby o &#39;&#39;swoje&#39;&#39; ale nie zapomnijmy że bukmacher także musi zarobić i wymagany jest obrót całego depozytu x1. Także jego zarzuty są w zupełności nie trafne i tak na prawdę powinni Ci zablokować konto za nie wiedzę.
 
A 0

artek

Użytkownik
Skoro przez 6 lat nie musialem robic obrotu a teraz chca to ok niech cofna kase i sie cos obstawi najwyzej i to bedzie ostatni mecz tam obstawiony. Dziwne ze we wtorek robie depo wszystko gra a po wyplacie konto mi zablokowali haha i pisza w e&#39;mailu ze nie moga rozpoznac mojego konta w bazie danych superrrr mimo ze im w e&#39;mailu wyslalem skany dowodu juz 5 raz chyba i login i pelne dane.Smiech na sali i to taka powazna firma ciekawe ile ludzi odejdzie od nich beka.Czyli podsumowujac jak zrobilem we wtorek depozyt bylo im wspaniale i moje konto bylo rozpoznawane a jak zlecilem wyplate to konto zamkneli i juz go nie ma w bazie danych ... ???? superrr
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Haha jak wpłacasz 200 zł to nie możesz zagrać za 80 gr i po prostu wypłacić.Beka,że nie znasz regulaminu,superrr.Jak od nich odejdziesz to na pewno się już nie podniosą.
 
A 0

artek

Użytkownik
Haha jak wpłacasz 200 zł to nie możesz zagrać za 80 gr i po prostu wypłacić.Beka,że nie znasz regulaminu,superrr.Jak od nich odejdziesz to na pewno się już nie podniosą.

Dobra mądralo to czemu mi nie cofną kasy i nie napiszą ze mam zrobic obrot?
Tylko po zleceniu wyplaty zablokowali konto i pisza ze nie moga zidentyfikowac mojego konta w bazie danych? skoro konto 6 lat tam istnieje? No prosze jak jestes taki uczony to slucham odpowiedz na to pytanie jakim cudem mnie nie ma w tej bazie danych ???????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
A ja właśnie otrzymałem takiego maila, czekam na kaskę ???? jak przyjdzie to dam znać czy przyszło mniej czy tyle samo:
Your Cash out request received on 18-DEC-12 19:21 CET with transaction ID xxxxxxxxxxxxxxxxxxx from your Account &quot; &quot; has been approved and is currently being processed. Please see the payment distribution below for complete issuing details:
Cash Out - Payment Distribution
------------------------------&lt;wbr&gt;--------------
Payment ID Payment Type Amount*
------------------------------&lt;wbr&gt;--------------
xxxxxxx BankTransfer PLN xxxxxxxxxxx
------------------------------&lt;wbr&gt;--------------
* Amount displayed is based on your Account Currency without any applicable fee.
Login to your Account to track your payment status at the Transaction History located under the Cashier section and click on transaction Status link for complete details.
Time taken for funds to reach you:
*If payment type is Visa please allow 3-5 business days.
*If payment type is Bank Transfer please allow 2-4 business days.
If payment type selected is different from above, please login to your Account and visit the Cashier Cashout section and if prompted to the request page of your last cash out option used, please select *All Options* from the drop-down list located on the top right which states *More Cash out Options* to be re-directed to Cashout options main page where you would see how much time it takes for funds to reach you.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Artek ogólnie to teraz mają tam straszne zamieszanie, niekoniecznie musi im chodzić o brak obrotu. Tak jak mówiłem Powinno się obrócić depozyt. Ale w związku z zamieszaniem jak już dojdą do ładu, może ci puszczą wypłatę bez obrotu.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przyszła kasa na konto, po drodze zniknęło 440zł. Zastanówcie się 2 razy zanim zdecydujecie się na wypłatę przelewem.
Pozdrawiam
 
kermitek 0

kermitek

Użytkownik
Ja mam też problem z tym bukiem... dostałem w sobote emeila, że przysługuje mi &quot;bonus urodzinowy&quot; 100% od wpłaty dokonanej w ciągu 7-miu dni... wpłata doszła, ale bonusu jak nie było, tak nie ma... kontaktu żadnego... na zapytania nie odpowiadają...lipa
 
A 0

artek

Użytkownik
no widze ze duzo osob ma problemy z bwin, sylarkowi wzieli sobie 440zl mi 210 i super ale sie tam musza cieszyc.Nigdy wiecej bwina !!! never a tak wogole od wczoraj od godz 18 nie dostalem od nich zadnej odpowiedzi co z moim kontem super dbaja o klientow widze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy Wy możecie zrozumieć, że Bwin jest w trakcie zmian i nic nikomu nie zginie? Kermitek na 100% otrzyma bonus, Artek na 100% odzyska kasę. Opinia pozostanie, a &quot;kulisami&quot; wszyscy będą zadowoleni.
Wszystko zostanie zrealizowane, ale mogą być opóźnienia. Waszych lamentów nie da się czytać!
 
Do góry Bottom