>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - opinie

J 0

jacqqq

Użytkownik
kolejny mail dzisiaj i kolejna odp o problemach technicznych, czy ktos otrzymał kase, której wypłatę zlecił najwcześniej w pon?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
we wtorek zlecałem i dalej czekam.
Jakiś czas temu mieli problemy z wypłatą na MB to anulowałem i poprosiłem na konto bankowe.Więc teraz idąc tym tropem nie chcąc czekać na kasę zleciłem od razu na konto a tu widzę znowu jakiś problem....
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
i jak tam sytuacja? ja po długiej wymianie maili i otrzymywaniu tych samych oklepanych formułek dowiedziałem się że moja wypłata &quot;jest w ostatnim etapie realizacji&quot;. Ciekawe co to niby ma znaczyć bo wiadomości od działu finansowego że przelew został zlecony nie dostałem jeszcze.W międzyczasie zleciłem wypłatę w formie zwrotu na kartę,zobaczymy czy tu tez będą problemy techniczne...
 
J 0

jurusmwa

Użytkownik
Mam to samo...wypłate zleciłem 16.08.2012...I do tej pory zadnego potwierdzenia...;/ na moje pytania odpisali ze kwota zostanie przelana z nieznacznym opuźnieniem itd...
 
D 0

dmagio

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej godny polecenia.Czytelne menu,duży wybór dyscyplin sportowych,na duży plus okienko czatowe.Wiele osób narzeka na Support,ale ja złego słowa nie mogę powiedzieć-na moje kilka pytań zawsze otrzymałem szybką odpowiedz.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka fajny bukmacher,ale jak poczekasz z tydzień na wypłatę to parę gorzkich słów nie unikniesz w swoich wypowiedziach.
No ,ale nie ma co zniechęcać.Problemy zdarzają się każdej firmie bukmacherskiej on-line.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Aranas - Guif 22:27 (13:12)
Odwrotnie wystawione kursy wg Bwin, tzn. zamiast 1.15 na gości, to tyle na gospodarzy, do połowy przegrana faworyta = rozliczony normalnie, na koniec Guif wygrana = zwrot :]

Nie ma jak wybiórcze traktowanie błędów, tak żeby uzyskać zysk ???? BWIN
Odpowiedź z Bwin : &quot; Uprzejmie informujemy, że wszystkie zakłady HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna 1X2 IF Guif Eskilstuna zawarte z kursem 6 i powyżej, musiały zostać anulowane ze względu na błędnie wystawioną ofertę.
Wszystkie inne zakłady z tego spotkania, w tym HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna Rezultat po 1. połowie, były wystawione poprawnie. Stąd zostały rozliczone, a nie anulowane.&quot;
Śmiać się z ich głupoty, czy płakać ? :?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
2 dni temu po zalogowaniu się na konto bwin zaproponował mi bonus 100% przy następnej wpłacie - aż 120 pln - za frajer. Zastanawiam się z jakiego tytułu ten bonu, lojalnościowy czy co... dostał ktoś podobny bonus?
Konto mam od bodaj roku, bonus na start odebrałem już dawno.
Co do buka - jak dla mnie jak najbardziej okej. Bogata oferta, żadnych jak do tej pory limitów, nawet jako prezent urodzinowy zaproponowali 40 pln bonusu... Byle tak dalej.
 
S 12

sick

Użytkownik
Aranas - Guif 22:27 (13:12)

Odwrotnie wystawione kursy wg Bwin, tzn. zamiast 1.15 na gości, to tyle na gospodarzy, do połowy przegrana faworyta = rozliczony normalnie, na koniec Guif wygrana = zwrot :]



Nie ma jak wybiórcze traktowanie błędów, tak żeby uzyskać zysk ???? BWIN

Odpowiedź z Bwin : &quot; Uprzejmie informujemy, że wszystkie zakłady HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna 1X2 IF Guif Eskilstuna zawarte z kursem 6 i powyżej, musiały zostać anulowane ze względu na błędnie wystawioną ofertę.

Wszystkie inne zakłady z tego spotkania, w tym HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna Rezultat po 1. połowie, były wystawione poprawnie. Stąd zostały rozliczone, a nie anulowane.&quot;

Śmiać się z ich głupoty, czy płakać ? :?
przecież doskonale wiesz że granie błędów buka to tylko kłopoty, ból, krew i pot
takich rzeczy się nie tyka - koniec kropka
 
B 0

bhpl

Użytkownik
Dokładnie sick masz racje, sam kiedys trafilem na blad buka w kursach na jakies mecz siatkowki, rozliczyli mi jako wygrana, a po dwoch dniach jednak jako przegrana, kasy nie wyplacalem bo myslalem ze jak rozliczyli jako win to zostawia a tu jednak nie.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Nie polecam nikomu. Oszuści jakich mało.
Najpierw rozliczają, przyjmują wypłatę, a po dwóch dniach, anulują wypłatę ręcznie i dają zwrot.
NIE POLECAM nikomu. Za błędy powinno się płacić. Każdy z nas za nie płaci, a więc bukmacher też powinien.
 
Do góry Bottom