>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

J 0

jacqqq

Użytkownik
kolejny mail dzisiaj i kolejna odp o problemach technicznych, czy ktos otrzymał kase, której wypłatę zlecił najwcześniej w pon?
 
G 621

gruby_czarny

Użytkownik
we wtorek zlecałem i dalej czekam.
Jakiś czas temu mieli problemy z wypłatą na MB to anulowałem i poprosiłem na konto bankowe.Więc teraz idąc tym tropem nie chcąc czekać na kasę zleciłem od razu na konto a tu widzę znowu jakiś problem....
 
G 621

gruby_czarny

Użytkownik
i jak tam sytuacja? ja po długiej wymianie maili i otrzymywaniu tych samych oklepanych formułek dowiedziałem się że moja wypłata &quot;jest w ostatnim etapie realizacji&quot;. Ciekawe co to niby ma znaczyć bo wiadomości od działu finansowego że przelew został zlecony nie dostałem jeszcze.W międzyczasie zleciłem wypłatę w formie zwrotu na kartę,zobaczymy czy tu tez będą problemy techniczne...
 
J 0

jurusmwa

Użytkownik
Mam to samo...wypłate zleciłem 16.08.2012...I do tej pory zadnego potwierdzenia...;/ na moje pytania odpisali ze kwota zostanie przelana z nieznacznym opuźnieniem itd...
 
D 0

dmagio

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej godny polecenia.Czytelne menu,duży wybór dyscyplin sportowych,na duży plus okienko czatowe.Wiele osób narzeka na Support,ale ja złego słowa nie mogę powiedzieć-na moje kilka pytań zawsze otrzymałem szybką odpowiedz.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka fajny bukmacher,ale jak poczekasz z tydzień na wypłatę to parę gorzkich słów nie unikniesz w swoich wypowiedziach.
No ,ale nie ma co zniechęcać.Problemy zdarzają się każdej firmie bukmacherskiej on-line.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Aranas - Guif 22:27 (13:12)
Odwrotnie wystawione kursy wg Bwin, tzn. zamiast 1.15 na gości, to tyle na gospodarzy, do połowy przegrana faworyta = rozliczony normalnie, na koniec Guif wygrana = zwrot :]

Nie ma jak wybiórcze traktowanie błędów, tak żeby uzyskać zysk ???? BWIN
Odpowiedź z Bwin : &quot; Uprzejmie informujemy, że wszystkie zakłady HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna 1X2 IF Guif Eskilstuna zawarte z kursem 6 i powyżej, musiały zostać anulowane ze względu na błędnie wystawioną ofertę.
Wszystkie inne zakłady z tego spotkania, w tym HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna Rezultat po 1. połowie, były wystawione poprawnie. Stąd zostały rozliczone, a nie anulowane.&quot;
Śmiać się z ich głupoty, czy płakać ? :?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
2 dni temu po zalogowaniu się na konto bwin zaproponował mi bonus 100% przy następnej wpłacie - aż 120 pln - za frajer. Zastanawiam się z jakiego tytułu ten bonu, lojalnościowy czy co... dostał ktoś podobny bonus?
Konto mam od bodaj roku, bonus na start odebrałem już dawno.
Co do buka - jak dla mnie jak najbardziej okej. Bogata oferta, żadnych jak do tej pory limitów, nawet jako prezent urodzinowy zaproponowali 40 pln bonusu... Byle tak dalej.
 
S 12

sick

Użytkownik
Aranas - Guif 22:27 (13:12)

Odwrotnie wystawione kursy wg Bwin, tzn. zamiast 1.15 na gości, to tyle na gospodarzy, do połowy przegrana faworyta = rozliczony normalnie, na koniec Guif wygrana = zwrot :]



Nie ma jak wybiórcze traktowanie błędów, tak żeby uzyskać zysk ???? BWIN

Odpowiedź z Bwin : &quot; Uprzejmie informujemy, że wszystkie zakłady HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna 1X2 IF Guif Eskilstuna zawarte z kursem 6 i powyżej, musiały zostać anulowane ze względu na błędnie wystawioną ofertę.

Wszystkie inne zakłady z tego spotkania, w tym HK Aranäs - IF Guif Eskilstuna Rezultat po 1. połowie, były wystawione poprawnie. Stąd zostały rozliczone, a nie anulowane.&quot;

Śmiać się z ich głupoty, czy płakać ? :?
przecież doskonale wiesz że granie błędów buka to tylko kłopoty, ból, krew i pot
takich rzeczy się nie tyka - koniec kropka
 
B 0

bhpl

Użytkownik
Dokładnie sick masz racje, sam kiedys trafilem na blad buka w kursach na jakies mecz siatkowki, rozliczyli mi jako wygrana, a po dwoch dniach jednak jako przegrana, kasy nie wyplacalem bo myslalem ze jak rozliczyli jako win to zostawia a tu jednak nie.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Nie polecam nikomu. Oszuści jakich mało.
Najpierw rozliczają, przyjmują wypłatę, a po dwóch dniach, anulują wypłatę ręcznie i dają zwrot.
NIE POLECAM nikomu. Za błędy powinno się płacić. Każdy z nas za nie płaci, a więc bukmacher też powinien.
 
Do góry Bottom