>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin a mozesz wymienic jakies pozytywne fakty z update&#39;u na Bwinie?
Poczekam do zakończenia aktualizacji. Na tą chwilę nie będę oceniał zmian, bo domyślam się, że niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.
Czekam na odpowiedź z odpowiedniego departamentu bwin.com, związku z opłatami za wypłat. Sylar mi opisał sytuację na priv i mam zamiar chociażby spróbować &quot;wywrzeć&quot; poprawki w tej kwestii.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Poczekam do zakończenia aktualizacji. Na tą chwilę nie będę oceniał zmian, bo domyślam się, że niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.
Czekam na odpowiedź z odpowiedniego departamentu bwin.com, związku z opłatami za wypłat. Sylar mi opisał sytuację na priv i mam zamiar chociażby spróbować &quot;wywrzeć&quot; poprawki w tej kwestii.
Ja na przykład po aktualizacji nie mogę się zalogować na swoje konto i też jest &quot;git&quot; i zamrożone pieniądze sobie czekają, będą jaja jak nie będzie już mojego konta :razz: :]
 
N 0

neo007

Użytkownik
Bwin dało ciała na całej linii, skoro mówimy, że to poważna firma to równie poważnie powinna podejść do update&#39;a. Skoro nie możemy poradzić sobie aktualizacją, przez 2 dni bo mniej więcej tyle była zawieszona strona to robimy update przez tydzień nawet i oddajemy stronę do użytku kiedy wszystko śmiga, a Bwin na łapu-capu po dwóch dniach włączyło stronkę, żeby robić kasę na ludziach. Zmienili regulamin, w którym zakładam bez czytania, że umieścili kilka kruczków na swoją korzyść, zmienili warunki form płatności, prowizje, wypłaty w USD lu EURO to już dla mnie jakiś absurd. Ja po updatcie nie wnioslem zadnego zakladu żeby przypadkiem nie zaakceptować nowych warunków handlowych tych zdzierców wypłacam swoje osiem baniek i spadam na innego buka bo póki co porażka.... zastanawiam się ile tylko z moich 8 banieczek po wyplacie dojdzie na moje konto bo nie ogarniam jakiś śmiesznych przeliczników EURO;USD
 
P 0

paputek

Użytkownik
Neo doradzam transfer na Skrill lub Neteller a pozniej do innego buka. Nic to nie kosztuje.
Przy przelewie z 550zl chcieli mi wyplacic 460zl (kwota mniejsza przez 30zl prowizja i kurs pln-eur). Uwazam ze zmiana wyplat tylko na USD i EUR to dziadostwo jak dla tak renomowanego bukmachera. Jesli ktos nie ma konta w walucie to zawsze bedzie stratny na przewalutowaniu. Odbije im sie to czkawka.
 
A 0

artek

Użytkownik
ja od srody nie mam zadnej odpowiedzi od nich nic 0 nul .
Napisalem przed chwila znowu e&#39;miala czemu mam zablokwoane konto i co z moja wyplata 210PLN.

Nieciekawie to wyglada ludzie naprawde wyplaty nie mam i konto zablokowane ktore istnieje juz 6lat na w bwinie i ostatni meil od nich we wtorek to ze nie moga mnie zydentifikowac w bazie danych ...... a jak zrobilem depo we wtorek to jakos bylem zidentyfikowany ehh szkoda gadac
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pytanie do moderatorów-DLACZEGO TEN DZIAŁ NIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTY?Dzieci się uspokoją,pomogą w domu na święta i nie będą płakać codziennie,że nie dostają wypłaty i nie mogą poczekać na koniec zmian w bwinie.
 
G 2

goldeneczek

Użytkownik
dodam od siebie, żebyście nie grali w pokera w przeglądarce.....heads up za 33$ i nowe super oprogramowanie zawieszone...i po 5 min turniej ponoć przegrany....teraz o smieszną stowke bede sie upominal 2 tygodnie z marnym skutkiem zapewne...???? bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

paputek

Użytkownik
Pete ty chyba aspirujesz do miana pro-moderatora. Moze wydaj jakis rozkaz w tej sprawie, aby zamkneli watek.
Forum dyskusyjne ma na celu wymiane doswiadczen, pogladow. Rozumiem ze mamy wszyscy myslec tak jak ty?
Update w Bwinie za sprawa braku wlasciwej informacji i czytelnosci podjetych dzialan zachwial zaufanie do nich. W gre wchodza pieniadze a to delikatna sprawa. Nie widze problemu zeby ktos powiedzial co mysli o tego typu dzialaniach.
 
donvitogrubas 2

donvitogrubas

Użytkownik
Pete aspiruje do bycia Panem dobrym samarytaninem, który szkodzi. Po pierwsze, co to znaczy &quot;święta&quot;. Nie znam tego wyrazu. Nie istnieje on u mnie w słowniku, a zasób słów mam dośc pokaźny. Tak więc może Pan pete zajmie sie własnym życiem a nie bedzie pouczał innych?
Przedmówca dobrze napisał, to forum służy w tym dziale do opinii i doświadczeń.
Z mojej strony zmiane na bwin oceniam narazie pół na pół... Fajnie, że dodali np. statystyki, ale pokera popsuli... I tak plus goni minus i na odwrót. Zobaczymy za tydzien co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Utwórzcie razem jakiś front płaczków i płaczcie sobie na privie,że nie możecie poczekać aż dany bukmacher się zaktualizuje.Wiadomo,nie jest wesoło,że zalegają z wypłatami i są ciągłe problemy,ale jeśli naprawdę sądzicie,że kilka postów na dzień zmieni coś w statucie waszych wypłat to jesteście co najmniej naiwni.Ale w sumie chcecie to płaczcie,podobno ludzie czują się lepiej jak inni mają te same problemy.Trzymam kciuki za waszą bohaterską walkę z systemem.
 
S 0

ss89

Użytkownik
Jak można brać 30zł prowizji od wypłaty? Czekam aż to zmienią. Życzę wam wszystkiego najlepszego i żeby pieniądze wam wróciły na konto ???? Ja sobie poczekam bez nerwów bo na pewno taki update jest pracochłonny i chwilę potrwa zanim go ukończą
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak nie masz kasy na koncie w Bwin to zignotuj ten problem.
Załóż konto w Gamebookers.
To jest w 100% kopia Bwin.Te same zakłady standardowe i live,takie same kursy ,identyczna grafika literowa,tylko kolor strony inny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety Bwin zawiódł klientów przypuszczam że przy tak licznych jak dotąd skarg a jest ich parę set. Może zmienią tę kontrowersje tylko czy klienci ich przekonają ?...... Jak nie my to kto...
 
Do góry Bottom