>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

sylar 87

sylar

Użytkownik
Dzwonisz normalnie odbiera miła babeczka i gadasz po polsku ;) Tylko ona jak zwykle nic nie będzie wiedziała, będzie Ci kazała czekać aż wszystko sobie sprawdzi co z Twoim kontem i zapłacisz za rozmowę kilka zł ;) Ja już dzwoniłem do nich 2 razy i 2 razy sprawy załatwiłem na moją korzyść także polecam ;)
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie musiałem dzwonić. Ruszyłem głową i wpadłem na genialny pomysł. Napisałem e-maila do angielskiego supportu. Wytłumaczyłem co i jak. Po jakiejś godzinie dostałem pozytywną odpowiedź, jestem w lekkim szoku. Kolejny raz się sprawdza że Polacy to cwaniacy, krętacze, oszuści i mają stosunek olewczy do problemów innych ludzi. Anglicy mi od razu pomogli, a Polacy nawet nie odpisali, śmiech na sali. Ciekawe czy tego Polaczka co nie potrafi przełumaczyć z angielskiego na polski wurzucą z roboty...
 
Y 0

yetix

Użytkownik
A i jeszce takie pytanie. Jest sens do nich dzwonić?? znalazłem taki nr 0035020079277 o co chodzi jakby? Gdzie bym się dodzwonił?
Jeżeli chcecie tam dzwonić to polecam połączenie z telefonu VOIPowego.Zapłacicie kilka groszy za minutę połączenia a jakość jak przez normalny telefon. Jedynie trzeba mieć dość dobre łącze.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Żadnych, w większości, ponieważ może być nałożony limit z góry na wszystkich graczy ale nie jest to zbyt częsta praktyka ;) zresztą 300 PLN to zbyt mała kwota żeby się tym przejąć ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
minusem bwina są niskie kursy, oprócz tego nie miałem z nimi problemu
Heh... Deja vu mam kolejny raz...
Kopiuj + wklej
http://forum.bukmacherskie.com/f37/bwin-opinie-24654-9.html#post1733061
Nie wiem na jakiej podstawie piszesz, że bwin ma paskudne kursy...
Jakość kursów zależy od marży bukmachera.
Patrzę na pierwszy z brzegu mecz kw. LM.
Marża ok. 11 %
Czyli przeciętnie jak większość buków.
Opinia taka jest o bwinie bo każdy patrzy na kursy faworytów. Z kolei nie faworytów kursy są z reguły wyższe.
;)
 
D 0

dk14yo

Użytkownik
Personalnie to Bwi kojarzy mi się pozytywnie. Moja pierwsza wypłata to był spory stres, bo źle podałem numer konta, ale szybki kontakt i skuteczna obsługa doprowadziły moje pieniądze na właściwe konto.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Bardzo dziwny bukmacher. Limit średnio co 3 zakład i to limit na wygrana a nie na stawkę. Ogólnie mam pozytywne odczucia, jednak te limity.... hmm dziwna sprawa ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w sobotę zleciłem wypłatę na kartę
kilka godzin później poprosiłem o cofnięcie środków, niestety odpisali dopiero w poniedziałek że środki zostały już przetworzone o czym poinformowano mailowo co nie miało miejsca
dopiero dzisiaj otrzymałem potwierdzenie przetworzenia wypłaty z 4.12 na pytanie o w/w sprawę dostaję odpowiedzi ile trwa wypłata, że środki będą do 5 dni
 
R 924

radziooh

Użytkownik
A jeszcze takie pytanie - limity dają od tego ile się wygra czy od tego ile sie wypłaci? Tzn uzbierałem 1000zł i się zastanawiam czy wypłacić bo obawiam się że po wypłacie dadzą limity czy to nie ma znaczenia?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jeszcze takie pytanie - limity dają od tego ile się wygra czy od tego ile sie wypłaci? Tzn uzbierałem 1000zł i się zastanawiam czy wypłacić bo obawiam się że po wypłacie dadzą limity czy to nie ma znaczenia?
Limity się dostaje po wygranych a nie po wypłatach.
Z resztą przy sumie 1000 złotych... raczej bym się nie przejmował ;)
 
R 924

radziooh

Użytkownik
No i żałuje że wypłaciłem bo dziś mi bez żadnego powodu anulowali dwa kupony które były wygrane!! Straciłem do nich zaufanie. Rozumiem limity ale żeby takie wałki robić? The end
 
Do góry Bottom