>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Należy pamiętać o tym że po złożeniu licencji strona Polska zacznie działać do pół roku i przeważnie tyle to trwa. Także na czas oczekiwania trzeba będzie grać w naszych rodzimych bukmacherach.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Jest informacja, która pojawia się od razu po otworzeniu strony. Konta są zablokowane, jednak wydaje mi się, że dalej umożliwiają wypłatę środków.



Czyli spokojnie można swoje środki odzyskać.


A mnie bwin przeniósł do konta premium, przeniósł środki i jeszcze premie dał. Niby inna stronka a nadal bwin
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ja musze pochwalic gamebookers (spolka corka bwin) - nie moglem wyplacic na skrilla bo ostatni depozyt skrillem byl ponad 180 dni temu, napisalem ze nie chce wyplacac na konto ze wzgledu na ustawe itp ; zrobili manualna wyplate na skrilla ????
no i oczywiscie jak sie wycofali z naszego rynku to zniesli oplate 4.9% za depozyty/wyplaty na skrill/neteller %)
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Szanowny Panie xxxxxx

dziękujemy za e-mail.
Limity stawek są ustalane przez spółkę i mogą odbiegać od limitów, podanych w Ogólnych warunkach handlowych w zakładce &quot;Pomoc/Zasady zakładów/Warunki wnoszenia zakładów/A4.3 - A4.6.&quot;.
Informujemy, że limity stawek są regularnie sprawdzane i mogą, lecz nie muszą, zostać zmienione.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem
Dział obsługi klienta premium
Tak mnie zlimitowali ze nawet zakład za 2zł nie postawie, wygraj troszku na cukierki i juz kara
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
bo to smieciowy buk jak 90% na rynku, do tego jeszcze co jakis czas sobie wprowadzaja prowizje 4.9% za wplaty/wyplaty na skrilla/netka - tez mam limit 1 euro.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
bo to smieciowy buk jak 90% na rynku, do tego jeszcze co jakis czas sobie wprowadzaja prowizje 4.9% za wplaty/wyplaty na skrilla/netka - tez mam limit 1 euro.
Najsmieszniejsze jest to ze z 10 lat temu bawiłem sie sam na Bwin i skonczyło sie minusem, od kwietnia dosc duzo korzystam z forumi tydzien dobrego zarobku i kara????????
 
J 18

joker1989

Użytkownik
A mi zaproponowali przejście na konta w Euro.
Założyłem nowe konta z lokalizacja Słowacja, ale od ponad tygodnia milczą co dalej ;/
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Wie ktoś może jak z wchodzeniem na nasz rynek bwinu? Bo słyszałem na początku kwietnia, że takie podanie złożyli.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Wie ktoś może jak z wchodzeniem na nasz rynek bwinu? Bo słyszałem na początku kwietnia, że takie podanie złożyli.
bzdura, niczego nie złożyli - zresztą w tym temacie kilka postów wyżej pisałem jak wygląda ichniejsza wersja na rynek francuski, zapomnij o tej firmie z korzyścią dla siebie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niekoniecznie bzdura, bo 4 tygodnie temu MF odpisało pewnemu portalowi, że o licencję ubiega się trzy podmioty. &quot;Jeden z tych podmiotów ma siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA), a dwa pozostałe mają siedzibę na terytorium Polski.&quot;
Duże prawdopodobieństwo, że jest to bwin.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
pod tę jedną pozycję to widziałem już 10 chętnych którzy piszą, że to chodzi o nich ;) nie zmienia to faktu, że kto by to nie był, nie ma szans żeby oferował usługi na swoim dotychczasowym poziomie, patrz bwin we Francji
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Niekoniecznie bzdura, bo 4 tygodnie temu MF odpisało pewnemu portalowi, że o licencję ubiega się trzy podmioty. &quot;Jeden z tych podmiotów ma siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA), a dwa pozostałe mają siedzibę na terytorium Polski.&quot;
Duże prawdopodobieństwo, że jest to bwin.
reprezentując ten portal potwierdzam informację, że MF tak nam odpisało, poza tym wszelkie informacje branżowe i od osób pracujących na tym rynku na wysokich stanowiskach potwierdzają, że bwin ubiega się o licencję
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
pod tę jedną pozycję to widziałem już 10 chętnych którzy piszą, że to chodzi o nich nie zmienia to faktu, że kto by to nie był, nie ma szans żeby oferował usługi na swoim dotychczasowym poziomie, patrz Bwin we Francji
Ja rozumiem, że portale szukają sensacji i będą pisały, że Comeon, WilliamHill i tego typu chcą wejść, aby nabić sobie wyświetlenia oraz reklamę.
Dlatego trzeba stawiać na sprawdzone źródło ;)
Ok, wystarczy tego off topu, tutaj piszemy tylko opinie o bukmacherze bwin, a nie o licencjach dla innych podmiotów.
Na pewno, jeśli wejdą z licencją to odbije się to m.in na kursach, ale teraz to takie pisanie - gdybanie. Czas pokaże co nam zaoferują ;)
Powodzenia!
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Kolejny raz napiszę jak śmieciowy to buk... Postawiłem sobie mecz na live za sporą kasę, żeby mieć pewność że będę mógł to zamknąć, a oni sobie zdjęli mecz z live. Napisałem do tych k.... co to ma być, to dostałem odpowiedź że oni nie gwarantują dostępności &quot;cash out&quot;... Szczerze odradzam granie komukolwiek u tych złodziej, robią sobie co tych chcą a zawsze poszkodowany jest klient. Zaraz zamykam tam konto i nie chcę mieć nic do czynienia z tymi kretynami.
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Mam pytanie do tych co korzystali z klona bwin, a mianowicie mowa o serwisie: gamebookers. Czy tez zaraz po rejestracji konta mieliscie nalozone limity odnosnie stawek?. Bo ja na wszystkie zdarzenia moge postawic maxymalnie 100euro. Mowa o kazdej dyscyplinie sportu.
 
Do góry Bottom