>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Hej, o co chodzi z limitami na tym buku?
Rejestruje się, wpłacam kasę, robię swój PIERWSZY zakład, chce postawić 200zł na dany mecz i wyskakuje informacja że max jaki mogę dać to 107zł :-|
Czy jest to jakieś ,,egzotyczne&#39;&#39; spotkanie?
Najprawdopodobniej limit ze względu na nowe konto
 
D 99

domcab

Użytkownik
Dzięki za info ????
Nie, to była koszykówka na over/under. Nie wiedziałam że limitują nowe konta, a przeglądałam regulamin i nic tam takiego nie było.
pojawia się taki komunikat:
&quot;Limit możliwej wygranej wynosi 21.54 PLN i z tą stawką zostałby przekroczony.&quot;
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Dzięki za info ????
Nie, to była koszykówka na over/under. Nie wiedziałam że limitują nowe konta, a przeglądałam regulamin i nic tam takiego nie było.

pojawia się taki komunikat:
&quot;Limit możliwej wygranej wynosi 21.54 PLN i z tą stawką zostałby przekroczony.&quot;
o ile dobrze kojarzę jesteś kobietą a te z automatu dostają limity w bwinie
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
po wczesniejszym zlimitowaniu mnie do ~200pln na zaklad - kilka dni temu spotkala mnie niespodzianka w postaci limitu 4.28pln ; napisalem do supportu o co chodzi, a oni mi na to :
&quot;Z przykrością informujemy, że ze względu na wewnętrzne ustalenia jesteśmy zmuszeni do ograniczenia Pana dostępu do zakładów sportowych. Może Pan jednak dalej korzystać z oferty pokera i kasyna. &quot;
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
korzystałem z Całorocznego, ale ponieważ go zamykają - postanowiłem założyć konto na bwin - i aż oczy wytrzeszczam ze zdumienia !!!
Na całorocznym wszystko hulało jak należy - zakłady rozliczane były w 2-3 minuty, a tu postawiłem zakład wczoraj o 21.40 na live - i do tej pory jest nierozliczony - a już jest 9.00 rano

- może ktoś kto korzystał wcześniej z tego buka powie o co chodzi ? Bo nic z tego nie rozumiem ???


Ponadto, chciałem postawić 100,-, a tu pojawia się komunikat, że że względu na limity wygranych mogę postawić tylko 66,- - tego to już w ogóle nie rozumiem, na całorocznym w dowolnej chewili mogłem postawić i 2000,- i nie było problemu !!!! - przecież to że stawiam wcale nie oznacza że wygram !!! o jaką więc wygraną chodzi !!! Przecież zwykle raczej przegrywam i to buk na mnie zarabia !!! Jak dotąd zawsze byłem u buka do tyłu - wiadomo emocje, brak snu alkohol robią swoje i typuje się bez dokładnego przemyślenia i typ w plecy !!! - a tu mi jeszcze ograniczają !!!
Nigdy czegoś podobnego nie widziałem na Całorocznym !!!
Czy orientujecie się, jaki buk jest NORMALNY !!!
Bo Bwin&#39;a mam już dosyć po jednym wieczorze !!!

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew, kogoś kto ma doświadczenie , bo jak tak dalej pójdzie to chyba wycofam się w ogóle z tego &quot;Gówna&quot; - gram dla przyjemności, oddaję bukom pieniądze i jeszcze spotykają mnie szykany - coś tu nie tak...
 
D 99

domcab

Użytkownik
Hej,

ja miałam podobnie. Tzn nie rozliczony kupon - pisałam do supportu i wtedy rozliczali. Limity - pisałam do supportu z zapytaniem o co chodzi, to dowiedziałam się że mogą mi &quot;delikatnie&quot; zwiększyć limit. Także z limitu jakiś 15zł zrobił się 35zł....
Ogólnie nie polecam.

Co do rozliczenia kuponu to napisz do nich, szybko rozwiazują sprawe - chociaż tyle dobrego w tym buku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 172

chkaplan

Użytkownik
Hej,

ja miałam podobnie. Tzn nie rozliczony kupon - pisałam do supportu i wtedy rozliczali. Limity - pisałam do supportu z zapytaniem o co chodzi, to dowiedziałam się że mogą mi &quot;delikatnie&quot; zwiększyć limit. Także z limitu jakiś 15zł zrobił się 35zł....
Ogólnie nie polecam.

Co do rozliczenia kuponu to napisz do nich, szybko rozwiazują sprawe - chociaż tyle dobrego w tym buku.
A jakiego buka byś polecił - chodzi mi o tych, którzy nie wycofują się z Polski
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
korzystałem z Całorocznego, ale ponieważ go zamykają - postanowiłem założyć konto na bwin - i aż oczy wytrzeszczam ze zdumienia !!!
Na całorocznym wszystko hulało jak należy - zakłady rozliczane były w 2-3 minuty, a tu postawiłem zakład wczoraj o 21.40 na live - i do tej pory jest nierozliczony - a już jest 9.00 rano
...................................
Czy orientujecie się, jaki buk jest NORMALNY !!!
Bo Bwin&#39;a mam już dosyć po jednym wieczorze !!!

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew, kogoś kto ma doświadczenie , bo jak tak dalej pójdzie to chyba wycofam się w ogóle z tego &quot;Gówna&quot; - gram dla przyjemności, oddaję bukom pieniądze i jeszcze spotykają mnie szykany - coś tu nie tak...
Panowie - coś takiego to chyba jeszcze nie grali - Nadeszło południe i dostaję info, że zakład jest rozliczony - zysk niewielki ale jednak wpadł i już się cieszyłem - zaglądam za jakąś godzinę i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - rzeczywiście coś takiego to jeszcze nie widziałem - jest kolejny komunikat, że zakład został anulowany !!!!

Panowie - o co chodzi ??????????????

Czy ktoś w ogóle gra na tym GÓWNIE !!! ????????????????????????
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
gram na Bwinie super bukmacher wszystko zawsze dobrze rozliczone. wysokie limity. konkurencyjne kursy. jedyny minus to oplata 4.9% za wplate i wyplate przez skrill. gdyby to zniesli byloby idealnie. a tobie anulowali moze dlatego ze byl jakis powod. jesli nie bylo pisz na support i zglaszaj problem. mi tez kiedys zle rozliczyli zaklad napisalem na support i poprawili. aha i przestan robic bajzel na forum
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
gram na Bwinie super bukmacher wszystko zawsze dobrze rozliczone. wysokie limity. konkurencyjne kursy. jedyny minus to oplata 4.9% za wplate i wyplate przez skrill. gdyby to zniesli byloby idealnie. a tobie anulowali moze dlatego ze byl jakis powod. jesli nie bylo pisz na support i zglaszaj problem. mi tez kiedys zle rozliczyli zaklad napisalem na support i poprawili. aha i przestan robic bajzel na forum
Jak na razie to nie mam takich odczuć - szczególnie draznią mnie limity do postawienia - ostatnio ten limit spadł mi do 10,- co mnie śmieszy - i tak ostatnio wszystko przegrywam - więc dziwię się, że buk nie chce na mnie zarobić ???

A co do napisania do buka, to nawet na jego stronie trudno znaleźć miejsce kontaktu - gdzieś w rogu w końcu znalazłem małymi literkami - czy boi się aby pisać do niego ? Ale trudno - już nawet miałem sobie odpuścić - ale zawezmę się i do czasu jak starczy mi cierpliwości jeszcze powalczę - ale już rozglądam się za innym bukiem - jak ktoś mógłby coś polecić to chętnie wysłucham... ✅
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Bwin ma u mnie minus za limity - nawet przegrywając można mieć 50 zł na wydarzenie, oraz zdarzyło mi się 2 x, że czas oczekiwania na wypłatę na konto Skrill wynosił ponad tydzień - dopiero po interwencji w suporcie coś ruszyło.
 
N 0

niespotykany

Użytkownik
Jeśli chodzi o moja przygodę z tym bukiem to trwała aż jeden zakład. Postawiłem pilarskiego łamanca 2/1 z chorwackiego blogera i moje konto zostało zablokowane. Gralem za 100 po kursie 30. Właśnie teraz do nich napisałem zapytanie co z moim kontem.
Bwin wycofał rejestracje dla graczy z Polski. Info z surebety.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Bwin zablokował zakłady do czasu otrzymania licencji w Polsce ... szkoda tylko że nie poinformował o tym nikogo wcześniej jak inni bukmacherzy.
kolejny minus dla nich ⛔
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jest informacja, która pojawia się od razu po otworzeniu strony. Konta są zablokowane, jednak wydaje mi się, że dalej umożliwiają wypłatę środków.
bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski. Klienci, którzy posiadają środki na koncie mają możliwość ich wypłacenia. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję.
Czyli spokojnie można swoje środki odzyskać.
 
Do góry Bottom