>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Też tak mam, myślałem że tylko u mnie
Pisałem do nich kilkanaście godzin temu i jeśli wyrażasz opinię, nie polecam tego bukmachera chociażby ze względu na takie rozliczanie. Zakład rozliczony jako wygrany, a nie dopisany do stanu konta. Odpisywanie woła o pomstę do nieba, czas trwania, a jak pieniądze szybko przyjmować to wiedzą. Ogólnie słaba oferta, nie polecam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pisałem do nich kilkanaście godzin temu i jeśli wyrażasz opinię, nie polecam tego bukmachera chociażby ze względu na takie rozliczanie. Zakład rozliczony jako wygrany, a nie dopisany do stanu konta. Odpisywanie woła o pomstę do nieba, czas trwania, a jak pieniądze szybko przyjmować to wiedzą. Ogólnie słaba oferta, nie polecam
Już od dłuższego czasu pisało się o Bwin że mocno spuścili z tonu, szczególnie źle traktują graczy z Polski. Support kuleje ogromny ⛔ od dłuższego czasu.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
da sie teraz przy tej nowej szacie graficznej gdzies sprawdzic maksymalna stawke na zaklad jak to bylo wczesniej?
 
K 0

kamin

Użytkownik
witam,
pytanko bo po urlopie bwin mnie zaskoczył - gdzie jest 1-click?????? W ustawieniach jest parę różnych stawek ale 1-clika brak. Trochę kicha albo usuneli albo niech ktoś mnie oświeci...
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Jest na tym forum jakaś osoba z bwina, z którą można się skontaktować w przypadku problemu z tą jeb*ną &quot;obsługą&quot; klineta? Przecież to co oni wyczyniaja to się w głowie nie mieści...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jest na tym forum jakaś osoba z bwina, z którą można się skontaktować w przypadku problemu z tą jeb*ną &quot;obsługą&quot; klineta? Przecież to co oni wyczyniaja to się w głowie nie mieści...
Niestety ich support mocno kuleje, z tego co wyczytałem na jednej stronie pracuje tam bodajże już tylko jeden Polak.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Masakra... Mam z nimi problem, ponieważ:
Wyjechałem na wakacje do Chorwacji, zalogowałem się na konto 15 lipca, wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić mecze. Nagle mnie wylogowało i wyskoczył komunikat, że moje konto zostało zablokowane i żebym skonsultował się z OK. Więc zaraz do nich napisałem, odpisali po 2 dniach, że mam im dosłać kopię paszportu - tak zrobiłem, czekam i czekam - nic. Piszę do nich, ile to jeszcze potrwa, a oni znowu odpisują, żebym im dosłał zdjęcie paszportu, więc robię to po raz drugi. Dziś jest 31 lipca, ja od dwóch tygodni tym chorym kur*om z tej OK wysyłam zdjęcia paszportu, a oni odpisują, że ich nie wysłałem.
Jak mogę to załatwić?
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Panowie kto z Was sie orientuje z tym bonusem co sie kolem kreci, dostaje np 5e na kasany, do wyrobienia jest zebranie okreslonej liczby punktow, po ich zebraniu mozna wyplacic te 5e plus wygrane czy tylko te 5e ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Taka mała uwaga, na forum raczej o tej promocji cicho, w sumie nie ma się czemu dziwić, Bwin stracił mocno na popularności u nas i troszkę jest zapomniany. W każdym razie jest teraz dostępna &quot;Freebetmania&quot;

https://sports.bwin.com/pl/sports/p/promotions/6000/freebetMania/freebetMania

&quot;Wnieś dowolną ilość zakładów pojedynczych i wielokrotnych, każdy zakład z kursem minimum 2.50 i zgarnij darmowy zakład do 250 PLN każdego dnia!&quot;

Co prawda żeby dostać freebet 250 PLN należy zagrać za 2500PLN, jednak miałem przyjemność kilka razy już z tej promocji skorzystać i wszystko okej, freebety przyznawane ok. 9 rano dnia następnego po rozliczeniu. ✅ dla Bwin, w końcu jest jakiś argument by czasem tam pograć (kursy niestety mocno średnie).

Wypłaty na Skrill zazwyczaj w 24h, raz ociągali się jednak krótka rozmowa na live czacie i po niej kasa po godzinie już na koncie.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
40 złotych za rejestracje

Chętnych informuję, że do 8.12.2016 BWIN daje 40 zł za rejestracje (bez depozytu)
Obrót 10x 1.7
 
C 0

cinujsp

Użytkownik
Pany założyłem konto, dostałem 40 zł ugrałem z wami ponad 4 paczki czy jak potwierdze swoją tożsamość (zrobię to w pon bo to chyba kserokopie dowodu trzeba) to mogę normalnie wypłacić ten hajs na konto??
 
C 0

cinujsp

Użytkownik
bo na czacie z tymi kur**** to się nie dogada, Bet.365 daje pełny profesjonalizm w stosunku do klienta a te w Bwinie to jaja se robią i zamiast konkretnie odpowiedz dac to cos kreca
 
Do góry Bottom