>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BUKOBRANIE :-)

aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
W tym dziale będę się dzielił moimi kuponami.
Nie patrzę na to jaki jest kurs tylko jakie jest prawdopodobieństwo ( według mojej zaznaczam oceny )
Stawki też będą różne w zależności od przewidywanego ryzyka.
Rozliczenia postaram się robić co niedzielę
Zapraszam do obiektywnych i konstruktywnych komentarzy;)
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 16
Spotkanie: Fc Astana - Zalgris ( handicap 0-1)
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
W dzisiejszym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów Astana jest zdecydowanym faworytem. Własne boisko, sztuczna murawa ( w zeszłym sezonie miały tu problemy takie drużyny jak Benfica, Athletico czy Galatasaray), ogromny budżet i chęć powtórzenia przygody z poprzedniego sezonu w champions league. Zwycięstwo w tym meczu nie powinno podlegać żadnym dyskusjom ale... czy będzie to pogrom?? Moim skromnym zdaniem nie. W poprzednim spotkaniu żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki i spotkanie zakończyło 0-0. Oczywiście można mówić że Astana u siebie i na wyjeździe to dwie różne drużyny ale dla Zalgrisu taki wynik pierwszego spotkania to ogromna szansa. Gospodarze dzisiejszego spotkania SPORADYCZNIE odnoszą zwycięstwa dużą ilością goli. Wygrana jedną bramką w zupełności im wystarcza
Moja stawka na to spotkanie to 20 PLN

✅✅✅ WIN 61 ✅✅✅ zarobek 41 PLN
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Kitzbuhel
Godzina: 11:05
Spotkanie: Basilashvili - Sijsling
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
Będzie bardzo krótko ponieważ za chwilkę się rozpoczyna. Uważam że w tym meczu Sijsling się zrewanżuje Gruzinowi za porażkę sprzed dwóch tygodni. Nie wiem co się wtedy wydarzyło że po wygranym przez Holendra pierwszym secie 6-1 dwa następne poszły gładko dla Nikoloza. Uważam że tym razem Sijsling utrzyma koncentrację i na poziomie turnieju wyższej rangi niż challenger to w h2h będzie 1-0 dla Sijslinga
Stawka 15,16 PLN
Wynik 6:4/4:6/6:2 ⛔
była walka ale... niestety Sisling chyba lubi z nim przegrywać 2-1 ???? strata 15 PLN
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Na dzisiaj puściłem jeszcze tasiemkę

Astana-Zalgris Wilno typ 1 kurs 1,3 (wynik 2-1)
Lopez-Mertl typ 1 kurs 1,1 (wynik 7:6/6:4)
Lajovic-M. Zverev typ 1 kurs 1,57 (wynik 6:4/6:4)
Dzumhur-Fabbiano typ 1 kurs 1,3 (wynik 4:6/6:1/6:2)

AKO 2,92 stawka 80

✅✅✅Wygrana 231 ✅✅✅ zarobek 151✅✅✅
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Niemcy-Holandia (+1)
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
Witam ponownie!
Na dzisiaj wybrałem sobie meczyk w mistrzostwach Europy do lat 19 gdzie zmierzą się reprezentacje Niemiec i Holandii. Jest to mecz o miejsca 5-6 więc z pozoru wydaje się meczem o pietruszkę. Nic bardziej mylnego gdyż drużyna która zajmie 5 miejsce będzie miała możliwość występów w następnej edycji. Niemcy wbrew wynikom nie radzili sobie w tym turnieju źle. Pokazywali dobrą piłkę i pechowo nie awansowali do walki o czołowe lokaty (mocnym Włochom ulegli tylko 1-0 gdzie byli zdecydowanie drużyną przeważającą, porażka z Portugalią 3:4 po bardzo dobrym meczu, rozklepanie Austrii 3-0) Holandia natomiast na dwa mecze które oglądałem nie pokazała dobrego futbolu. (nie widziałem meczu z Chorwacją wygranym przez Oranje 3-1) W meczu z Anglikami porażka 2-1 to niski wymiar kary natomiast mecz z Francją to był totalny blamaż. Zero wyjścia do piłki, totalny brak zaangażowania, beznadziejna defensywa. Przy prowadzeniu Francji 2-1 było widać że podcięte mają skrzydła a po trzeciej bramce drużyna się całkiem rozsypała i mecz skończył się porażką 5-1! Myślę że taki pogrom na długo pozostanie w głowach młodych Holendrów. Poza tym myślę że przy takiej grze jaką mogłem zaobserwować reprezentacja Niemiec bez problemu zaaplkiuje Holendrom kilka bramek.
Moja stawka na to spotkanie to 45 PLN
Kuriozalne spotkanie. Gdybym nie oglądał to być może przyjąłbym to na miękko a tak... szkoda i serce boli
wynik 2-2 w regularnym czasie 3-3 po dogrywce 5-4 w karnych ⛔⛔⛔
STRATA 45PLN
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Niemcy-Holandia
Typ: 1
Kurs: 1,57 w momencie wstawiania posta
Bukmacher: Bet365.com

Ja zagrałem jeszcze to spotkanie na wygraną Niemców bez handicapu ( po kursie 1,77) więc spada kurs na łeb na szyję.

Moja stawka na czystą jedynkę to 150 PLN

Do 80 minuty nie było nawet mowy o innym wyniku niż wygrana Niemiec gdyż prowadzili 1-0. Wolny sprzed pola karnego po &quot;faulu&quot; na Holendrze którego nie było i bramka na 1-1. Następnie wolny z 40 metrów i totalne odpuszczenie obrony Niemieckiej co skutkowało na bramkę 1-2 ???? a czasu wystarczyło tylko na odrobienie strat i mecz się zakończył 2-2 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

wynik 2-2 w regularnym czasie 3-3 po dogrywce 5-4 w karnych⛔⛔⛔

No cóż taka jest piłka gdzie nie jest najważniejszy styl gry i ilość akcji bramkowych tylko ile razy zatrzepocze piłka w siatce rywala

STRATA 150 PLN
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Nie mogłem się oprzeć żeby nie puścić jeszcze jakiegoś akumulatorka ;-)

Mac. Tel Aviv - Kairat Almaty 1 kurs 1,6 ✅- typ grany w oparciu TYLKO I WYŁĄCZNIE na statystykach poprzedniego spotkania oraz świadomości że drużyna z Izraela na swoim terenie jest zdecydowanie mocniejsza niż na wyjazdach. Do tego poleciałem na malejący kurs :razz: ✅
✅✅✅ wynik: 2-1 ✅✅✅

Monfils-Coric 1 kurs 1,42 ✅ - Monfils urzekł mnie wczoraj swoją świeżością w meczu z Lu. Do tego już ograł Corica w tym roku 6:3/5:7/6:2 ( co prawda w hali w Rotterdamie ale jednak a drugi set traktuję jako wypadek przy pracy)
✅✅✅ wynik: 6:3/6:2 ✅✅✅

A.Zverev-Jaziri 1 kurs 1,24 ✅ - Wczorajszy mecz Alexandra to mecz wielu błędów ale wydaje mi się że z rywalem takim jak Jaziri nawet w ten sposób grając jak wczoraj jest w stanie wygrać
✅✅✅ wynik: 6:2/5:7/6:2 ✅✅✅

Moja stawka na tak wytypowany kupon to 39,96

WYGRANA 112PLN. ZYSK 72PLN
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Cytat:
&quot;Napisał AKA SHAKAL -&gt;
Dyscyplina: Tenis - ATP Kitzbuhel 2016
Godzina: 14:30
Spotkanie: Melzer G. - Lorenzi P.
Typ: Melzer G.
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:2 z lat 2013-2016, grali już w tym roku ze sobą w kolumbijskim finale Challengera w okolicach bodajże stycznia-lutego, padł wynik 6:3 6:1 więc mała masakra, a kurs na Austriaka wynosił wtedy ponad 3,00. Typ jest dla mnie tutaj prosty, Melzer od 1 meczu prezentuje się tutaj znakomicie, do tego gra przed własną publicznością.
W meczu z Montanesem zagrał świetne spotkanie na serwisie, z Gimeno-Traverowi oddał zaledwie 4 gemy, a wczoraj pokonał swojego brata po świetnym meczu. Gerald idealnie trafił z formą na ten turniej, H2H wyrównane, plus jeszcze ten atut własnego &quot;boiska&quot;.
Włoch gra sezon życia w wieku 34 lat, ale wczoraj Struff mu sporo pomógł... Zaserwować 14 podwójnych błędów to nie lada sztuka. Do tego miał tylko 5 z 15 wykorzystanych BP. Mecz trwał 3:10 więc leciwy Lorenzi na pewno to dzisiaj odczuje, to już nie ta regeneracja organizmu co np. 26-letni Melzer. Mecz Austriaka trwał prawie o połowę krócej.&quot;

Świetny typ. Popieram w 100%. Już wczoraj Lorenzi powinien się rozstać z turniejem i myślę że dzisiaj Melzer nie da tylu szans Wlochowi jak wczoraj Struff. Dodatkowo dochodzi tutaj czas wczorajszych gier dzisiejszych rywali. Melzer z bratem uporal się w 1h45min natomiast Lorenzi potrzebowal aż 3h10min żeby wymęczyć zwyciestwo ze Struffem. Jak wszyscy wiedzą może i Lorenzi trafił z formą ale lata robią swoje i na pewno gorzej się regeneruje niz młody Austriak.
Ja pokuszę się o łatwe zwyciestwo Geralda 2:0
Bukmacher: Bet365.com
Kurs 2,87
Stawka 50PLN. ⛔⛔⛔⛔⛔

Ojoojooj :) nie wiem co się działo w tym meczu bo nie miałem możliwości oglądać ale wynikiem jestem bardzo zaskoczony. Po punktowym przebiegu spotkania musiał być jakiś dramat :) 5:3 i przy własnym serwisie prowadzenie Geralda 40:0 a jednak zmarnowane 3 pilki setowe :) 6:5 i setowa przy podaniu Włocha bez skutku po czym tiebreak przegrany do 4??? Serio???? :) :) Drugi set bez przełamania i tiebreak 13:15 po obronie 6 pilek meczowych w trakcie seta, dwoch podczas tb i posiadaniu po tym dwoch pilek setowych??? WTF?? :p WTA??? :) :)
STRATA 50 PLN⛔⛔⛔
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Washington
Godzina: 1:00
Spotkanie: Monfils-Querrey
Typ: 2:0
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365.com

Analiza:
Kurcze nie chce mi się na telefonie tyle klikać więc analiza może być dla niektórych mało treściwa ale mam nadzieję że wystarczająca.
Moim zdaniem Monfils z takim podejściem do gry jest faworytem do wygrania tego turnieju. Świetny return, szybkość i dobre poruszanie się po korcie, pełen spokój i luz w rozgrywaniu piłek. Bardzo łatwo poradził sobie z solidnym przebijaką Lu i młodym talentem z Chorwacji Coricem.
Querrey natomiast nigdy nie przekonywał mnie do końca swoją grą którą głównie opiera na serwisie. Do tej pory uporał sie w tym turnieju z Frantangelo gdzie stracił seta i Dolgopolovem gdzie nie bez straty własnego podania zarówno podczas trwania seta (jednego i drugiego) jak i w tiebreaku.
Chociaż Querrey gra &quot;na własnych śmieciach&quot; to uważam że z tak dysponowanym Monfilsem nie jest w stanie ugrać nawet seta.
Moja stawka na to spotkanie to 50PLN
Rozluźnienie Monfilsa w drugim secie i...
Wynik 6:4/3:6/6:1
Masakra... co za fatalna seria... chyba zbytnio pazerny jestem :p a to kończy się
STRATA 50PLN. ⛔⛔⛔
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Widząc co się dziej w dzisiejszych pojedynkach tenisa cieszę się że bardzo dobrze się wyspałem :razz:
Postanowiłem sobie też sklecić dubelka

Nie przepadam za graniem pojedynków kobiet ale w dzisiejszym dniu przykuło moją uwagę spotkanie Dominiki Cibulkovej z Johanną Konta. Panie dotychczas spotkały się ze sobą jeden raz 11.01 tego roku na twardej nawierzchni w Hobart. Pojedynek ten wygrała wtedy Cibulkova 7:6 (8:6)/7:5 po bardzo wielu przełamaniach (Cibulkova została przełamana 6 razy a Konta 7). W turnieju na Stanford do tej pory panie rozegrały po dwa spotkania. Cibulkova w pierwszym meczu po dość dziwnym meczu pokonała Urszulę Radwańską 7:6 (7:3)/6:3 oraz Misaki Doi 7:5/6:0 Konta natomiast wygrała z posiadaczką dzikiej karty i gospodynią Julią Boserup (mecz bez historii 6:3/6:1) oraz z Saisai Zheng po dobrym pojedynku (oprócz drugiego seta) 6:2/4:6/6:3

Myślę że Cibulkova jeszcze się nie ogarnęła po wstąpieniu w związek małżeński i stąd te jej mecze po wimbledonie wyglądają jak wyglądają a Konta ma argumenty żeby to wykorzystać i się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie w Hobart


Drugie spotkanie które postanowiłem zagrać już wczoraj po skończonych dwóch meczach ćwierćfinałowych jest Spotkanie Johnsona z Karlovicem. Johnson imponuje mi w tym turnieju formą serwisową, świetnym poruszaniem się po korcie oraz umiejętnym rozgrywaniem piłek. Jest w mocnym gazie i nie wierzę żeby Chorwat który ma już siedem wygranych z rzędu (licząc z meczami z trawiastych kortów Newport) w końcu nie pękł. Johnson pokazał mi wczoraj że umie cierpliwi wyczekać swojej szansy i ją wykorzystać. Nie wierzę też że Karlovic będzie nieomylny jeśli dojdzie do tb.
Pod uwagę biorę też H2H 3-1 dla Johnsona. Po poprzednich pojedynkach więc to dla mnie sygnał że jakiś sposób na chorwacki wieżowiec on ma. Forma obu panów jest wysoka i nie będzie to pewnie spacerek ale liczę na zwycięstwo Johnsona

Mój dzisiejszy dubelek

Cibulkova - Konta 2 kurs 2,32✅✅✅✅✅✅
Johnson - Karlovic 1 kurs 1,63⛔⛔⛔????

Stawka jaką gram to 60 PLN⛔⛔
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Wszyscy dzis stawiali na Johnsona, jednak psychika siadla.
I to stary, dobry Ivo zgarnal zwyciestwo.
Jak oceniasz szanse Konty w pojedynku z Cibulkova?
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP GSTAAD
Godzina: 11:30
Spotkanie: Lopez-Haase
Typ: 2⛔⛔⛔
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365.com

Analiza:
No sorry jak już to nie wejdzie to chyba oszaleję
Krótko będzie bo z telefonu...
H2H 3-1 dla Haase (3-0 na clay)
Lopez mecz z Braunem miał podarowany (gdybym nie wiedział że Dustin tak potrafi sadzić po autach to bym pomyślał że kazał komuś na live zagrać że przegra )
Z Mertlem też Lopez nie wyglądał ciekawie pomimo na pozór gladkiego wyniku. Biegał do siatki po nieprzygotowanych akcjach no ale udało się. Nie grał w tym turnieju z żadnym poważnym zawodnikiem.

Haase zaimponował mi dzisiaj. Potrafił wyciągnąć mecz który niezbyt się dla niego układał. Mathieu grał bardzo dobrze i zmuszał Robina do wspinania się na szczyty swoich możliwości. Dobre returny, gra kątowa, dobry serwis a mimo wszystko Haase sobie z tym poradził. Nie widzialem za to takiej gry u Lopeza na tym turnieju.
Dla mnie pewniak
Stawka 50 tylko dlatego że za dużo przykrych niespodzianek w tym tygodniu

Strata 50PLN⛔⛔⛔⛔

Nie wiem czy Lopez wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności czy Haase psychicznie się wkręcił i uwierzył że finał wygra się sam. Chyba był zaskoczony dobrą grą Lopeza tak samo jak ja i wielu innych widząc po forum. Jest to mecz w którym wygrał zdecydowanie lepszy zawodnik i nie mam zupełnie żalu ani złości
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Wszyscy dzis stawiali na Johnsona, jednak psychika siadla.
I to stary, dobry Ivo zgarnal zwyciestwo.
Jak oceniasz szanse Konty w pojedynku z Cibulkova?
Johnson faktycznie się spalił psychicznie. Nie gral dzisiaj tenisa ktory pokazywal na tym turnieju. Karlovic nie miał wedlug mnie grozniejszego serwisu niz Isner a jednak wystarczylo. No cóż w tenisie jest ten problem ze tu dyspozycja jednego zawodnika ma decydujace znaczenie w przeciwienstwie do pilki noznej czy innych gier zespolowych

Szanse Konty oceniam na 65-35 ale do tego typu dyskusji jest dział tenisowy :)
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Konte mam jeszcze postawiona solo (po porazce Johnsona) stawka 50 bo to tylko kobiety ;-)✅✅✅✅✅

Stawka 50PLN wygrana 114PLN zysk 64PLN ✅✅✅✅
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Bastad
Godzina: 14:10
Spotkanie: Siegemund - Siniakova
Typ: 2 ⛔⛔⛔⛔⛔
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Kursy wystawione przez bukmacherów po rankingu. Dla mnie faworytką do wygrania tego spotkania zdecydowanie jest Czeszka. Panie nie miały jeszcze przyjemności ze sobą rywalizować ale po obserwacji poprzednich spotkań zdecydowanie idę w stronę Siniakovej. Dobry występ przeciwko faworytce do wygrania tego turnieju i ulubienicy publiczności Johanie Larsson, pokonanie Errani (bądź co bądź specjalistki od nawierzchni ziemnej) mówi samo za siebie. Siegemund wyrwała wczoraj zwycięstwo swojej rodaczce Julii Goerges która ostatecznie skreczowała w trzecim secie. Średni serwis Siegemund może się znacząco przyczynić do porażki w dzisiejszym meczu. W prowadzeniu wymian Siniakova też robi na mnie lepsze wrażenie.

STRATA 50PLN⛔⛔⛔⛔⛔⛔????????????

ehhhh kobiety :razz:
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Ale jazda!!!! Nie pamietam takiej serii zle wytypowanych spotkan :) toz to szok!! :)


Na dzisiaj atakuje jeszcze Nestor/Roger-Vasselin. Typ 2:0 stawka 100PLN kurs 2,55✅✅✅✅✅

Na rybach jestem i nie chce mi sie pisac analizy bo dobrze biora ;-)✅:razz:

Nie mogłem się rozpisywać bo brały jak dzikie :grin:

WYGRANA 255 zysk 155 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
No i przyszedł czas na pierwsze statystyki (początek 20.07.2016 - 24.07.2016)
aż się boję :razz:

Kuponów postawionych: 13
trafionych: 5 - skuteczność 38% (i mi jeszcze jakaś kasa została?? jak??) :razz:

Wytypowanych zdarzeń: 19
trafionych: 11 - skuteczność 58%

Bilans:

Suma stawek postawionych: 760 PLN
Suma wygranych: 773 PLN (aaa to stąd ona jeszcze jest :razz: )
ZYSK 13 PLN
yeld +1,71%

no proszę ???? nawet udało się zakończyć na plusie ten pierwszy tydzień :grin: :razz:
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Następny tydzień zacznę jak widzę od masówki. Na pierwszy dzień stworzyłem dubelka

Strycova - Garcia typ 1 kurs 1,63 wynik: 2:6/6:3/6:3
✅✅✅
An. Kuznetsov - Harrison typ 1 kurs 1,53 wynik:3:6/1:6 ⛔⛔⛔

Wybaczcie ale nie mam dzisiaj totalnie weny na pisanie analiz. Łapy pełne roboty

AKO 2,49 stawka 40 PLN

Strata 40PLN⛔⛔⛔
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna MŚ kobiet U18
Godzina:18
Spotkanie: Japonia - Niemcy
Typ:1 (+5,5)
Kurs: 1,71
Bukmacher: UNIBET
Szybciutko bo mecz się zaraz rozpoczyna.
Niemki zdecydowany faworyt do wygrania tego spotkania. Techniczny , mocny szczypiorniak kontra szybkość i spryt Japonek. Ostatni mecz w grupie. Niemkom wystarczy remis natomiast Japonia potrzebuje wygranej. Dotychczasowe wyniki według mnie nie faworyzują Niemek na tyle żeby były w stanie rozbić tutaj kompletnie zespół azjatek. Wcale bym się nie zdziwił jeśli padłby w tym spotkaniu remis
Dobrze że pewniak dnia pokrył z zyskiem straty na Kuznetsovie :grin:
Szkoda że zdążyłem go umieścić tylko w &quot;Typie Dnia&quot; i nie mogę go wyliczyć do statystyk :-|
 
Do góry Bottom