>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Buchmacher nie chce wypłacić wygranej

C 0

Crash_PL

Użytkownik
Hej, mam pytanko czy możecie mi podpowiedzieć czy jestem na przegranej pozycji czy jednak coś mogę zdziałać. Chodzi o buchmachera go plus bet. Za polecenie znajomego dostałem freebet 50zł. Postawiłem za niego mecze, zakład był normalnie aktywny i wygrałem 15tys złotych. Pieniądze te normalnie zasiliły moje saldo depozytowe i chciałem je wypłacić jednak na następny dzień buchmacher wystawił korektę i mi anulował moją wygraną twierdząc, że przekroczyłem limit wygranej i wynosi on maksymalnie 2279zł. W regulaminie oferty powitalnej:
nie widzę by była o tym wzmianka. Odesłał mnie do innego regulaminu:
Tutaj owszem jest o tym wzmianka ale po 1 każdy buchmacher jak coś nie spełnia wymogów to blokuje możliwość postawienia zakładu. A po 2 to nie powinno być tej informacji w głównym regulaminie promocji? Nie widzieli przez tydzień, że postawiony jest zakład z freebetu który według nich nie spełnia roli? Jeszcze weryfikowali mój zakład bo pytałem czy może zakończyć się w niedziele więc spojrzeli na niego i mnie nie poinformowali, że coś jest nie tak.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
C Crash_PL pisz do tego gościa https://forum.bukmacherskie.com/threads/betters-opinie.162512/page-5#post-7156967 i walcz o swoje. Nie słuchaj "trolli" (jeśli się pojawią), którzy poprzez wywołanie efektu luster (socjotechnika, wszędzie gdzie spojrzysz widzisz to samo... poprzez słowa to się robi...) wmówią Ci, że nie masz szans. Kiedyś myślałem, że bukmacherzy mają dobrych prawników... nie mają... po prostu wykorzystują to, że ludzie odpuszczają...

Mało tego... zmieniło się podejście do konsumenta w tym roku... (nawet jak bukmachera nie obowiązuje UOKiK) i to też da Tobie przewagę, bo w błąd bukmacher Ciebie wprowadził ukrywając ten punkt regulaminu.


§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2018, poz. 1025 z późn. zm.).

2. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie Promocji w dowolnym czasie w przypadku zaistnienia takiej konieczności, a wszelkie zmiany będą opisane w formie zestawienia zmian oraz każdorazowo będzie przyjmowany tekst jednolity Regulaminu Promocji. Zmiany Regulaminu Promocji będą wchodzić w życie w dniu następnym po dniu ich ogłoszenia na Stronie Internetowej. Klient, który po zapoznaniu się ze zmianami zadecydował o dalszym udziale w Promocji, po wejściu w życie tych zmian przyjmuje do wiadomości, iż działanie takie będzie odczytywane jako akceptacja zmian. Klient, który ma zastrzeżenia do wprowadzonych zmian lub chciałby zapytać o skutki jakie zmiany wywołają, w tym w odniesieniu do jego sytuacji może skontaktować się z Organizatorem celem uzyskania wyjaśnień. Sposób kontaktu z Organizatorem opisany został w § 4. W każdym wypadku, jeżeli zmiany Regulaminu Promocji kształtowałyby prawa Klienta w sposób mniej korzystny, Klient ma prawo do bezpłatnej rezygnacji z Promocji. W takim wypadku korzystając z form kontaktu przewidzianych w § 4 powinien poinformować o tym Organizatora. Zmiana Regulaminu Promocji nie może naruszać praw nabytych przez Klienta przed dniem wejścia ich w życie.


Nie zastosował się bukmacher do własnego regulaminu przez co wprowadził Cię w błąd i ten punkt nie ma zastosowania, bo nie został ujęty w aktualnym regulaminie promocji ;) rób screeny aktualnego regulaminu ;) rób screeny regulaminu i idź do prawnika, powodzenia :)
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
Zacznij szukać radcy prawnego z Warszawy lub okolic, tam siedzibę ma bukmacher.
Sporządź wspólnie z nim oficjalną reklamację, proponowałbym nałożyć nacisk również na to, że nie mają prawa anulować wygranej a jedynie mogą obniżyć ją do 2279.
Po otrzymaniu odpowiedzi, wyślij przedsądowe wezwanie do zapłaty i dalej poprowadzi Cię radca prawny. W mojej ocenie bardzo duża szansa na odzyskanie 2279 oraz umiarkowana szansa na odzyskanie pełnej kwoty.
Musisz liczyć się z tym, że nawet w przypadku wygranej, otrzymasz pieniądze za ponad rok, ale warto spróbować.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Tu buk popełnił błąd że przyjął zakład który nie powinien być przyjęty, właśnie przez maksymalny limit wygranej.A ponieważ go przyjął to powinien wygraną teraz wypłacić. Walcz o swoje, bo wygrana ci się należy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jeżeli zakład został zagrany przed wprowadzeniem limitu wygranych, powinni ci wszystko wypłacić.To tak jakby ci kursy zmieniali na już zagranych zakładach.
Jak zagrałeś po wprowadzeniu limitu to powinni wypłacić tyle co pisze.
 
Ostatnia edycja:
C 0

Crash_PL

Użytkownik
Zrobili mi korektę i wypłacili te 2279zł Jednak wydaje mi się, że tak jak zauważył przestrzalninja w regulaminie punkt 5 mówi o tym, że każdorazowo będzie przyjmowany tekst jednolity Regulaminu Promocji. W moim przypadku tak nie było. Wzmianka o limicie jest w zupełnie innym regulaminie a ten punkt rozumiem tak, że to w jednym regulaminie powinny być istotne informacje zawarte a nie rozdzielone na 2 różne regulaminy. Grałem już chyba u każdego buchmachera i wszędzie jak się chciało postawić zakład z freebeta który był niezgodny z regulaminem to wywalało błąd i nie dało się go postawić. Tutaj normalnie był zaakceptowany i tydzień czekał na rozliczenie...
 
C 0

Crash_PL

Użytkownik
C Crash_PL pisz do tego gościa https://forum.bukmacherskie.com/threads/betters-opinie.162512/page-

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
wszelkie zmiany będą opisane w formie zestawienia zmian oraz każdorazowo będzie przyjmowany tekst jednolity Regulaminu Promocji.
Zmiany Regulaminu Promocji będą wchodzić w życie w dniu następnym po dniu ich ogłoszenia na Stronie
Mam do Ciebie pytanko bo teraz zgłupialem. Nie zakładam, że przeczytałeś cały regulamin no bo i po co ale jednak zwróciłeś uwagę na istotny element więc zakładam, że coś tam w regulamin zerknąłeś. Jednak czy nie rzucił Ci się w oczy punkt mówiący o limicie 2279zł? Bo widzę w regulaminie punkt, że faktycznie wygrana nie może przekroczyć 2279zł. Rano jak widziałem odrzucenie zakładu to weryfikowałem regulamin, zrobilem ctr+f wpisałem kwotę nic nie znalazło, wpisałem frazę "maks..." / "max" by znaleźć coś co by sugerowało punkt w którym jest wzmianka o limicie wygranej ale nic mi nie znalazło. Screenów głupi ja nie zrobiłem. Myślę sobie może coś źle sprawdziłem. Ale poszukałem w necie czy jest możliwośc sprawdzenia starej wersji strony i jedyne co znalazłem to to:

- https://web.archive.org/web/2022092...sbet.pl/regulamin-promocji-przyjdz-z-kolegami

Zapis z Września mówi o innym regulaminie w którym tej wzmianki o limicie już nie ma. Co ciekawe zapis ten mówi o tym, że regulamin wchodzi w życie 22 Czerwca 2022 roku (ostatni punkt na samym dole) więc tego samego dnia co obecny regulamin. Skoro jest nowy regulamin to nie powinien wejśc w życie innego dnia? Wiem, że dla buchmachera 15k to nie jest dużo i raczej wałów by nie robił ale to raczej w przypadku STS czy fortuny, wydaje mi się, że dla mniejszych buchmacherów 15k ma większe znaczenie tym bardziej dla takiego którego szata graficzna przypominadziwnym trafrem bestbet24...

Tak mi się wydaje, że skoro zwróciłes uwagę na przytoczony punkt to na limit tez byś zwrócił uwagę?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zrobili mi korektę i wypłacili te 2279zł Jednak wydaje mi się, że tak jak zauważył przestrzalninja w regulaminie punkt 5 mówi o tym, że każdorazowo będzie przyjmowany tekst jednolity Regulaminu Promocji. W moim przypadku tak nie było. Wzmianka o limicie jest w zupełnie innym regulaminie a ten punkt rozumiem tak, że to w jednym regulaminie powinny być istotne informacje zawarte a nie rozdzielone na 2 różne regulaminy. Grałem już chyba u każdego buchmachera i wszędzie jak się chciało postawić zakład z freebeta który był niezgodny z regulaminem to wywalało błąd i nie dało się go postawić. Tutaj normalnie był zaakceptowany i tydzień czekał na rozliczenie...
Trochę to nie fair, bo miałeś wysoki kurs, a gdybyś wiedział że limit do 2279 to dałbyś na kuponie dużo niższy kurs i tym samym szanse byłyby większe... Gdyby buki miały jaja to tutaj krakowskim targiem podwoiłby te 2279 zł i tyle, w ramach zadośćuczynienia za niespójność w regulaminie (i za przyjęcie nieregulaminowego kuponu). No ale w praktyce zostajesz przy tych 2279 zł. Tobie gratuluję super kuponu!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam do Ciebie pytanko bo teraz zgłupialem. Nie zakładam, że przeczytałeś cały regulamin no bo i po co ale jednak zwróciłeś uwagę na istotny element więc zakładam, że coś tam w regulamin zerknąłeś. Jednak czy nie rzucił Ci się w oczy punkt mówiący o limicie 2279zł? Bo widzę w regulaminie punkt, że faktycznie wygrana nie może przekroczyć 2279zł. Rano jak widziałem odrzucenie zakładu to weryfikowałem regulamin, zrobilem ctr+f wpisałem kwotę nic nie znalazło, wpisałem frazę "maks..." / "max" by znaleźć coś co by sugerowało punkt w którym jest wzmianka o limicie wygranej ale nic mi nie znalazło. Screenów głupi ja nie zrobiłem. Myślę sobie może coś źle sprawdziłem. Ale poszukałem w necie czy jest możliwośc sprawdzenia starej wersji strony i jedyne co znalazłem to to:

- https://web.archive.org/web/2022092...sbet.pl/regulamin-promocji-przyjdz-z-kolegami

Zapis z Września mówi o innym regulaminie w którym tej wzmianki o limicie już nie ma. Co ciekawe zapis ten mówi o tym, że regulamin wchodzi w życie 22 Czerwca 2022 roku (ostatni punkt na samym dole) więc tego samego dnia co obecny regulamin. Skoro jest nowy regulamin to nie powinien wejśc w życie innego dnia? Wiem, że dla buchmachera 15k to nie jest dużo i raczej wałów by nie robił ale to raczej w przypadku STS czy fortuny, wydaje mi się, że dla mniejszych buchmacherów 15k ma większe znaczenie tym bardziej dla takiego którego szata graficzna przypominadziwnym trafrem bestbet24...

Tak mi się wydaje, że skoro zwróciłes uwagę na przytoczony punkt to na limit tez byś zwrócił uwagę?
nie, nie zgłupiałeś, zmienili regulamin. Też wpisywałem ctrl+f i kwotę oraz słowo limit i maksymalna i nic nie znalazło. Robiłem to tuż przed napisaniem posta dla pewności czy coś Ci nie umknęło. Idź do prawnika na bank były już takie przypadki kiedy ktoś zapomniał uaktualnić regulamin. Regulamin to też akt prawny i musi przejść swoją drogę. Nie zachowano tej drogi, więc ich błąd. Wykaże prawnik, że miałeś prawo myśleć iż limitu nie ma a wersja regulaminu, którą czytasz obowiązuje Ciebie.

edit: C Crash_PL nawet nie musisz iść do prawnika... https://www.specprawnik.pl/zapytaj-...w-odzyskaniu-pieniedzy-z-konta-od-bukmachera/ proszę bardzo... zadaj pytanie, opisz swoją sytuacje i dostaniesz propozycje od prawników. Będziesz wiedział za darmo czy sprawa jest do wygrania :) tutaj nikt Ci nie pomoże, to jest forum bukmacher skie ;) nikt nie ma interesu aby pomagać za darmo. Jedni za repute inni za co innego. Ja też mam w tym interes. Uważam, że dobro wraca hehe powodzenia

edit2: jednak nie wpisywałem kwoty 2278 tylko słowo limit, ale czytałem regulamin i nie było w niej takiej kwoty, dodali punkt regulaminu.
 
Ostatnia edycja:
C 0

Crash_PL

Użytkownik
P przestrzalninja nie było na pewno tego punktu, dodali go bo znalazłem stronę gdzie jest zapis z 16 Stycznia tego roku więc punkt o limicie został dopisany.

http://webcache.googleusercontent.c...sbet.pl/regulamin-promocji-przyjdz-z-kolegami

Mimo to oni i tak się tłumaczą tym:
"Limity wygranych nie są określane w Regulaminie promocji, a w Regulaminie zakładów wzajemnych-bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet i za pomocą Oficjalnych Komunikatów." Trochę dziwne, że tak istotny element nie jest zawarty w regulaminie. A przynajmniej nie był bo teraz już jest.
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Nie wiem jak to jest bo np w betcrisie za freebeta można np max 200 zł wygrać a można dodać np zdarzeń z kursem 500 a wygrana i tak będzie max 200 i zakład będzie przyjęty a go bet i betcris to pewnie to samo
 
A 185

adikos

Użytkownik
Zmiany regulaminu po fakcie nie są dla ciebie wiążące, musisz mieć regulamin wcześniejszy i obecny. Na podstawie tego możesz wykazać kto miał rację. Walcz o swoje.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
jako ze gowienka podlegaja pod polskie prawo to sie nawet nei certol tylko sprawdz jaki stan ma polskie sądownictwo. o tym ze gowienka beda lapac sie czego moga i probowac wystskiego byleby ci tych 15k nie dac jest oczywiste. ja w swojej historii (ale nie w relacjach z polskimi bukami) juz slyszalem podczas roznych weryfikacji dokumentow ze np "mbank to nie jest bank", albo przy wyplacie pieniedzy za pomoca krypto jest "blad po stronie providera i nie moga wyplacic pieniedzy ta drogą" (SIC krypto to siec zdecentralizowana, tak wiec siec dziala caly czas bez przerwy)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Skoro limit dodali 6.12, to wystarczy mu data zagrania kuponu który jest w historii, a jak dodali ten limit ,jak piszę, po tym jak wygrał to buk jest na kiepskiej pozycji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
limit limitem... mogli sobie napisać co chcieli w tym komunikacie... nie było aktualizacji tekstu ujednoliconego i punkt nie wszedł w życie... punkt regulaminu wchodzi w życie z chwilą jego ujednolicenia... jaja jak berety... to tak jakby pisać, że jest jakaś zmiana w ustawie, ale nie aktualizować tekstu w dzienniku ustaw.... i stosować tą zmianę... w internecie nic nie ginie... jeszcze jak bukmacher bezczelnie wprowadził teraz ten punkt...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja nie było na pewno tego punktu, dodali go bo znalazłem stronę gdzie jest zapis z 16 Stycznia tego roku więc punkt o limicie został dopisany.

http://webcache.googleusercontent.c...sbet.pl/regulamin-promocji-przyjdz-z-kolegami

Mimo to oni i tak się tłumaczą tym:
"Limity wygranych nie są określane w Regulaminie promocji, a w Regulaminie zakładów wzajemnych-bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet i za pomocą Oficjalnych Komunikatów." Trochę dziwne, że tak istotny element nie jest zawarty w regulaminie. A przynajmniej nie był bo teraz już jest.
Byłeś już u prawnika albo zadałeś pytanie prawnikowi w internecie? Ja nie jestem prawnikiem, ale oni Cię w uja robią... aktualnie to gość, który nie zrobił update regulaminu sra w gacie... idź do prawnika... to co pogrubiłem o tym świadczy... nie było aktualizacji tekstu ujednoliconego... to jest Twój ATUT... i tyle... dlatego tylko cytują komunikat a nie odnoszą się do tego, że tekst nie był ujednolicony.

Wiesz co to KPA (kodeks postępowania administracyjnego)? Jak się proceduje prawo i dlaczego jest nieważne jak się je źle proceduje? :)



Nawet sejm musiał się zebrać w czasie pandemii, żeby przegłosować możliwość zdalnego głosowania... Dura lex sed lex... durne prawo, ale prawo...
 
C 0

Crash_PL

Użytkownik
P przestrzalninja jeszcze nie byłem, pierw się wybiorę do rzecznika a później się udam do prawnika. Chociaż z każdą ich odpowiedzią tracę wiarę w to, że mogę coś ugrać.
Teraz mi odpisali:

"Jednocześnie informujemy, że zgodnie z §3 pkt 15 Regulaminu zakładów nie można brać pod uwagę faktu, że Uczestnik nie zna postanowień tegoż Regulaminu.

Limit wygranej z freebetu nie dotyczy tylko tej jednej promocji, a wszystkich, a więc regulacja tego limitu ma charakter szerszy (tj. Oficjalny Komunikat) niż regulamin pojedynczej promocji."

A jeżeli chodzi o to ujednolicenie regulaminu to napisali:

" Zacytowany przez Pana fragment odnosi się do zmian w funkcjonowaniu promocji (np. jeżeli zmieniona zostałaby wysokość przyznawanego freebetu). Limit wygranej z zakładu zagranego za freebet wynika z Oficjalnego Komunikatu nr 2/12/2022, który wydany został na podstawie §8 ust. 3 Regulaminu zakładów wzajemnych-bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet (...)"
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja jeszcze nie byłem, pierw się wybiorę do rzecznika a później się udam do prawnika. Chociaż z każdą ich odpowiedzią tracę wiarę w to, że mogę coś ugrać.
Teraz mi odpisali:

"Jednocześnie informujemy, że zgodnie z §3 pkt 15 Regulaminu zakładów nie można brać pod uwagę faktu, że Uczestnik nie zna postanowień tegoż Regulaminu.

Limit wygranej z freebetu nie dotyczy tylko tej jednej promocji, a wszystkich, a więc regulacja tego limitu ma charakter szerszy (tj. Oficjalny Komunikat) niż regulamin pojedynczej promocji."

A jeżeli chodzi o to ujednolicenie regulaminu to napisali:

" Zacytowany przez Pana fragment odnosi się do zmian w funkcjonowaniu promocji (np. jeżeli zmieniona zostałaby wysokość przyznawanego freebetu). Limit wygranej z zakładu zagranego za freebet wynika z Oficjalnego Komunikatu nr 2/12/2022, który wydany został na podstawie §8 ust. 3 Regulaminu zakładów wzajemnych-bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet (...)"
dobra ja kończe ten temat... jesteś z tych co się lubią katować i im gorzej tym lepiej... dwa dni psu w dupe :) gratulacje a wystarczy wejść na jakieś durne forum prawne... zadać pytanie i nie dostaniesz takich odpowiedzi jak w tym temacie, bo kur... jego... mać... tam jest je...y obowiązek podać podstawę prawną a nie pisać dyrdymały... nie na moje nerwy powodzenia...

edit: Ty sobie jaja ze mnie robisz z tymi odpowiedzami od bukmachera? :) kur.... seria przekleństw.... zapierd.... na forum prawne...
Post automatycznie złączony:

kur.... gościu co Cie obchodzą ich odpowiedzi... wydruuj i podetrzyj się nimi... ale tak jak pisałem Ty to tych co to się lubią katować w ten sposób... im gorzej tym lepiej a ja jak magnes przyciągam takich ludzi, dlatego zadałem pytanie czy byłeś u adwokata, żebym nie marnował już swojego czasu, bo tak kurde podejrzewałem, że nie...

edit2: ja dałem ignora.... nie lubię wysysaczy energii....
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
M makalele007 wszedłem na stronę betcris z ciekawości zerknąć jak u nich jest z freebetami to mają limit 2000zł z tą różnicą, że mają to uwzględnione w regulaminie podczas gdy goplusbet tego w regulaminie nie miał a dopisał to w momencie gdy wygrałem za dużo.
Może i tak jest ja pisałem dokładnie o free ecie z koła tym 20 zł to max 200 zł wygrana pisze ale tam ako może być dużo większe a wygrana i tak mimo wszystko 200 zł
Post automatycznie złączony:

Jeszcze jedna sprawa z innej beczki a co z kasą ludzi z bestbetu odzyskał ktoś chociaż 1 zł? Myślę że nie i tak już zostanie zawinęli mandzur i po sprawie. W tym przypadku myślę że będzie to samo i kolega kasy nie odzyska a jak coś się ruszy to może minie że 2 lata. Ale kto nie ryzykuje nie pije szampana
 
Do góry Bottom