>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betters - Opinie

U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
W fortunie nie jest tak samo? Tymczasowego nie mozna zamknac?
Nie wiem, na pewno podobna praktykę ma ewinner. Większość firm zamyka takie tymczasowe konta i jest to zachowanie właściwe. Nie ma żadnego uzasadnienia aby ich nie zamykać, a pole do nadużyć jest potężne w tym, aby takiego zamykania/finalnie usunięcia z automatu nie robić.

Wiele tej chorej ustawie hazardowej można zarzucić, ale w tym przypadku zamysł ustawodawcy byl jasny i na korzyść strony. Naginanie tego dzieła przez tego typu firemki w taki sposób jasno ją podsumowuje.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Betters kod "SZLEM" freebet 10zl, niby dla pierwszych 5 osob ale czesto bywalo tak ze o wiele wiecej osob dostawalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
E 65

Esslemont

Użytkownik
Bettersi przygotowali nam kolejną promocje


Freebetomania to promocja bukmacherska, którą lubimy robić przy rozmaitych okazjach. Obecnie zostaje aktywowana przy najpopularniejszych rozgrywkach piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji! Trzy dni uczty dla graczy, którzy mogą codziennie mogą zgarnać FREEBETY o wartości 15 PLN. Żeby skorzystać z promocji należy postawić zakład KOMBI zawierający co najmniej 3 selekcje, za minimalną stawkę 30 PLN. Kurs całkowity zakładu musi wynosić nie mniej niż 3.0. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być z oferty na europejskie puchary czyli UEFA Ligi Mistrzów, UEFA Ligi Europy i UEFA Ligi Konferencji Europy. FREEBET 15 PLN zostanie przyznany natychmiast po zawarciu zakładu. Jest to FREEBET gwarantowany, niezależny od wyniku Twojego zakładu!
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Sprawa w toku - w sądzie. Ciągnie się już kilka miesięcy ale wciąż czekam na rozwój sytuacji. Dam znać jak będzie po wszystkim.
Kontaktowałeś się też z UOKiK? Buki perfidnie wykorzystują te swoje Regulaminy, które opieczętowało im Ministerstwo Finansów. Sami nigdy w życiu nie usuną tych newralgicznych zapisów o możliwości robienia zwrotów zawsze, kiedy oni sami uznają, że kurs był zbyt wysoki (bo to by oznaczało, że nie mogliby kraść). Jedyne co może pomóc, to coraz więcej sygnałów, że "coś tu nie gra" płynących do Działu Gier w Ministerstwie. Nie tylko od obywateli - klientów, ale także od wyspecjalizowanych instytucji i agend typu UOKiK.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Tak, kontaktowałem się. Delikatnie mówiąc, olali to. W załączeniu przesyłam ich odpowiedź.
Prawnik mi napisał, że jeśli będziemy mieć szczęście i trafimy na mniej obłożonego sędziego to być może rozprawa będzie w listopadzie, a jak będziemy mieć pecha, to może to być później. Zrzut ekranu 2022-07-16 o 2.03.35 PM.png
 
Ostatnia edycja:
B 810

BETTERS.pl

Użytkownik
Oprócz FREEBETU startowego do 40 PLN (200% stawki pierszego zakładu z salda depozytowego) i 5 PLN bez depozytu, nowi gracze mogą do niedzieli 4.12 otrzymać FREEBET 20 PLN (100% stawki pierszego zakładu z salda depozytowego) tylko na mecz Polska - Francja na MŚ.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja to się boję wpłacać i poczekam aż zakończy się sprawa tego użytkownika co to betters do sądu podał zanim tam coś wpłacę😊 jak się okaże, że przegra (ciekawe czy będzie biegły powołany:unsure:) to nie wpłacam, bo prawo nie chroni obywatela tylko pozwala na takie praktyki i mnie to też może spotkać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
ja to się boję wpłacać i poczekam aż zakończy się sprawa tego użytkownika co to betters do sądu podał zanim tam coś wpłacę😊 jak się okaże, że przegra (ciekawe czy będzie biegły powołany:unsure:) to nie wpłacam, bo prawo nie chroni obywatela tylko pozwala na takie praktyki i mnie to też może spotkać :)
Sprawa odbędzie się już niedługo bo 14 grudnia, dam znać po sprawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
B 810

BETTERS.pl

Użytkownik
B BETTERS.pl czemu tak szybko limitujecie graczy?
Hej, limitowanie graczy jest narzędziem stosowanym przez nas bardzo rzadko. Sięgamy po nie tylko w uzasadnionych przypadkach (głównie dotyczy to nieprawidłowych zakładów m.in. arbitrage betting, late betting itp.).

Jest to rozwiązanie dopuszczalne przez regulamin i powszechnie stosowane na rynku. Jeżeli zostałeś zlimitowany i uważasz, że było to niesłuszne napisz do nas na [email protected] podając numer id konta w BETTERS i rozpatrzymy Twój status.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hej, limitowanie graczy jest narzędziem stosowanym przez nas bardzo rzadko. Sięgamy po nie tylko w uzasadnionych przypadkach (głównie dotyczy to nieprawidłowych zakładów m.in. arbitrage betting, late betting itp.).

Jest to rozwiązanie dopuszczalne przez regulamin i powszechnie stosowane na rynku. Jeżeli zostałeś zlimitowany i uważasz, że było to niesłuszne napisz do nas na [email protected] podając numer id konta w BETTERS i rozpatrzymy Twój status.
hej, w jaki sposób jesteście w stanie ponad wszelką wątpliwość udowodnić arbitrażowy zakład? :) To niemożliwe bez wglądu w historie przeglądania i obstawiania u innych bukmacherów :)

Arbitraż zakładowy jest przykładem arbitrażu powstałego na rynkach zakładów z powodu odmiennych opinii bukmacherów na temat wyników wydarzeń lub błędów. Jeśli pozwalają na to warunki, obstawiając jeden zakład na każdy wynik u różnych firm bukmacherskich, obstawiający może zarobić niezależnie od wyniku. - tylko błąd można udowodnić a przed błędami bukmacher zabezpiecza się innym punktem regulaminu :)

przypadek bestbet24 pokazał, że ustawa nie działa tj. nie chroni uczestnika i została stworzona z myślą o bukmacherach :), więc daje podstawy do podważenia regulaminu :) nie musi to się odbywać przed polskim sądem, takie rozprawy już były :) np. Frankowicze :) wystarczy, że odpowiednio duża grupa ludzi zostanie pokrzywdzona a ta z dnia na dzień się powiększa :)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Liczylem , że plotki o tragicznych limitach tym razem się nie sprawdza. Po założeniu konta raptem kilkanaście zakladow po kilkadziesiąt złotych i dzis przy próbie wykorzystania freebetu 40zl na mecz MŚ o 3miejsce limit 22zl!!! Screenshot_20221217-115833_BETTERS.jpg
Post automatycznie złączony:

Screenshot_20221217-120515_BETTERS.jpg
 
Ostatnia edycja:
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Sprawa odbędzie się już niedługo bo 14 grudnia, dam znać po sprawie
Jestem już po rozprawie i od wczoraj już także po ogłoszeniu wyroku sądu
Więcej szczegółów opisywałem w poście: tutaj

Moja rada: Nie odpuszczajcie nigdy bukmacherom, kiedy wiecie że macie rację a bukmacher próbuje Was oszukać i nie wypłacić wygranych, zwłaszcza gdy kwota sporu przekracza potencjalne koszty sądowe (w mojej sytuacji było to około 2 tyś zł).
Wszystko to trochę trwało ale było warto, bo wygrałem sprawę przeciwko bukmacherowi Betters (Silesia Sp. z o. o.) a sąd nakazał wypłacić całą zaległą kwotę wraz z odsetkami oraz zwrot kosztów procesu.

W załączeniu poniżej wyrok sądu:

Zrzut ekranu 2022-12-30 o 5.30.50 PM.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3155
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jestem już po rozprawie i od wczoraj już także po ogłoszeniu wyroku sądu
Więcej szczegółów opisywałem w poście: tutaj

Moja rada: Nie odpuszczajcie nigdy bukmacherom, kiedy wiecie że macie rację a bukmacher próbuje Was oszukać i nie wypłacić wygranych, zwłaszcza gdy kwota sporu przekracza potencjalne koszty sądowe (w mojej sytuacji było to około 2 tyś zł).
Wszystko to trochę trwało ale było warto, bo wygrałem sprawę przeciwko bukmacherowi Betters (Silesia Sp. z o. o.) a sąd nakazał wypłacić całą zaległą kwotę wraz z odsetkami oraz zwrot kosztów procesu.

W załączeniu poniżej wyrok sądu:

Pokaż załącznik 25304
Tylko takich ludzi jak ty ktorzy to pograli i dostali zwrot jest pewnie duzo wiecej. Ciekawi mnie czy w zwiazku z wygraniem przez ciebie sprawy bukmacher zmieni rozliczenie tego zakladu i innym tez przyzna wygrana czy po prostu tylko tobie wyplaci hajs a reszta ktora olala temat i odpuscila nie dostanie nic. Zakladam, ze bedzie pewnie tez drugi wariant. Tak czy siak gratulacje wygranej sprawy sadowej.
 
malkolm921 0

malkolm921

Użytkownik
Betters tragiczny buk, po paru wygranych limity wjechały do 5% wartości stawki, w odpowiedzi otrzymałem:
1672480090562.png
1672480108046.png
Złodziejska firma zasłaniająca się ustawą i odsyła do ministerstwa finansów. Udało się komuś z tym wygrać w sprawie dyskryminacje?
 
Do góry Bottom