>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Brazylia - Rosja 17.09.2014, godz. 20:15 [mecz 3 fazy MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


BRAZYLIA - ROSJA
1.75 - 2.00 Unibet


Brazylia w pierwszym meczu trzeciej fazy grupowej przegrała z Polską 2:3 i pewnie sami do końca nie wiedzą jak to się mogło zdarzyć.

Rosjanie dzień przerwy więcej. Nie zachwycają tutaj, ale to w dalszym ciągu Rosja z ogromnym potencjałem.

Obie drużyny zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi. U Brazylijczyków nie w pełni sił jest Wallace, w meczu z Polską nie grał Murilo, również Sidao ma tam jakieś problemy. U Rosjan ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała pozycja atakującego. Pawłow i Moroz mieli ostatnio kontuzje.

Mecz o życie dla Brazylii. Jeżeli przegrają, odpadają z turnieju.


Zapraszam do dyskusji!​
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Brazylia - Rosja 1,93 Marathonbet ✅
Kurs na pewno będzie spadać i jutro będzie w granicach 1,50. Brazylijczycy jeżeli przegrają nie zagrają w półfinałach. Dzisiaj dobry mecz z Polską. Rosjanie kilka kontuzji w składzie. Nie widzę ich jutro z podrażnionymi Kanarkami.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
OVER 3,5 seta ⛔
TYP : BRAZYLIA WIN 1,82 ✅
TYP : ROSJA + 2,5 sets ⛔

No to Rosja jest tam gdzie jest miejsce. Poziom pewności, że Rosja niby miała dziś wygrać na tym forum poraża. Ludzie...więcej pokory i szacunku do pieniędzy innych.

Betsson
Dla mnie bety, które powinny wejsc
Niestety buki nie wystawiły jeszcze kursów wszystkich, ale jakie by te kursy nie były będę grał to co napisałem.
Brazylia po dzisiejszej porażce jutro zrobi wszystko, żeby wygrać...i wygra.
Natomiast Rosja mając dzień dłużej odpoczynku i przegrywając z Brazylią 1 mecz na tych MŚ będzie grała za wszelką cenę o wygraną. Moim zdaniem 1 seta Rosja wygra. Spróbuje zagrać te typy najszybciej jak się pojawią linie.
To dla mnie największy pewniach tych MŚ.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bez jaj dlaczego niby ROsja ma tego nie wygrać? Ze niby Brazylia nóż na gardle? Tym lepiej, bo Kanarki będą spięte a Rosja bedzie grac na lekkim luzie mając jeden mecz zapasu. A dlaczego Rosja rowniez ma niby nie grac na 100%? Przeciez wygrywając eliminują Brazylie czyli najgrozniejszego rywala w ewentualnym finale. NIe chce mi sie wierzyc, ze polegnie w ciagu 3dni 2 razy z Brazylią. Ruscy jezeli wygrają to graja towarzyski mecz z Polska we czwartek bo wątpie czy my i Oni będą sie zabijać o to 1miejsce, bo czy to Francja czy to Iran to jednak mega roznicy nie bedzie, zwłaszcza dla Rosji ktora nikogo na swiecie nie musi sie obawiać.
USA tez musialy wygrac z Argentyną i jak sie to skonczylo to wiemy
Rosja win 1,95 fortuna ⛔
over 180,5pkt 1,65 fortuna
⛔
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Undertaker_TSW, a interesowałeś się może tym, że Rosja może mieć cholerny problem w ataku? Kogo tam wystawią jeżeli Pawłow będzie miał uraz?
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Undertaker_TSW, a interesowałeś się może tym, że Rosja może mieć cholerny problem w ataku? Kogo tam wystawią jeżeli Pawłow będzie miał uraz?
Muserski pewnie zagra na ataku co osłabi trochę siłę bloku Rosjan. Dla mnie Brazylia wygrywa (o ile zagra Murilo bo jednak dwóch przyjmujących bez przyjęcia w szóstce - Lucarelli i Lipe - to za duzo). Jak bedzie zobaczymy, ale wobec kontuzji Moroza to co zaprezentuja Rosjanie to dla mnie wielka niewiadoma.
 
A 49

americano30

Użytkownik
Naprawde łykacie te bajki o tym że Pavlow dzis nie zagra?Mistrz ataku odpoczywal typowa zaslona dymna i dzis bedzie grał.Dlugi ciezki turniej wczoraj 5 setow do tego nie w pelni zdrowy Murillo i Wallace macie Value 2,29 w maratonie na Rosje i pakujecie ludzi na mine z gra na Brazylie ludzie opanowac sie.
Brazylia-Rosja 2@2,28 ⛔
to bedzie IZI JOB
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Co do Moroza - to wiadomo - zakręciła mu się kostka tak, że mnie kichy powierciło przy oglądaniu - w mordę jeża.


A co do Pawłowa to kapitan Sergiej Makarow wypowiada się tak:

– Первый матч бразильцам мы на этом чемпионате проиграли. Чего тогда не хватило?
– Не чего, а кого – диагональных. Коля Павлов из-за повреждения не попал в заявку, а Паша Мороз травмировался уже по ходу матча. Тренеры попытались решить эту проблему, передвигая в «диагональ» игроков других амплуа. Но быстро перестроиться было слишком сложно. Отсюда результат – 1:3.

– Диагональные – диагональными. Но против бразильцев довольно неубедительно смотрелся наш прием…
– Из-за вынужденных перестановок в составе нам не хватало взаимопонимания. Но в среду Павлов вернется в стартовую шестерку – и связи, уверен, будут восстановлены. Надеюсь, на этот раз мы сыграем против Бразилии куда лучше. Команда знает, как надо действовать против этой команды и как ее побеждать.
Nie było go nawet w kadrze na mecz z Brazylią - także widocznie wszystkie siły rzucone na postawienie Pawłowa na nogi. Mięli kilka dni spokoju i jeden dzień przerwy dłużej - więc daję duże szanse na to, że Pawłow jest sprawny. A czy zagra w pierwszym składzie? To się okaże.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Zdązyłem złapać na brazylie całkiem dobry kurs 1.77 i nie wyobrażam sobie by mogli to przegrać. Wczoraj troche zlekceważyli Polaków po pogromie w trzecim secie, a ci pozniej poszli za ciosem i troche na farcie wygrali. Rosja jest zbyt powolna by coś ugrać, oglądałem poprzedni mecz brazylia-rosja i ci drudzy nie mieli żadnych argumentów, dostali klasyczny łomot. Uważam, ze wszystko rozstrzygnie sie w ostatnim meczu polski z rosją, a brazylia juz dzis bedzie w półfinale
 
A 49

americano30

Użytkownik
Za takie analizy jak pana wyzej powinien byc BAN.Tlumaczenie porazek kretynskimi argumentami Brazylia zlekcewazyla Gospodarza i jednego z 3 glownych kadydatow do zlota w meczu o polfinal mistrzostw swiata szkoda to komentowac.Gdzie tu widzisz farta? 4 set to lomot na Brazyli w tb od poczatku kontrola Polski potem kilka prostych bledow i brazylia wrocila do gry Brazylia nie miala zadnej kontry na wygranie meczy i zasluzenie wygrala Polska.Dzis Rosja rozbije Brazylie to napiszesz ze zlekcewazyli Rosje bo wygraja kolejne mistrzostwa?I jeszcze na deser przywolanie meczu towarzyskiego ktory sie odbyl miedzy tymi druzynami idz na ryby bo typowanie nie jest dla ciebie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
macie Value 2,29 w maratonie na Rosje i pakujecie ludzi na mine z gra na Brazylie ludzie opanowac sie. Brazylia-Rosja 2@2,28
idz na ryby bo typowanie nie jest dla ciebie.
Brazylia zdobędzie medal ? NIE @ 2.60 Milenium
Wg mnie to jednak większe value niż granie na Rosjan dziś ;)
załoze sie ze po wygranej na 2:1 do 14stu byli już myślami poza halą, a co do farta... przy 15:15 w tie-breaku na pewno nie decydowały umiejętności
przyjmuję zakład ;) popytaj kilku Brazylijczyków, jak większość powie, że już mieli 3pkty na koncie i brali prysznic, to przegrywam zakład... Bądźmy poważni, to &quot;1.ćwierćfinał&quot; MŚ i gra się do 3wygranych setów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 2,9K

tomek009966

Użytkownik
Za takie analizy jak pana wyzej powinien byc BAN.Tlumaczenie porazek kretynskimi argumentami Brazylia zlekcewazyla Gospodarza i jednego z 3 glownych kadydatow do zlota w meczu o polfinal mistrzostw swiata szkoda to komentowac.Gdzie tu widzisz farta? 4 set to lomot na Brazyli w tb od poczatku kontrola Polski potem kilka prostych bledow i brazylia wrocila do gry Brazylia nie miala zadnej kontry na wygranie meczy i zasluzenie wygrala Polska.Dzis Rosja rozbije Brazylie to napiszesz ze zlekcewazyli Rosje bo wygraja kolejne mistrzostwa?I jeszcze na deser przywolanie meczu towarzyskiego ktory sie odbyl miedzy tymi druzynami idz na ryby bo typowanie nie jest dla ciebie.
Nie przesadzajmy , jako , że jesteśmy jednym z faworytów do złota.
Wczorajszy pojedynek miał dziwny przebieg. Murillo nie zagrał w tym spotkaniu , co lekko osłabiło zespół Brazylii. Nie wyszedł także Wallace. Pierwszy set to fart polskiej reprezentacji , że wygrali. Głównie przez błędy Vissotto i Fontelesa przewaga kilku punktów została odrobiona przez Polaków.
Tak naprawdę gdyby nie frajersko przegrany pierwszy set przez Brazylię ( a zwłaszcza głównym dzieckiem tego sukcesu jest fonteles i vissotto), Brazylia wygrałaby ten mecz 3:0.
Nie popadajmy w euforię. Jeżeli przyjdzie nam grać w tym turnieju z Brazylią , co jest bardzo prawdopodobne , możemy nie powąchać piłki. Nasi w czwartym secie zaskoczyli (nie przesadzałbym z tym łomotem , bo na początku to Brazylia prowadziła trzema punktami do wyniku 9:6, chyba za szybko uwierzyli , że jest po meczu i to ich zgubiło , a nie było Murillo czy Wallace , którzy jak mało kto potrafią przeciwnika dobić) , a piąty set zawsze jest loterią i nie zawsze wygrywa lepszy.
Nadal oceniam nasze szanse na finał w granicach 5%. Czeka nas ciężki mecz z Rosją , prawdopodobnie o awans , a Rosjanie nie będą rozkojarzeni , jak Brazylijczycy i z pewnością zrobią wszystko , aby wygrać z naszą reprezentacją.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Takie pytanie obok meczu trochę, wie ktoś dlaczego to Brazylia a nie Polska gra mecz dzień po dniu, przecież to Brazylia powinna mieć to prawo jednego dnia odpoczynku jako drużyna rozstawiona w drugiej grupie tak jest a tutaj nie.Co do meczu też uważam ze Rosja wygra, dwóch meczy z Brazylia w tak krótkim odstępie czasu nie mogą przegrać.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
No płaczą i Brazylijczycy i Rosjanie - że stało się tak jak się stało w tej grupie - moim zdaniem lekko niesprawiedliwie bo mimo, że Brazylia wygrała grupę w II fazie - nie ma z tego powodu żadnego handicapu. - No może taki, że będą mieli jeden dzień więcej do kolejnego meczu czy to półfinałowego czy o 5 miejsce :cool:

A Polacy grają cały czas w Łodzi i mają jeszcze jeden dzień przerwy z taką ewentualnością, że jak dzisiaj wygra Rosja to Polacy są już w półfinale i mogą przyświrowac w meczu z Rosją bo czy wpadną w 1/2 na Francję czy Iran/Niemcy to bez większej różnicy.

Cała sytuacja w mojej ocenie jest niesprawiedliwa, ale... No wszystko ma ręce i nogi i zrobione jest (w założeniu) w duchu sportowym - przeciwnie do Mistrzostw Świata, które odbyły się 4 lata temu we Włoszech.

Co do meczu dzisiejszego w naszej grupie. - Będzie to pierwszy mecz na poważnie pomiędzy tymi drużynami na polskich mistrzostwach. Mimo wszystko kierowałbym się w stronę Rosjan. W kadrze powinien byc Pawłow - więc trzon zespołu byłby optymalny. W Brazylii nie wiadomo czy Wallace jest w stanie zrobic różnicę, Murilo pod znakiem zapytania, Lucarelli sam na Sborną nie wystarczy - nie wystarczył na Polaków.

Aczkolwiek myślę, że warto zaczekac do czasu ogłoszenia kadr meczowych, czy będzie Murilo i Pawłow.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Cała sytuacja w mojej ocenie jest niesprawiedliwa, ale... No wszystko ma ręce i nogi i zrobione jest (w założeniu) w duchu sportowym - przeciwnie do Mistrzostw Świata, które odbyły się 4 lata temu we Włoszech.
Dokładnie. Ta cała sytuacja, to nic w porównaniu z autostradą do półfinału jaką 4 lata temu przygotowali sobie Włosi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak jak już wcześniej pisałem, dzisiaj gram Rosję. &quot;Sborna&quot; pokaże w końcu na co ją stać, albo nie stać. Nie bez powodu są złotymi medalistami IO czy mistrzami Europy.
Wcześniejsze mecze były tak istotne i tyle nam mówią, co obietnice Donalda Tuska. Stracone sety z Koreą, Kubą, Meksykiem, Bułgarią są kompletnie bez znaczenia. To będzie ich 10/11 mecz podczas tego turnieju, a to że ktoś stracił tam seta czy dwa z rywalem niżej kategorii jest dzisiaj bez znaczenia. Chwila słabości zawsze w każdym sporcie może się przydarzyć.
Mecz z przed kilku dni 3:1 dla Brazylii to taki &quot;cyrk turniejowy&quot; aka (czyt. ej kej ej) mecz towarzyski, tak samo jak LIGA ŚWIATOWA. Gdzie jest teraz USA (czyt. ju es ej) czy Włochy?
Obiektywnie:
- H2H, forma, wyniki turniejowe - 50% na 50% szans
- Zmęczenie po morderczej 5 setówce i presja jest na Brazylii.
- Osłabienia podobne po obu stronach.
- Brazylia wczoraj pokazała, że w meczu o poważną stawkę jest spokojnie do ugryzienia. Skoro zrobili to Polacy to i równie dobrze mogą zrobić to Rosjanie.
- Kursy delikatnie faworyzują Brazylię, na Rosję mamy 2,10 czyli value.
Na zdrowy rozsądek i logicznie rzecz biorąc wypada po prostu zagrać na Rosję.
Dziś należy kibicować Ruskom by ich później upokorzyć sportowo w finale :cool:.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
przywilej gospodarza
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
Polecam cofnąć się w czasie 4 lata i zobaczyć jak Włosi odnajdywali się w roli gospodarza.Wałki były 3 x takie. I do tego system rozgrywek był chory. To co oglądamy jest jeszcze do przyjęcia biorąc pod uwagę to co działo się w przeszłości.
Nie pamiętasz żeby tak promowano gospodarza?
To sobie przypomnij chodzby mundial Korea&amp;Japan i co tam się wyprawiało chociażby w Meczu Korea - Włochy. I dziesiątki innych takich sytuacji mógłbym przytoczyć na najwyższym szczeblu także dajcie spokój Brazole sami sobie winni w 1 secie mieli nas jak na patelni wystarczyło dobić a potem już zapewne nic by im się nie stało w dalszej fazie meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom