>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Brazylia - Rosja 17.09.2014, godz. 20:15 [mecz 3 fazy MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
D 30

dadycool

Użytkownik
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
Głupot nie gadaj hala i dzien odpoczynku to dla Ciebie promowanie? A z kim Polacy są w grupie teraz? Przypomnę Rosja i Brazylia. Przypomnę że tak faworyzowana Polska nie jest w grupie z takimi potęgami jak Francja Iran czy Niemcy...
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
Przed MŚ było wiadome, że jeśli Polska awansuje do 3 rundy, to gra w Łodzi, i ma dzień przerwy między meczami. Nie jestem w stanie teraz podeprzeć się źródłem, ale gdzieś na stronie polsatu sport to czytałem/widziałem, jeśli znajdę to wstawię. Poza tym mieliśmy znacznie trudniejszą drogę do tej rundy, zmierzyliśmy się z USA, Iranem, Francją, Serbią, graliśmy dwie pięciosetówki, i to na 3 obiektach, z naszej strony narzekania jakoś nie słyszałem, poza tym że ciężko się gra w Atlas Arenie. Z wszystkich drużyn mamy najtrudniejszą drogę do 1/2, bo zmierzymy się z każdym poważnym kandydatem do medalu. Brazylia natomiast grała w grupie z Niemcami, Kanadą, Finlandią i bardzo słabymi Kubańczykami i Bułgarami, a to wszystko w jednej hali. Pech Brazylijczyków polaga tylko na tym, że mają grupę z nami, wczoraj mogli wygrać i to nawet z 3 pkt, wtedy narzekania by nie było, ale zawsze trzeba się jakoś wytłumaczyć.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
Dawno nie czytałem takich bzdur ????
Jacy do Brazylijczycy pokrzywdzeni przez organizatorów. Bidulki, cytując klasyka. Zapomniałeś chyba kto jest gospodarzem tego turnieju. Musieli zmienić halę? No tragedia. Przecież te nieco ponad 100 km pokonali Fiatami126p, po 5 w każdym. My jako gospodarze zmienialiśmy dwa razy miejsce rozgrywania spotkań. Brazylia grała wszystko w Katowicach. Jako jedyna poważna drużyna, która pozostała w turnieju nie musiała się nigdzie przenosić. Teraz gdy przychodzi im podjechać trochę na północ wielka afera. Kto ośmielił się naruszyć nietykalność jaśnie państwa z Brazylii.
Nie mają żadnych przywilejów? A kto im obiecał, że będą mieli? Już jakiś czas temu było znane, że jeżeli Polacy będą w III fazie to swoje mecze rozegrają z dniem przerwy. Na tą sytuację możesz spojrzeć inaczej. Brazylia będzie miała dzień więcej wolnego przed 1/2 finału, choć liczę na to, że będą mieli dodatkowy dzień przed zaszczytnym meczem o 5 miejsce :grin:
Napisałeś, że nie pamiętasz, aby jakikolwiek gospodarz był bardziej faworyzowany. No to już przechodzi pojęcie. Albo masz krótką pamięć, albo próbujesz na siłę uzasadnić swoje przekonania.
1) Ostatni piłkarski Mundial w Brazylii.
2) Mundial W Korei i cuda w meczach gospodarzy.
3) MŚ w Włoszech 4 lata temu.
To tylko kilka przykładów. Choć pewnie znalazłoby się ich nieco więcej.
Brazylijczycy przez lata dominacji nie nauczyli się po prostu przegrywać z honorem. I nie można im specjalnie mieć tego za złe. Gdyby wygrali wczoraj myślisz, że ktokolwiek wspomniałby o &quot;problemach&quot; organizacyjnych. Niech zamilkną pastuchy i pokażą klasę dzisiaj. Szanuje ich za klasę sportową, ale nigdy ich nie lubiłem za wszechobecną butę i arogancję, szczególnie demonstrowaną po porażkach. Jeżeli nie potrafisz wygrać to pokaż przynajmniej, że potrafisz przegrać.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Przywilejem gospodarza są własne hale i kibice. Troszkę za dużo tych przywilejów dostali nasi siatkarze i jest to promowanie ich na siłę. Ja szczerze mówiąc osobiście jestem lekko zniesmaczony i rozumiem Brazylijczyków. Wygrali grupę, a nie mają z tego ŻADNYCH przywilejów. Mało tego. Mają same negatywy. Musieli zmienić halę i graja dzień po dniu. Szczerze ? PARODIA. Nie pamiętam, żeby na jakiś Mistrzostwach (nie pisze już tylko o siatce) tak na siłę promowano gospodarza.
Wylewasz żale, bo wczoraj widziałeś pewkę w Brazylijczykach mając przed sobą suche wyniki.

Przywilej gospodarza to kibice, hale i ustalanie drabinki przez gospodarzy. Widzę, że kilka osób interweniowało i wymieniło imprezy, w których gospodarze mieli &quot;plecy&quot; w każdym aspekcie. Wymieniane są mistrzostwa we Włoszech w siatkę czy turniej kopanej z Japonii i Korei. Dodałbym mnóstwo imprez piłki nożnej, ręcznej, siatkówki. Nie dziwne, że gospodarze turniejów rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej w 90 % zajmowali miejsca medalowe, chociaż nie przemawiały za nim przesłanki kadrowe.

Dajmy na to pomoc ścian, jaśnie oświeconych sędziów, którzy wyczyniali &quot;cuda&quot; na serbskich halach w czasie mistrzostw piłki ręcznej. Podobnie było na każdych mistrzostwach tej rangi co 4 lata, kto oglądał każdy mecz gospodarzy widział takie rozbieżności.
Co można powiedzieć o drodze Brazylii na tegorocznych mistrzostwach w piłce nożnych, gdzie Brazylia dostaje karnego w meczu otwarcia, po drodze zdarzają się mniejsze błedy sędziów na korzyść Canarinios. Japonia&amp;Korea to była jakaś śmieszna prowokacja. Poziom sędziowania był żenujący a sędziowie pociągnięci do odpowiedzialności.
Nie mówię już nawet o turnieju 4 lata temu we Włoszech, gdzie też narzekano na drabinkę i o sędziowanie w stronę Włochów.

Obiektywnie rzecz ujmując, tak jak pokazało wczorajsze spotkanie, czy wcześniejsze spotkania (np z Włochami) Polacy nie są faworyzowani przez sędziów, co miało &quot;ciche przyzwolenie&quot; federacji na róznych imprezach...Otóż nawet odwrotnie, wczoraj dajmy na to pod koniec drugiego seta, gdzie zamiast mieć stratę punktu, okazało się że wielkooki sędzia &quot;dał&quot; naszym rywalom 3 oczka przewagi.

Jakie przywileje dostaliśmy, jakich nie dostawała ekipa gospodarzy? Turnieje mają to do siebie, że są &quot;grupy śmierci&quot; i słabe grupy, są pojedynki najlepszych i mniej widowiskowe spotkania. Większość drabinek turniejowych może mieć jakieś ale, zawsze będzie ktoś niezadowolony.Może ustalać drabinkę przed mistrzostwami powinien ustalać Rezende?

Prawda jest taka, że Brazylijczycy wygrali wszystkie spotkania i byli w przekonaniu, że ograją lekko Polaków. Porażka uzależniona była jedynie od czysto sportowych przesłanek. Przy takim poziomie sportowym wymaga się od zawodników i trenerów odpowiedniego zachowania przy porażce. Tak jak w skokach Austriacy uważają się za pępek świata, tak w siatkówce czują się tak Brazylijczycy, co widać po ich porażkach.

Brazylijczyków można zrozumieć, że nie przystapili do konferencji ( z racji spotkania dzień później), ale trener jako ten doświadczony szkoleniowiec, na imprezie tej rangi zachował się kompromitująco. Federacja powinna się tym zająć. Obrażać się na to, że przegrali to trochę dziecinada.

Dawczan większość Twoich wypowiedzi, to prowokacja i nic więcej. Teraz jednak napisałeś tak duzo bzdur w jednej wypowiedzi, że ciężko było nie zareagować. Parodią jest to, że Brazylijczycy szukają teraz winnych swojego niepowodzenia. Trzeba zauważyć, kto dotychczas miał cięższych rywali - Polacy czy Brazylijczycy?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jacy do Brazylijczycy pokrzywdzeni przez organizatorów. Bidulki, cytując klasyka. Zapomniałeś chyba kto jest gospodarzem tego turnieju.
Czyli według Ciebie walka Brazylijczyków o jak najlepsze miejsce w drugiej fazie nie miała sensu? Wygrali grupę, wygrali wszystkie spotkania i nie mają z tego żadnych korzyści. Nie uważasz, że to idiotyczne?

Nie mają żadnych przywilejów? A kto im obiecał, że będą mieli? Już jakiś czas temu było znane, że jeżeli Polacy będą w III fazie to swoje mecze rozegrają z dniem przerwy. Na tą sytuację możesz spojrzeć inaczej. Brazylia będzie miała dzień więcej wolnego przed 1/2 finału, choć liczę na to, że będą mieli dodatkowy dzień przed zaszczytnym meczem o 5 miejsce :grin:
A kto obiecał Francuzom? Według mnie zajęcie pierwszego miejsca w grupie jest równoznaczne z tym, że to Brazylia powinna mieć dzień przerwy. Tak jak mają ten dzień przerwy Francuzi.

Gdyby Polacy wygrali grupę to rozumiem, że mieliby dzień przerwy. Ale obecnie wychodzi na to, że Brazylia niepotrzebnie walczyła w I i II fazie o zwycięstwa i pierwsze miejsce, bo nic z tego nie mają.

Brazylijczycy przez lata dominacji nie nauczyli się po prostu przegrywać z honorem. I nie można im specjalnie mieć tego za złe. Gdyby wygrali wczoraj myślisz, że ktokolwiek wspomniałby o &quot;problemach&quot; organizacyjnych.
O problemach i o tym, że ten system nie jest sprawiedliwy mówili po losowaniu, więc nie ma tutaj znaczenia czy z Polską wygrali, czy przegrali.

Inna sprawa, że Brazylia przegrywać nie potrafi i tutaj się zgodzę. Pretensje po wczorajszym meczu mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie.


Gdyby Polska wygrała II fazę to wtedy Brazylia grałaby w Katowicach. Polska nie wygrała grupy i z racji tego Francuzi i Brazylijczycy (którzy wygrali swoje grupy) muszą zmienić halę. Coś tu jest nie tak.

Sporo mówiło się o niesprawiedliwym systemie z poprzednich MŚ. I słusznie, bo był beznadziejny. Ten system jest lepszy, ale można to było wszystko dopracować.
Dlaczego po tej drugiej fazie grupowej nie zrobiono normalnych ćwierćfinałów? Wszystko wtedy byłoby klarowne, nie potrzebne byłoby jakieś dziwne losowanie. 1 miejsce gra z 4, 2 z 3, 3 z 2 i 4 z 1 z drugiej grupy. Proste i czytelne?

Co do losowania to też sporo było mówione, że do zwycięzców grup najpierw będzie dolosowana jedna z drużyn, która zajęła 2 miejsce w II fazie, a potem jedna z drużyn, która zajęła 3 miejsce w II fazie. I takie rozwiązanie, jeżeli już trzeba było losować wydawało się już zdecydowanie bardziej zrozumiałe.

Podobno w tym systemie opłacało się wygrywać. Brazylia miała komplet zwycięstw i trafia do grupy z Polską i Rosją i do tego nie ma dnia przerwy. Niemcy i Irańczycy wychodzą z 3 miejsca w swoich grupach (czyli z ostatniego premiowanego) i któraś z tych reprezentacji zagra w półfinale. Czy to jest sprawiedliwe?

Podoba mi się to, że nie ma tutaj faworyzowania gospodarzy jeżeli chodzi o przeciwników. I tutaj szacunek, bo Polacy mają najtrudniejszą z możliwych dróg do półfinału.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
:siata: Brazylia - Rosja 1 1.8 Fortuna ✅✅✅
Dla Mnie to dobry typ. A dlaczego? W Mojej Ocenie to Brazylia powinna zasluzyc na dalsza gre oprocz Polakow poniewaz pokazali sie wczoraj z dobrej strony ale Polska z jeszcze lepszej! Oprocz tego meczu wygrali wszystkie w tym z Ruskami 3:1 wiec warto to powtorzyc prawda? Zwlaszcza ze Rosja niby tez tylko z Brazylia dostala ale jednak to z nimi. Dla Mnie ten typ zasluguje na wcisniecie go w kupon poniewaz to Brazylia gra lepsza siatkowke i niedawno z Ruskimi potwierdzila to. Typ czysto statystyczno - logiczny (bynajmniej w mojej ocenie nie wiem jak w waszej) to tyle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Obiektywnie rzecz ujmując, tak jak pokazało wczorajsze spotkanie, czy wcześniejsze spotkania (np z Włochami) Polacy nie są faworyzowani przez sędziów, co miało &quot;ciche przyzwolenie&quot; federacji na róznych imprezach...Otóż nawet odwrotnie, wczoraj dajmy na to pod koniec drugiego seta, gdzie zamiast mieć stratę punktu, okazało się że wielkooki sędzia &quot;dał&quot; naszym rywalom 3 oczka przewagi.
Tutaj nikt nie jest faworyzowany przez sędziów i bardzo dobrze. Inna sprawa, że poziom sędziowania jest słaby. Jeszcze inna sprawa, że panowie Swędrowski i Drzyzga widzą tylko i wyłącznie błędy na niekorzyść Polaków.
Czy ktoś jakoś ostatnio wspomniał o karygodnym błędzie sędziów w piątym secie meczu USA - Argentyna przy stanie 8:9? Nie. Czy ktoś mówi coś o tym, że wideoweryfikacja w takim wydaniu to jest kpina? Nie.
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale piszesz chyba o sytuacji, w której bronił Konarski i błąd był słusznie odgwizdany.
Pan Drzyzga wczoraj mówił, że pierwszy raz widzi, że sędzia sprawdza piłkę przed wykonaniem zagrywki. Bardzo rzadko takie coś się zdarza, ale jeżeli zawodnicy o to poproszą to dlaczego ma nie sprawdzić? Nie wiem o co tam konkretnie chodziło (pewnie o ciśnienie powietrza w piłce), ale akurat Możdżonek jest znany ze swoich &quot;brudnych&quot; zagrań jak np. wycieranie ręki o mokre włosy przed zagrywką ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To sobie przypomnij chodzby mundial Korea&amp;Japan i co tam się wyprawiało chociażby w Meczu Korea - Włochy.
Nie pisałem o sędziowaniu tylko o aspektach organizacyjnych.
Przecież te nieco ponad 100 km pokonali Fiatami126p, po 5 w każdym.
Ponad 200 km geografie.
hala i dzien odpoczynku to dla Ciebie promowanie?
Tak. Hala to może tam jeszcze nie jest tak ważny aspekt (chociaż przejazd z hali do hali 200 km a nie 100 km jak napisał Ding to juz jest strata czasu), ale już dzień przerwy przy tak długim turnieju to jest dużo.
wtedy narzekania by nie było, ale zawsze trzeba się jakoś wytłumaczyć.
Kompletnie nie rozumiem skąd twierdzenia, że wylewaja żale po meczu, kiedy narzekali już na to wszystko sporo przed meczem, kiedy nie znaliśmy wyniku, więc to nie jest problem &quot;po meczowy&quot;. Nie wiem czy macie jakieś problemy z odbiorem rzeczywistosci, ale tak chyba właśnie jest. Odnośnie grup - odbyły się losowania każdy trafił jak trafił. Ale to Brazylijczycy wygrali grupę i to zawsze Ci, którzy wygrywają powinni być nie jako promowani czy posiadać lekki handicap.
Wylewasz żale, bo wczoraj widziałeś pewkę w Brazylijczykach mając przed sobą suche wyniki.
Dawczan większość Twoich wypowiedzi, to prowokacja i nic więcej.
Dziecinada totalna z twojej strony. I to jest właśnie prowokacja co napisałeś dziecko drogie. Wylewam żale haha no dobre ;) I tak wylewam je, bo nie siadła mi Brazylia, którą godzinami analizowałem patrząc na statystyki i wyniki. Weź sobie naprawdę dzieciaku daruj takie teksty. O jakiej ty prowokacji piszesz ? Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Powtórzę raz jeszcze - twoja odpowiedź jest poniżej zera, a typami się zajmij swoimi - moimi się nie przejmuj kozaczku.
Nie napisałem nic o sędziowaniu, a tylko i wyłącznie o względach organizacyjnych. I zostałem zjechany, ze wylewam żale z powodu nie trafionego typu po statystykach. Żenada to chyba mało powiedziane. Już widzę jakby jeden z drugim pisali, gdyby te Mistrzostwa były w Brazylii i w analogicznej sytuacji potraktowani zostali tak Polacy ????
System tych mistrzostw i niektóre aspekty organizacyjne uważam za nie udane. Ci, którzy powygrywali grupy nie są w ogóle promowani. Ktoś tam u góry wyśmiewa zmianę hali i jeżdżenie Fiatem 126p. No ok można i tak sobie trywializować, ale jednak zamiast te parę godzin spędzić na odnowie i odpoczynku to trzeba się przepakować i zmienić miejsce. Tak się składa, że u profesjonalistów każda godzina ma znaczenie. Siedziec przed komputerem i wpisywac cyferki kilometrowe jest łatwo. Nie bronię Brazylii, bo mam ich generalnie w pupie. I zwisa mi czy zdobędą medal czy nie i czy się popłaczą czy nie. Fakt jest taki, że narzekali już przed meczem na to wszystko co napisałem. Nie chodzi mi o sędziowanie, a tylko o to, że jako zwycięzcy grup nie ma żadnego handicapu, a wręcz przeciwnie jest dla nich gorzej. Co dało wygranie grupy ? Nic. Chory system i tyle. Do tego jakieś losowania to też jest kolejna parodia. Ale ok niech będzie wg mistrza catalona - chciałem sprowokować całe forum. Życzę Wam drodzy userzy powyżej zastanowienia się nad soba i nad tym co piszecie. Bez odbioru.
ed:// Widzę, że jedyny Redwitz podszedł po ludzku i ze zrozumieniem do tego co napisałem, bo reszta wykazała się butą, arogancją i chamstwem na czele z catalona. Bo przecież jak dawczan cos napisze to musi byc wg niektórych tylko prowokacja i włączają się jakieś systemy zaniku odbioru rzeczywistości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
&quot;Dyskusja&quot; na 2 strony a typy na palcach jednej ręki można policzyć, więc propozycje ode mnie z ziemniaków.

Sidao bloki poniżej 2,5 @ 1,50 totomix✅
Na początek Brazylijczyk Sidnei Dos Santos Jr. (czyli Sidao) i jego bloki.
Linia zaproponowana przez totomix to 2,5 bloku. Przez całe 10 meczów linia ta została przekroczona raptem 3 razy - z Niemcami, Koreą i Bułgarią. Kilka dni temu w meczu z Rosją miał tylko 1 blok. Jedyne co odstrasza do grania to niski kurs.

Spiridonov vs Apalikov kto więcej pkt 1 @ 1,65 totomix✅
W tej parze wszystko jest dosyć proste i nie ma co się rozpisywać. Przez całe mistrzostwa typ ten wszedł 6/8 razy (z Meksykiem nie grali). Jedynie z Egiptem i Finlandią Apalikov miał więcej punktów. Dodatkowo pozycje na boisku sprawiają że Spiridonov ma dużo więcej okazji do punktowania, dostanie dużo więcej piłek do skończenia od środkowego.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
System moze i jest taki sam dla wszystkich ale jest niesprawiedliwy np. dla tych cograja bardzo dobrze i wszytsko wygrywają od poczatku jak Brazylia. Takie losowania sprawiaja, ze wszystko co osiagneli wczesniej w turnieju idzie w niepamięć. Ten system np. zredukowal mecz Brazylii z Rosja 3-1 do miana sparingu. Niestety ale takie rzeczy tylko w siatkowce. W nodze,koszu, recznej mamy klarowne zasady a tutaj to wyglada jakby byl to sport nie profesjonalny. Tak samo w LM. Gospodarz ma pewne miejsce w Final4 czy tam Final 6, no jaki to ma sens. To tak jakby w LM w noge final byl na BErnabeu i Real dostal gre z urzedu. Rozumiem, ze jest to sport niszowy wzgledem pilki,kosza,hokeja czy recznej nawet ale zeby robic takie numery tylko dla jakiegos podbicia emocji czy ogladalnosci na trybunach?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
&quot;Dyskusja&quot; na 2 strony a typy na palcach jednej ręki można policzyć, więc propozycje ode mnie z ziemniaków.
No bez kitu, weź Redwitz pokasuj to pierdolamento, bo to nie jest dział do takich pseudodyskusji, tym bardziej w temacie &quot;Brazylia - Rosja&quot;. No a jeśli ktoś uważa, że są dla Polaków jakiekolwiek korzyści z tego, że trafili do grupy z Rosją i Brazylią to radzę się popukać w czoło i pomyśleć nad swoim logicznym myśleniem.

Typ:
Brazylia (1.90) Fortuna - terno ✅ ostra bitka
U innych buków już do 1.50 nawet zaczyna spadać. No i nie ma co się dziwić, jak dla mnie Rosja w obecnej sytuacji wygląda co najwyżej przeciętnie. Pavlov jeśli wróci i zagra od początku to bardzo wątpie w to aby dał chociaż 50% swojej jakości. Jeśli nie zagra to Ruscy mają problem, Ilinych to nie jest zawodnik na bombe, do gry przeciwko Brazylii, jeśli zagra Muserski to marnie widzę gre środkiem u Ruskich, czyli i tak źle i tak nie dobrze.
Brazylia wczoraj przegrała z trzeba sobie powiedzieć znakomicie grającą Polską i z Wlazłym, który wszedł na poziom cyborga i utrzymywał go na przestrzeni całego spotkania, mając w pewnych momentach grubo ponad 60% skuteczności w ataku. Ogólnie Brazylia nie grała źle i myślę, że porażka z Polakami nie jest jakoś szczególnie koszmarnym prognostykiem patrząc na mecz z mającą problemy Rosją.
W dobrej dyspozycji Vissotto, gracz niebanalny, jeśli ma forma, akurat On bać warunków fizycznych Ruskich się nie musi. Bardzo dobrze prezentuje się Lucarelli, wczoraj Lipe również do pewnego momentu utrzymywał poziom.
Moim zdaniem Brazylia prezentuje się obecnie lepiej w każdym elemencie gry, powtórka sprzed paru dni i gładkie 3:1 dla Kanarków, tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
catalona 704

catalona

Użytkownik
Nie dziaciakuj mi tu Dawczan, bo sam właśnie napisałeś, że zwracasz uwagę tylko na statystyki. Zresztą zapewne jesteś ode mnie młodszy, więc nie strasz, bo w cztery oczy byłbyś pewnie potulny jak baranek. Mecze się ogląda, a nie analizuje i przewiduje wyniki na podstawie statystyk. Statystyki to wyłącznie dodatek do obejrzanego spotkania. Znasz się &quot;na wszystkim i na niczym&quot;. Poza tym nie pisz o sobie jakbyś miał tu jakąś niezwykłą renomę na forum, bo posiadasz ją jedynie u ludzi, którzy świeżo co czytają twoje analizy po założeniu konta na forum. To, że pogrubisz swoje teksty, nie zwiększa to twojej kompetencji do przemądrzania się. Dalej nie zmieniam zdania, że jesteś prowokatorem, który zasłania się właśnie tym, że jesteś ofiarą. Jesteś, ale czemu to tak uwidaczniać.

Jeśli chodzi o organizacyjne przesłanki, to inni gospodarze mistrzostw mogliby się od nas uczyć a to, że komuś się nie podoba, że trafił przy szóstce zespołów do grupy śmierci to jego sprawa. My mieliśmy ciężką drugą fazę rozgrywek, kiedy to Brazylijczycy nie ma co się oszukiwać mieli łatwiejsza grupę.

@Redwitz, pisze o innej nieodgwizdanej sytuacji, gdzie powinien interweniować drugi arbiter. To jaki jest poziom sędziowania na mistrzostwach mnie wgl nie zaskakuje. Nie zmienia to faktu, że nie ma sędziowania na naszą korzyść, co jest fajną sprawą. Szkoda, że na takim szczeblu rozgrywek międzynarodowych, mecze siatkówki sędziują panowie mający małe doświadczenie na imprezach z najlepszymi drużynami na świecie.

Żeby nie było jałowej kłótni z kimś, kto ogląda jedynie statystyki wstawię mój typ odnośnie dzisiejszego spotkania. Nie mam dużo czasu teraz, więc wstawię argumentację później.

Rosja-Brazylia; poniżej 184.5 pkt @ 1.9 Bet365✅
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Brazylia - Rosja
w jednej i drugiej ekipie poważne problemy kadrowe, oglądając wczorajszą Brazylię było to widać, grali średnio słabe przyjęcie na pewno nie było nic z gry z poprzednich faz Brazoli. Rosja miała dzień przerwy ale patrząc na grę ich z poprzednich faz to także ta gra nie powala.
Reasumując na pewno większość Polaków będzie liczyło na Ruskich w dzisiejszym meczu by nasi zapewnili sobie awans, a ja dziś liczę na suche 3-0 Brazylii, gdyż wiem jeśli Polska potrzyma formę( w co nie wątpię gdyż grają cały turniej na wysokim poziomie) to bez problemu pogonimy Rosjanów
Brazylia 1 1,5 bet365 6/10✅
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
To i ja dodam coś od siebie ????



Rosja +1.5 seta Brazylia 1.66 bet365 ⛔


Oby dwie ekipy grają bardzo przeciętnie jak na swoje możliwości. Na ostatni mecz nie ma co patrzeć bo był to mecz sparingowy. Rosja wydaje się mieć większy problem bo nie ma nominalnego atakującego. Może wejdzie na atak Spiridonov? Moim zdaniem chyba najlepsza opcja. Chyba ze musersky się przestawił na treningu i już nie będzie przekraczał 3 lini J . Szanse Rosjan upatruje w przeciętnym przyjęciu Brazylii. Rosja ma potencjał na zagrywce i powinna w tym meczu ostro walić jeśli chcą wygrać. Brazylia wczoraj bardzo przeciętne zawody i do tego grała 5 setów. Rosjanie sobie odpoczęli 2 dni. To też nie jest bez znaczenia. Brazylia z nożem na gardle a Rosja jeszcze mecz w zapasie. Mecz moim zdaniem będzie na stykach tym razem. Widać ze Brazylijczycy dużo lepiej się czują w Katowicach jeśli chodzi o zagrywkę niż w Łodzi ( stąd tez taki wynik sparingu z drugiej rundy). Jeśli nie będą serwować lepiej niż wczoraj to Rosja spokojnie może to wygrać. Gram to jednak zachowawczo. Przynajmniej dwa sety dla Rosji.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Widzę, że połowa wypowiadających się klasyfikuje się do posiadania tzw. żółtych papierów. Rusofobia przybrała rozmiar tak ogromny, że już nawet kibicowanie Rosjanom po to, by Polacy już dziś mieli awans uważane jest za &quot;zdradę&quot;? Idźcie z tymi jabłkami i je jedzcie, ale pamiętajcie o butlach gazowych - bo zima nadchodzi... A teraz do rzeczy.

Brazylia - Rosja
Rosja 2,37 b365

Dużo w dziale zostało już powiedziane. Mecz 50/50 a kursy... cóż. Volue po stronie Rosjan i ja wchodzę.

Rosja prawdopodobnie z Pawłowem na ataku. Ofensywnie ekipa bardzo ale to bardzo mocno. W przyjęciu kaleczą... Mam nadzieje, że Rosja odpali swoje najmocniejsze działa i pokaże, że niedawny mecz gdzie ulegli 3-1 to był &quot;sparing&quot;. Kanarki bez Murillo. Tracą kolejnego przyjmującego i w razie wu, w obwodzie długo nic. Mam nadzieje, że Grankin ogarnie sype i nie zamrozi swoich środkowych, a Muserski będąc przez 3 ustawienia pod siatką zrobi różnice. Żeby nie było nie gram za firanki, patyczki zapałki...(scren niedługo).
http://zapodaj.net/5c854bf838d66.jpg.html
edi: ⛔ z tak grającą Rosją, mamy obowiązek jutro wygrać !
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
edi: ⛔ z tak grającą Rosją, mamy obowiązek jutro wygrać !
Tak grającej Rosji jutro nie zobaczysz. Pełna mobilizacja Muserskiego i Pawłowa. Nie jestem fanem teorii spiskowych ale przynajmjiej warto rozważyć taki scenariusz że Rosja chciała sie nas pozbyć. Sborna zagrała na bardzo niskim poziomie.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Na MŚ w zawodowym sporcie nie stawiałbym, że ktoś chce sie kogoś pozbyć ryzykując własne odpadnięcie. Rosjanie gdyby wygrali z Brazylią zapewniliby sobie półfinał, a przez to &quot;pozbywanie się Polaków&quot; muszą z nami wygrać za 3 punkty. W meczu przeciwko Brazylii byli gorsi od drużyny z ameryki południowej, zasłużenie przegrali i teraz widzę tylko jedno pytanie, czy będą wstanie zagrać dużo lepiej przeciwko Polsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom