>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boylesports

endriu 361

endriu

Forum VIP
Mają fajnego bonusa więc prowadzę rozeznanie...
z tego co ja czytam to mają konkretną ofertę, buk ma świetną opinię i szybkie prawdopodobnie wypłaty na mb, możliwe że sam założę tam konto :spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Mam u nich konto,nie bylo problemu z wypłatą przez MB, buk ok jednym słowem.
tylko jest jeden problem, a chodzi o metodę wpłat aby dostać te freebety do 200ojro czy gb ... a to dlatego że: mb, neteller i visa electron są z tych promocji wogóle wyłączone, co więcej visy electron nie można nawet dodać jako metodę płatności, i dlatego mają u mnie minus :kwasny4565:
 
ester 87

ester

Użytkownik
ale po przeczytaniu promocji wydaje mi sie ze daja tylko 50E freebeta
mozecie sprawdzic?
# When you place your first bet (through boylemobile, online with boylesports.com, or through our Fon-A-Bet Centre) we will match your stake with a free bet balance to the maximum value of €/£50

# After a further 5 bets we will match your average stake to a maximum value of €/£50

# This will be repeated until you have received a total of four free bets up to a maximum of €/£200 in total
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Także polecam, 1 frebet 17euro po zagraniu kuponu na za 17euro. Drugi po 4 kuponach na kwote 24 euro - srednia z tych 4 kuponow. 3 i 4 freebet byl takze srednia z wczesniejszych kuponow. Ogolnie buk ok ale oferta dosc uboga - głównie skierowana do mieszkancow UK i szkocji. Wplata karta i wyplata takze bez problemow. Skanow nie chcieli...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na ✅ Bonus został przyznany tak jak jest napisane w warunkach promocji na drugi dzień, wypłata na kartę około 48h. Polecam bo na prawdę warto. Jedyny minus to to, że nie mogłem dokonać depozytu, jak się później okazało najpierw muszą zweryfikować nasze dane, poprzez wysłanie im skan dowodu, weryfikacja trwała bardzo krótko.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pozytywny komentarz wypada mi wystawić Boylesports , wpłaciłem korzystałem z bonusa, pograłem trochę. Duża oferta na większość dyscyplin, dosyć dużo Live do grania.
Wypłata na MB w 1 godzinę co jest bardzo dobrym rezultatem
Rzetelny solidny bukmacher
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Witam. Widze na ich strone że FreeBet do 20E dla nowych graczy. Mógłby ktoś już korzystający coś powiedzieć o tym bonusie? Z góry dzięki
 
Do góry Bottom