Proszę o wytłumaczenie, bo chyba czegoś nie rozumie.
Blok A: te 6 kombinacji to gramy stałą stawką??
BLok B: Polowanie na tych kilka wyników - to gramy progresją ??
1. Jeżeli blok B nie wchodzi, to gramy następnym razem blok B za wyższą stawkę (progresja) a blok A wciąż za tę samą ??
2. Czy nie wyszłoby na to samo gdyby wywalić blok A i grać tylko progresję na 3 kombinacje o wysokich kursach z bloku B ??
3. Jeżeli blok A gramy płaską stawkę, to powiedzmy na 10 poziomie progresji ona daje niewielki zwrot, bo przecież stawka na blok B ciągle rośnie ??
4. Jak trafiasz kombinację z bloku A (8,50) to jest to niewielka strata ??
Pozdrawiam.
To wszystko o co pytasz, jest precyzyjnie i szczegółowo wyjaśnione w napisanym bardzo prostym, przystępnym językiem wstępie i znajduje się w opisie tej metody.Mając problemy z przeczytaniem tego opisu - sugeruję Ci wizytę u okulisty ( to taki specjalista od oczu , bo zapewne i tego nie wiesz... ) .
Pytanie: Blok A: te 6 kombinacji to gramy stałą stawką??
Odpowiedź ( cytat z opisu metody ) "Zakłady od a/ do g/ ( jest ich siedem ) stanowią tę część A , która będzie grana
stałą płaską stawką w ramach każdorazowego budżetu 10 jednostek"
.To że jest tam 7 kombinacji już Ci wyjaśniłem...
Pytanie:BLok B: Polowanie na tych kilka wyników - to gramy progresją ??
Odpowiedź: ( cytat z opisu metody ) "koszt nadania 10j. ( grupy A ) będzie pokrywany w (
granej już progresją !!! ) grupie B.
Pytanie: 1. Jeżeli blok B nie wchodzi, to gramy następnym razem blok B za wyższą stawkę (progresja) a blok A wciąż za tę samą ??
Odpowiedź: ( cytat z opisu metody ) "Zakłady od a/ do g/ ( jest ich siedem ) stanowią tę część A , która będzie grana
stałą płaską stawką w ramach każdorazowego budżetu 10 jednostek , ale tak zróżnicowanych co do stawek , że obojętnie który z tych 7 układów będzie trafiony - to zawsze wygrana będzie identyczna , czyli równa.
Koszt gry będzie pokrywany w (
granej już progresją !!! ) grupie B.
Pytanie:2. Czy nie wyszłoby na to samo gdyby wywalić blok A i grać tylko progresję na 3 kombinacje o wysokich kursach z bloku B ??
Odpowiedź: ( cytat z opisu metody ) "Trafienie w grupie B w 12. kolejce oznacza zebranie po drodze 11 wygranych po 7.569j. każde w grupie A , a to daje 11x7.569=83.259j. "
Nie , nie wyszłoby na to samo i wystarczy użyć kalkulatora aby to sobie samemu policzyć , ponieważ gra na grupy A i B na 12 etapie to łączny koszt ( bez odliczania tych codziennych pośrednich wygranych po 7.5j. ) wynoszący 350j. a dla uzyskania tego samego zysku 83j. przy grze na samą grupę B koszt gry na 12 etapie ( dla uzyskania identycznego zysku 83j. ) to 513j.
Pytania:
3. Jeżeli blok A gramy płaską stawkę, to powiedzmy na 10 poziomie progresji ona daje niewielki zwrot, bo przecież stawka na blok B ciągle rośnie ??
4. Jak trafiasz kombinację z bloku A (8,50) to jest to niewielka strata ??
Odpowiedź: poprzednią odpowiedzią na to już odpisałem - gra na grupy A i B wymaga niższych kosztów, ponieważ stały zysk wypracowuje ( pomimo POZORNEGO przynoszenia strat ) grupa A a grę co do łącznych kosztów A+B zeruje grupa B.
Pzdr.
edi8