>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

S 0

szopyn

Użytkownik
Wiadomosc do betclic:
Tzn z tego co pan pisze wynika że jeżeli zrobie kupon o kursie min. &quot; 3 &quot; (2 zdarzenia) i postawie za te 40 zł to znaczy że już zrealizowałem warunki bonusu ? Dobrze myśle ?
Odpowiedz:
Uprzejmie informujemy, iż jeśli postawisz (w jednym zakładzie lub wielu z minimalnym kursem 1,5 kwotę 120 PLN)wtedy będziesz mógł wypłacić bonus 40 PLN.
??
Czyli postawie na 1 mecz po kursie wiekszym niz 1.5 za 120 zł to bonus zostaje zrealizowany ?
 
B 7

buklak

Użytkownik
Użyj wyszukiwarki lub po prostu gruntownie przejrzyj stronę Betclica. Naprawdę zapoznanie się z regulaminem nie jest takie bolesne, jak kolejne banalne pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w ogólnodostępnych źródłach.
 
krzysio_ibisz 4

krzysio_ibisz

Użytkownik
Jak to działa?

Nasi gracze mogą zaprosić swoich znajomych i przyjaciół do gry w BetClic. Jeśli zaproszony gracz skorzysta z naszej oferty, będzie on mógł wykorzystać zakład bez ryzyka i odebrać cashback do 55 zł. Polecający natomiast otrzyma bonus 40 zł. Osoby zamieszkujące jedno gospodarstwo domowe, członkowie rodziny, gracze dzielący ten sam adres email, numer IP lub nazwisko lub osoby, które dokonują wpłat za pomocą tej samej metody (to samo konto bankowe, ta sama karta płatnicza) nie będą uprawnione do otrzymania bonusu.

Aby skorzystać z naszej oferty, gracz polecony musi postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi warunkach regulaminu promocji. Email wysłany do osoby poleconej zawiera specjalny link, który przyszły gracz musi kliknąć lub skopiować do okna swojej przeglądarki, aby zostać przeniesionym do strony rejestracyjnej. Może także w procesie rejestracji podać login użytkownika, który go polecił. Każdy inny sposób dołączenia do BetClic nie będzie niestety traktowany jako dołączenie do programu poleconych.

Gracze mogą jedynie wysyłać zaproszenia do osób, które znają osobiście. BetClic nie będzie odpowiedzialny za spamowanie. Tylko gracz polecający jest odpowiedzialny za wysłaną korespondencję.



Kiedy nowy gracz będzie zarejestrowany jako polecony?

Aby spełnić warunki zostania poleconym klientem, Twój znajomy musi zarejestrować się jako nowy gracz i nie może być wcześniej zarejestrowanym graczem BetClic. Polecony musi zarejestrować się w BetClic, wpłacić za pomocą karty bankowej lub przelewem bankowym co najmniej 70 zł (20 €) oraz zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 1,50 na różne zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwości. Zakłady LIVE nie są objęte promocją. Dopisanie osoby spełniającej warunki nastąpi po 24 godzinach o zawarcia ostatniego zakładu.

Biorąc udział w Programie poleconych, polecony gracz wyraża zgodę na powiadomienie polecającego go gracza o jego/jej rejestracji, o wpłacie i fakcie złożenia wymaganych zakładów. Dzięki temu polecający będzie poinformowany o statusie swojego polecenia.



Bonus

Za każdego poleconego, polecający otrzymuje automatycznie bonus w wysokości 40 zł. Jest on wypłacany, gdy tylko polecony gracz postawi wymagane 10 zakładów o kursach wyższych niż 1,50. Konto polecającego zostanie zasilone, gdy tylko polecony gracz spełni warunki regulaminu.

Całość przyznanego bonusu przed wypłatą musi zostać obrócona 3-krotnie w zakładach sportowych BetClic, o kursach wyższych niż 1,50 i posiadających co najmniej trzy możliwości.

BetClic nagradza wszystkich poleconych użytkowników ofertą cashback w wysokości 100% pierwszego przegranego zakładu, aż do kwoty 55 zł. W przypadku, gdy pierwszy zakład osoby poleconej okaże się nietrafiony, na jego konto powróci całość postawionej stawki, aż do 55 zł. Zakład taki musi spełniać warunki opisane tutaj.

Bonus za poleconego przyjaciela podlega następującym zasadom:

- przed wypłatą każda kwota bonusowa musi zostać wprowadzona do zakładów sportowych 3-krotnie,
- minimalny kurs na te zakłady musi wynosić 1,50,
- czas na dokonanie niezbędnego obrotu to 2 miesiące od daty przyznania bonusu.



Konkurs na najlepszego polecającego

Każdego miesiąca 20 najlepiej polecających (graczy, którzy polecili najwięcej nowych użytkowników, spełniających warunki regulaminu) podzieli kwotę wolną od obrotu, której wysokość obecnie przekracza 6000 zł.

Aby znaleźć się w pierwszej dwudziestce, gracz musi polecić co najmniej 3 osoby.

W konkursie mogą brać udział tylko Ci użytkownicy, którzy spełniają wymogi regulaminu BetClic. Jeżeli dwaj gracze mają taką samą liczbę poleconych zwycięzcą będzie ten, który dokonał polecenia jako pierwszy.

Nagrody wypłacane są po dwóch tygodniach od zakończenia konkursu. Osoby zamieszkujące jedno gospodarstwo domowe, członkowie rodziny, gracze dzielący ten sam adres email, numer IP lub nazwisko lub osoby, które dokonują wpłat za pomocą tej samej metody (to samo konto bankowe, ta sama karta płatnicza) nie będą brane pod uwagę.



Uwarunkowania prawne

BetClic zastrzega sobie prawo do wstrzymania promocji lub jej zawieszenia bez wcześniejszego powiadomienia.

Firma ma zastrzega sobie również prawo do wyłączenia z udziału w promocji każdego z zarejestrowanych użytkowników lub nowych graczy, w przypadku, gdy zachodzi podejrzenie jakiegokolwiek nadużycia regulaminu lub popełnienia przestępstwa. W powyższym przypadku klient traci prawo do kwoty bonusowej.

Prosimy pamiętać, że podanie nieprawidłowych danych jest sprzeczne z naszym regulaminem i obowiązującym prawem, a ich późniejsza zmiana nie jest możliwa. Twój adres IP zostanie zachowany w celach bezpieczeństwa.

Gracz polecający, jak i polecony, powinni we własnym zakresie ustalić zasady, na jakich dołączają do BetClic. Firma nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem użycie adresów email przez swoich graczy.
 
S 11

support75

Użytkownik
BetClick_Expert dlaczego gdy raz wpłaciłem Neteller muszę zawsze wypłacać na NT.
Bardzo denerwujące to jest, szczególnie że prawie zawsze wpłacam kartą i kartą chciałbym wypłacić!
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Takze nurtuje mnie to pytanie, poprosze o konkretna odpowiedz, a nie, ze &quot;nie bo nie&quot;. Dziekuje. Nie moge pokumac, w zadnym innym buku tak nie ma. Wplacales dana metoda - mozesz nia wyplacac. Jasne, ale widocznie nie dla wszystkich.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie masz racji kolego , w dużo firmach np. wpłacasz kartą a wypłacić już nie wypłacisz,natomiast racja w przypadku neteller,m.b choć już gdzieś przerabiałem,że wpłacałem przez m.b a wypłata na rachunek bankowy .Co oczywiście nie zmienia faktu ,że powinno być tak jak piszesz ty.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kolejna ofensywa bonusowa ze strony Betclick. Bonus 100% do 10 euro na zakłady. Sprawdzcie konta, jak zwykle mail jeszcze nie przyszedl.

Dołączam się do kolegi.

Mejl również doszedł, ale radzę sprawdzić spam bo tam miałem wiadomość.

Sprawdźcie konta, może jacyś szczęśliwcy też są jeszcze

Co do bonusa - jak zwykle 40 zł dodatkowo.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czy jak wpłacę poprzez paysafe card to też dostanę bonus? I jeśli dostanę, czy jak zlecę od razu po wpłacie (bez żadnej gry) wypłatę, to bonus zostanie na koncie? Przejrzałem ten wątek i podobno tak wcześniej można było robić. Ale może zmienili coś w regulaminie i jest już tak jak w kasynie (bonus przepada). Wolę się upewnić, i chyba lepiej o to tutaj zapytać niż na live czacie betclic co poniektórzy z tego wątku robili...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Czy jak wpłacę poprzez paysafe card to też dostanę bonus? I jeśli dostanę, czy jak zlecę od razu po wpłacie (bez żadnej gry) wypłatę, to bonus zostanie na koncie? Przejrzałem ten wątek i podobno tak wcześniej można było robić. Ale może zmienili coś w regulaminie i jest już tak jak w kasynie (bonus przepada). Wolę się upewnić, i chyba lepiej o to tutaj zapytać niż na live czacie betclic co poniektórzy z tego wątku robili...
Ostatni raz miałem ten bonus w lutym [ na marginesie dość często dostaję od nich tego typu bonusy, chyba szósty raz teraz ] i nie było problemu z operacją o której mówisz, nadal nic Betclic nie zrobił w tej kwestii o której piszesz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedzi. Tylko zostaje metoda wpłaty paysafecard. O to pytałem na czacie 2 razy i dwie różne osoby powiedziały że nie dostanę bonusa. Chociaż jak przechodzę do metody wpłaty pokazuje mi, że bonus dodadzą. Jak o tym z kolei mówiłem na live czacie to mówili że jednak chyba dostanę. Także oni sami na 100% nie wiedzą...
 
Do góry Bottom