>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
No no pytajcie dalej na czatach o takie coś :|
Dzis dostałem bonus do kasyna i ogłaszam wszem że wartość bonusa przepada przy wypłącie - wcześniej był komunikat ale bonus nie przepadał a teraz już to poprawili.

Podziękujcie za to kawmirowi i jemu podobnym którzy o takie rzeczy pytają cały czas tu na forum już nie wspomnę o czacie????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
To nie jest niczyja wina. BetClic zmienił po prostu regulamin w 2011 roku. Kiedyś wymagali tylko obrotu bonusem i można było swój wkład wypłacać. Nie była to żadna luka tylko po prostu to było nawet zapisane w regulaminie przy każdej promocji. Teraz zmienili przede wszystkim regulamin w kasynie, gdzie wyraźnie jest napisane, że przy wypłacie środków przed ukończeniem obrotu bonusowa kwota przepada. Także nie miejcie do nikogo pretensji, a jak na początku roku tak szło to po prostu mieli błąd w systemie, który i tak prędzej czy później by naprawili.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Pietaszek wytłumaczył że właśnie taki był bonus, sam z tego korzystałem podobnie jest (bądź było) na Betsafe. Obecnie nie gram nic w kasynie (jakoś specjalnie nigdy nie grałem) chyba że jest tego typu bonus warto korzystać. Co do błędu to nie był błąd bo tego typu bonus na BetClicku był od dawna
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pietaszek wytłumaczył że właśnie taki był bonus, sam z tego korzystałem podobnie jest (bądź było) na Betsafe. Obecnie nie gram nic w kasynie (jakoś specjalnie nigdy nie grałem) chyba że jest tego typu bonus warto korzystać. Co do błędu to nie był błąd bo tego typu bonus na BetClicku był od dawna
Ja podobnie potwierdzam kiedys na betssonie jakies 1,5 roku temu bylo ze mozna bylo caly bonus wyrobic na ruletce oj co to byly za czasy 60zl za nic...Podobnie w betclicu...Teraz ciezko o takie bonusy...
No ale dostalem od unibetu 5 euro za darmo w promocji Austarlian Open i tez mozna bylo nadwyzki wyplacic...Udalo mi sie tez troche wygrac...Ale ogolnie potwierdzam jak wyzej nie gram nic w kasynie...
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Czy mogę wypłacić kase z konta betclik na dane mojej siostry na moje konto bankowe? Takie coś przechodzi spokojnie na moneybookers, przejdzie w tym buku? Przy wyplacie podam dane osobowe siostry. Przejdzie przelew? Pytam w tem temacie bo podobno nie trzeba obracać pieniędzy w tym buku tylko można zlecić od razu po depozycie z moneybookers wypłatę na konto bankowo która podobna szybko idzie
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Znów Betclic podwaja kwotę wpłaty tyle, że w kasynie, ostatnio też tak było, ale działało na zakłady, czy tym razem jest podobnie ?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Czy mogę wypłacić kase z konta betclik na dane mojej siostry na moje konto bankowe? Takie coś przechodzi spokojnie na moneybookers, przejdzie w tym buku? Przy wyplacie podam dane osobowe siostry. Przejdzie przelew? Pytam w tem temacie bo podobno nie trzeba obracać pieniędzy w tym buku tylko można zlecić od razu po depozycie z moneybookers wypłatę na konto bankowo która podobna szybko idzie
Te dane które masz na koncie muszą się zgadzać z danymi na twoim koncie w banku jeśli będą inne mogą być problemy.Buk ma rozumienie że jeśli wypłacasz na swoje dane to musi być twoje konto,jeśli zaś są inne ono do ciebie nie należy i mogą ci cofnąć tą wypłate.Nie ma znaczenie że nazwisko się zgadza że to twojej siostyr dane itp.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nie będzie żadnych problemów, przy wypłacie podaj dane osobowe siostry i pójdzie bez najmniejszego kłopotu - sprawdzone setki razy.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
zawsze bylo tak na betclic z tym podwojeniem do 10e na kasynie ze wplacam swoje 10e i robi mi sie saldo kasyna 20e i zawsze bralem swoje 10e odrazu i nie bylo zadnego problemu a teraz biore swoje 10e spowrotem na sport a te bonusowe z kasyna mi znika ???? tez tak macie ? Pozmieniali to teraz ?
(chodzi o ten co teraz sie walentynkowy nazywa)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zmienili zapis w regulaminie.
Nie wiadomo jak będzie w bonusach sportowych ale w kasynie czy grach już teraz to się nie uda.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
witam, jak wplace 10e i mam 10e bonusu w kasynie to mam w sumie 20e. i teraz jak przegram 10e i mam w kasynie stan konta 10e to przegralem swoja kasa czy ta bonusowa ? Moge te pozostale 10 w calosci wyplacic ?
Witaj
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z nowymi zasadami naszych promocji próba wypłaty środków z konta po otrzymaniu bonusa w kasynie spowoduje jego anulowanie.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.

Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.

czy mi sie wydaje czy mnie nie zrozumieli ? to do gory to tresc mojego zapytanai do nich.. a moze wy wiecie ?
Uprzejmie informujemy, że po tym jak stracisz 10 EUR nie będziesz miał możliwości wypłaty, dopóki nie dokonasz obrotu bonusem. Jeszcze raz przypominamy, że próba wypłaty po otrzymaniu bonusa spotka się z jego całkowitym anulowaniem.
trzeba bylo tak odrazu
 
R 58

rychlik

Użytkownik
Teraz jest tak, że można przelewać tylko nadwyżkę ponad kwotę depozytu+bonusu. Depozytu nie można już wypłacać bez straty bonusu. Proste jak budowa cepa ;)
 
D 116

dziubols

Użytkownik
Teraz jest tak, że można przelewać tylko nadwyżkę ponad kwotę depozytu+bonusu. Depozytu nie można już wypłacać bez straty bonusu. Proste jak budowa cepa ;)
nie mozna nadwyzki wyplacic..
wplacilem 10e podwoilo mi do 20e i zagralem sobie w ruletke i mam 20,70e i chce chociac 0,50e przelac na sport i nie moge.. tzn moge ale przepadnie mi bonus..
 
R 58

rychlik

Użytkownik
u mnie nadwyżka ponad 10+10 była możliwa do wypłaty mimo komunikatu, że bonus przepadnie. zostawiałem sobie natomiast zawsze całą kwotę wpłaty i bonusu w kasynie.
 
Do góry Bottom