>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

S 0

serek

Użytkownik
przeszukując neta natrafiłem się na www.paddypower.com
- dają 20 Funtów free beta. (Na forum nie znalazłem tej info).

Zasady:
Wpłacasz (można Moneybookers) 10 Funtów.
Stawiasz 10 Funtów na dowolny zakład
Odbierasz bonusowy free bet na 20 Funtów
Grasz za bonusowy Free Bet
Wypłacasz kase do domku.

Wypłacalna na 100 % - kase dostałem po 2 h czekania.

Dodatkowo teraz na Chetman festiwal, jak napisali w ramach rekompensaty, że nie mieli innych promocji, dali mi darmowego Free beta w wysokosci 10 Funtów - więc ogólnie fajna firma ????
Daje bonus z tego linku jak mówiłem ( moderatorów przed zmianą prosze p przeczytanie wątku) i jak mówiłem link nie mój !!
http://www.paddypower.com
http://www.paddypower.com/bet?tdaffid=1362501&amp;AFF_ID=90209&amp;tduid=f995b67457d8c366a295cba2450e7335
 
K 0

kayaman

Użytkownik
Serek, albo ktoś inny. czesc mam prośbe czy mógłbyś mi opisać dokładnie jak ( i gdzie klikać ) przy rejestracji , bo jestem nowy i nie chciałbym niczego spierdo lić i stracić kase . A obstawiać umiem i myśle ze bym poradził i wyrobił ten bonus .
Dzieki z góry
 
S 0

serek

Użytkownik
Wie ktoś jaki jest wymagany obrót wpłąconą kasą i bonusem?

Nie ma wytmaganego obrotu... grasz za bonus i wyciagasz kase !!



Co do rejestracji, to prosta jak wszedzie... dajesz Register i lecisz po koleji jak wszedzie nie trzeba zadnych kodow promocji czy cos... jak cos to pisz na PW to cie &quot;poprowadze&quot;
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Wie ktoś jaki jest wymagany obrót wpłąconą kasą i bonusem?

Nie ma wytmaganego obrotu... grasz za bonus i wyciagasz kase !!
Czyli wpłacam 10 funtów i stawiam na zakład po dowolnym kursie, dostaje 10 funtów bonusa niezależnie czy zakład jest wygrany czy nie a w razie wygranej wpłaconą kase moge wypłacić? Bonus też moge wypłacić czy moge wypłacić tylko to co mam ponad te 10 funtów?
 
S 0

serek

Użytkownik
Promocja wciaz aktualna ????


Tak nawet w przypadku wygranego zakladu dostajesz freebeta.... co do czasu to do 24 h w moim wypadku trwalo to okolo 4 h ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, z tego co zrozumialem czytajac zasady po postawieniu freebeta mozesz wyciagnac tylko to co wygrasz ponad te 10Funtow czyli jak postawisz na kurs 1.6 i Ci wejdzie to mozesz wyciagnac 6. Sprawdzil to ktos?
 
T 0

tgrzebien

Użytkownik
ale tego free beta dostajemy juz po zaistnieniu zdarzenia? Np obstawilem mecz Zarag-Barcel, ktory odbedzie sie jutro. Czyli na free beta mam czekc po zakonczeniu meczu? Bo jak napisalem wczesniej posatwilem 10gbp na ten meczyk i nadal niegdzie nie mam tego free beta
 
Do góry Bottom