>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

T 0

tomaszs63

Użytkownik
Mecz się skończył wczoraj wieczorem a bonusu nie widać. Rejestrowaliście się z jakiegoś specjalnego linku czy normalnie ze strony? Może bonus jest przydzielany w wypadku przegranego zakładu? Ja wygrałem i bonusika nie widać :sad:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Juz doczytalem co trzeba zrobic, poprostu zaznaczcie mecze ktore chcecie obstawic i freebet sam powinien sie tam pojawic w opcji.
 
S 0

serek

Użytkownik
Bonus przyznawany jest do 24 h po zdarzeniu !!

Wybierasz zdarzenie i tam masz opcje zaznaczenia Free beta.


Pozdrawiam
 
K 76

karlos83

Użytkownik
No zaklad postawiony i wygrany 7 funciakow do przodu i jeszcze czekam na ten free bet ???? Napisalem juz do supportu zeby sie pospieszyli :mrgreen:

*Nie no masakra, support to oni maja szybki w 2 minuty odpisal mi gosciu ze wlasnie przyznali mi freebeta haha ????
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
No zaklad postawiony i wygrany 7 funciakow do przodu i jeszcze czekam na ten free bet ???? Napisalem juz do supportu zeby sie pospieszyli :mrgreen:

*Nie no masakra, support to oni maja szybki w 2 minuty odpisal mi gosciu ze wlasnie przyznali mi freebeta haha ????
Postawiłem 10 na Koronę i weszło, ale bonusika niema.
Rejestrowaliście się z jakiegoś specjalnego linku?
Może postawiłem na zbyt niski kurs?
Ma ktoś screena jak wygląda ta opcja zaznaczenia Free beta?

Napisałem wczoraj maila do nich i odpisali żebym czekał do 24 godzin na przydzielenie free beta. eszz... :sad:
 
gilbertos 0

gilbertos

Użytkownik
Miałem na koncie 19 funtów oraz 10 funtów freebeta. Zagrałem za freebeta po kursie 1.90 i do mojego konta zostało dodane jedynie 9 funtów, zamiast spodziewanych 19 funtów!. Co jest grane z tym freebetem?
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanie przelałem sobie kase z pokera na zakłady sportowe. Jaka jest minimalna wypłata od nich i jakie są metody bo widze tylko że można wypłacac na karte:/
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Sa dostepne moneybookers i neteller (tu nie jestem pewny) ale najpierw musisz zrobic depozyt uzywajac tej metody (zreszta u wiekszosci bukow jest to rozwiazanie na tej zasadzie)
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanie
Czy jak wpłace do nich 10 EUR czy musze to obrac czy moge wypłacic od razu??
Bo mam tam już 10 eur i chciałem to wypłacic.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Zeby dostac freebeta musisz zagrac zaklad za 10E. Potem to co wygrasz calosc mozesz wyplacic a z freebeta mozesz wyplacic tylko wygrana minus wartosc freebeta.
 
korona73 0

korona73

Użytkownik
Sterling Transfers:
Make payable to
Bank Name: AIB Hammersmith
Bank Address: Sovereign House, 361 Kings St, Hammersmith, London
Bank a/c number: 79560-553
Bank sort code: 23-83-94
A/c Name: Power Leisure Bookmaker Online
Swift Code: AIBKGB2L
IBAN: GB71 AIBK 2383 9497 5605 53


Co wpisac w Numer rachunku odbiorcy i w tytule przelewu???

Bo całego GB71 AIBK 2383 9497 5605 53 chyba nie bo za bardzo nei moge...
 
gilbertos 0

gilbertos

Użytkownik
Powiedzmy ze wplacam 10 funtów. Gram za te 10f i przegrywam zakład. Dostaje freebeta 10f. Teraz gram za freebeta i znów przegrywam. Ile wówczas mogę wypłacić?
 
Do góry Bottom