>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonus Lojalnościowy w Bet365

czarnykot02 5

czarnykot02

Użytkownik
też zauważyłem, że w czwartki zaczęli rozdawać, u mnie był po godzinie 16 ???? obrót poniżej 1k i dostałem 20zł ????
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Jak zaczynałem przygodę z bet365 dostawałem 10, potem 20 i w końcu 50( przy większych obrotach). Teraz gdy przez jakiś czas nie gram to nie dostaję lojalki ale, gdy zrobie jakikolwiek obrót w tygodniu to dostaje ciągle 50 :p
 
T 0

tomaszek94

Użytkownik
Część użytkowników bet365 nie otrzymuje bonusu w ogóle, ewentualnie próba rozmowa z nimi przez live chat może przynieść pozytywny rezultat.
 
A 23

adamw

Użytkownik
Dostał ktoś wczoraj bonusa czy cięcia budżetowe mają? Ostatnio obrót około 4 tys i co tydzień 50 zł, a w tym tygodni 6,5 tys obrotu i cisza.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące obrotu. Dostałem 50 zł i trzeba niby 3 razy obrócić czyli łącznie za 150 zł. A czy gdy puszcze singla za 150 zł to liczy się za 3 razy czy trzeba trzy razy po 50 zł obracać ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Zapytam i tu;
Czy bet365 daje co roku ofertę dla starych użytkowników 100%bonus do 200zł??
Nie, nie ma

30k obrotu i 2000zl przegrane. W fortunie mialym za to 100zl, zobaczymy jak otrą mi łzy
Bylo wałkowane wielokrotnie, obrót czy wygrne/przegrane nie ma bezpośredniego wpływu na wysokość bonusa. Przynajmniej nie natychmiastowo
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Nie, nie ma



Bylo wałkowane wielokrotnie, obrót czy wygrne/przegrane nie ma bezpośredniego wpływu na wysokość bonusa. Przynajmniej nie natychmiastowo
Jesli chodzi o obrot powyzej 20tys. to zawsze dostawalem 50zl. Nastepnie mimo znacznie nizszego obrotu dostalem rownierz 50zl, potem 20zl i standardowo 10zl czyli tyle ile dostaje w 98% przypadkach. Przerznalem wszystko i licze na to, ze dostane te 50zl. Kazda wyzsza kwota bedzie przyjemna niespodzianka :)
 
Do góry Bottom