>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bonus Lojalnościowy w Bet365

czarnykot02 5

czarnykot02

Użytkownik
też zauważyłem, że w czwartki zaczęli rozdawać, u mnie był po godzinie 16 ???? obrót poniżej 1k i dostałem 20zł ????
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Jak zaczynałem przygodę z bet365 dostawałem 10, potem 20 i w końcu 50( przy większych obrotach). Teraz gdy przez jakiś czas nie gram to nie dostaję lojalki ale, gdy zrobie jakikolwiek obrót w tygodniu to dostaje ciągle 50 :p
 
T 0

tomaszek94

Użytkownik
Część użytkowników bet365 nie otrzymuje bonusu w ogóle, ewentualnie próba rozmowa z nimi przez live chat może przynieść pozytywny rezultat.
 
A 23

adamw

Użytkownik
Dostał ktoś wczoraj bonusa czy cięcia budżetowe mają? Ostatnio obrót około 4 tys i co tydzień 50 zł, a w tym tygodni 6,5 tys obrotu i cisza.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące obrotu. Dostałem 50 zł i trzeba niby 3 razy obrócić czyli łącznie za 150 zł. A czy gdy puszcze singla za 150 zł to liczy się za 3 razy czy trzeba trzy razy po 50 zł obracać ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Zapytam i tu;
Czy bet365 daje co roku ofertę dla starych użytkowników 100%bonus do 200zł??
Nie, nie ma

30k obrotu i 2000zl przegrane. W fortunie mialym za to 100zl, zobaczymy jak otrą mi łzy
Bylo wałkowane wielokrotnie, obrót czy wygrne/przegrane nie ma bezpośredniego wpływu na wysokość bonusa. Przynajmniej nie natychmiastowo
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Nie, nie ma



Bylo wałkowane wielokrotnie, obrót czy wygrne/przegrane nie ma bezpośredniego wpływu na wysokość bonusa. Przynajmniej nie natychmiastowo
Jesli chodzi o obrot powyzej 20tys. to zawsze dostawalem 50zl. Nastepnie mimo znacznie nizszego obrotu dostalem rownierz 50zl, potem 20zl i standardowo 10zl czyli tyle ile dostaje w 98% przypadkach. Przerznalem wszystko i licze na to, ze dostane te 50zl. Kazda wyzsza kwota bedzie przyjemna niespodzianka :)
 
Do góry Bottom