>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
50PLN wczoraj, w tamtym roku w okresie mojej swietnosci tydzien w tydzien 200PLN. Uzaleznione jest to od sumy depozytow w danym tygodniu oraz obrot/ilosc zakladow. Na chwile obecna srednio w miesiacu deponuje od 2 do 4 tys, obrot z osttniego tygodnia ~12.500PLN, na przyznanie bonusu nie maja wplywu wyplaty, bowiem zlecam je srednio 1 raz w tyg. kwoty od 200PLN od 10 tys. To tyle z doswiadzcznia ponad 4 letniego u tego buka, dalsze drazenie w stylu: co u was, macie, jaki obrot itd uwazam za zasmiecanie teamtu i forum, wszystko macie wyjasnione w tym poscie:
ilosc depozytow, kwota, ilosc zakladow, obrot - w danym ogkresie bonusowym czyli od czwartku do srody.
 
P 23

pix

Użytkownik
Depozyt w ciągu tyg 1tyś zł, obrót 10 tyś. -brak bonusu.
Depozyt w ciągu tyg 50 zł, obrót 2 tyś. -bonus lojalnościowy 50 zł.
I to niejednokrotnie tak było, więc twoje lekkie &quot;wymądrzanie &quot; ma się nijak do tego bonusu.
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
Wiem ze jest to temat bonus lojalnosciowego ale nie moge znalezc nigdzie tematu o bomusie dla nowych uzytkownikow a nie chce zakladac nowego tematu by nie smiecic
Pytanie brzmi czy na ten bonus dla nowych graczy te pieniadze to trzeba wplacic przez przelewy 24 albo karta kredytowa czy jest to obojetne jak sie wplaci daną sume np. Na skrill bo wiem ze nq expekt to tylko p24 albo kartą. Czy tu tez jest tak samo???
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dostał ktoś bonus wczoraj/ dziś ? Już trochę pozno a zwazywszy na obrot i nieprzerwane dostawanie bonusa przez 2 lata to sytuacja trochę dziwna.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
wczoraj mieli problem i strona nie działała więc pewnie przez to bonusy dostaniecie dopiero dzisiaj ???? nie dygać
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie to już było chyba ustalone:
Duży obrót - nie znaczy duży bonus
Duże wpłaty - nie znaczy duży bonus
Duży minus- nie znaczy duży bonus
Duży plus - nie znaczy duży bonus itd..
Pewnie te składniki mają wpływ ale w dużym ( bardzo?) okresie czasu.
Zresztą nie ma sensu żebym teraz ja gdybał.
 
Do góry Bottom