>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonus bez wpłacanie kasy...

shen 408

shen

Użytkownik
nie polecam freebeta z centrebetu,nie dosc ze przyznawali mi go 13 dni to zamiast obiecanych 10 -5 dostalem,ale to juz dawno i nieprawda ????
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
nie polecam freebeta z centrebetu,nie dosc ze przyznawali mi go 13 dni to zamiast obiecanych 10 -5 dostalem,ale to juz dawno i nieprawda ????

Mnie przyznali 2 razy 10 euro,bo przez pomyłke wysłałem im 2 razy pod rząd maila za skanem. :-D
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
Faktycznie wysłałem im skan dowodu i dostałem takiego emaila :
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet.

Otrzymaliśmy skany dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Doceniamy
poświęcony przez Ciebie czas, dlatego na Twoim koncie gracza Centrebet
otrzymasz w przeciągu najbliższych 3-5 dni roboczych prezent od nas -
darmowy zakład o wartości 10 PLN (freebet).

Mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania i Centrebet stanie się
Twoim ulubionym bukmacherem interneto
 
H 0

harko

Użytkownik
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet.
Otrzymaliśmy skany dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.
Doceniamy
poświęcony przez Ciebie czas, dlatego na Twoim koncie gracza Centrebet
otrzymasz w przeciągu najbliższych 3-5 dni roboczych prezent od nas -
darmowy zakład o wartości 10 PLN (freebet).


ja mam to samo ????
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Skr3czu jako nowy spytał,ale zaraz pojawili sie przesmiewcy.
Ciekaw jestem,co teraz odpowiedza :jezora:

...i po sprawie :-D
Powodzenia z tym freebetem,panowie :spokodfhgfh:

Zeby wypłacic wygraną,musicie zrobic depo
(mnie sie udało przelac 1e przez MB,ale nie wiem,jak jest teraz)

Polecam tez Freerolla na Betraiser.
10 e do wyciągniecia za darmoche. :-D
Szukajcie w promocjach pokerowych na forum.
 
P 0

peter2903

Użytkownik
A czy można płacić np. w workach zboża?Albo przesłać gońcem na koniu szczyptę cennej przyprawy?:spokodfhgfh:
czytasz i nie grzmisz????
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
a znacie jeszcze jakiegos bukmachera ktory daje Bonus jakis Freebet za to ze sie im skan dowodu wysle:
moze jak by sprobowac do kazdego buka wyslac i wyslac zapytanie czy w zamian nie dostane frebeta za moj WYSIŁEK jakim jest wyslanie skanow dowodu ?:-D
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
A czy można płacić np. w workach zboża?Albo przesłać gońcem na koniu szczyptę cennej przyprawy?:spokodfhgfh:
czytasz i nie grzmisz????

Ależ można,mosci gospodarzu.
Tylko dopłate z Unii mogą Ci wtedy odebrać.

Gromowładny :jezora:
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
Potwierdzam Darmowy frebecik juz jest za wysłanie im dowodu ale troszke dziwne pisali ze dostane freebeta na 10 zł a w zakladce mam darmowego freebeta na 10 Euro hehe :jezora::-D:-D
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
bo masz konto w euro? pisac to se moga ale sami nie moga ustawiac bonusa tylko najwyzej aktywowac, a jak ktos ma konto w euro to moga aktywowac tylko 10euro a nie ze ci przelicza te 10zl na euro i dostaniesz po przeliczeniu ;d
 
M 0

mafioso

Użytkownik
ja od centrebet dostalem mejla z oferta w piatek o tej kasie na każda platformę - freebet, tokeny do kasyna i na grę, niestety nic nie bylo na koncie upominalem sie i od niedzieli mi obiecuja ze rozpatruja sprawe i jutro sie dowiem...

znajac zycie to napisza ze nie jestem uprawniony pomimo ze zostałem wytypowany bo dostałem mejla z oferta i ze przepraszaja...NIE CHCE UPRZEDZAC FAKTÓW ALE TAK CZUJE W KOŚCIACH....obym sie mylil
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Nie wiem jak u was ale ja wysłałem skan wczoraj a dzisiaj dostałem wiadomość o tym że dostane hajs w przeciągu 3-5 dni.Jako walute wybrałem Euro więc mam nadzieje że dostane 10 E.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Wszystko bedzie dla kazdego ten kto zalozyl konto i wyslal skan to dostanie swoje 10 e...

ja dostalem i ugralem z tego 80 e.. *AKO 8*

wyplacilem i srodki na MB po kilku godzinach sie pojawily.

pzdr
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
heh ja pomyslalem ze jak daja to se moze za to tasiemca puszcze jakiegos to sie zarejestrowalem i wyslalem ale nic nie dostalem tylko podziekowanie za skan i potwierdzenie tozsamosci, wiec niekoniecznie wszystkim daja;)
 
Do góry Bottom