>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonus bez wpłacanie kasy...

bacaole 16

bacaole

Użytkownik
ja tez im wysłałem skan to mi tylko podziekowali za potwierdzenie tożsamości, dlatego wysłałem drugiego prosząc o 10 E to napisali, że otrzymam w przeciągu 3-5 dni roboczych
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
To wiem, chodzilo mi raczej o to czy to 1e moge sobie wyplacic od razu?
Tak-to co ugrasz z tych 10e,jest Twoje i mozesz od razu wypłacic.
Musisz zrobic min depo,przed wypłatą (mnie,jakis czas temu,udało sie wpłacic tylko 1e,nie wiem jak jest teraz).
1e wpłacisz...2e wypłacisz ;-)
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Sorry za pytanie, ale nigdy nie wysylalem dowodu: maja byc obie strony i nic nie zamazywac? Z gory dzieki za pomoc ????
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Muszą być obydwie strony. Nic nie trzeba zamazywać. A może boisz się, że wezmą Tobie lodówkę na kredyt?

Obydwie strony dowodu stykną.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
dają pieniądze.ja dzisiaj dostałem 10e za wyslanie skanu.pare dni czekałem ale po upomnieniu się przesłali darmowy zakład w przeciągu godziny.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
To raczej jest nieoficjalna promocja ???? Nigdzie nie znajdziesz info na ten temat. Z drugiej strony zasady sa jasne jak cep wiec co chcesz wiedziec?
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
a mi odpisali ze dziekuja za skan dowodu i ze mi daja freebeta 10 PLN... to dziwne bo w centrebecie rejestrowalem sie podajac zagraniczny adres zammieszkania, bo niemieszkam w polsce. Tylko w tym mailu co dowod wyslalem to napisalem do nich po polsku, moze dlatego 10 zlotych dostane...??
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Ten Free Bet z Centrebet mozna wykorzystac na zaklady akumulowane ? czy trzeba zagrac mocnego singla ? Sa jakies ograniczenia ? czy po prostu puszcam sobie kupon jaki mi do glowy przydjzzie ? dzieki za odpowiedz
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
a jak juz ten bonus po jakims czasie przyznaja to pojawi sie ta kwota np. 10 Euro normalnie jako dostepne SALDO albo trza tego gdzies szukac ze tajk napisze NA ZAPLECZU?
 
Do góry Bottom