>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Blue Square FREE £5 bet.

spike761 37

spike761

Użytkownik
No ja do nich pisałem pozniej z gmaila i odpowiedzieli ????

Bardzo miła obsługa poprosiłem ich aby zamkneli mi konto stare w $ i otworzyłem sobie w Ł ???? moze kiedys jak bedzie kod do wpisania to skorzystam z Freebeta ????

Nie było problemow u mnie z supportem odpisali po około paru godzinkach ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
No ja do nich pisałem pozniej z gmaila i odpowiedzieli ????

Bardzo miła obsługa poprosiłem ich aby zamkneli mi konto stare w $ i otworzyłem sobie w Ł ???? moze kiedys jak bedzie kod do wpisania to skorzystam z Freebeta ????

Nie było problemow u mnie z supportem odpisali po około paru godzinkach ????
taa do mnie tez odpisali po dlugim czasie i napisali ze depozytu nie robilem. Wyslalem im screena bo leca w kulki...
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
kurde no co mam zrobic?:| wyslalem im 5 maili ze screenami oni jakies pierdoly gadaja ze nie dostali screenow. Z gosciem przez telefon rozmawialem co kosztowalo mnie dyche to mowi ze ma screena i ze do 30 minut bedzie kasa... oczywiscie tez nie dotrzymal slowa i wciaz mam 0.00 a powinienem miec 5 pounds!!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
@Jaqbts edytuj swoje posty. Taka rada na przyszłość ;)

Blue Square to solidna firma. W wielu firmach zdarza się, że wpłata po prostu nie zostaje zaksięgowana przez system. Należy wtedy napisać do supportu i cierpliwie czekać. Jak już ktoś wcześniej pisał, nasz depozyt nie zaginie. Zostanie dopisany z opóźnieniem.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
@Jaqbts edytuj swoje posty. Taka rada na przyszłość ;)

Blue Square to solidna firma. W wielu firmach zdarza się, że wpłata po prostu nie zostaje zaksięgowana przez system. Należy wtedy napisać do supportu i cierpliwie czekać. Jak już ktoś wcześniej pisał, nasz depozyt nie zaginie. Zostanie dopisany z opóźnieniem.
tak ale mimo wszystko wkurza jak trzeba 2 dni czekac na kase a jest ochota na gre prawda? :jezora:

@nikifor zobacz w jakim odstepie czasowym te posty pisalem. Jakbym edytowal to jest prawdopodobienstwo ze czesc osob by ich nie preczytalo bo by im nie wyskakiwalo ze jest nowy post. Chyba nie posadzasz mnie o to ze nabijam posty na FB? :-|
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
tak ale mimo wszystko wkurza jak trzeba 2 dni czekac na kase a jest ochota na gre prawda? :jezora:

@nikifor zobacz w jakim odstepie czasowym te posty pisalem. Jakbym edytowal to jest prawdopodobienstwo ze czesc osob by ich nie preczytalo bo by im nie wyskakiwalo ze jest nowy post. Chyba nie posadzasz mnie o to ze nabijam posty na FB? :-|
Owszem, może być denerwujące takie czekanie. Niestety czasem się tak bywa.

Nie posądzam o nabijanie. Tylko poradziłem na przyszłość abyś edytował posty. Co do czasu w którym pisałeś posty - upłynięcie 30 min. wcale nie upoważnia do napisania nowego postu. Tymbardziej, że napisałeś w tym poście że depozyt został dopisany. Równie dobrze mogłeś napisać to w edycji poprzedniego posta.

Jeśli chcesz dalej prowadzić dyskusję to przez PW, żeby nie robić OT z tematu.
 
nas 78

nas

Użytkownik
promo daej aktualne choc na troche innych zasadach, przyslali mi maila ze moj bonus moge aktywowac w ten sposob:
edeeming is easy...
1) Log in and enter your account
2) Navigate to a market of your choice
3) Place a qualifying win single bet of the value detailed in the offer you came through.
4) You will automatically be credited with a matched bet token.
5) You can view (and subsequently use) this token in your &#39;free bets&#39; section of &#39;My Account&#39;

jednak ja jakos nie moge sobie poradzic, pokieruje mnie ktos :+)?
 
R 125

roger12

Użytkownik
promo daej aktualne choc na troche innych zasadach, przyslali mi maila ze moj bonus moge aktywowac w ten sposob:
edeeming is easy...

1) Log in and enter your account
2) Navigate to a market of your choice
3) Place a qualifying win single bet of the value detailed in the offer you came through.
4) You will automatically be credited with a matched bet token.
5) You can view (and subsequently use) this token in your &#39;free bets&#39; section of &#39;My Account&#39;


jednak ja jakos nie moge sobie poradzic, pokieruje mnie ktos :+)?

a jaki jest kod promocyjny?
 
nas 78

nas

Użytkownik
po 24 h mi napisali maila z instrukcja jak skorzystac z bonusu ale nie rozumiem go :+&lt;
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
1) Log in and enter your account
2) Navigate to a market of your choice
3) Place a qualifying win single (E.g. Chelsea to beat Manchester United) to the value detailed in the offer you came through.
4) You will automatically be credited with a matched bet token.
5) Email [email protected] and inform us you have placed your qualifying bet (don&#39;t forget to add your username or account number).
6) We will manually credit your account with an additional £5 free bet within 72hrs.
 
G 0

garcia16

Użytkownik
Dzięki google translate ;)


1) Zaloguj się i wprowadź swoje konto
2) Przejdź do obrotu wybór
3) Miejsce kwalifikacyjnego wygrać pojedyncze (np. na pokonanie Chelsea Manchester United) do wartości wyszczególnionych w ofercie poprzez przyszliście.
4) będą automatycznie zasilać z zakładu dopasowanego tokenu.
5) Poczta [email protected] i informuje nas masz wprowadzone swoje kwalifikujących zakładu (nie zapomnij dodać swoją nazwę użytkownika lub numer konta).
6) Będziemy ręcznie kredytowej konta o dodatkowe £ 5 wolne zakładu w 72hrs.
 
P 11

polo87

Użytkownik
promo już raczej nieaktualne bo kasy nie ma na koncie chyba że dodają to nie od razu po rejestracji ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
a ja mam pytanie a jak ktoś dał przy rejestracji zamiast £ to Euro to nie dostanie kasy? czy już promo nie aktualne bo ja nic nie dostałem
 
Do góry Bottom