>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Blue Square FREE £5 bet.

mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
ja napisałem do suppportu i mi przysłali kasę w Euro....
odpisali tego samego dnia....
więc spróbujcie ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja napisałem do suppportu i mi przysłali kasę w Euro....
odpisali tego samego dnia....
więc spróbujcie ????
a kiedy tą kase dostales bo ja dopiero wczoraj sie zarejestrowałem i niewiem czy Promo aktualne?
a czasami nie trza było wpisac przy rejestracji kodu &quot;thurascot&quot;
 
R 125

roger12

Użytkownik
dostałem od nich takiego emila może mi ktoś to przetłumaczyć i wytłumaczyć co mam zrobić żeby dostać te 5 Funtów?
£5 FREE BET SPECIAL OFFER! 5 Pound
Hi Marek,
It&#39;s your lucky day! We have noticed that you have an unused matched bet in your account and for one day only if you place your qualifying bet and trigger your free bet token, we will place an additional £5 free bet into your account!
The process is simple!
1) Log in and enter your account
2) Navigate to a market of your choice
3) Place a qualifying win single (E.g. Chelsea to beat Manchester United) to the value detailed in the offer you came through.
4) You will automatically be credited with a matched bet token.
5) Email [email protected] and inform us you have placed your qualifying bet (don&#39;t forget to add your username or account number).
6) We will manually credit your account with an additional £5 free bet within 72hrs.
Take advantage of this fantastic offer and enjoy all that Blue Square has to offer.
Place your bets
 
G 0

galek3

Użytkownik
Witam

chcialem sie zapytac ile czekaliscie na wyplate pieniedzy od wyzej opisywanego buka Blue Square ja zlecilem 25.09 i do tej pory nie ma na koncie w moneybookers. Czy mam cierpliwie czekac czy cos moze byc nie tak?

z gory dzieki za odp
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Teraz nie wiem jak jest , ale jeszcze z miesiac temu wypłaty na moneybookers były automatyczne , czyli jak zlecałem kase to gora 2 min. i miałem ja na mb ...

Wypłacałem pare razy i problemow 0 ???? ????

Pozytywna strona tego buka ????
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
25 funtów dostaniecie
Stake £25 for a FREE £25 BET
+ £25 BET BONUS on 10th Bet!
To claim your free £25 bet, simply click here to register and place a win single of at least £25 (or currency equivalent). Blue Square will then credit your account with a £25 betting token.

Place a total of 10 bets of at least £25 or more and you will qualify for a second free bet token of £25 as a bet bonus.
Wpłata w funtach i trzeba e-maila wysłać.
Pozdrawiam
Ps. Tylko wysokie kursy gwarantują + i ucieczkę kobiety (żony ) z domu!
 
G 0

galek3

Użytkownik
To co moze byc powodem iz do dzis pieniedzy nie mam ani na moneybrookers ani na blue square heheh. Mialem 60 euro teraz nie mam nic ani tu ani tu....Doradzcie.
 
Do góry Bottom