>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Blue Square FREE £5 bet.

F 0

flushdraw666

Użytkownik
To claim your free bet simply go to www.bluesquare.com/thurascot and enter the promotional code &#39;thurascot&#39; on the registration page. Blue Square will then credit your account with a £5 snr betting token for today&#39;s racing.

Existing Bluesq users get a £5 matched bet use code 19june and place a £5 bet on any Royal Ascot race for a free £5 matched bet, expires 5.30pm


Nowe promo ze znanej nam stronki;]
 
baz 25

baz

Użytkownik
chyba tylko dla nowych ja nic nie dostałem mimo iż wyskoczyło że kod promocji jset poprawny,a może dlategojuż korzystałem z jednego czerwcowego kodu &quot;june&quot;
 
F 0

flushdraw666

Użytkownik
ja sie zarejestrowalem , pierwszy raz, i dostalem 5 free bet... ale to chyba nie jest tylko na wyscigi konne bo jak wybralem zaklad to pod spodem bylo cos takiego:
Your free bet tokens are listed below. Select the token you wish to use and the selection or bet you would like to redeem it on.
£5.00 Any Sports Bet - Win Only Redeem on: Selection 1
ANY SPORT BET: czyli chyba ze kazdy sport ???? a nie tylko konie...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No ja tak samo zrobiłem jak Ty ???? Postawiłem na Portugalie po kursie 2.5 jak wygra to dopisza nam tylko kase 7.5 Funta ???? :spokodfhgfh: Bo freebet jest zawsze odjety od naszej wygranej ????

Ale dobre i to ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
No ja sie zarejestrowałem jak należy wszystko, podałem kod promocyjny przy rejestracji i nie mam tych 5 funtów... DLaczego ? :-/
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
całkiem możliwe, ostatnim razem w bluesq przy freebecie jeżeli ktoś dał inną walutę niż funt, nie otrzymywał freebeta, ale być może się mylę, gdyż tak było podczas ostatniej promocji
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Your account has been created but final verification is required. To complete registration please contact Customer Services
taka wiadmosc dostałem po zarejestrowaniu sie
 
Do góry Bottom