>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

kyja 178

kyja

Użytkownik
Dla mnie to cale losowanie to jest chore! Dostałem maila, ze nie wylosowałem ale znam osobę która zgarnęła 30 biletów!!! Niech mi ktoś powie gdzie tu sprawiedliwość? Normalne, ze ten ktory wylosował taka ilość zostawi sobie 4 bileciki a resztę sprzeda za całkiem pokaźna kwotę. Tak jak mój moj kumpel w czasie MS w Niemczech opchnal 4 tikety Angolowi a ta zarobione kwotę mial calkiem nie zle wakacje w Chorwacji!
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
LUDZIE Z TEGO CO WIEM TO TO KUPA LUDZI DLA JAJ SIE REJESTROWAŁA NA STRONIE UEFA I NIE MA ZAMIARU PŁACIĆ ZA BILETY NP ZNAJOMY MA DO ZAPŁATY ZA BILETY 500€ BO WYLOSOWAŁ CHYBA Z 4-5 BILETÓW I PISAŁ ŻE NIE MA ZAMIARU PŁACIĆ BO KASY NIE MA JESZCZE NIC NIE MA OFICJALNEGO PARE OSÓB OTRZYMA JESZCZE BILETY A ZA BILETY Z TEGO CO WIEM MAMY 30DNI CZYLI DO KONCA MAJA JUZ MUSZA PRZELEWY BYĆ WYSŁANE ZA BILETY NIE WIELE CZASU BO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ KASY JA NP TEŻ BĘDĘ MUSIAŁ POZYCZYĆ NA BILETY
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wciąż maila nie otrzymałem, choć bilet wylosowałem.... Ktoś ma podobną sytuację :?:
Mój kolega też nie dostał mejla, ani nic, ale nie wylosował z tego wynika.Też mi pisał w tej sprawie, że coś mu nie pasuje.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Nie wiem ile farta trzeba miec zeby wylosowac bilet......
ja oczywiscie tego farta nie mam ???? ...

1 konto... 0 biletów.....
Ale to nic.....i tak dostaniemy smaruchy w grupie ????
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
mi się udało wylosować 4 bilety na 16 czerwca w Warszawie do grupy A (czyli tam gdzie gra Polska, ale nie na mecz Polski) i teraz będzie trzeba zapłacić... może ze 2 wezmę sobie a 2 opchnę komuś
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Policjanci namierzyli stronę phishingową - imitująca oficjalną stronę UEFA. Internauci, którzy logowali się na stronie mogli brać udział w losowaniu fikcyjnych biletów na mecze piłkarskie EURO 2012. Według wstępnych informacji szacuje się, że funkcjonującą od półtora miesiąca stronę mogło odwiedzić i zarejestrować się na niej w sumie około 2 tys. osób z różnych krajów. Ceny oferowanych do sprzedaży biletów wahały się w graniach od 1 do 5 tys. złotych. Trwa szacowanie strat jakie mogły ponieść osoby pokrzywdzone. Jak mówią śledczy sprawa jest w dalszym ciągu rozwojowa. Zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które logowały się na stronie www.euro2012portal.com o kontakt z Policją bądź z Prokuraturą Rejonową Lublin-Północ.

Jak ustalili policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie oraz prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej Lublin -- Północ od połowy marca bieżącego roku, w sieci funkcjonowała strona internetowa, która z zachowaniem dużej wierności względem oryginału, imitowała oficjalną stronę UEFA. Strona phishingowa funkcjonowała jedynie w języku angielskim, podczas gdy strona oficjalna dostępna była w wielu językach, również w języku polskim. Logując się na niej internauta dowiadywał się m.in. o możliwości zakupu biletów na mecze piłkarskie podczas EURO 2012. Na wymienionej stronie znajdował się formularz rejestracyjny, w którym użytkownicy podawali swoje dane personalne oraz informacje dotyczące narodowości, miejsca zamieszkania, nr dowodu tożsamości i telefonu. Każdy zainteresowany rejestrując się otrzymywał przypisany mu numer. Po pewnym czasie od rejestracji internauci otrzymywali elektroniczną wiadomość o wygranej w trakcie losowania. Tą wygraną były bilety na mecze piłkarskie. Kolejna wiadomość informowała o konieczności zapłaty za wybrane mecze na podany rachunek bankowy.
Według wstępnych informacji szacuje się, że funkcjonującą od półtora miesiąca stronę mogło odwiedzić i zarejestrować się w sumie około 2 tys. osób z różnych krajów. Ceny oferowanych do sprzedaży biletów wahały się w graniach od 1 do 5 tys. złotych. Trwa szacowanie strat jakie mogły ponieść osoby pokrzywdzone.
Wobec zatrzymanej do sprawy osoby zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.
Jak mówią śledczy sprawa jest w dalszym ciągu rozwojowa. Zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które logowały się na stronie www.euro2012portal.com o kontakt z KMP w Lublinie bądź z Prokuraturą Rejonową Lublin-Północ.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Panowie.
Czy ktoś z was dostał już list od UEFY???
18-tego maja mija termin zapłaty za bilety a tu ani widu ani słychu listu!
 
U 2

ufo21

Użytkownik
Termin według tego co było w mailu, będzie określony w liście wiec pewnie nie będzie to 18 maja
 
Do góry Bottom