>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biegi narciarskie 2021/2022 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sztafeta

Norwegia I [V] 1.35 sts / 1.33 fortuna

Nie bardzo widzę kto mógłby zagrozić. Nawet jeśli po trzeciej zmianie nie będzie prowadzenia, a co najwyżej przybiegną razem, to Teresa w ostatnim biegu w swojej karierze odjedzie niczym TGV.

USA I - Niemcy I [1] 1.35 fortuna
Wszystkie zmiany jadą stylem dowolnym, a to dla amerykańskiej ekipy duży handicap. Rossie juz na pierwszej zmianie może odjechać, mężczyźni swoje zrobią, a ostatnia zmiana to Jessie, która postawi kropkę nad i.

Norwegia II - USA I [2] 2.20 betfan
Słusznie zauważyliście, że jest szansa powodzenia w tym typie. Pierwsza zmiana na remis lub korzyść USA, chociaż uważam, że na ostatnim kilometrze Rossie powinna coś urwać. Jeśli na drugiej zmianie Roethe nie odjedzie, to jest duża szansa, bo na trzeciej Krueger i nie wierzę w tego gościa. Zawiódł mnie tydzień temu w Oslo, a wczoraj też słabo, więc jest jakiś zjazd formy. No i ostatnia zmiana Diggins, to tutaj lekko powinno być kilkanaście sekund na korzyść USA. Być może to się rozegra na końcówce, a wtedy zdecydowanie widzę to na korzyść drużyny amerykańskiej.



Sprint

Szwecja I [V] 1.60 betclic / 1.55 sts / 1.50 fortuna
Sundling zrobi tu robotę, jest dziewczyna w gazie. Powinna wypracować znacząca przewagę, którą Halfvarsson powinien utrzymać. On w Falun spisuje się bardzo dobrze. Ćwierćfinał w sprincie, wczoraj drugie miejsce. Inne ekipy nie mają najmocniejszych składów, mają luki więc Szwedzi to dzisiaj biorą.

Byłaby wygrana Norwegii w sztafecie, to byłby bank rozbity, a tak połowiczny sukces.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gdzie znajdę składy na sprint ?
Wystarczy się cofnąć stronę wcześniej, ale to potrzeba choć trochę chęci...

 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Ale turbo minus za Norwegie mamy :((

Tereska po raz , nie pamietam już dokładnie ..... 2/3 raz robi dokładnie to samo na ostatniej zmianie - nie umie nikogo kompletnie zgubić , a Jessica po raz chyba 10-ty na ostatniej zmianie wyprowadza USA z 7/6/5 miejsca na podium lub wygrane. Teresa ma spraną głowę już strasznie - ta jej kariera miała być jak Justyny czy Maritt gdzie miałą być jej następczynią ....a nie jest .

Ten dramat który ona robi w sztafetach to jest super żenada. Widziałem w jakimś norweskim programie siedziała ona i Bjorgen - Tereska ładna , fajna sukienka , fajna figura i .....Marit z bickiem jak chłopak , byle jak ubrana .....wyglądająca przy Teresie jak kolega z kadry.

Tyle , że Maritt uśmiechnieta opowiadająca o tym , ze ma zajebistego faceta (co w niej widział ...nie wiem musi mieć super wnętrze) vs pieknie wyglądajaca Tereska ze ...smutną miną , unikająca odpowiedzi na pytania o zycie prywatne (a ma fajnego koleszkę - norweskiego wioślarza) mówiąca , ze zazdrości Maritt dziecka, kariery.........To był naprawdę dziwny program


Swoją droga trener norweski po czymś takim .....zestawienie najwolniejszej na ostatniej zmianie ......
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Brenan-Kern 1 1,40 UB (Kern sprinterka wczoraj traciła 20 sek do Rosie po 4,3km)
Norge I V 1,45 UB - przeszacowany kurs (1,3 realny) Heidi poziom reszty , z Holundem i Totsethem już nikt nie powinien wytrzymać tempa , i na koniec Tereska wczoraj po 4,3 lepsza o 20 sek od kolejnej zawodniczki
Piszesz najwolniejszej zawodniczki na ostatniej zmianie, a sam wrzucasz typ na Norweżki i podajesz argument ze Johaug wczoraj na 4.3km miala przewagę 20sek nad innymi. Samo sobie zaprzeczasz:)
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Sprint

Włochy 1 - Szwacjaria 1
typ: Wlochy 1
kurs.1.75
iforbet

Włochy faworyt tego pojedynku. Pellegrino w skladzie ktory uplasowal sie na wysokim 12 miejscu z dorobkliem 454pkt z nicole Monsorno ktora zdobyla tylko 6 pkt w klasyfikacji generalnej. Pellegrinno to dobry biegacz i powinien odskoczyc troche ekipie Szwajcarii ktora w skladzie z Nadine Faehndrich ktora uplasowala sie na 13 pozycjii z dorobkiem 497 pkt i Janik Riebli 64 pozycja i dorobek 64pkt ktory dawno nie pkt i jest w fatalnej formie takze wlochy powinni wygrac to spokojnie ten pojedynek



.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Piszesz najwolniejszej zawodniczki na ostatniej zmianie, a sam wrzucasz typ na Norweżki i podajesz argument ze Johaug wczoraj na 4.3km miala przewagę 20sek nad innymi. Samo sobie zaprzeczasz:)
Aronku chodziło mi o to , że Tereska jest najwolniejsza na finiszu - na 4,3km miała taka dokładnie przewagę jaka podałem 9:51 jej czas 10:09 Parmakoski, 10:11 Jessika, Frida (18 i 20 sek)
Nie wziałem pod uwage kompletnie jej bani i tego co Jess robi w sztafetach - kosztowało mnie to sporo , więc teraz butla whisky i mam cały dzień na odrobienie strat :))


A teraz juz zupełnie w temacie , za chwile te sprinty nowe sztafetowe- czy tylko mi sie wydaje, że kwalifikacje beda wyglądały tak jak w sprincie indywidualnym i każda druzyna będzie biegła sama i potem ....ile 6/8 najlepszych czy 10 w finale już bark w bark ?? Bo FiS poza tym , że to jest dowolnym nie napisał zupełnie nic , a nie ma podziału jak zawsze na dwa semifinals

https://skidspelen.se/wp-content/uploads/2022/01/Skidspelen_publikkarta_2022_03-Sondag.pdftu trasa , alena jakiej zasadzie to będzie rozgrywane nawet szwedzi chyba nie wiedzą . To nie jest do końca sprint bo 2x2,5km (choc Kern dziś 5 wytrzymała loozem )
 
Ostatnia edycja:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Johaug przegrała to na zjazdach. Jessie tam odjeżdżała jak chciała. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, nikt nie jest maszyną do wygrywania. Norweżka już nie jedno w tym sezonie przegrała. My też nie zawsze ogrywamy buka. Też jeden kupon mi Norwegia uwaliła, na szczęście inny kupon z Amerykankami na plus.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Mam pytanie do oglądających dotyczące ostatniej zmiany.Na kilometr przed metą Norwegia II miała 4 miejsce i kilka sekund straty,a na mecie dopiero 8 i 36 sekund za USA.Tak osłabła czy coś się wydarzyło po drodze?
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Skanes złamała kijek - wcześniej nawet wyprzedzała Szwedkę bodaj. Jesli dobrze to pamietam , bo głównie zwracałem uwage na top3 juz wtedy - ale widziałem , ze po kijek na podbiegu ktoś do serwismena pomykał i na 90% to była ona (nr 17 bodaj)
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Link potrzebuje do oficjalnych wyników tego sprintu mieszanego, poratujecie? Bo miałem Finlandia lepsza od Finlandii II i nie wiem jak to jest liczone...

Dzięki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Minął miesiąc od zakończenia sezonu, a już nie mogę doczekać się kolejnego. Niemniej ten zakończony był całkiem udany. Udało się też trochę rozruszać temat, co widać po ilości postów w porównaniu z sezonem 2020/21. Oby w kolejnym było równie dobrze, a nawet lepiej ;)

Tymczasem w czasie kiedy miniony sezon narciarski to już wspomnienie, albo też i oczekiwanie na kolejny nadchodzący, to będę aktywny w dziale żużlowym. Coś tam będę starał się wrzucać, oby z równie dobrym skutkiem jak tutaj 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +585
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Minął miesiąc od zakończenia sezonu, a już nie mogę doczekać się kolejnego. Niemniej ten zakończony był całkiem udany. Udało się też trochę rozruszać temat, co widać po ilości postów w porównaniu z sezonem 2020/21. Oby w kolejnym było równie dobrze, a nawet lepiej ;)

Tymczasem w czasie kiedy miniony sezon narciarski to już wspomnienie, albo też i oczekiwanie na kolejny nadchodzący, to będę aktywny w dziale żużlowym. Coś tam będę starał się wrzucać, oby z równie dobrym skutkiem jak tutaj 😁
Mam tak samo i odliczam dni do rozpoczęcia sezonu tyle, że biathlonowego ale również staram śledzić się biegi narciarskie, zwłaszcza ważniejsze imprezy. Co do biegów to m.in. Twoje typy mnie skłaniały do śledzenia tych wydarzeń i to, że bardzo lubię bezpośrednie konfrontacje pomiędzy zawodnikami. Pozdrawiam i życzę oby kolejny sezon nie był gorszy od tego ostatniego :) 25 listopad się zbliża...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom