>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie 2014/2015 - Mistrzostwa Świata w Falun (19.02-01.03)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak ktoś gra w takim buku jak Winmasters to mam taką oto perełkę:
Finlandia - Kanada 1 @ 1,75 Winmasters ✅✅
Finlandia bardzo równy skład, szczególnie moc na klasyku, Kanada praktycznie z jednym Harveyem i ewentualnie z Babikovem na 3 zmianie. Harvey na 1 zmianie nie zdoła odjechać na tyle by Finlandia nie pokonała Kanady na tej trasie w sztafecie.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
zakład już wycofany ale zdążyłem postawić
jeszcze jedna perełka
Francja - Kanada 1 @1.92 ✅✅✅ pewka
szkoda, że takie limity tam.. ok 400 zł na zakład masz to samo ?
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
WINMASTERS
Sztafeta 4 x 10 km
Finlandia - Włochy 1 1,75⛔
Dziwny ten kurs Włosi poza średnim Clarą nie prezentują się dobrze
De Fabiani stracił w łączonym do Jauhojaervi ponad 2 minuty (w klasyku 30 sek)
Noeckler startował udanie tylko w sprincie łyżwą, Niskanen specjalista klasyka 26 w łączonym (w czołówce po pierwszej części)
Clara stracił w łyżwie do Heikinena prawie pół minuty (łączony skończyli obok siebie)
Pellegrino świetny sprinter w sztafecie to raczej pomyłka kontra Nousiainen który łyżwą miał wynik prawie identyczny jak Heikinen
0-4 lub 1-3 dla Finów
Heikinen pokazał klasę gonił Ruskiego aż się ugotował i ponad 2 min straty na zmianie
Niemcy - Francja 2 1,84✅
W klasyku Gaillard i Manificat powinni pozamiatać Doblera i Binga. Francuzi byli lepsi od pierwszego z Niemców w łączonym około 2,5 minuty (klasykiem około pół minuty) Bing startował tylko w sprincie łyżwą 4m.
Na dokładkę Duvillard z Notzem 1,5 minuty na 15 km łyżwą
Ostatnia para to Backschreider który był 19 w łączonym ale miał 12 czas łyżwy kontra Tscharnke który z kolegą zajął 4 m w sprincie
tu podobnie 0-4 lub 1-3 dla Francuzów
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Winmasters
30km C K
Steira - Niskanen 2 1,7
NIe wiem czy Steira zdrowa bo nie startowała ale i tak daje Kertu w kilku parach bo forma jest wytrzymałość także a styl ulubiony i dystans pasuje.Kristin może i lubi długie biegi ale zdecydowanie łyżwą
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Charlotte Kalla TOP6 @ 1,20 Unibet ✅✅✅
Powtórka z rozrywki, kto ma jej zagrozić w tym biegu? Chyba tylko Teresa i ewentualnie Marian, ale on z kolei jest mocno niepewny na te trasy. O TOP6 powalczą mniej lub bardziej - Teresa, Kalla, Marian, Kowalczyk, Niskanen i ewentualnie Weng. Nie ma opcji że to nie wejdzie. Zarówno w sztafetach jak i w skiatlonie Kalla miała najlepszy czas w stylu klasycznym.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Nie sprawdzalem co oferuja inni ale mam fundusze w Expekcie a tam:
Kalla
- Weng 1.3
Johaug - Kowalczyk 1.18
AKO 1.53 - Mysle ze warte pobrania. Mam nadzieje ze Justyna wskoczy na podium ???? ale raczej Johaug poza zasiegiem. O Kalli napisane powyzej
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Ja bym tego beta na Kallę nie porównywał do Skiatlonu, gdzie był początek mistrzostw i krótszy dystans. Pamiętam Sochi. Kalla była w podobnej formie, tak samo zrobiła srebro na 10km (klasykiem!), srebro w Skiatlonie (mimo, że było widać, jak jest mocna) i dała super popis w sztafecie. Na ostatni bieg 30km zabrakło jej sił i motywacji. Jak Kalla straci szanse na medal (nie mówię, że tak będzie bo pewnie powalczy, może nawet o złoto? ale hipotetycznie), to może sobie odpuścić już całkiem. W długich biegach ostatnio jej jednak nie szło.
Weng do pudła bym nie lekceważył również, bo poza &quot;żelazną&quot; trójką, czyli johaug, Bjoergen i Kallą, to stawka jest bardzo okrojona i jej jakość wątpliwa.
Kowalczyk? Wielka niewiadoma. Możliwości patrząc w przeszłość są. Patrząc w ten sezon i jej obecną formę - niekoniecznie, jak za mocno zacznie i pobiegnie za ambitnie, to możliwy nawet DNF.
Niskanen? OK. Lubi takie biegi, ale czy to taki poziom?
Także, jeśli powinie się noga Marit, albo Kalli (Johaug raczej wykluczam), to do podium będzie bardzo blisko. Weng miała jednak w sztafecie całkiem dobry bieg. Dała się dobiec AKS na zjeździe, ale na podbiegu ją zostawiła kilka metrów. Netto było to gorzej chyba tylko od Kalli i Johaug jeśli chodzi o te panie, które biegły klasykiem.
Wiadomo, biegi na 30 km ostatnio jej nie wychodziły, bo to też kwestia motywacji. Ale na tych MŚ się nawet nie wyjechała za bardzo.
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Ja bym tego beta na Kallę nie porównywał do Skiatlonu, gdzie był początek mistrzostw i krótszy dystans. Pamiętam Sochi. Kalla była w podobnej formie, tak samo zrobiła srebro na 10km (klasykiem!), srebro w Skiatlonie (mimo, że było widać, jak jest mocna) i dała super popis w sztafecie. Na ostatni bieg 30km zabrakło jej sił i motywacji. Jak Kalla straci szanse na medal (nie mówię, że tak będzie bo pewnie powalczy, może nawet o złoto? ale hipotetycznie), to może sobie odpuścić już całkiem. W długich biegach ostatnio jej jednak nie szło.
Pewnie pamiętasz że Kalla zachorowała przed biegiem na 30 km i stąd ten wynik a ten dystans to faktycznie wytrzymałość i piekielna trasa, styl nie jest najważniejszy.Kalla faktycznie na najdłuższym dystansie nigdy nie błyszczała
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Winmasters
30km C K
Steira - Niskanen 2 1,7
NIe wiem czy Steira zdrowa bo nie startowała ale i tak daje Kertu w kilku parach bo forma jest wytrzymałość także a styl ulubiony i dystans pasuje.Kristin może i lubi długie biegi ale zdecydowanie łyżwą
Steira nie biegnie
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Co myślicie o :
Saarinen - Ishida 1 oraz Niskanen - Jacobsen 1 ??
Wydaje mi się, że finka powinna długo trzymać się w grupce najlepszych. Ishida już dawno nie błyszczy. Druga para, Niskanen lubi długie biegi, styl też bardziej dla niej niż dla Jacobsen. Jak widzicie takie pary ?
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Co myślicie o :

Saarinen - Ishida 1 oraz Niskanen - Jacobsen 1 ??

Wydaje mi się, że finka powinna długo trzymać się w grupce najlepszych. Ishida już dawno nie błyszczy. Druga para, Niskanen lubi długie biegi, styl też bardziej dla niej niż dla Jacobsen. Jak widzicie takie pary ?
Jacobsen nie biegnie:grin:
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Nie sprawdzalem co oferuja inni ale mam fundusze w Expekcie a tam:

Kalla
- Weng 1.3
Johaug - Kowalczyk 1.18

AKO 1.53 - Mysle ze warte pobrania. Mam nadzieje ze Justyna wskoczy na podium ???? ale raczej Johaug poza zasiegiem. O Kalli napisane powyzej
W marathonbet masz na parą JOHAUG-KOWALCZYK kurs 1,24, a przy tym poziomie kursów to o 1/3 więcej niż w expekt.

Ja chyba zaufam Polce i pojdę w jej TOP 6 [Unibet 1,30] lub poszukam typu na Polkę w parze z Weng.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Steira nie pobiegnie dzisiaj, bo z tego co wyczytałem na norweskich stronach podczas treningu skręciła kostkę. Ma ta dziewczyna pecha w całej karierze, a tym sezonie to już szczególnie. Za to Jacobsen nie czuje się najlepiej, a na dodatek odczuwa jakiś drobny ból w klatce piersiowej. Haga oczywiście też nie biegnie ponieważ to klasyk, którym biega gorzej, na dodatek nie chce już całkiem zmęczyć organizmu. Wystartują Oestberg i młoda Ek Hagen. Za to u Szwedów na ostatni bieg wraca Anna Haag. Po chorobie nie spodziewam się fajerwerków w jej wykonaniu. Szwedka przeszła infekcję dróg oddechowych. Jak to osłabia organizm mogliśmy się przekonać patrząc na biegi męskie i postawę Daniela Richardssona.
Co do Justyny to według mnie nie ma sensu grać na TOP3 czy TOP6 po małym kursie, bo mam poważne obawy czy ona ukończy ten bieg, a jak już ukończy to w jakim tempie? Mówiła, że będzie chciała się trzymać Norweżek, a jak znowu przesadzi i źle oceni swoje możliwości to może się skończyć na tym, że ostatnie 10km będzie po prostu człapać po tej trasie. Życzę jej medalu, ale sam optymistą przed tym startem nie jestem. Z Polek pobiegnie jeszcze Kornelia. Miejsce w &#39;&#39;25&#39;&#39; będzie dobrym wynikiem.
Pamiętajmy, że podczas tego biegu każda z dziewczyn w strefie zmian może raz zmienić narty.

Bieg na 30km Kobiet stylem klasycznym​



Therese Johaug vs Marit Bjorgen 1 @ 1.45 Bwin ✅ 1-2

Można grać czyste zwycięstwo Tereski, ale jeszcze pewniejszym rozwiązaniem wydaje się taki bet. Jeżeli w ogóle ktoś ma jej zagrozić to według mnie tylko Kalla i to też przy założeniu, że Szwedka poprawiła wytrzymałość. Bjoergen przez całe te mistrzostwa robi dobrą minę do co najwyżej średniej formy. Nie ma tego błysku, nie ma tego żywego kroku podczas biegu. Marit podobnie jak u mężczyzn Northug w tych mistrzostwach jest chyba dużo lepiej przygotowana pod względem szybkościowym niż wytrzymałościowym. Trasy w Falun nie należą do jej ulubionych i nie czuje się na nich zbyt pewnie. Gdyby to był bieg stylem dowolnym po dużo mniej wymagającym terenie to mogłaby trzymać się za plecami młodszej koleżanki i w swoim stylu pokonać ją na finiszu. Jednak po tak trudnym terenie będzie jej o takie rozwiązanie piekielnie ciężko. Teresa, może Szarlota wcześniej czy później zaczną nadawać mocne tempo. Gdy Norweżka zacznie pokonywać te wszystkie wzniesienia to trudno mi sobie wyobrazić Bjoergen, która będzie w stanie utrzymać się za plecami swojej rodaczki. Ta rywalizacja powinna się rozegrać między 15-25km, gdyż wtedy Johaug powinna zacząć podkręcąc tempo.
Generalnie mam takie przeczucie, że dzisiaj będzie jakaś mała niespodzianka na pozycji medalowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
W marathonbet masz na parą JOHAUG-KOWALCZYK kurs 1,24, a przy tym poziomie kursów to o 1/3 więcej niż w expekt.
Ja chyba zaufam Polce i pojdę w jej TOP 6 [Unibet 1,30] lub poszukam typu na Polkę w parze z Weng.
w Betano za to macie dalej 1.30 i to bez limitów niskich , ja tam pobrałem grubiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 72

siargiej

Użytkownik
Fessel-Ostberg 1 @1.70
Buk:Marathonbet

Ostberg biegnie w zastepstwie za Steire.
Jak wiadomo Norwezka to typowa sprinterka, ktora miala spore problemy na sprinterskich hopkach, a tutaj 30km klasykiem, morderczy wysilek.
Fessel, z kolei, swietnie wytrzymuje dystanse, mimo, ze klasyk to nie jest jej ulubiona technika, powinna dolozyc Ostberg ok 2 minut. Po takim kursie warto.
Kowalczyk-Niskanen 2 @2.70 toto
Kowalczyk-Weng 2 @2.80 milenium

Justynka, w formie, walczylaby jak rowny z rownym z Tereska o win. Niestety nie wydaje sie, zeby mogla zrobic mega forme w 3 tygodnie. O ile w sprintach wygladala bardzo dobrze, szczegolnie klasykiem, to tutaj raczej nie wytrzyma tempa i skonczy bieg w okolicach 8 miejsca.
Weng pokazala, ze forma do konca nie uciekla, przybiegajac razem z Saarinen na 1 zmianie sztafety, wlasnie klasykiem.
Niskanen rewelacyjna forma od poczatku Ms. 4 miejsce w Skiathlonie, 8 w dowolnym i braz w sztafecie. Dzisiaj moze powalczyc nawet o medal.
Weng-Jacobsen 1 @1.58
Jacobsen i klasyk, do tego, az 30km. Tutaj bez analizy w strone mlodszej Heidi
 
modul 118

modul

Użytkownik
Czy stanie na podium:
1) Charllotte Kalla - NIE @ 2.75 bet365
+
2) Heidi Weng - NIE @ 1.36 bet365
Ako: 3.74

Może warto zaznaczyć że mimo świetnego występu w drużynówce i zniwelowania na pozór dużej straty czasowej, Kalla nie jest faworytką tego biegu. Obrać można dwie zawodniczki do zwycięstwa: Marit &amp; Therese. Zostało jedno miejsce na podium i tutaj można zachodzić w głowę czy przy takim wysiłku, w tym sezonie można liczyć na Kowalczyk ? Ja jej do końca nie skreślę bo w jej przypadku można spokojnie przechodzić ze skrajności w skrajność - albo osiągnie swój największy triumf w tym sezonie, pokona swoją głowę i wy3ma tempo narzucone przez Norweżki, albo zejdzie z trasy. Do 3 miejsca jest jeszcze świetna Kerttu Niskanen i Aino Kaisa Saarinen czyli dwie bohaterki ekipy Suomi z drużynówki, które notabene osiągały na 30 świetne rezultaty w Oslo, Sochi i Vancover przy czym bardziej stawiałbym na Niskanen. Ostatnią, która zyskała w oczach bukmacherów i jest niejako w szczupłej grupie pretendentów do podium to Weng, która choć nie wiem jak by się starała to nie nakręci tego Norweskiego pociągu tak jak to niegdyś w trójkę robiły B&amp;J i Steira - co najwyżej może hamować tylko tą dwójkę z korzyścią dla pozostałych, a w późniejszym etapie one zajadą ją i będzie musiała odpuścić by ukończyć bieg. Wracając do Kalli to jakoś nie chce mi się wierzyć by nawet u siebie potrafiła wy3ymać 30km w zabójczym tempie - ja doskonale rozumiem że będą dopingować ją dziesiątki tysięcy kibiców ale to tylko może pogorszyć sprawę, chłodna głowa to podstawa w końcu to ponad godzinę biegu. Dodatkowo warto wspomnieć o tym że jedyny raz na podium na 30km stała blisko 7 lat temu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom