>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bieżące wyniki w turniejach!!!

maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Co prawda nie udało się wygrać, ale nagroda za 7 miejsce też przyjemna ???? Pozostał lekki niedosyt gdyż w ostatnim rozdaniu runner runner uratował mojego pogomcę, który mnie sprawdził ze słabą reką no ale cóż taki już jest ten poker... ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Uploaded with ImageShack.com
Masakra all inowałem z QQ VS A9 oczywiscie flop i turn nic nie dały przed riverem 94% na wygraną, zgadnijcie co pojawiło się na riverze ? Kur.. mać Gram jeszcze SM na PS ale chyba szybko odpadne bo wkurzony na maksa jestem. Ktoś z forum jedzie na HESOP ?
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
rebuy za 5 euro
Podwójne wpisowe i addon
Ładna sumka wpadła, jeszcze zacząłem FT na winamaxie jak coś ciekawego wpadnie wkleje jak wstane ????
Uploaded with ImageShack.com

Niestety tylko 3 miejsce
Ze zmęczenia może nie wyczekałem odpowiedniej chwili i zagrałem allin z 55 z SB gość na BB trafił QQ i bez szans. Ale ogólnie ciekawy ze słabym poziomem pokerroom ????
Uploaded with ImageShack.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Pod koniec wybitnie nie przychodziły mi karty do gry, sporo blindów oddanych za darmo, no i odpadnięcie w prawdziwie frajerskim stylu. No ale dla mnie to i tak sukces po jakichś 6 tygodniach poważniejszej gry ;)
http://www.youtube.com/watch?v=FOD9Gof_M7s
ohhh stary no nie obraz sie ale grasz mega slabo.. Po co tyle calli ?? Z tego co widac na filmiku to grasz tight passive, a to jest blad. Miales moment ze byles wyraznym chip leaderem FT, wtedy trzeba bylo poszerzyc zakres rak, gra sie agresywniej.
Co do ostatniej reki turnieju, byles na 12BB jest to easy push pre flop, a nie zabawa w call i bluff na flopie ???? co nie zmienia oczywiscie faktu ze dostalbys calla od niego
Miales mase szczescia ze doszedles tak daleko w tym turnieju :p
duzo pracy przed toba, powodzenia ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ohhh stary no nie obraz sie ale grasz mega slabo.. Po co tyle calli ?? Z tego co widac na filmiku to grasz tight passive, a to jest blad. Miales moment ze byles wyraznym chip leaderem FT, wtedy trzeba bylo poszerzyc zakres rak, gra sie agresywniej.
Co do ostatniej reki turnieju, byles na 12BB jest to easy push pre flop, a nie zabawa w call i bluff na flopie ???? co nie zmienia oczywiscie faktu ze dostalbys calla od niego
Miales mase szczescia ze doszedles tak daleko w tym turnieju :p
duzo pracy przed toba, powodzenia ;)
???? jak dla mnie ja tam nie widzę żadnej pasywnej gry, wręcz przeciwnie gracz często sprawdza przebija podbija, moim zdaniem wcale nie gra słabo, a taka gra może być częscią jego strategi i napewno nie gra tight passive a bardziej losse agresive. W większosci rozdań stara się kontrolować sytuację. Spróbuj zagrać takim stylem a gwarantuje że bez jego znajomości i bez żadnego doświadczenia w takiej grze nie przetrwasz pierwszych 30 min gry. Z punktu widzenia innych graczy którzy nie znają tej strategi jego gra wydaję się być zwykłym liczeniem na farta, w rzeczywistosci jednak jest zupełnie odwrotnie.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Chyba każdemu znana seria mtops
Zaciekawił mnie ten event więc spróbowałem swoich sił szkoda ze nie udało się zająć wyższego miejsca, ale i tak jest się z czego cieszyć ????

Uploaded with ImageShack.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Gratulacje fajny wynik. Ja akurat odpuscilem sobie ta serie Mtopsow chociaz mialem zagrac jeden z ostatnich turniejow omahe deepstack ale skupilem sie ostatnio na ipokerze wiec odpuscilem. Grales z maksymalnego entry oraz z double rebuyami na start aby zwiekszyc swoje szanse czy tylko 1 staczkiem?
Wczoraj pojawila sie wiadomosc o 6 Edycji Micro Millions na pokerstars ktora rozpocznie sie za 2 tygodnie. Trzeba szykowac hajsik i zagrac pare eventow ????
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
zagrałem jednym wejściem wziąłem z 5-6 rebuy
Ja równiez odpuściłem tą serie grałem tylko 2 eventy.
Teraz trzeba będzie przyglądnąć sie terminarzu MM na ps
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Bylyem duzym chipleaderem na stole. Niestety nie obylo sie bez duzego bledu. To jest straszne ze grajac w miare dobrze , raz na jakis czas mam jakis odchył , zacmienie i pierw zagarm potem pomysle.


Spartolilem to na maxa. i 6 miejsce wygrywajac marne 80$. Przeskoki byly spore a byl 1 shorstack na 2 bb , kolejny na 4 i jeszcze jeden na 7.

Sam sobie skomplikowalem sytuacje przez swoje chore odchyły. Powinienm wrzucc zetony przed flopem , wtedy wyrzucilbym wszystkie tego typu rece od Szpaka i gorsze Ax. Przeciwnik pisal ze gral ICM&#39;EM i mial spore fold equity na mnie ale tutaj sie do konca nie zgodze bo to bylo moje pierwsze podbicie na FT (zawsze gram mini raisem(. Trzeba sobie zadac proste pytanie , co daje mi takie podbicie w tej sytuacji. No kierwa nic do cholery oprocz tego ze komplikuje moja decyzcje.. Skoro juz popelnilem ten blad id ostalem push od drugiego duzego stacka to wiedzac ze luzno gral niemoglem tego foldnac i hooj niesmak jest.
Za sam push na czysto 40k zetony wiec sporo , wyrzucam w ten sposob prawie caly range od pokaznie obdarowanych zetonami przeciwnikow. Jesli graja ICM to na moj push z wczesnej pozycji mogliby mnie callowac tylko z TOP Rangem , niewiem JJ+ minimum. Cala reszta shortow jak trafi chocby pocketa to mnie zapewnie calluja , no moze niektorzy zaweza swoj zakres liczac ze shrot na 2bb zaraz sie wyblinduje.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Turniej po turnieju w odstepie 2h startowaly. Na obu bylem czipliderem zarowno przed finalowym jak i na finalowym stole i w obu zabraklo troszke szczescia. W tym pierwszym calnalem pusha ze small blinda z AT , przeciwnik pokazal A9 ale niestety 9 na flopie i po zabawie (pula 1.5mln na zdecydowanego cziplida w HU). W drugim mialem kolesia na widelcu bo na jego push z A4 calnalem z A5 ale byl split. Po chwili jako cziplider pushowalem z buttona A2s i dostalem od tego samego goscia call z 99 i juz bylem mega z shorcony. Rozdanie pozniej przegralem 55 vs Q9 na river.
 
A 6

amstrad

Użytkownik
Przestroga .
Ostatnio z soboty na niedziele zagrałem sobie jak za dawnych czasów swoich w pokerka z pulą 2000$ wpisowe 5$ grało nas jak dobrze pamiętam coś koło 400 o północy.Gdy moja dziewczyna wstawała o 6 rano do pracy zostało nas 12 raczy (dobrze że spieszyła się na autobus to długo mi nie gadała o tym że całą noc gram ???? ) gdy minęła godzinka 9 zostało nas 5 graczy i została przyznana przerwa 5 minutowa pomyślałem w tedy a położę się na chwilkę by oczy odpoczęły i tu nagle dzwoni telefon odebrałem i między czasie patrze na godzinę a tu 15:20 ???? patrze na stan konta w czasie rozmowy a tam kwota powiększona o 430zł ???? przespałem gre finałową przy stole z 5 graczami i zająłem 4 miejsce ????
 
Do góry Bottom