>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

yam 93

yam

Użytkownik
Proponowany jest podatek taki jak jest w Danii.
Wejdz sobie na bet365.dk i porownaj kursy z bet365.com
Oplacalo im sie wejsc na rynek dunski mimo, ze maja tam ledwo 5mln ludzi.
Kursy mimo podatku nie sa nizsze niz w wersji *com.
A grasz w pelni legalnie i masz udokumentowane dochody.
Niech wprowadza to rozsadnie i bedziemy mieli lepiej niz jest, w pelni legalnie, do tego moga wrocic angielskie firmy jak Lad czy Wh, ktore nas zbanowaly.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wy rozumiem wierzycie, że buki, które zdecydują się pozostać na polskim licencjonowanym rynku, całe koszty wezmą na siebie i nie &quot;podzielą&quot; się nimi z graczami?
W jaki sposób? Będą niższe kursy niż za granicą? Czy może u nas teraz były wyższe niż np. w wymienionej wcześniej Danii, która podatek taki ma? Yam Ci już porównał kursy. Wbrew temu co w telewizji gadali przez lata nie jesteśmy trzecim światem i nie ma powodu, żeby zachodnie firmy traktowały Polskę inaczej niż kraje zachodnie. Tam można to i u nas też się da ????
Może ja was nie rozumiem. Twierdzicie, że podatek będzie, ale nie będziemy go płacili? Pozostanie wszystko dla nas bez zmian? To ciekawe co stanie się z polskimi bukmacherami jak STS etc
Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale w normalnych krajach bywa tak, że nie zawsze podatek jest przerzucany na konsumenta. Podatek ma płacić bukmacher a nie gracz. A tu jest ciężko przerzucić koszty bo nie ma bardzo jak.
STS też przejdzie na podatek przychodowy z tego co rozumiem i będzie mógł wreszcie konkurować na równych zasadach. Dla nich tej wyjdzie zdrowiej.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Wbrew temu co w telewizji gadali przez lata nie jesteśmy trzecim światem i nie ma powodu, żeby zachodnie firmy traktowały Polskę inaczej niż kraje zachodnie. Tam można to i u nas też się da ????
Oczywiscie, ze sie da.
W spoleczenstwie dalej widze rozumowanie po komunie przekazane przez rodzicow czy wujkow, ze w Polsce nic sie nie da.
Musi byc jak jest, nic sie nie oplaca, co sie da na zachodzie to u nas nie itd.
Bzdury.
Na szczescie mamy otwarte granice i internet, widzimy na wlasne oczy, ze Polacy nie sa w niczym gorsi i nie mamy sie czego wstydzic.
Trzeba skonczyc z tym kompleksem nizszosci.
Mielismy monopol 3 sieci komorkowych i gigantyczne ceny za rozmowy i tez od lat &#39;nie dalo sie&#39; obnizyc cen, przyszedl play, pozamiatal cenowo i nagle dalo sie i tez sie oplacalo innym.
Byly konta bankowe platne za prowadzenie konta + platne za kazdy przelew, przyszla konkurencja i mamy darmowe konta, razem z przelewami i czasami karta (a nawet cashbackiem).
Teraz kwicza, ze przez podatek beda podwyzki, a Ue nakazuje do wrzesnia 2016 kazdy bank w Europie musi posiadac w pelni darmowe konto - i beda mieli i dalej bedzie sie oplacalo. Beda wprowadzac kruczki to ludzie sie przeniosa do takich z lepszymi warunkami. Proste.
Podobnie buki, gdyby weszly racjonalne oplaty jak te w Danii, sporo firm by tu weszla i kursy byly te same (a nawet jakby byly zamiast 1.90-1.90 po 1.88-1.88 to nie bylby koniec swiata). Dodatkowo te ktore nas zbanowaly mogly by sie tez otworzyc.
Nasze ziemniaki przy takiej legalnej konkurencji albo beda miec samych dziadkow albo sie tez dostosuja i poprawia kursy - a maja z czego bo ich wlasciciele regularnie sa w top100 najbogatszych Polakow.
Same plusy.
Wszystko sie da moi mili trzeba tylko chciec i myslec.
Ps. Ciekawostka:
Na oddsportal wsrod typerow mamy 147 Dunczykow i 1220 Polakow, co prawda mozna sobie tam flage zmienic, ale wtedy naszych byloby jeszcze wiecej (proporcjonalnie tez) z tego co widze po nickach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ps. Ciekawostka: Na oddsportal wsrod typerow mamy 147 Dunczykow i 1220 Polakow, co prawda mozna sobie tam flage zmienic, ale wtedy naszych byloby jeszcze wiecej (proporcjonalnie tez) z tego co widze po nickach.
Ciekawostka nr. 2

Statystyki bet365. To jest albo procent klientów do wszystkich klientów firmy, albo zysk z danego kraju w stosunku do całego zysku bet365. Nie mogę znaleźć na 100% informacji. Na pewno, bet365 się zwynie z Polski, na 100%, baa.. na mylion procent.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Ciekawostka nr. 2

Statystyki bet365. To jest albo procent klientów do wszystkich klientów firmy, albo zysk z danego kraju w stosunku do całego zysku bet365. Nie mogę znaleźć na 100% informacji. Na pewno, bet365 się zwynie z Polski, na 100%, baa.. na mylion procent.
Bardzo ładna bijąca po oczach infografika. To ja dla równowagi osądu zadam pytanie następujące: dlaczego b.3.6.5. wycofał się z Francji ? Kraj gabarytowo podobny - i geograficznie, i demograficznie, no i potencjał do zysków też duży. Dlaczego zatem całoroczny opuścił niemal 60-milionowy rynek?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Francja odstraszyla podatkiem 8,5% od zakladow, cos jak u nas 12%.
U nas jest propozycja taka jak w Danii, zamiast podatku od kazdego zakladu, firma placi 20% podatku od zyskow.
Innymi slowy jesli firma dziala na marzy 10% to z tych 10% zysku zaplaci 1/5 podatku.
Nie ma nawet porownania do stawek 8,5-12% od zakladu.
Ps. Nie ma nawet co mowic o przypadku azjatow, ktorzy jada na 2% marzy.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dzięki yam za wyjaśnienie.

Jeśli ustawa wejdzie w życie w takim kształcie jak wynika z doniesień dziennikarzy to luz. Do tego czasu nie ma co kategorycznie prorokować, chwalić ani się napinać.

Można co najwyżej mieć nadzieję, że w toku uchwalania ustawy nie będą działy się cuda wianki i nie przyjdzie nagle do głowy posłom opodatkować obrót, a nie zysk albo wprowadzić jakieś inne restrykcje ????
 
yam 93

yam

Użytkownik
Zmieniajac topic.
Guy Verhofstadt, ktory tak atakowal Polske w Strasburgu i mowil jak to idziemy w strone Putina jest lobbysta i dyrektorem Exmaru, ktory handluje z Gazpromem...

Teraz dogaduje sie z Petru, a wczesniej z Palikotem:


 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
http://www.bankier.pl/wiadomosc/PKO-Bank-Polski-podnosi-oplaty-klientom-detalicznym-7300712.html
Ale jak to? Tyle słyszałem, że Pekao BP ma być &quot;żandarmem&quot; przed wzrostami opłat.
KNF juz sie tym zajmuje ;)
Tak to jest jak jeszcze jest stary PO-zarzad, potrzeba wymiany to beda chodzic jak w zegarku :cool:
Zreszta tutaj info ,ktore w zadnych mediach wam nie dadza, od tego roku kazdy bank ma obowiazek udostepnic ludziom bezplatne konto z podstawowymi funkcjami ( wymog UE) .
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jaki dumny ????

//A co nikt juz nie pisze, ze nie bedzie zadnej zmiany w ustawie hazardowej, tylko to byla wielka sciema? ????
Nie jestem dumny, tylko chodzilo mi wlasnie o to, ze zarzad jest pod wplywem PO i dlatego mysleli ze im sie to upiecze a teraz tlumacza swoja decyzje :]

Zadna sciema ? Zostalo po prostu odsuniete na razie w czasie , skoro sama scena Pokera mowi, ze byli przy konsultacjacj to pracuja nad tym. Ja rozumiem, ze przez 8 lat nic nie robiono, a teraz wszyscy chca wszystko na raz. Ale spokojnie wszystko w swoim czasie ;)
 
Do góry Bottom