>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

martinus 491

martinus

Użytkownik
Dziwne na media, trybunal, sluzbe cywilna, stanowiska maja pomysl natychmiast a na budzet poltora roku sie cackac beda
Bo budżet to co roku najpoważniejsza ustawa i ma pewne swoje ściśle określone terminy. Nie można już w trakcie roku projektować go od początku, to byłaby katastrofa, co najwyżej można robić pewne drobnne poprawki jak robił to PiS.
No i elegancko, jak juz mowilem czas pokaze i bedziemy wiecej wiedziec jak przerzadza caly rok. :wink:
Jak już pisałem wielokrotnie nie jestem antypisowy, np w drugiej turze prezydenckich głosowałem na Dudę. Piszę to co myślę, jeśli według mnie robią błędy to trzeba o tym napisać, tym bardziej, że tutaj często widzę, że każda krytyka PiS-u musi oznaczać automatycznie popieranie PO, co jest oczywistą bzdurą, ja PO się szczerze brzydziłem. Ale PO już nie rządzi, więc nie ma co do nich wracać. Patrzmy na to co robi nowy rząd.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
To trzeba bylo mowic w kampanii ze w tym roku nic nie zrobia ciekawe co wyborcy na to
Mnie sie jednak wydaje ze PIS-PO jeden chu z jednego zrodla czeropia komendy
Zostali zainstalowani przez amerykanow na wzor ich republikanow i demokratow ktorzy tez biora z jednego zrodla i na tej udawanej klotni spoleczenstwo ma byc golone przez 20 lat dopoki ich dzieciakow nie trzeba bedzie wstawic na stanowiska.
Jakby Kaczynski zmarl to by kolejne 40 llat jakas sekta chodzila zer bylo zatrucie, potrzebne sledztwo itp. Co ciekawe wykrzykuja te hasla swoje dalej co miesiac jakby nie zauwazyli ze sa u wladzy :0
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak już pisałem wielokrotnie nie jestem antypisowy, np w drugiej turze prezydenckich głosowałem na Dudę. Piszę to co myślę, jeśli według mnie robią błędy to trzeba o tym napisać, tym bardziej, że tutaj często widzę, że każda krytyka PiS-u musi oznaczać automatycznie popieranie PO, co jest oczywistą bzdurą, ja PO się szczerze brzydziłem. Ale PO już nie rządzi, więc nie ma co do nich wracać. Patrzmy na to co robi nowy rząd.
Na akurat , ja tak nie mysle i zawsze jak byl ktos kto krytykowal to rozmawialem tak jak z Adamo czy innymi. Zreszta nie mam zamiaru kogos przekonywac, po prostu wkurza mnie jako wyborce, ze jest tak pomopwane rozliczanie rzadu po 60 dniach i placz ze to co robi PiS to skandal, a oni po prostu realizuja plan. A spor o TK mozna widziec tak czy tak o mediach to samo. Ale wkurza mnie tez to jak opozycja sprzedaje Polske za ratingi byle troche o nich mowic i obalic rzad po 60 dniach i to tyle. Na razie jak dla mnie jest faza porzadkow, a to ze moga to robic ladniej/ inaczej to juz inna sprawa.
E: UP Rok nie minal a ty mowisz , ze oni przez ten rok nie zrobia. Poczekaj, zobaczymy i bedzie mozna dyskutowac. Ale juz placz i nerwy ;)
BTW. o tym , ze ktos chodzi i mowi, ze zostal Prezydent zabity. Popatrz sobie na to co Brytyjczycy teraz robia, czy oni chca isc na wojne z Rosja ? ;) Ze takie tezy wyglaszaja, ze Putin byl wmieszany w morderstwo na tym Agencie ? ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pytan-kim-jest-anna-anders-vel-costa-2016-01
Ze juz do cieciowania na zabytkach nie moga znalezc jakiegos ciecia tylko musza agentki sciagac
jedni mieli jakiegos vela Rostowskiego, inni jakas przyszywana patriotke od urodzenia
nie udalo sie z PO, wystartuje z PIS, no jasne, ciemny lud to kupi
Swoja droga Komorowski, Sikorski, Sienkiewicz, takie piekne staropolskie nazwiska, tym zydowskim szujom co teraz pasozytuja (Radkawom, Bronkom, Bartkom) tak zmieniali nazwiska podczas szkolenia CIA/KGB zeby lud mniej sie burzyl?
Rozumiem wymiana agentow jakby Radzio jeszcze raz przeskoczyc nawet ten ciemny lud by mogl juz tego kupic wiec wymiana agentow
ta pani jest córką Ukrainki z rodziny zbrodniarzy -( bracia żony Andersa) którzy mordowali Polaków nawet jeszcze po drugiej wojnie nawet na terenie PRL (Czarna Bieszczady), żona Andersa była agentką stalinowską dołożoną Andersowi (gen Anders nie był rodowitym Polakiem) w ramach uwolnienia, uprzednio żona żyda agenta NKWD, działaczka , artystka kabaretowa ZSRR, oddelegowana przez ZSRR do Gibraltaru na dzień zamachu na Sikorskiego.
Cała rodzina (mieszkała najpierw w Czechach w okresie międzywojennym we Lwowie )działała na rzecz utraty tego miasta przez Polskę, podczas pierwszej okupacji po 17 września podjęła współpracę z okupującym Lwów ZSRR
kiedy obywatelstwo i order orla bialego od tego portiera na Belwederze?? juz nie w grudniu po poludniu tylko w lutym pewnie
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik


No i prosze, pamietam jak to wiele osob o to pytalo i sie balo, ze PiS zablokuje nam granie itd. a tu prosze obok legalizacji marihuany leczniczej chca teraz tez naprawic te glowno uchwalone przez PO i do tego naprawiac sytuacje pokerzystow. Widac , ze nie tylko trybunaly sraly, ale tez sprawy wazne dla paru Polakow.

P.S tak wiem dodatkowe wplywy do budzetu ???? ale i cos dobrego dla ludzi,
e: Tutaj caly artykul z GW , wiec mozna z przymruzeniem oka, ale fakt ze cos sie dzieje jest dobry !
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W końcu jakaś #dobrazmiana
Cieszy zwłaszcza zapis dotyczący pokera. A Kapica za to co zrobił powinien się smażyć w piekle.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przecież ten zakaz to był fikcyjny, Kapica ganiał za wszystkimi i nikogo nie mógł złapać. Nawet teraz Duńczycy grają w reklamą Unibetu na spodenkach na mistrzostwach w ręczną, a niby jest to nielegalne. Jedyne co był realne to brak dopływu kasy za reklamy.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Przecież ten zakaz to był fikcyjny, Kapica ganiał za wszystkimi i nikogo nie mógł złapać. Nawet teraz Duńczycy grają w reklamą Unibetu na spodenkach na mistrzostwach w ręczną, a niby jest to nielegalne. Jedyne co był realne to brak dopływu kasy za reklamy.
Były sytuacje w których ktoś zrobił turniej pokerowy z okazji urodzin i znalazł się jakiś kapuś, który o tym doniósł i teraz te osoby są ciągane po sądach. No i tak czy inaczej oficjalnie możesz zagrać na pieniądze jedynie w kasynie co wypacza cały sens gry. Teraz może się to zmieni.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Były sytuacje w których ktoś zrobił turniej pokerowy z okazji urodzin i znalazł się jakiś kapuś, który o tym doniósł i teraz te osoby są ciągane po sądach. No i tak czy inaczej oficjalnie możesz zagrać na pieniądze jedynie w kasynie co wypacza cały sens gry. Teraz może się to zmieni.
Racja, pamiętam że było coś takiego. Ja patrzę na to jednak bardziej przez pryzmat zakładów bukmacherskich. I tu były pewne próby karania ale moim zdaniem trochę niezgrabne.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zmiana ustawy hazardowej w 2009 roku spowodowała, że największe firmy bukmacherskie zrezygnowały z legalnej działalności na terenie Polski. Skutek był taki, że z polskiego sportu odpłynęły miliony złotych z tytułu sponsoringu. Rząd planuje nowelizację ustawy. Bukmacherzy działający nielegalnie zostaną zablokowani, ci chcący się zarejestrować, będą musieli wykupić licencję. Czy do polskiego sportu wrócą miliony?
no faktycznie my na tym zyskamy jak ja pierdyle. Dobre gowno juz macie z mozgow, jesli was zadowoli placenie podatkow w stsach, tylko dlatego, ze wasz ukochany pisz to wprowadzil ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
No i prosze, pamietam jak to wiele osob o to pytalo i sie balo, ze PiS zablokuje nam granie itd. a tu prosze obok legalizacji marihuany leczniczej chca teraz tez naprawic te glowno uchwalone przez PO i do tego naprawiac sytuacje pokerzystow. Widac , ze nie tylko trybunaly sraly, ale tez sprawy wazne dla paru Polakow.
Nie podniecałbym się przedwcześnie, jak dowalą zagranicznym bukom zaporowy podatek (przy tak socjalnym budżecie piniodze są potrzebne), to uciekną z Polski i tyle sobie pograsz ???? I nie będzie miało znaczenia że Polsza to duży rynek.
no faktycznie my na tym zyskamy jak ja pierdyle. Dobre gowno juz macie z mozgow, jesli was zadowoli placenie podatkow w stsach, tylko dlatego, ze wasz ukochany pisz to wprowadzil ????
To jest z kolei druga skrajność, nie jest powiedziane że czeka nas exodus zagranicznych buków z Polski. Przy tym projekcie wszystko jest kwestią wyważenia interesu fiskalnego, strategii i zdrowego rozsądku. Diabeł tkwi w szczegółach, ocenimy w praniu.
Pozdrawiam serdecznie.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
no faktycznie my na tym zyskamy jak ja pierdyle. Dobre gowno juz macie z mozgow, jesli was zadowoli placenie podatkow w stsach, tylko dlatego, ze wasz ukochany pisz to wprowadzil
No przeciez nie mozna bylo normalnie i z argumentami tylko trzeba wyzywac, ot przyklad Leminga ktory krytykowalby nawet umowe z Chinami na iles tam mld$ , bo po co skoro Niemcy lepiej nas wykorzystuja ;)
Ustawę hazardową kilka lat temu złagodziła Dania. Teraz firmy bukmacherskie płacą tam 20 proc. podatku od przychodu brutto. W 5,5-milionowym kraju zarejestrowanych jest ponad 40 operatorów, którzy w 2015 r. oddali do budżetu państwa ok. 470 mln koron - o 170 mln więcej niż przed wprowadzeniem ustawy. Zmiana przełożyła się na sport - liga piłkarska ma sponsora tytularnego (bet25), który wspiera też Brondby, a FC Midtjylland i FC Kopenhaga podpisały umowę z Unibetem, reprezentację Danii wspiera Tipico.
Alez ta Dania jest PiSowska wprowadzili zmiany i na tym zaczeli zarabiac :OO JAK TO JEST MOZLIWE ?! Rzeczywiscie dla Buka, ktory bedzie musial zaplacic 500tys. zl = 125tys € za licencje ucieknie z kraju i juz nigdy nie wroci ! I do tego bedzie mogl legalnie sie reklamowac i zarabiac w zamian za podatek, ktory obowiazuje wszedzie ;)
Nie podniecałbym się przedwcześnie, jak dowalą zagranicznym bukom zaporowy podatek (przy tak socjalnym budżecie piniodze są potrzebne), to uciekną z Polski i tyle sobie pograsz I nie będzie miało znaczenia że Polsza to duży rynek.
AHA,to widze kolega nie wie jak jest w innych krajach warto zrobic research i poczytac o innych krajach ;)
To jest z kolei druga skrajność, nie jest powiedziane że czeka nas exodus zagranicznych buków z Polski. Przy tym projekcie wszystko jest kwestią wyważenia interesu fiskalnego, strategii i zdrowego rozsądku. Diabeł tkwi w szczegółach, ocenimy w praniu.
Pozdrawiam serdecznie.
Nowelizacja przewiduje, że firmy bukmacherskie będą płaciły kilkunastoprocentowy podatek od zysku. By działać w Polsce, będą musiały wykupić licencję za 500 tys. zł. Nadzór nad rynkiem hazardowym ma zostać przerzucony z izby celnej do izby skarbowej, która będzie kontrolować ruch w internecie. Strony firm, które nie wykupią licencji, zostaną zablokowane.
Ot wystarczy tylko spojrzec na przyklad Danii, ktory zostal przywolany przez dziennikarza GW w tym tekscie, ot nastepne szukanie dziury we wszystkim .

http://m.sport.pl/pilka/1,117865,19513336,ustawa-hazardowa-nadchodzi-nowelizacja-miliony-trafia-do.html
Polecam najpierw przeczytac tekst ( i nie jest to tekst ze strony PROrzadowej) i mozna sobie wyrobic zdanie na faktach a nie domyslach ;)
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Kolega wyżej za bardzo wziął do siebie krytyczną dla obecnej ekipy rządzącej część postu i chyba nie wychwycił neutralnego tonu. Szkoda.

Szkopuł tkwi w konstrukcji projektu ustawy i tego co ostatecznie wejdzie w życie. Populizm vs. zdrowy rozsądek i interes.

Nie ganię zawczasu ani nie wychwalam, czekam na projekt. Swoją drogą to będzie dobry test dla rządu - do łyknięcia spory elektorat i spore pieniądze.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Kolega wyżej za bardzo wziął do siebie krytyczną dla obecnej ekipy rządzącej część postu i chyba nie wychwycił neutralnego tonu. Szkoda.
Szkopuł tkwi w konstrukcji projektu ustawy i tego co ostatecznie wejdzie w życie. Populizm vs. zdrowy rozsądek i interes.
Nie ganię zawczasu ani nie wychwalam, czekam na projekt. Swoją drogą to będzie dobry test dla rządu - do łyknięcia spory elektorat i spore pieniądze.
Znacz akurat tylko odpowiedzialem Ci, ze w innych krajach tez tak jest i tyle. Bardziej krytycznie to 2 uzytkownika, ktory juz ma w zwyczaju krytykowac konserwatywny rzad, bez powodow i bez glebszych informacji.
Zgadzam sie z tym co mowisz, tylko argumenty typu, ze wylacza strony internetowe albo podniosa podatek na poziomie 30-40% sa chybione. Z tego tekstu latwo wywnioskowac, ze ma byc zdjety podatek od obrotu i wprowadzony jeden podatek od przychodu tak jak ma to miejsce w krajach zachodnich i tyle. Wszak jedyna rzecza, ktora zostala do ustalenia to wysokosc, ale skoro w czasie rozmow uczestniczyli przedstawiciele obu srodowisk to doszli do jakis rozwiazan, korzystnych dal firm i dla graczy ;)
Dlatego po prostu uwazam , ze straszenie osob tym ze firmy opuszcza nasz rynek, bo rzad ma zamiar wprowadzic prawo jakie ma miejsce w innych krajach , gdzie te firmy normalnie udostepniaja swoje uslugi za chybione i tylko to mnie oburzylo.
Oczywiscie pozdrawiam i zycze milego dnia ! ????
E: Btw to masz racje jest to spora grupa osob i tez spore pieniadze, ktore mozna zatrzymac w kraju , tylko trzeba to zrobic madrze i bez strachu. Fajny jest fakt, ze wgl ktos sie ta sprawa zajmuje i sa jakies kroki w kierunku naprawy tego systemu( przy konsultacjach bylo tez srodowisko pokerowe) wiec idzie to w dobrym kierunku, tylko trzeba czekac na ostateczny ksztalt, a dobra ustawa przyniesie korzysci uzytkownikom, bumacherom no i sportowi, ktory znow moze liczyc na pieniadze ze sponsoringu. Mowi sie o tym ze Boniek tez ma byc przy konsultacjach , wiec powinno byc dobrze ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
No przeciez nie mozna bylo normalnie i z argumentami tylko trzeba wyzywac, ot przyklad Leminga ktory krytykowalby nawet umowe z Chinami na iles tam mld$ , bo po co skoro Niemcy lepiej nas wykorzystuja
widze fifarafa, sie zrobiles. staz na forum sluzy.
Nie wiem o jakim wywazeniu mowicie. Przeciez wprowadzi sie to po to, zeby panstwo zyskalo tak? I rozrachunku straca buki i my - gracze. Nie wiem co tu wywazac chcecie. Dla nas najlepiej zeby pozostal status quo i tyle. Szara strefa.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie wiem o jakim wywazeniu mowicie. Przeciez wprowadzi sie to po to, zeby panstwo zyskalo tak? I rozrachunku straca buki i my - gracze. Nie wiem co tu wywazac chcecie. Dla nas najlepiej zeby pozostal status quo i tyle. Szara strefa.
Wyjaśnisz, w jaki sposób stracą gracze?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Blaisowi jeszcze nie przeszło po tym jak PIS i Duda wygrał wybory. Pieprzy trzy po trzy. Tak zwany ból dupy.
W Wielkiej Brytanii jest wprowadzony podatek i gracze na tym nie stracili.
to nie ból dupy. To KAC ???? piję od maja i nie mogę przestać ????

Wy rozumiem wierzycie, że buki, które zdecydują się pozostać na polskim licencjonowanym rynku, całe koszty wezmą na siebie i nie &quot;podzielą&quot; się nimi z graczami? ????
Może ja was nie rozumiem. Twierdzicie, że podatek będzie, ale nie będziemy go płacili? Pozostanie wszystko dla nas bez zmian? To ciekawe co stanie się z polskimi bukmacherami jak STS etc ????
 
Do góry Bottom