>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Jak już zapewne wiadomo wszystkim, Pani Premier Beata Szydło po długich negocjacjach, które prowadziła sama ze sobą osiągnęła wewnętrzny kompromis, pokornie przyznając sobie i swoim kolegom po ok. 65 tysięcy złotych premii. A wszystko po to, aby Polacy odzyskali poczucie godności. W końcu powtarzanie bez końca wyuczonych formułek &quot;suchać i sużyć&quot; czy też &quot;przez osiem lat Polcy i Polaki...&quot; jest męczące.
Dzisiaj okazało się, skąd i dlaczego takie premie. Otóż wicepremier rządu pisoskiego, niejaki Gowin oświadczył, że gdy był ministrem za czasów tej złej PO - musiał niemal głodować!

Poniżej jego wypowiedzi można zobaczyć, ile ten biedaczek w tym czasie zarobił ????
A tutaj komentarz, samego Gowina, co ciekawe wygłoszony jakiś czas temu:

Jaki widać, Gowin miał dużo więcej niż te 10 tys brutto. Taka oto nadzwyczajna kasta pisowców rządzi nami obecnie.
A poza tym w Polsce jak zwykle - kolumna prezydencka wioząca Adriana znów została zaatakowana - tym razem przez separator na jednej z krakowskich ulic, separator ponoć produkcji niemieckiej.Tak to jednak jest, gdy zwalnia się doświadczonych kierowców, a zatrudnia jakiś pociotków pisoskich notabli. Pół biedy, jak sami się rozwalą - ale przecież ci nieudacznicy stanowią już realne zagrożenie dla zwykłych Polaków.
Ten Gowin to zakłamany zdrajaca i polityczny słup!
Pamiętam jak za PO był ministrem sprawiedliwości właśnie i oszukani ludzie przez Getin Bank (afera Amber Gold to pikuś przy tym) stali przed jego drzwiami. Płakali, lametnowali na kolanach z tego powodu, że nikt się nie angażuje w tą sprawę (służby, prokuratura jak zwykle ślepa gdy ubecja okrada Polskich Podatników na miliardy w biały dzień). Jak mu oszukani Polacy powiedzieli, że są w sprawie oszustwa w Getin Banku, to ich wypchnął z przed progu własnego gabinetu i trzasnął drzwiami. Tyle ta &quot;polityczna ciotka&quot; jest warta. To zwykły zdrajca narodu, a jego miejsce jest w # z kajdanami na łapach do ostatnich dni.
Oczywiście afery Getin Banku i Polisolokat nikt nigdy nie ruszył do dnia dzisiejszego. Kosmetycznie dla uśpienia uwagi karano jedynie pracowników placówek Getin Bank, a główny organizator, właściciel (jeden z bogatszych Polaków) nawet nie miał powodu do zmartwienia. Czy PO, czy PIS wszysco go ochraniają zamiast ścigać.
Polecam lekturę z Google pt &quot;wrobieni w Getin Bank&quot; czy &quot;Polisolokaty&quot;
Takie numery jak ten, to nawet w krajach trzeciego świata nie przechodzą, a u nas pięknie służby odpowiadające za nasze bezpieczeństwo wyciszyly sprawę, ponadto dały komfort i zabezpieczaly działania przestępcy, zamiast go ścigać. To wszystko się zaczęło, jak był kryzys na świecie i w Polsce, a właściciel Getin Bank dostał nagrodę finansisty roku w Polsce za to jak pięknie i skutecznie wygrał z kryzysem oraz jeszcze zarobił. A on po prostu wydymal własnych klientów pod parasolem ochronnym Policji, Prokuratury itp. Te polisolokaty później tak się stały sławne w Polsce, że każda instytucja chciała na tym wydymac swoich klientów. Taki mamy bezpieczny system bankowy (gorzej jak kraje afrykańskie) i państwowe służby, które służą ubecji dziś w ten sam sposób, jak za czasów komunizmu. Tyle że nawet w tedy nie były takie sku... Chciałem pozdrowić w tym miejscu najbogatszych &quot;Polaków&quot; z listy top 10 i Pana Ministra od &quot;słupowania&quot; Gowina, który nie wie już kogo ma udawać w radio. Tak się ubecji zasłużył, że ma stołek bez względu na zmianę partii (nawet już pozorów nie stwarzają). Okradają, a później sobie za to &quot;nagrody państwowe&quot; przyznają jakimi to oni finansistami nie są. A po prostu żaden pseudo prokurator itp nie wejdzie w tym kraju im w drogę i mogą nas okradać na wszystkie sposoby.
Zapomniałem dodać, właśnie tak jak powyżej Pan Gowin zajmował się bezpieczeństwem państwa, czyli siedział schowany ciut nie pod biurkiem swego gabinetu. Kto wie, może przez to, że zarabiał 11 tys brutto nie zauważył jak strumieniem z Polski wypływają mlrd złotych, a Polacy są perfidnie okradani także na mlrd w swoich Bankach. Co gorsza to wszystko trwa ciągle i ma się tak dobrze jak nigdy wcześniej. Ubecka TV niestety wmawia ciągle Polakom, że demokracja u nas jest zagrożona. Przecież oni się z nas śmieją i nie wieżą, że takie numery im przechodzą z taką swobodą, że jak nie wiem co! A gimbaza wypisuje na forach, jak tu na przykład o jakiś sedziach, partiach politycznych, czy kto zły i kto dobry, a realnie to zwykle słupy, które albo są w polityce, sądzie, służbach, albo mogą towar po szafkach w Biedronce rozkładać (jak ich przyjmą).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to, że PiS dochodził do wyborów pod hasłem: walki z kolesiostwem, śmiali się, jak Bieńkowska mówiła, że za 6 tyś pracuje tylko idiota, a teraz dali sobie sami nagrody po 60tyś i 70tyś dla Ziobro ???? A ten podły Niemiec, Żyd, Lewak, Sprzedawczyk Tusk jakoś żadnych nagród ani sobie, ani ministrom politycznym nie dawał - tylko ciężko pracującym w ministerstwach urzędnikom.
Ja powiem tak - uważam, że premier i ministrowie zarabiali i zarabiają grosze - powinni kilka razy więcej i te nagrody to też nic takiego, ale akurat w sensie walki wyborczej to taki argument do elektoratu PiSu dotrze szybciej niż - niszczenie wymiaru sprawiedliwości, niszczenie Polski na arenie międzynarodowej itd. Bo jak taki Kowalski usłyszy, że Matka Polka Pani Szydło, która była tak blisko niedoli ludzi z naszych podatków dała sobie 60tyś to może pomyśleć - chwila nie tylko PO to złodzieje... ????
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to, że PiS dochodził do wyborów pod hasłem: walki z kolesiostwem, śmiali się, jak Bieńkowska mówiła, że za 6 tyś pracuje tylko idiota, a teraz dali sobie sami nagrody po 60tyś i 70tyś dla Ziobro ???? A ten podły Niemiec, Żyd, Lewak, Sprzedawczyk Tusk jakoś żadnych nagród ani sobie, ani ministrom politycznym nie dawał - tylko ciężko pracującym w ministerstwach urzędnikom.
Ja powiem tak - uważam, że premier i ministrowie zarabiali i zarabiają grosze - powinni kilka razy więcej i te nagrody to też nic takiego, ale akurat w sensie walki wyborczej to taki argument do elektoratu PiSu dotrze szybciej niż - niszczenie wymiaru sprawiedliwości, niszczenie Polski na arenie międzynarodowej itd. Bo jak taki Kowalski usłyszy, że Matka Polka Pani Szydło, która była tak blisko niedoli ludzi z naszych podatków dała sobie 60tyś to może pomyśleć - chwila nie tylko PO to złodzieje... ????
Przeczytaj co wyżej napisałem i skończ pisać PIS, PO premię wypłaty, politycy... to są zwykle słupy i żadna różnica. Była jedna ekipa, a Ty aby dalej płacić podatki, zajeżdżać się masz myślec że jesteś bezpieczny. Jedni drudzym i tak nic nie zrobią bo mają wszyscy ten sam cel. Oglupic Cię jako polskiego podatnika. Taka taktyka, odeszło zło, przyszło dobro, a jest ciągle to samo tj dziura budżetowa jest powiększana i tak w wiekszym stopniu jak za PO. Nie możesz teraz tego rozumieć że PIS jest gorszy od PO, bo nie o to chodzi. Gadanie PIS, że PO złe ma być i jest tematem zastępczym pod Ciebie, a dalej wyprowadzają mlrd z Polski na różne i zapewne nowe sposoby. Zobacz jaki jesteś &quot;ciemniak&quot; jak Ty piszesz o jakiś &quot;słupach politycznych&quot; i ich premiach. Im o to chodzi, abyś to co napisałeś nazywal problemem i czymś wielkim, a to zwykły ochłap. Co najważniejsze Ci ludzie nie mają nic do gadania, kto inny rządzi z drugiego rzędu. Ale większość takich jak Ty nie potrafi czytać ze zrozumieniem i nabiera się na proste triki wywiadów obych państw, które doją nas podatników od lat, nie pisze Polskę, bo to kraj teoretyczny, realnie nie istniejący!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
MarioBros Pan Leszek Czarnecki to jest akurat Polak więc jak by przyjąć Twój tok rozumowania to Polak oszukał innych Polaków... Ja wychodzę z takiego założenia, że jak nie trzymam kasy pod swoją poduszką, to każda INNA inwestycja niesie za sobą jakieś ryzyko... Ludzie wychowani na komunie myślą, że państwo ich przed czymkolwiek ochroni, a oni muszą mieć własny rozum... Nie przeczę, że sam mogłem być ofiarą AmberGold czy to o czym piszesz i pewno bym inaczej teraz myślał, ale ja akurat zainwestowałem swojego czasu w agresywne fundusze inwestycyjne i w ciągu 2 lat zarobiłem 100% (to było wiele lat temu). Niestety przestępcy są wszędzie - także w bankach. Nasze afery to mały pikuś w porównaniu z tym co zrobił Bernard Madoff (polecam świetny film Arcyoszust)... Z tego co czytałem tutaj: https://businessinsider.com.pl/finanse/polisolokaty-postepowanie-prokuratury-dot-getin-noble-bank/eslk45t Prokuratura Okręgowa wszczęła postępowanie wobec członków zarządu Getin.
Przepraszam za pytanie osobiste - sam jesteś ofiarą Amber Gold lub tego Getin ?
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
MarioBros Pan Leszek Czarnecki to jest akurat Polak więc jak by przyjąć Twój tok rozumowania to Polak oszukał innych Polaków... Ja wychodzę z takiego założenia, że jak nie trzymam kasy pod swoją poduszką, to każda INNA inwestycja niesie za sobą jakieś ryzyko... Ludzie wychowani na komunie myślą, że państwo ich przed czymkolwiek ochroni, a oni muszą mieć własny rozum... Nie przeczę, że sam mogłem być ofiarą AmberGold czy to o czym piszesz i pewno bym inaczej teraz myślał, ale ja akurat zainwestowałem swojego czasu w agresywne fundusze inwestycyjne i w ciągu 2 lat zarobiłem 100% (to było wiele lat temu). Niestety przestępcy są wszędzie - także w bankach. Nasze afery to mały pikuś w porównaniu z tym co zrobił Bernard Madoff (polecam świetny film Arcyoszust)... Z tego co czytałem tutaj: https://businessinsider.com.pl/finanse/polisolokaty-postepowanie-prokuratury-dot-getin-noble-bank/eslk45t Prokuratura Okręgowa wszczęła postępowanie wobec członków zarządu Getin.
Przepraszam za pytanie osobiste - sam jesteś ofiarą Amber Gold lub tego Getin ?
Czy ty piszesz tutaj swoje wyobrażenia, własny sposób postrzegania rzeczywistości i &quot;szczelasz&quot; ?! (pytanie retoryczne) Innej opcji nie widzę. Ten Pan Leszek jest byłym współpracownikiem SB delikatnie mówiąc i pal licho na jego historię, zamiary i uczucia.
Masz jakieś wątpliwości odnośnie polisolokat ?! No chyba nie i nie będę przepisywal tego co się stało. Powyżej masz napisane co się wydarzyło, a nie moje zdanie. Madoff to Madoff zwykły człowiek, który manipulowal i został na sam koniec dojechany, a Getin Bank to instytucja bankowa, która w biały dzień napadla na swoich klientów. Zresztą nie będę opisywał dokładnie tego przestępczego przedsięwzięcia tego bandyty. Zakładam, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć, znaleźć Info. To jest mój ostatni post, bo dialog z takimi jak Ty wygląda w ten sposób, że ja Ci pisze stan faktyczny, a nie moje zdanie, a Ty odbierasz to jako chyba atak na Twoją osobę i się bronisz pisząc coś bezwartościowego i urojonego jak powyżej, bo jesteś typowym przedstawicielem ciemnej masy do swego samego końca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy ty piszesz tutaj swoje wyobrażenia, własny sposób postrzegania rzeczywistości i &quot;szczelasz&quot; ?! (pytanie retoryczne) Innej opcji nie widzę. Ten Pan Leszek jest byłym współpracownikiem SB delikatnie mówiąc i pal licho na jego historię, zamiary i uczucia.
Masz jakieś wątpliwości odnośnie polisolokat ?! No chyba nie i nie będę przepisywal tego co się stało. Powyżej masz napisane co się wydarzyło, a nie moje zdanie. Madoff to Madoff zwykły człowiek, który manipulowal i został na sam koniec dojechany, a Getin Bank to instytucja bankowa, która w biały dzień napadla na swoich klientów. Zresztą nie będę opisywał dokładnie tego przestępczego przedsięwzięcia tego bandyty. Zakładam, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć, znaleźć Info. To jest mój ostatni post, bo dialog z takimi jak Ty wygląda w ten sposób, że ja Ci pisze stan faktyczny, a nie moje zdanie, a Ty odbierasz to jako chyba atak na Twoją osobę i się bronisz pisząc coś bezwartościowego i urojonego jak powyżej, bo jesteś typowym przedstawicielem ciemnej masy do swego samego końca...
Ale po co ta spina ??? Podzielam przecież Twoje zdanie. Napisałem tylko, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w tej sprawie. Za bankiem jak i za każdą instytucją stoją ludzie... Instytucja nie może popełnić przestępstwa... ???? Uważasz, że Pan Medoff sprzedawał swoje lokaty w mieszkanku prywatnie ? On miał kilkanaście takich getinbanków, które to robiły za niego... A co do Pana Czarneckiego to pamiętaj, że póki się komuś nie udowodni winy jest niewinny więc bym uważał z takimi stwierdzeniami co podałeś ze względu na własną ochronę prawną. Oczywiście znana jest mi jego przeszłość i sam fakt sprawdzania przez Prokuraturę tej sprawy polisolokat kładzie się na nim cieniem...
Rozumiem, że chciałbyś aby było u nas tak jak w Korei Płn czy ZSRR, że o winie decydowałby nie sąd, a szef NKWD albo 1 sekretarz - wtedy samo przeświadczenie, takie jak Twoje, bez udowadniania winy wystarczało aby kogoś zabić... Niestety innej drogi nie ma... Albo więc mamy sądy i takie sytuacje, że ktoś popełnia przestępstwo i wiemy o tym, ale nie możemy się do niego dobrać, albo komisarzy ludowych... Niestety w tym 2 przypadku więcej ginęło tych uczciwych...
Nie bardzo wiem czego oczekujesz - jak Ty byś był np. Premierem jak byś chciał rozwiązać tą sprawę polisolokat ? I żeby była jasność - podzielam Twoje zdanie, że ludzie byli oszukani, a realni sprawcy nie są ukarani bo oczywiście nie wierzę w winę wyłącznie pracowników...
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Co robi Prokuratura? No chyba nie będziemy na ten temat rozmawiać ...
Mam Ci wyjaśnić zasadę działania Getin Banku?
Nikt winy temu Panu nie udowodni, bo nikt tego nie zamierza robić, a jedynie tak po kierują sprawą, aby się rozpłynęła, bądź zatrzymała na sprzątaczu. Mam Ci podać 50 takich spraw z mlrd w tle, gdzie dziś są już zapomniane, a Prokuratura sprawdzała...a raczej zacierala.. no i bez jej bierności owe sprawy nie powinny zaistnieć nawet!
Ja tu nic złego nie piszę, a kto jest właścicielem Getink Banku nie jest tajemnicą, tak jak ich praktyki i nagrody finansowe za zyski ze sprzedaży oszukanczych produktów!
O dziwo po wybuchu afery z tą firmą na drugi dzień Internet został zasypany news&#39;ami, a na trzeci dzień wszystko zginęło z sieci, nawet filmy z Youtube (ten z Gowinem jak trzaska drzwiam też, a nagrywała to TVP) + z setkami ludzi oszukanych do których przyjechali ludzie, prawnicy z Australii aby pomóc i twierdzili że to jest niemożliwe nawet w krajach trzeciego świata, aby coś takiego zaistniało. A Polska to Unia Europejska z regulacjami bankowymi, tyle że na papierze, a w Parlamencie nikt sprawy nie widział, ale sztuczne przemówienia o zagrożonej demokracji tam poruszają. To jakiś kabaret!
Ty ciągle o tym Maddofie, tyle że on nie sprzedawał wydmuszki (polisolokaty) biednym ludziom w wieku nawet powyżej 70 lat na kredyt (coś nie realnego na calym świecie prócz Polski). Aby kupić polisolokaty w Getin Bank nie było trzeba mieć pieniędzy. Jak już wydymano tam kogo się dało owy Getin zrobił taki numer, że wartość produktu, który sprzedał na kredyt nieświadomym, ledwo słyszącym ludziom obniżył do wręcz zerowej wartości. U nich te polisolokaty to były jakieś wewnętrzne akcję, których cene kontrolował sam Getin. &quot;Bank&quot; na liczył sobie kasę, a ludzie zostali z kredytami po 100 tys pln splacajac coś co nie ma już żadnej wartości. Jak coś takiego może zaistnieć ? To jest coś niewyobrażalnego!
I co się stało z tym fantem ? Nic! Jakieś kosmetyczne ruchy Urzędu Ochrony Konsumentów, kilka pojedynczych spraw wygranych dla klientów i to wszystko. Sprawa wyciszona i zarazem nie poruszana w TV, przez polityków z rzadnej partii, a takie Gowiny tylko drzwiami trzaskaly.
Czy Madoff tak podchodził do swoich &quot;klientów&quot; ? No pewnie że nie i nikt na świecie tak nie zrobił, bo regulacje żadnego kraju na świecie na to nie pozwalają, a w Polsce tylko ochraniano te działania. Nie porównuj Piramidy Finansowej do &quot;przekrętu Getin Banku&quot; !!!
Ja i tak opisałem to w dużym skrócie i ja mam się tu czegoś obawiać ? Tego że mam rację, ale prawo może nie stać po mojej stronie ? Ja się takiego prawa nie boję! a pisze co miało miejsce w Getin Banku, kim jest właścicielem tej organizacji i co zrobili politycy i służby w tej sprawię (trzaskaly drzwiami i nawet nie podjęli tematu, bo nie mają odwagi i nie są decyzyjni wobec takich ludzi). Ja pisze prawdę i tego się nie boję. Nie będę pisał jak Wy, że PO lepsze od PISu, jak to są takie same kanalie i stwarzają sztuczne konflikty jedynie pod tematy zastępcze.
Wiele ludzi publicznie pisze i mówi to co ja powyżej, a i tak nic z tego nie wynika!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co robi Prokuratura? No chyba nie będziemy na ten temat rozmawiać ...
Mam Ci wyjaśnić zasadę działania Getin Banku?
Nikt winy temu Panu nie udowodni, bo nikt tego nie zamierza robić, a jedynie tak po kierują sprawą, aby się rozpłynęła, bądź zatrzymała na sprzątaczu. Mam Ci podać 50 takich spraw z mlrd w tle, gdzie dziś są już zapomniane, a Prokuratura sprawdzała...a raczej zacierala.. no i bez jej bierności owe sprawy nie powinny zaistnieć nawet!
Ja tu nic złego nie piszę, a kto jest właścicielem Getink Banku nie jest tajemnicą, tak jak ich praktyki i nagrody finansowe za zyski ze sprzedaży oszukanczych produktów!
O dziwo po wybuchu afery z tą firmą na drugi dzień Internet został zasypany news&#39;ami, a na trzeci dzień wszystko zginęło z sieci, nawet filmy z Youtube (ten z Gowinem jak trzaska drzwiam też, a nagrywała to TVP) + z setkami ludzi oszukanych do których przyjechali ludzie, prawnicy z Australii aby pomóc i twierdzili że to jest niemożliwe nawet w krajach trzeciego świata, aby coś takiego zaistniało. A Polska to Unia Europejska z regulacjami bankowymi, tyle że na papierze, a w Parlamencie nikt sprawy nie widział, ale sztuczne przemówienia o zagrożonej demokracji tam poruszają. To jakiś kabaret!
Ty ciągle o tym Maddofie, tyle że on nie sprzedawał wydmuszki (polisolokaty) biednym ludziom w wieku nawet powyżej 70 lat na kredyt (coś nie realnego na calym świecie prócz Polski). Aby kupić polisolokaty w Getin Bank nie było trzeba mieć pieniędzy. Jak już wydymano tam kogo się dało owy Getin zrobił taki numer, że wartość produktu, który sprzedał na kredyt nieświadomym, ledwo słyszącym ludziom obniżył do wręcz zerowej wartości. U nich te polisolokaty to były jakieś wewnętrzne akcję, których cene kontrolował sam Getin. &quot;Bank&quot; na liczył sobie kasę, a ludzie zostali z kredytami po 100 tys pln splacajac coś co nie ma już żadnej wartości. Jak coś takiego może zaistnieć ? To jest coś niewyobrażalnego!
I co się stało z tym fantem ? Nic! Jakieś kosmetyczne ruchy Urzędu Ochrony Konsumentów, kilka pojedynczych spraw wygranych dla klientów i to wszystko. Sprawa wyciszona i zarazem nie poruszana w TV, przez polityków z rzadnej partii, a takie Gowiny tylko drzwiami trzaskaly.
Czy Madoff tak podchodził do swoich &quot;klientów&quot; ? No pewnie że nie i nikt na świecie tak nie zrobił, bo regulacje żadnego kraju na świecie na to nie pozwalają, a w Polsce tylko ochraniano te działania. Nie porównuj Piramidy Finansowej do &quot;przekrętu Getin Banku&quot; !!!
Ja i tak opisałem to w dużym skrócie i ja mam się tu czegoś obawiać ? Tego że mam rację, ale prawo może nie stać po mojej stronie ? Ja się takiego prawa nie boję! a pisze co miało miejsce w Getin Banku, kim jest właścicielem tej organizacji i co zrobili politycy i służby w tej sprawię (trzaskaly drzwiami i nawet nie podjęli tematu, bo nie mają odwagi i nie są decyzyjni wobec takich ludzi). Ja pisze prawdę i tego się nie boję. Nie będę pisał jak Wy, że PO lepsze od PISu, jak to są takie same kanalie i stwarzają sztuczne konflikty jedynie pod tematy zastępcze.
Wiele ludzi publicznie pisze i mówi to co ja powyżej, a i tak nic z tego nie wynika!
Przez Madoffa parę ludzi popełniło samobójstwa... Tracili oszczędności całego życia... Nie ma co porównywać kto jest gorszy: Amber Gold czy Medoff - każdy... Przy aferze reprywatyzacyjnej ludzie też tracili domy i wychodzi jak się przestępcy obłowili... Dla mnie taki kto kogoś obrabia w ciemnej ulicy jest taki samym k. jak ten, który to robi budując wielkie firmy, a właściwie jeszcze gorszy bo robi to na wielką skalę i udaje uczciwego... I niestety ciężko mu jest coś udowodnić bo nie znam sprawy tej co opisujesz, ale zakładam, że ryzyko inwestycyjne było wpisane do umów... Ja np. od Pana Czarneckiego w jednym z jego banków miałem kilka lat temu taki kredyt, który był co paragraf naszpikowany pułapkami, ale o wszystkich wiedziałem...
Nie mam żadnej wiedzy aby potwierdzać lub zaprzeczać parasolowi ochronnemu o którym pisałeś, jeśli był wcześniej, ale... logicznie myśląc to dzisiejsza władza jest na byłych agentów SB tak cięta, że jeśli tylko cokolwiek znajdą ruszą tą sprawę o której piszesz... To nie jest tak, że jacyś agenci czy obce państwa opanowały kraj tylko są różne grupy interesów powiązane z różnymi środowiskami, partiami itd - ale to wszystko też się zmienia...
Problem jest jednak taki, że we wszystkich typach umów bankowych, para-bankowych trzeba dokładnie wszystko czytać + zbierać informacje o firmie, a i to czasem nie wystarcza... Nie mam obecnie i długo nie będę miał problemu z inwestowaniem bo mam mnóstwo kredytów, ale pewniejsza wydaje się bukmacherka nawet grając pewniaki po 1,20 niż takie polisolokaty itd.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Przez Madoffa parę ludzi popełniło samobójstwa... Tracili oszczędności całego życia... Nie ma co porównywać kto jest gorszy: Amber Gold czy Medoff - każdy... Przy aferze reprywatyzacyjnej ludzie też tracili domy i wychodzi jak się przestępcy obłowili... Dla mnie taki kto kogoś obrabia w ciemnej ulicy jest taki samym k. jak ten, który to robi budując wielkie firmy, a właściwie jeszcze gorszy bo robi to na wielką skalę i udaje uczciwego... I niestety ciężko mu jest coś udowodnić bo nie znam sprawy tej co opisujesz, ale zakładam, że ryzyko inwestycyjne było wpisane do umów... Ja np. od Pana Czarneckiego w jednym z jego banków miałem kilka lat temu taki kredyt, który był co paragraf naszpikowany pułapkami, ale o wszystkich wiedziałem...
Nie mam żadnej wiedzy aby potwierdzać lub zaprzeczać parasolowi ochronnemu o którym pisałeś, jeśli był wcześniej, ale... logicznie myśląc to dzisiejsza władza jest na byłych agentów SB tak cięta, że jeśli tylko cokolwiek znajdą ruszą tą sprawę o której piszesz... To nie jest tak, że jacyś agenci czy obce państwa opanowały kraj tylko są różne grupy interesów powiązane z różnymi środowiskami, partiami itd - ale to wszystko też się zmienia...
Problem jest jednak taki, że we wszystkich typach umów bankowych, para-bankowych trzeba dokładnie wszystko czytać + zbierać informacje o firmie, a i to czasem nie wystarcza... Nie mam obecnie i długo nie będę miał problemu z inwestowaniem bo mam mnóstwo kredytów, ale pewniejsza wydaje się bukmacherka nawet grając pewniaki po 1,20 niż takie polisolokaty itd.
Co ty piszesz człowieku
To co piszę w umowie musi być zgodne z prawem , a &quot;polisolokaty&quot; w G.B to było czystej wody oszustwo.
1) nie wolno oferować swoim klientom inwestycji w akcje na kredyt
2) nie wolno takich ofert składać ludziom powyżej 65-70 lat
3) nie wolno sprzedawać &quot;własnych polisolokat&quot; , które są jakimś sztucznym tworem inwestycyjnym w pełni kontrolowanym przez sprzedającego (jedno kliknięcie i tego nie ma)
4) nie wolno po zakończonej kampanii oszustwa wyzerowac wartości tej i tak sztucznej akcji (polisolokaty), aby cały zysk został w banku + mega prowizję , a ludzie zostali tylko z kredytami
5) Żadna osoba nie usłyszała w trakcie zakupu, propozycji jaki naprawdę produkt kupuję
6) To było zwykle oszustwo na dużą skalę, atak na polskich obywateli, podatników w biały dzień i polska TV, służby nigdy nie zauważyły tej sprawy. To zrobił Bank wobec swoich klientów, a nie żaden parabank, czy piramida typu Amber Gold itp. Jeszcze polski nadzór dał temu &quot;bankowi&quot; nagrodę za sukcesy (to w TV pokazali) + ubeckie uściski
To były celowe działania Banku (instytucji powszechnego zaufania) wobec własnych klientów. To było oszustwo na dużą skalę z premedytacją zrobione. Ludzie z innych krajów nie wierzyli, że to jest w ogóle możliwe, a w polsko-ubeckiej TV nawet jednego zdania o tym !
Ty mówisz że trzeba czytać umowy ? A czy masz napisane na czole cyt: &quot; mam dauna ale czytam umowy&quot;
Ta sprawa ma już blisko 10 lat, więc o co Ci chodzi ?!
O jakich Ty ubekach mówisz, kto kogo ściga ? To w jakiś umowach mówili i pisali Co ?! stan rzeczy jest niezmienny od 1989 r, małe aferki robią Polacy, duże aferki robią ubecy i służby obcych Państw, bo mają kwity na tych co trzeba, ponadto tworzą sejm, prawo i są nad &quot;polskim prawem&quot;
Aferę FOZ, ART B zorganizowały służby Izraela, już minęło ponad 20 lat, ale jak mówisz zaraz polska prokuratura się tym zajmie. W ogóle weź już nic nie pisz, idź po kredyt do &quot;banku&quot; i przeczytaj umowę i wylapiesz przepisy, a Ty nawet nie wiesz że umowy nie można tworzyć pod własne wydzimisi, a są prawne wytyczne, więc o czym Ty chcesz mówić, jak Ty 2+2 nie znasz. Znowu coś napisałeś o Madofie, że parę osób popełniło samobójstw, odnośnie G. B zrobiło to dziesiątki osób, albo i więcej i nie porównuj Piramidy Finansowej, która została uznana za przestępstwo karne, z &quot;Afera G.B&quot; gdzie było kilka pozwów cywilnych wobec tej instytucji, a wszystko wygląda jakby problemu nie było, nawet tego nie rozumiesz. Wstyd mi z Tobą pisać
Polisolokata jest to produkt, którego założeniem jest oszustwo instytucji finansowej skierowane w obec własnego klienta ubierane dla zmylenia złych zamiarów w produkt inwestycyjny.
Za rządów PO o tym coś mówiono, za rządów PIS ten produkt się tylko rozwija i jest ciągle obecny na rynku. PIS &quot;nie ma czasu&quot; na takie rzeczy, a jest zajęty tematami zastępczymi pod ciemną masę, jak walka o trybunał,sady, sztuczne konflikty w sejmie czy w Euro Parlamencie i czas leci + mlrd wypływają z kraju za granicę jeszcze w większym tempie jak za PO. A odbiorca z przed TV i komputera myśli że konflikty są realne, stwarzają zagrożenie i trwa walka. Takiej propagandy jak dziś to jeszcze nigdy nie było!
I co z tego że dziś jest TV satelitarna, Internet, media społecznościowe. One nie stwarzają wolności, a służą drugiej stronie do wciskania kitu i są pomocne w dezinformacji. Żaden &quot;renomowany&quot; portal, czy stacja TV nie jest niezależna. Prosty przykład, jak w Polsce rozwijał się Internet, portale itp to wszystko zostało stworzone, bądź wykupione przez kapitał zagraniczny, czyli Onet, WP, Interia, o2, pudelek + mln innych serwisów oraz wiele mniejszych portali sprawia wrażenie że są pod polska kontrolą, a to tylko słupy.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35136,18594763,wrobieni-w-getin-stracili-poltora-miliona-zlotych.html
Proszę zwrócić uwagę na słowa jak: &quot;Bank&quot; , &quot;pracownica Banku&quot; , &quot;oferowała sama inwestycję klientowi&quot;
Tak, tak to miało miejsce w normalnym Banku, który ponadto wcześniej wykupił kilka innych mniejszych, aby zwiększyć ilość klientów pod oferowanie &quot;inwestycji&quot;.
Ci poszkodowani ludzie kiedyś organizowali się w sieci pod hasłem &quot;wrobieni w Getin Bank&quot; tylko SB skutecznie im to utrudniało i usuwali swoimi sposobami wszystko co niewygodne z internetu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ty piszesz człowieku
To co piszę w umowie musi być zgodne z prawem , a &quot;polisolokaty&quot; w G.B to było czystej wody oszustwo.
1) nie wolno oferować swoim klientom inwestycji w akcje na kredyt
2) nie wolno takich ofert składać ludziom powyżej 65-70 lat
3) nie wolno sprzedawać &quot;własnych polisolokat&quot; , które są jakimś sztucznym tworem inwestycyjnym w pełni kontrolowanym przez sprzedającego (jedno kliknięcie i tego nie ma)
4) nie wolno po zakończonej kampanii oszustwa wyzerowac wartości tej i tak sztucznej akcji (polisolokaty), aby cały zysk został w banku + mega prowizję , a ludzie zostali tylko z kredytami
5) Żadna osoba nie usłyszała w trakcie zakupu, propozycji jaki naprawdę produkt kupuję
6) To było zwykle oszustwo na dużą skalę, atak na polskich obywateli, podatników w biały dzień i polska TV, służby nigdy nie zauważyły tej sprawy. To zrobił Bank wobec swoich klientów, a nie żaden parabank, czy piramida typu Amber Gold itp. Jeszcze polski nadzór dał temu &quot;bankowi&quot; nagrodę za sukcesy (to w TV pokazali) + ubeckie uściski
To były celowe działania Banku (instytucji powszechnego zaufania) wobec własnych klientów. To było oszustwo na dużą skalę z premedytacją zrobione. Ludzie z innych krajów nie wierzyli, że to jest w ogóle możliwe, a w polsko-ubeckiej TV nawet jednego zdania o tym !
Ty mówisz że trzeba czytać umowy ? A czy masz napisane na czole cyt: &quot; mam dauna ale czytam umowy&quot;
Ta sprawa ma już blisko 10 lat, więc o co Ci chodzi ?!
O jakich Ty ubekach mówisz, kto kogo ściga ? To w jakiś umowach mówili i pisali Co ?! stan rzeczy jest niezmienny od 1989 r, małe aferki robią Polacy, duże aferki robią ubecy i służby obcych Państw, bo mają kwity na tych co trzeba, ponadto tworzą sejm, prawo i są nad &quot;polskim prawem&quot;
Aferę FOZ, ART B zorganizowały służby Izraela, już minęło ponad 20 lat, ale jak mówisz zaraz polska prokuratura się tym zajmie. W ogóle weź już nic nie pisz, idź po kredyt do &quot;banku&quot; i przeczytaj umowę i wylapiesz przepisy, a Ty nawet nie wiesz że umowy nie można tworzyć pod własne wydzimisi, a są prawne wytyczne, więc o czym Ty chcesz mówić, jak Ty 2+2 nie znasz. Znowu coś napisałeś o Madofie, że parę osób popełniło samobójstw, odnośnie G. B zrobiło to dziesiątki osób, albo i więcej i nie porównuj Piramidy Finansowej, która została uznana za przestępstwo karne, z &quot;Afera G.B&quot; gdzie było kilka pozwów cywilnych wobec tej instytucji, a wszystko wygląda jakby problemu nie było, nawet tego nie rozumiesz. Wstyd mi z Tobą pisać
Polisolokata jest to produkt, którego założeniem jest oszustwo instytucji finansowej skierowane w obec własnego klienta ubierane dla zmylenia złych zamiarów w produkt inwestycyjny.
Za rządów PO o tym coś mówiono, za rządów PIS ten produkt się tylko rozwija i jest ciągle obecny na rynku. PIS &quot;nie ma czasu&quot; na takie rzeczy, a jest zajęty tematami zastępczymi pod ciemną masę, jak walka o trybunał,sady, sztuczne konflikty w sejmie czy w Euro Parlamencie i czas leci + mlrd wypływają z kraju za granicę jeszcze w większym tempie jak za PO. A odbiorca z przed TV i komputera myśli że konflikty są realne, stwarzają zagrożenie i trwa walka. Takiej propagandy jak dziś to jeszcze nigdy nie było!
I co z tego że dziś jest TV satelitarna, Internet, media społecznościowe. One nie stwarzają wolności, a służą drugiej stronie do wciskania kitu i są pomocne w dezinformacji. Żaden &quot;renomowany&quot; portal, czy stacja TV nie jest niezależna. Prosty przykład, jak w Polsce rozwijał się Internet, portale itp to wszystko zostało stworzone, bądź wykupione przez kapitał zagraniczny, czyli Onet, WP, Interia, o2, pudelek + mln innych serwisów oraz wiele mniejszych portali sprawia wrażenie że są pod polska kontrolą, a to tylko słupy.
Kolego spokojnie - wyluzuj bo ja próbuję zrozumieć co piszesz i grzecznie odpowiadam, a Ty ciągle traktujesz to jak spór...
1. Umowy cywilno-prawne (w tym umowy bankowe) można kształtować jak się chce. Wytyczne KNF, a nawet prawo bankowe mają zastosowanie w kwestiach spornych, co badają sądy... Umowy to nie prawo i rzeczywiście powinny być z nim zgodne, ale często nie są co sprawdza np. UOKiK (niedozwolone klauzule umowne) czy KNF, a na końcu sądy jak sprawa się tam dostanie - to w zakresie prawa cywilnego
2. Jeśli działa się z premedytacją na szkodę ludzi co przedstawiłeś w sprawie polisolokat zajmuje się tym już prokuratura bo to zakres prawa karnego
3. Nie słyszałem o żadnych samobójstwach przez te polisolokaty lub AmberGold lub jakąkolwiek inną aferę w Polsce, a w przypadku Medoffa są jak najbardziej - gdzie ludzie napisali listy pożegnalne. Proszę o link do opisów jak piszesz o kilkunastu przypadkach. Medoff miał normalne instytucje finansowe i nikt przez dziesiątki lat nie nazywał ich żadnymi piramidami finansowymi tylko to były jedne z najbardziej wiarygodnych instytucji pośrednictwa finansowego. Nie dam głowy, ale jego &quot;produkty&quot; sprzedawały także banki..
4. Bank nie jest instytucją powszechnego zaufania ???? wręcz przeciwnie
5. Nie jest tak jak piszesz, że w necie wszystko usunięto bo po Twoim pierwszym wpisie na ten temat w ciągu kilku sekund znalazłem sporo artykułów dotyczących tej afery. Sam podałem Ci link, że prokuratura prowadzi śledztwo, a Ty mi podałeś link do Wyborczej
A teraz dokładnie jeszcze do pdp
1) Owszem słyszałem o możliwości kupowania akcji, obligacji i innych papierów na kredyt... Właściwie to opiera się na tym cały świat...
2) Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych nigdzie na świecie co do oferowania jakichkolwiek produktów, wręcz taki zakaz byłby jawnie sprzeczny z Konstytucją
3) Wszystkie te polisy, akcje, obligacje to w jakieś mierze sztuczne twory... Jak idziesz i kupujesz sztabkę złota nie masz sztucznego tworu
4) Nie wypowiadam się - możesz mieć rację
5) Myślę, że na umowach było jednak dokładnie wyjaśnione, ale nie znam dokładnie sprawy
6) To już niestety trzeba udowodnić...
Żeby była jasność - to nie jest tak, że odrzucam Twoje konkluzje bo może być tak, że są jacyś winni na samej górze tego banku i nigdy nie poniosą za to odpowiedzialności karnej, co rodzi w obywatelach poczucie niesprawiedliwości. Kwestią może być po prostu udowodnienie zgodnie z przepisami KPK, KK i innych ustaw - im winy. To już rola prokuratora...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do usunięcia, koniec mojej dyskusji na tematy, które nie istnieją, chyba że w teorii tylko
I tak proszę państwa kończą wszyscy zwolennicy teorii spiskowych... ???? Jak się detalicznie w punktach podaje prawdziwe kontrargumenty, poświęci czas, żeby sprawie się przyjrzeć i punktuje kończy się dyskusja...
Tak jest w przypadku Smoleńska, zamachu na Kennediego, zamachu na Papieża, Elvisa, że jednak żyje... ???? ... No cóż, jak kiedyś powiedział Janusz Weiss na antenie Radia Zet każdy może wierzyć w co chce, są nawet ludzie którzy wierzą, że w Warszawie w kanałach żyją jaszuro-ludzie... ????
Dla mnie też koniec tej dyskusji... Dalsze wpisy MarioBros będę przeze mnie ignorowane...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No paczpan. Tacy maluczcy, a potrafią się potęgom postawić.
Rosji brakuje do kompletu
A wszystko przez notatkę onetu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dobra zmiana, także w polityce międzynarodowej: zadarliśmy z Niemcami, Francją, UE, Izraelem i USA czyli właściwie NAJWAŻNIEJSZYMI KRAJAMI NA PLANECIE !!! Brawo PiS !
https://wiadomosci.wp.pl/brutalne-ultimatum-usa-dla-polski-duda-i-morawiecki-z-zakazem-wstepu-do-bialego-domu-6227214879667841a
Kolejny news z dupy. Dziwne jest to że takie niemieckie media w Polsce produkują kłamstwa, a jakby nałożyć na nich za to karę to taki Adamoo będzie krzyczał że zamach na wolne media.
971132022117797895
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 19

roy-keane

Użytkownik
Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. Tak &quot;bawi&quot; się pisowska elyta.

Ten z najgłupszym i najbardziej obleśnym spojrzeniem to Adrian, tuż obok jego najbliższy współpracownik - Szczerski. Warto też zwrócić uwagę na wyraz twarzy księdza biskupa.
&quot;Czfarta erpe&quot; na jednym zdjęciu.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Kilka uwag na temat naszych relacji, a raczej ich braku z USA
Skoro, poza psami, Polacy są jedynymi, których nie wpuszczają dziś do Białego Domu, pojawia się pytanie: jakimi retorsjami kraj wstający z kolan powinien odpowiedzieć agresorowi?
Mógłby nasz rząd mógłby dorzucić drugie 20 milionów amerykańskiemu JP Morgan, które, jak niesie miastowa plotka, ponoć od dłuższego czasu rekrutuje pracowników za pensje wyższe niż rynkowe. Bezrobocie w Warszawie jest tak wielkie, a głodowe pensje bankowych specjalistów tak niskie, że dobrze, iż wreszcie znalazł się wrażliwie społeczny rząd, który te katastroficzne nierówności nam zniweluje.
Mogłaby też Polska w ramach odwetu dokupić jeszcze kilka Boeingów z wolnej ręki, bez żadnego przetargu plus jeszcze pakiet rakiet Patriot, F16, jakieś statki i helikoptery. Uczuć co prawda nie kupisz, ale za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card, też, zdaje się, amerykańską.
Wreszcie mogłaby Polska znowu przyjąć prezydenta Trumpa jak króla, klaskać jak małpeczki, gdy odczyta coś o narodzie, bohaterach i, zapewne niechcący, coś o Bolku i getcie Warszawskim. Trump powiedział, że jest przyjacielem Polaków, a kto jak kto, ale gość, który publicznie sugeruje, co by zrobił swej córce, gdyby nie był żonaty, godzien jest zaufania kraju zawierzonego Maryi.
Można było wstrzymać pracę na ustawą o IPN, ale zamiast tego mamy grupę dyplomatycznych kundli, którzy muszą teraz warować pod Knesetem, a nuż nasi starsi bracia w wierze zgodzą się na taką, nie inną nowelizację ustawy.
Do tej pory, sukcesem tego rządu był fakt, że w polityce zewnętrznej staliśmy się protektoratem Węgier – kraju z PKB wielkości Mazowsza. Teraz okazuje się, że w polityce wewnętrznej też Polaczki szczekają, tak jak im USA-Izrael zagra. A jak ładnie zamerdają ogonkiem, to może ich do Białego Domu na momencik ktoś wpuści.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może to kontrowersyjne co powiem, ale uważam, że jedną z pierwszych &quot;ofiar&quot; takiej głupiej polityki zagranicznej jest &quot;Vincent&quot;... Wiadomo niby mają oceniać walory wyłącznie artystyczne, ale dla &quot;wrogów żydów&quot; w Hollywood nie ma cienia miejsca... Szybciej zaakecptują molestowanie niż antysemityzm...
Skłócenie Polski z całym światem nazywane &quot;wstawaniem z kolan&quot; będzie miało dalekosiężne skutki przez następne kilkanaście lat w każdej sferze naszego życia, choć najbardziej dotkliwe będzie to w ekonomii, ale cebulacy bez wykształcenia głosujący na populistów nawet tego nie powiążą... Żydzi rządzą światem co było od zawsze wiadomo i zadzieranie z nimi to maksymalna głupota, zresztą z której PiS sobie zdaje sprawę...
I pytanie do &quot;dumnych Polaków&quot; z tego forum - jak wam się podoba, że ustawę o IPN będzie się teraz uzgadniało w Białym Domu... ?
Co do fotki z gimnastyczkami to nie lubię PiSu, ale to właśnie oni, a w szczególności TVPiS robią takie manipulacje przeciwko KODowi czy PO i to jest obrzydliwe jak i to. Założę się, że jak by posadzili nas - osoby z tego wątku 1m przed dziewczynkami w &quot;różnych pozach&quot; to byśmy też mieli ciekawe miny. Raz, że jest to trochę dwuznaczne i mimo, że to dzieci można by się poczuć nieswojo, a nawet jak ktoś by nie miał grama nieprzyzwoitych konotacji to też mógłby się poczuć zażenowany jak ma reagować. W końcu... po prostu może dobrze się bawili widząc dzieci bez żadnych skojarzeń. Pamiętajmy, że dzieci są naturalne i nie mają żadnych złych skojarzeń, a to my dorośli dorabiamy do tego całą otoczkę seksualności... Tak czy inaczej pokazywanie takich zdjęć to czysta manipulacja ala Kurski...
Można walczyć z PiSem politycznie, ale nie na takich manipulacjach. Po za tym to jedno zdjęcie wycięte z całej reakcji.. Myślę, że jak by wyciąć zdjęcia z 90% polskich wesel to by wyszło jak np. faceci się gapią na różne dziewczyny czy dziewczynki i też by to nie wyglądał za ciekawie.. Żeby wyrobić sobie jakikolwiek pogląd czy oni patrzyli obleśnie czy normalnie trzeba by obejrzeć jakiś filmik, a nie pojedyncze zdjęcie... Żadnej z tych osób na zdjęciu nie podejrzewam o jakieś złe skojarzenia...
 
Do góry Bottom