>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Widzicie rozbierzności potężne pomiędzy bukami co do pary Ule Einar/Daria w Weltinsie - jedni (vide Fortuna, UB - zanim zdjęło po zapewne wielu zagraniach ) widzi w nich kandydata do 3 miejsca - inni kopiujący za 365 zupełnie odwrotnie - jako 3 od końca
ps: pyt - mieliście maxy na Vitkową/Krcmarza 260 plnów ?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Widzę że temat biathlonu w tym roku mocno kuleje także postaram się go trochę rozkręcić. Nie często pisze analizy także proszę o wyrozumiałość i jakiś odzew jakby coś było nie tak.
W tym sezonie na 3 porządne weekendy z biatthlonem miałem okazję śledzić i obstawiać 2 z różnymi efektami ale jest coraz lepiej (mamy coraz więcej danych do analizy po kolejnych biegach) Wczoraj u kobiet udało się ubić 3/3 i chodziło po mnie zagrać podium Vittozzi a tu prosze wygrała swoje pierwsze zawody w karierze. Słabsza dyspozycja Wierrer ale i tak w parze z Makarainen ustrzelona po kursie 2.1.
Zatem nie przedłużamy i jedziemy z typami na panów (wolę jednak obstawiać kobitki szczerze mówiąc)
Na chwilę obecną polecam 3 pary (kursy wziąłem z betssona). Liczę na 2/3 ✅
Jakov Fak vs Simon Schempp (1 kurs - 2.06)
W pierwszym pojedynku jedziemy w stronę lekkiego doga ale według mnie powinniśmy mieć kursy odwrotnę i to 1.7 w stronę Faka. Na strzelnicy w tym sezonie 87% do 83% na korzyść Słoweńca także różnica jest dosyć znaczna. Wiatr dzisiaj wieje podobnie jak wczoraj także liczę na spokojnie jedno pudło więcej Niemca. Jeżeli chodzi o bieg w sprintach na 10 km odbyły się do tej pory 3 takie biegi i w każdym szybszy był Fak. W ostatnim konkursie w Nowym Miescie wyprzedził Niemca aż o 30 sekund przy równym strzelaniu. Jedyne przeciw typowi jest to że konkurs rozgrywany jest w Oberstdorfie.
Simon Desthieux vs Lukas Hofer (1 kurs 1.91)
Kolejna para Francuz przeciwko Włochowi. Na początek wyniki w 3 sprintach tego sezonu
Pokljuka 7-19 (po 2 pudła różnica w biegu 30 sekund na korzyść Simona)
Hochfilzen 7-12 (Hofer jedno pudło więcej różnica 20 sekund czyli biegowo podobnie)
Nove Mesto 5-39 (Minuta różnicy ale aż 3 pudła więcej Włocha)
Jak widzimy Desthieux bardzo fajnie sobie radzi na króttkim dystanie sprintu. Strzela poprawnie 83% w tym sezonie ale ma na to wpływ tylko 77% w stójce. Liczę że strzeli max 0-1 i spokojnie dobiegnie w pierwszej dziesiątce konkursu natomiast Włoch w tym sezonie tylko 79% na strzelnicy. Potrafi zawalić kompletnie na sttrzelnicy i zająć odległe miejsce. Tylko 73% w stójce także jedno pudło więcej bardzo prawdopodobne a to powinno sprawe rozwiązać. Faworyzowanie Włocha w tej parze jest według mnie niezrozumiane.
Quentin Fillon Maillet vs Henrik L`abbe Lund (1 kurs 1.75)

Tutaj idziemy w stronę faworyzowanego Francuza. Znowu Francuza ponieważ według mnie mają 3/4 oprócz Fourcada bardzo dobrych zawodników. Biją na głowe inne reprezentacje. Fillon Maillet na strzelnicy w tym sezonie ma aż 90% bardzo pewnie strzela, nie popełnia seryjnie błędów. Nie podpala się, jednak czyste strzelanie nie do końca daje rezultaty ponieważ bieg pozostawia wiele do życzenia. Jest solidny ale brakuje trochę mocy na trasie. Pod tym względem Norweg jest zdecydowanie lepszy ale coś kosztem czegoś. L`abbe Lund na strzelnicy tylko 81%. W każdym dotychczasowym sprincie lepszy był Norweg, ale trzeba to powiedzieć strzelał bardzo dobrze. Francuz za każdym razem był bardzo blisko jednak przy równym strzelaniu zawsze to Norweg będzie przed nim. Ostatnio w Novym Mescie obydwaj na 0 na strzelnicy i na mecie tylko 2 sekundy z przodu Norweg. Także forma biegowa francuza widocznie idzie w góre. Dziś liczę na jedno pudło więcej Norwega i spokojnie 10-15 sekund róznicy na mecie. Trzeba powiedzieć że Maillet lepiej czuję się w biegach dystansowych i pościgach gdzie mamy po 4 strzelania i każdy błąd jest bardzo kosztowny no ale liczę że dzisiaj strzeli czysto i osiągnie dobry wynik.
Jak jeszcze coś mi wpadnie w oko to dopisze.
Pozdrawiam
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Fak nie wysttartuje z powodu choroby. Wgle nie pojechał do Oberstdorfu także pierwszy zakład zwrot
Zamiast tego polecam
Krcmar vs Christiansen 1
Bez analizy bo mało czasu

Podsumowując. Słaby bieg dzisiaj Boe co wykorzystał Loginov, wydaje się że nawet strzelając na czysto Norweg by nie dał rady.
Fak vs Schempp (zwrot) Słoweniec nie wystartował z powodu choroby a szkoda bo Niemiec bardzo słabo, 3 pudła i aż 3:50 straty do 1 Loginova.
Desthieux vs Hofer ✅ Na strzelnicy równo po jednym pudle w biegu lepszy Francuz o 10 sekund.
Maillett vs L`abbe-Lund ⛔ zawalił pierwsze strzelanie Francuz. Na strzelnicy jedno pudło więcej w sumie różnica 27 sekund. W biegu na dochodzenie czuje dużo lepszy występ.
Na dokładkę Krcmar vs Christiansen ✅ Krcmar w biegu troszkę gorzej ale na strzelnicy jedno pudło mniej i przewaga na mecie 12 sekund.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Na dzisiaj na razie z biegu pań typy.
Kuzmina vs Marte Olsbu Roeiseland (1 kurs 1.85) ✅
Zasttanawiałem się długo nad tą parą. Początkowo chciałem iść w Norweżke, ma 12 sekund przewagi skuteczniejsza jest na strzelnicy ale nie jakoś bardzo znacząco (84% do 81%) Kuzmina jednak ma tto do siebie że jak już psuje to leci po 2/3 pudła.. Ma też to do siebie że potrafi wspaniale pobiec. Nawet 2 karne rundy więcej może spokojnie odrobić a niewykluczone że Norweżka tez będzie pudłować bo warunki zmieniają się dosyć dynamicznie. Także idę w szybszą Kuzmine.
Starykh vs Yurlova (1 kurs 1.85) ⛔
Tutaj widzę zdecydowanie wyższą pozycję Starykh.W pojedynku 2 Rosjanek idę młodszej chociaż obydwie już po 30 więc bliżej końca. Starykh na strzelnicy aż 91% ale warto dodać że osttatnio w 2 zawodach w Novym Mescie zrobiła aż 10 błędów a w tym sezonie w sumie ma ich tylko 13!! Yurlova na strzelnicy średnie 85% i raczej rozkłada się to równo. Wczoraj po jednej karnej rundzie i ruszą na trase razem. W biegu wydaje się mocniejsza Yurlova ale nie znacznie więc nawet przy dosyć równym strzelaniu dużej różnicy nie będzie ale spokojnie liczę na 2 karne rundy więcej Yurlovej.
Fialkova vs Wierer (1 kurs 2.55) ⛔
Wczoraj ewidentnie Włoszce nie szło. Aż 2 pudła i dosyć przeciętny bieg, ale ona na trasie jest zawsze przecietna. Nadrabia szybkim strzelaniem i przede wszystkim czystym. Fialkova jest bardzo groźna w tym sezonie, na sttrzelnicy 88% a do tego fajnie biega. Liczę że Wierer znowu coś zawali na strzelnicy a przy równym strzelaniu to Fialkova powinna być wyżej. Typ z rodzaju trochę bardziej ryzykownych ale i tak widzę spore szanse na ukłucie tego kursu 2.55
Eckhoff vs Herrmann (2 kurs 1.98) ✅
Nie ma co dużo pisać. Typ ryzykowny bo obydwie mogą kompletnie zawalić strzelanie. Zgodnie twierdzą że bieg &gt; strzelanie :dntlck: Mają po 75% na strzelnicy i jak jedna tak i druga może zrobić wszystko. Dla tego wybieram tą panią która lepiej biega i na nią większy kurs. Wczoraj odrobiła w biegu jedną karną wiecęj więc stawiamy na Niemkę. Wyruszą razem
Narazie tyle. Za trochę coś może skrobne o panach licze na 3/4 skromnie :]
Nie jest źle ale szału nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Fiałkowa P. - Hauser L. T. 1 @1,80

Słowaczka jest w tym sezonie bardzo mocna, co potwierdza w zasadzie w każdym biegu. Wynik w czwartkowym sprincie był jej najgorszym w obecnym sezonie, a myślę, że to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj znów będzie powrót do czołowej 10 zawodów. Mimo dwóch karnych rund, Fiałkowa będzie startowała tylko 21 sekund za Hauser, która na strzelnicy była bezbłędna. Przy równej ilości pudeł w dzisiejszych zawodach, Słowaczka powinna na spokojnie zająć wyższe miejsce. Statystyki na strzelnicy ma w tym sezonie lepsze od Austriaczki, dlatego myślę, że warto postawiać właśnie na nią.
Do tego myślę, że warto zastanowić się nad typem, że Fiałkowa znajdzie się w Top10 zawodów. Kurs @2.0
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Przejrzałem ofertę panów na 14:30
Fillon Maillet vs Weger (1 kurs 1.75) ⛔
Dam francuzowi drugą szanse. Zawalił wczoraj pierwsze strzelanie i gładko przegrał z norwegiem. tak jak mówiłem on woli biegi z 4 strzelaniami i widzę dzisiaj jego awans o kilka ładnych pozycji. W parze dzisiaj zestawiony z Wegerem który ruszy za nim. Wczoraj tak samo mieli po 3 pudła i w biegu podobnie. Na strzelnicy lepiej powinno iśc Francuzowi (89% - 86%) kurs średni no ale bierzemy ???? z fartem
Malyshko vs Landertinger (1 kurs 2.24) ✅
Tutaj widzę ewidentnie pół na pół. Strzelanie takie samo w biegu może troszkę lepszy Landertinger ale widać po paniach że na strzelnicy dosyć ciężko dzisiaj. Idę po kursie po prostu
Peiffer vs Fourcade (1 kurs 2.23) ✅

Według mnie w tym sezonie przynajmniej na razie Fourcade jest zdecydowanie pod formą. Biega przeciętnie jak nie po prostu słabo. Na strzelnicy niby potrafi zrobić 4x 0 no ale nie wierze że dzisiaj mu się to uda, poza tym strzela wolno. Niemiec wyrusza z przewagą prawie 10 sekund i myślę że może namieszać w top 3 a Francuz jak mu nie pójdzie 1/2 strzelanie to może nawet zejść z trasy co mu się zdarzyło ostatnio.

Podsumowanie
Ładnie ubite kursy. Weger dużo lepiej na strzelnicy i brakło trochę Francuzowi
Malyshko pewnie na strzelnicy chociaż po pierwszym strzelaniu nie widziałem tego za bardzo.
Niemcowi chyba wykrakalem podium dzisiaj a fourcade dzisiaj bardzo fajnie wygladal nie sądziłem że to wypuści na ostatnim strzelaniu ale udało się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta Kobiet
Włochy top 3 @4.25 (3.75 netto) 1/10 Forbet ⛔
Ja rozumiem że jutro Włoszki bez swojej liderki Wierer i z niepewną Runggaldier ale bez przesady to nadal topowa ekipa spokojnie na top 3 i bliżej mi zdecydowanie do Unibetu który placi 2.25 może dałbym @3 ale nie więcej. Vitozzi tutaj jak rakieta wygrany sprint i pościg, Sanfilippo i Gontier powyżej swoich możliwości także argumentów za podium nie brakuje.
Fortuna @2.7 STS @3.5
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Za 30 minut start więc szybko
Włochy vs Norwegia (1 kurs 1.57) stawka x2
Włoszki wiadomo Vitozzi zrobi robotę reszta spokojnie uttrzyma pozycje w 5 coś czuje, na podium może zabraknąć bo Sanfilippo odstaje i może zepsuć wszystko. Norweżki bez Olsbu z tylko jedną równą zawodniczką Tandrevold ale to za mało na Włoszki.
Francja wygra 2.0
Zdecydowanie najrówniejszy skład, obawiam się tylko Braisaz która strzela na poziomie 75% i może zepsuć to co koleżanki wypracują.

Mam jeszcze pograne Niemki top3 po 1.75 wczoraj ale widzę że spadło do 1.45 to nie ma sensu po takim kursie
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta K
Francja - Szwecja [1]
Niemcy - Norwegia [1]
AKO: 2.06 (1.81 netto ) 1,5/10 STS ✅✅✅

Francuzki dziś bardzo dobry skład i pod nieobecność Wierer faworytki do wygrania, nie pobieram jednak kursów w okolicach 2.4 na ich win gdyż uważam za mały. Szwedki znów na papierze wygladają słabo a pewnie będą groźne ale nie startują tutaj poza Oeberg jakoś rewelacyjnie i dlatego idę w stronę Francuzek
Niemki u siebie będą pewnie groźne zwłaszcza po ostatnim blamażu w Hochfilzen gdzie zajęły 7 miejsce głównie dzięki tragicznemu występowi Franceski Preuss. Norweżki dziśbez Olsbu i to dla mnie spycha je gdzieś daleko pod koniec pierwszej 10.
sixeros
co do większości zgoda... co do Sanfilippo bzdury -- dlaczego ona odstaje ? wczorajszy bieg o tym decyduje ?
W Pokljuce awans w pościgowym o 14 pozycji , w Hochfilzen z 19 na 7, w Nowym Mesto faktycznie mocno przeciętnie tylko pamiętaj że rozmawiamy o zawodniczce która w zeszłym sezonie zajęła 50 miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata więc te wyniki i tak są bardzo dobre.
Typu nie neguje oczywiście ale wolę trochę mniejszy kurs i pewniejsze Niemki przeciw Norweżkom
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Widząc co się dzieje u pań to myśle na panów za koleją od góry do dołu na dogów pograć singlami ???? wywrotki, strzelanie po niebie, normalnie loteria

E: Włoszka to chyba nie do swojej tarczy strzelała :dntlck:
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Za 30 minut start więc szybko
Włochy vs Norwegia (1 kurs 1.57) stawka x2
Włoszki wiadomo Vitozzi zrobi robotę reszta spokojnie uttrzyma pozycje w 5 coś czuje, na podium może zabraknąć bo Sanfilippo odstaje i może zepsuć wszystko. Norweżki bez Olsbu z tylko jedną równą zawodniczką Tandrevold ale to za mało na Włoszki.
Francja wygra 2.0
Zdecydowanie najrówniejszy skład, obawiam się tylko Braisaz która strzela na poziomie 75% i może zepsuć to co koleżanki wypracują.

Mam jeszcze pograne Niemki top3 po 1.75 wczoraj ale widzę że spadło do 1.45 to nie ma sensu po takim kursie
To co teraz Gontier zrobila na 2 strzelaniu to jest kryminał.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
sixeros
Jak dla mnie narazie jest bardzo dobrze po za typem za drobne na duży kurs top3 Włochy który można już zapomnieć reszta idzie lepiej niż się spodziewalem.
Jeszcze mam doga na Białorusinki z Czeszkami po 1.9 z STS ale tu może być ciężko - idą rowno
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
sixeros
Jak dla mnie narazie jest bardzo dobrze po za typem za drobne na duży kurs top3 Włochy który można już zapomnieć reszta idzie lepiej niż się spodziewalem.
Jeszcze mam doga na Białorusinki z Czeszkami po 1.9 z STS ale tu może być ciężko - idą rowno
U Niemek została Herrmann a ona może strzelić podobnie jak Gontier także różnie może być. o samo z Eckhoff
Jednak kobiety to kobiety. Te co zawsze strzelają na poziomie 90% psują na potęgę a te co zazwyczaj zawalaja na strzelnicy to e tych trudnych warunkach dają radę. Ciekawy jestem jak będzie u panów ale ja chyba odpuszczę całkowicie
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Rosja top3 @2.75 (2.42 netto) 1/10 Forbet ✅✅✅
Tutaj mniejsze value niż w przypadku Włoszek ale z drugiej strony mamy skład lepszy od tego z Hochfilzen gdzie Rosjanie byli na 5 miejscu. Tsvetkov i Garniczev wczoraj w pościgowym bardzo udane występy.
Na moje oko Francja, Niemcy , Norwegowie bez braci Boe raczej nie , tak więc o 3 miejsce powinno być Austria i Rosja
_________________
Niemcy - Norwegia [1]⛔
Czechy - Slowacja [1]✅
AKO: 2.36 (2.08 netto) 1,5/10 Fortuna

Niemcy u siebie powinni być na podium gdzie z kolei nie widzę Norwegów pozbawionych dzisiaj braci Boe.
O dziwo najsłabszym ogniwem w ekipie Niemiec wydaje się obecnie Schempp ale skoro w Hochfilzen zajęli 3 miejsce mając w składzie Kuehn zamiast Lessera to dziś mogąnawet wygrać.
Druga para niby mocno loteryjna bo w takich pojedynkach często wychodzą jaja ale Slowacy od 2 sezonó nie ograli Czechów i nie widzę powodów dla których mieliby to zrobić dzisiaj tym bardziej że świetnie dysponowany zaczął być Moravec
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Norwegia V 1.80 efortuna
Według mnie Norwegowie nie do pokonania, prezentują się tutaj bardzo dobrze i na przełomie kilku lat sztafeta w Ruhpolding należała do nich. Wczoraj kurs 2 dzisiaj juz 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom