>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2008/2009

Status
Zamknięty.
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Ja bym w cale nie lekceważył tak Ukrainy oni zresztą tak jak Rosja bardzo poważnie podchodzą do biegów sztafetowych a Romana PRYME w cale nie uwazam za gorszego zawodnika niz nie obecnego dziś Bilanenki jest moze troche słabszy od Sedneva ale za to jest to bardzo doświadczony zawodnik i on nie powinien zepsuje nic na strzelnicy
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A w jakim buku mozna zagrac w kombi???
Unibet, Bet365, Expekt, Betsafe i innych jak sie nie myle. Tylko Bwin nie moglem kombinowac z tych co mam konta.

---

Niemcy z dwoma młodymi zawodnikami sam jestem ciekaw jak oni wypadną. Ale raczej nie spodziewam się żeby wystrzelili na tyle aby walczyć o zwycięstwo. Walkę o zwycięstwo raczej rezerwuję dla Norwegów i Rosjan. Norwegowie z Bjoerndalenem, Hanevoldem, Svendsenem i Bratsveenem mają biec. Skład mocny choć ten Bratsveen już kiedyś im sztafetę zepsuć potrafił... Według mnie Norwegowie powinni być wyżej od Niemców ale jak będzie ? Czas pokaże ????
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ehh żenujący występ włochów. Co prawda jeszcze jedno strzelanie ale o wyprzedzeniu szwajcarów to mogą pomarzyć. Mam tylko nadzieję że Francuzi nie zawalą i ukończą zawody przed szwedami.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiejsza skuteczność biathlonowa 4/6. Nieźle poradzili sobie Szwajcarzy, którzy nie zaliczyli głębszych wpadek na strzelnicy i nie musieli biegać karnych rund, w przeciwieństwie do Włochów... którzy takich zaliczyli aż 6. Mimo to Włosi okazali się lepsi od Ukraińców i kurs 4,00 okazał się trafiony. Poprawia to trochę nastrój po tym jak rozczarowali mnie w parze h2h ze Szwajcarami.

Kolejny bardzo dobry występ Austriaków, którzy udowodnili, że posiadają wyrównaną kadrę. Rosjanie również bardzo dobrze, aczkolwiek liczyli raczej na zwycięstwo. Zaskoczyli in plus Niemcy a zwłaszcza debiutant Peiffer, z którego będą mieli jeszcze sporo pożytku. Norwegom sztafetę położył Bratsveen akurat na zmianie kiedy innym wiodło się bardzo dobrze. Włosi dobrze zaczeli potem feralny Pozzi i kilka karnych rund... Ukraincy bardzo słabo w porównaniu do wczesniejszych zawodów ale to było do przewidzenia.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dzisiejsze dwa główne typy nie weszły, nos dzisiaj mnie zawiódł :/ Włosi na strzelnicy tragedia, to ze Viullermoz biegał dodatkowo to wiedziałem już przed ale co zrobił Pozzi, no i 3 karne rundy najlepszego strzelca dotychczas Windischa, no cóż 2 taki występ już im się nie przytrafi, trzeba się odbić od dna, zaraz wrzuce indywidualne wyniki wczorajszych zawodów i pomyślimy oczymś na jutrzejszy sprint ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
1 zmiana:
Sleptsova 16.31/19.28 1+3
Pidrushina 17.53/20.07 0
Hauswald 16.25/19.34 1+5
Brunet 17.00/19.14 0+3
Wang 17.02/19.34 0+2
Pałka 17.21/19.51 0+2
Hogberg 18.12/20.40 0+1
Kudrashova 18.21/20.56 0+2
Vitkova 17.35/19.53 0+2
Leebedeva A. 17.17/19.55 0+2
Plotogea 17.32/20.17 0+4
2 zmiana:
Zaitseva 16.51/19.36 0+4
Semerenko Valj 17.06/19.04 0
Wilhelm 16.48/19.08 0+1
Becaert 16.58/20.03 0+4
Liu 16.42/20.11 1+5
Gwizdoń 17.12/21.12 3+4
Jonsson 16.37/18.59 0+2
Domracheva 16.40/20.04 0+4
Vejnarova 17.19/20.15 0+3
3 zmiana:
Iourieva 16.40/18.25 0
Semerenko Vita 16.50/19.34 0+3
Buchholz 17.05/20.03 1+3
Macabies 17.21/20.04 0+3
Dong 17.08/19.45 0+3
Novakovska 17.30/19.42 0+1
Nilsson 17.27/20.36 1+4
Nazarova 17.03/19.45 0+2
Khrustaleva 17.56/19.53 0
Purdea 18.02/21.07 1+3
4 zmiana:
Medvedtseva 17.14/19.17 0
Khvostenko 17.14/19.12 0+1
Hitzer 17.10/19.32 0+3
Dorin 17.29/19.39 0
Song 17.05/19.42 0+3
Grzybek 17.24/19.27 0+1
Domelj 16.49/20.12 0+3
Skardino 17.50/19.58 0
Rezlerova 17.20/19.59 0+3
odpowiednio czas biegu, czas zmiany ilośc rund karnych + pociski dobierane
kilka zawodniczek, których żaden z buków i tak w parach nie wystawi jutro pominąłem z racji tego jak były słabe ????
daje to jakiś ogląd sytuacji na to co się wczoraj działo, wiadomo, że 1 zmiana jest specyficzna i wyniki były by inne gdyby nie wspólny start, no i na 4 zmianie np Rosjance Medvedtsevej z 20 sekund można odjąć bo już po 2 strzelaniu wiedziała że wygra i pobiegła nie na 100% oczywiście
jak tak patrzę na wynik Szwedki Domelj to się zastanawiam z jakiej bajki ona jest, nie widziałem żeby ktoś tyle czasu na strzelnicy spędzał, a ona tak ciągle ????
piszcie swoje typy, spostrzeżenia i takie tam...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kursy nie są rewelacyjne ale póki co zagrałem z Bwin coś takiego:

Daria Domracheva - Magdalena Gwizdoń
Zarówno Polka jak i Białorusinka trzymają okreslony poziom w tegorocznych sprintach zajmując miejsca w drugiej dziesiątce. Wyjątki Domracheva 9 i Gwizdoń 21. Tak czy siak wydaje mi się, że w Oberhofie lepsza będzie Białorusinka. Magda Gwizdoń zawaliła nam sztafetę kobiet fatalnie pudłując na strzelnicy. W sprincie aż tak źle być nie powinno ale na czysto raczej strzelać nie będzie. Domracheva jak już wspominałem prezentuje równy przyzwoity poziom i raczej poniżej niego nie schodzi. Tym razem powinno być podobnie, a tym samym Białorusinka powinna być wyżej od Gwizdoń.
Mój typ: Daria Domracheva - 1,55 w Bwin ✅

Helena Jonsson - Albina Akhatova
Jonsson niezwykle mocna w biegach sprinterskich. Jej mocną stroną jest szybkie strzelanie i poza słabym występem u siebie w Oestersund gdzie chciała zająć miejsce na podium i spiesząc się na strzelnicy spudłowała aż trzykrotnie przez co zajęła słabą lokatę, poza tym słabym występem była odpowiednio 5 i 4 w Hochfilzen strzelając &quot;na czysto&quot; i szybko. Akhatova nie biegła w sztafecie więc w sumie ciężko jest oceniać na co ją stać obecnie w Oberhofie, ale mając w pamięci fakt iż była gorsza biegowo od Szwedki Jonsson, ktora pod tym względem się poprawiła stawiam na Szwedkę, która moim zdaniem moze osiągnąć swoj cel - podium.
Mój typ: Helena Jonsson - 1,65 w Bwin ✅

Kathrin Hitzer - Vita Semerenko
Hitzer ma podobno jakies problemy ze stopą i ciężko jej się biegnie o czym moglismy przekonać się już w biegu sztafetowym, gdzie jakoś rewelacyjnie jej nie szło, a pamiętamy, że w ubiegłym sezonie w wielu biegach była czołową zawodniczką. Semerenko podobnie jak wspominana już Jonsson zaliczyła dwa bardzo udane występy odpowiednio 4 i 3 miejsce. I zaliczyła jedną wpadkę w pierwszym ze sprintów w Hochfilzen gdzie z 3 pudłami była dopiero 47. Tym razem takiej klęski raczej w jej wykonaniu być nie powinno. Ukrainka przyzwoicie biega i przy dobrym strzelaniu powinna być w ścisłej czołówce. Powracając na moment do Hitzer to oczywiście stać ją na dobre wyniki i nawet w tym sezonie na strzelnicach spisuje się nieźle, ale cóż z tego skoro zatraciła formę biegową i nie może do niej powrócić. Występ przed własną publicznością na pewno doda jej skrzydeł, ale czy to wystarczy na bycie lepsza od Semerenko ? Moim zdaniem niekoniecznie.
Mój typ: Vita Semerenko - 1,45 w Bwin zwrot
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Neuner Magalena - Hauswald Simone 1 1.65 ✅

Dzisiaj na starcie na trasie w Oberhofie stana zawodniczki. Panie beda rywalizowac w sprincie na odcinku 7,5 km. 6 zawodniczka klasyfikacji generalnej z 218 punktami Magdalena Neuner o lepsze miejsce rywalizowac bedzie ze swoja rodaczka Simone Hauswald. Hauswald zajmuje obecnie 16 pozycje i ma na swoim koncie 67 punktow mniej od Neuner. Neuner spisuje sie bardzo dobrze w biegach sprinterskich, dzieki swojej dobrej formie biegowej. Aktualnie w klasyfikacji sprinterskiej zajmuje 3 miejsce za Sleptsova i Iourieva. Hauswald czesto popelnia bledy na strzelnicy i nie jest tak mocno biegowo jak jej starsza kolezanka. Mysle, ze Neuner nie bedzie miala wiekszego problemu z zajeciem lepszej pozycji od Hauswald.

Andrea Henkel - Svetlana Sleptsova 2 1.45 ⛔


Faworytka do zwyciestwa jest oczywiscie Svetlana Sleptsova, liderka klasyfikacji generalnej z 327 punktami na koncie spisuje sie bardzo dobrze, celne oko i dobra forma biegowa to charakteryzuje obecnie najlepsza zawodniczke. Slepstova spisuje sie wybornie rowniez w biegach sprinterskich, w tej klasyfikacji takze jest liderka i ma az 33 punkty przewagi nad druga w tej klasyfkiacji swoja kolezanka Iourieva. W dzisiejszych zawodach o lepsze miejsce bedzie rywalizowac z Niemka Andrea Hinkel. Reprezentatka gospodarzy nie startowala w srodowej sztafecie i za pewne jest nieco bardziej wypoczeta, jej forma jest jednak bardzo nierowna, aktualnie zajmuje 11 miejsce w klasyfikacji generalnej i 15 w sprinterskiej. Rosjanka bedzie walczyc o zwyciestwo, Niemka jesli nie zawali strzelania, co jej sie zdarza, raczej o miejsce w pierwszej dziesiatce.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Huaswald była w czwartek najszybsza na trasie biegowej, a większość czasu straciła na te dodatkowe pociski (aż 5 doładowywała), dzisiaj możliwe że zakręci się koło podium nawet, Neuner wielka niewiadoma... nie polecam tego typu
ciekawie wygląda typ na Iourievą na podium (2.25), w czwartek patrząc na rezultaty zawodniczek indywidualnie nad drugą zawodniczką miała ponad pół minuty przewagi(!), jest bardzo pewna na strzelnicy, mocno się zastanawiam nad wzięciem tego...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeszcze porcja moich propozycji z oferty Unibet. Ogólnie dziś faworytkami Iourieva i Sleptsova, ale także i Niemki mogą być groźne. Wiadomo przed własną publicznością oczekującą sukcesów, któraś z nich może nagle wystrzelić na najwyższy poziom. Wysoko powinna być tez Jonsson i Vita Semerenko to tak pokrótce moim zdaniem. Rozczarowania dnia dzisiejszego ? Według mnie słabo moze wypaśc Liu, Hitzer, Makarainen oraz Berger, z tych czolowych zawodniczek.

Simone Hauswald - Xianying Liu
Hauswald niegdyś Denkinger bardzo mocna biegowo, gorzej na strzelnicy, ale przed własną publicznością zechce poprawić się za to slabe strzelanie w sztafecie. Jeśli jest odpowiednio skoncetrowana to potrafi być w ścisłej czołówce o czym mogliśmy przekonać się podczas pierwszych zawodów w Hochfilzen gdzie Hauswald w sprincie była najlepsza. Chinka Liu regularnie plasuje się w drugiej dziesiątce i na chwilę obecną według mnie nie jest wstanie osiągnąć lepszego wyniku, m.in dlatego, że nie jest w najlepszej dyspozycji biegowej.
Mój typ: Simone Hauswald - 1,75 w Unibet ⛔

Vita Semerenko - Kaisa Makarainen
Makarainen bardzo słabo rozpoczęła sezon. Źle strzelając i mocno przeciętnie biegnąc zajmowała odległe miejsca w pierwszych dwóch biegach sprinterskich. Potem przyszedł bardzo dobry występ podczas drugich zawodów w Hochfilzen gdzie Finka była szósta. Trzeba się zgodzić, że jest ona solidną zawodniczką, ale te dwa słabe występy na starcie moim zdaniem nie są czystym dziełem przypadku. W przeciwienstwie do Semerenko, która juz jest jedną z czołowych zawodniczek biathlonu. 4 i 3 miejsca w tegorocznych sprintach mówią same za siebie i 47 miejsce z 3 pudłami podczas 1 zawodów w Hochfilzen w jej wypadku mozna uznac za wpadkę. Dzis powinno byc ok, zwlaszcza, ze Ukraince niezle biega się w Oberhofie o czym moglismy przekonac się podczas biegów sztafetowych.
Mój typ: Vita Semerenko - 1,75 w Unibet zwrot

Martina Beck - Olga Zaitseva
Beck niegdyś Glagow zawsze słynęła z wysokiej skuteczności na strzelnicy, ale jej mocną stroną nigdy nie był szybki bieg. W tym sezonie może i bez rewelacji, ale na wysokim poziomie. Zajmowała odpowiednio miejsca 8,7 i 14. Teraz przy jej regularności na strzelnicy spodziewam się jej w pierwszej &quot;10&quot;. Zaitseva ? Od czasu do czasu potrafi wyskoczyć z naprawdę świetnym rezultatem, ale na dzień dzisiejszy wydaje mi się zawodniczką dopiero na trzecią dziesiątkę.
Mój typ: Martina Beck - 1,55 w Unibet ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wkleję tutaj to co napisałem pokrótce w swoim temacie...

Vita Semerenko nie stanęła na starcie także za pary z jej udziałem bukmacherzy rozliczają zwroty. Martina Beck 2 karne rundy, i fatalny wręcz bieg jeden z najsłabszych przez co odległa pozycja. Hauswald nie wytrzymała presji i zawiodła w drugim strzelaniu, a mogła być w ścisłej czołówce. Jonsson osiągnęła wreszcie podium, na co sobie zasłużyła moim zdaniem. Domracheva dobry występ takze zasługuje na uwagę.
No i co... czas na poszukiwanie typów w biegu sprinterskim mężczyzn ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Według mnie super oferte wystawił bukmacher Unibet. Bardzo szeroka i jest z czego wybierać. Można też coś znaleźć w sumie w Expekcie i Bet365, ale mi najbardziej przypadła do gustu oferta Unibet... do wyboru do koloru, coś wejść powinno ;)

Emil Hegle Svendsen - Maxim Tchoudov
Svendsen jest w tym roku mistrzem biathlonu. Przez niego Bjorndalen moze nie pobic rekordu wszechczasów, no ale mniejsza oto. Tchoudov jest nierownym zawodnikiem, ktory rownie dobrze potrafi wystapic swietnie jak i pobiec bardzo słabo. Svendsenowi jeszcze wpadki takze sie zdarzają, ale w spritach w tym roku byl regularny 2x 1 :wink: W Oberhofie moze i nie wygra, ale będzie w scislej czolowce, a Tchoudov ? moim zdaniem moze zawalic trochę na strzelnicy :wink:
Mój typ: Emil Hegle Svendsen - 1,55 w Unibet
Michael Greis - Friedrich Pinter
Greis u siebie, w dodatku będzie chciał zrewanżować się kibicom za słaby występ w sztafecie. Greisa stać nawet na zwycięstwo, o ile oczywiście będzie dobrze strzelał. Pinter ? Zazwyczaj słynął z dobrego strzelania, ale w tegorocznych sprintach ani razu nie ukończył strzelania na czysto. Na dodatek nie jest najlepszym biegaczem, takze Greis nawet z jedną rundą karną więcej moze byc teoretycznie wyzej od Pintera.
Mój typ: Michael Greis - 1,55 w Unibet
Christoph Sumann - Halvard Hanevold
Sumann bardzo dobry występ w sztafecie, który na ostatniej zmianie uwieńczył zwycięstwo Austriaków. Dobry bieg, niezłe strzelanie, nie ma co ukrywać, że jest w wysokiej formie. Hanevold ? Ma już swoje lata, biegowo zaczyna co raz bardziej odstawać choc stac go jeszcze na pojedyncze zrywy. Mimo wszystko szczytem jego formy raczej druga dziesiątka, na więcej go chyba obecnie nie stać.
Mój typ: Christoph Sumann - 1,55 w Unibet
Ole Einar Bjorndalen - Klemens Bauer
Bauer młody Słoweniec słabo radzi sobie na strzelnicy, ale przyzwoicie biega. Bjorndalen stary mistrz przezywa kryzys formy, ale nadal jest w scislej czolowce. O ile nie będzie niemilosiernie pudlowal na strzelnicy i zachowa na niej spokoj to powinien byc nawet w Top5. Warto zauwazyc, ze Ole startuje juz z numerem 10.
Mój typ: Ole Einar Bjorndalen - 1,20 w Unibet
Nikołaj Krugłow - Andriy Deryzemlya
Deryzemlya zawsze solidny, ale głównie jesli chodzi o sztafetę. Indywiudalnie kiedys potrafil bywac w czolowce, ale na dzien dzisiejszy ok 20 miejsce to chyba szczyt jego mozliwosci. Krugłow moze byc wyzej o ile nie zatnie mu sie karabinek :wink: Jesli pierwsze strzelanie zaliczy na czysto to Krugłow moze byc wysoko np. w top10.
Mój typ: Nikołaj Krugłow - 1,65 w Unibet
Michal Slesingr - Simon Fourcade
Fourcade wszystkie dotychczasowe sprinty &quot;na czysto&quot;. W sztafecie jednak trochę się pogubił. W parze ustawiony ze Slesingrem byłym Mistrzem Świata, który jednak najlepsze lata chyba ma za sobą o czym świadczą tegoroczne wyniki. Najwyżej Slesingr był 31 w 2 zawodach w Hochfilzen. Poza tym odległe lokaty 55 i 70. Fourcade jest wyśmienitym strzelcem o czym już wspominałem, a z drugiej strony biegowo nawet jest lepszy od Czecha. Fourcade zajmował w tym sezonie miejsca kolejno 3, 30 i 9, które trzeba uznać za wyniki bardzo dobre, zwłaszcza w porównanio do Slesingra. Dziwi mnie troche wysoki kurs na Simona Fourcade, ale oczywiście postanawiam z niego skorzystać i mam nadzieje, że okaże się być skutecznym ten typ.
Mój typ: Simone Fourcade - 2,00 w Unibet
Vincent Defrasne - Maxim Maximow
Defrasne miewa co raz częsciej momenty kryzysowe, ale obecnie zlapal chyba zwyzkę formy i zarowno biegowo jak i strzelecko jest calkiem niezle. Maximow od czasu do czasu wypali, ale ogolnie to zawodnik max na trzecią dziesiątkę według mnie.
Mój typ: Vincent Defrasne - 1,65 w Unibet
Ole Einar Bjorndalen - Friedrich Pinter
Pinter słabo biega i nawet kiedy przyzwoicie strzela zajmuje dosyć niskie lokaty. Bjorndalen biegowo nadal w samym czubie, strzelecko co raz częsciej zdarza mu się pudłowac, ale ogolnie nadal jest klasowym zawodnikiem, ktorego stać na wygrywanie.
Mój typ: Ole Einar Bjorndalen - 1,40 w Unibet
Maxim Tchoudow - Tomasz Sikora
Tomek był przeziębiony i przez pewien czas nie trenował mimo to jestem dobrej myśli przed zawodami w Oberhofie. Tomek narzeka rowniez na sztuczne oswietlenie, no ale... jakoś te przeciwnosci losu moze uda mu się przezwyciężyć. Tchoudov jest nieregularny i mimo iz stac go na wielkie wyniki to zdarza mu się zawodzic w najwazniejszych momentach. W tym sezonie najwyzej zajął 7 miejsce w sprincie. Tomek Sikora regularnie plasuje sie w Top10 i tym razem tak też być powinno.
Mój typ: Tomasz Sikora - 1,75 w Unibet
 
D 27

danielsan

Użytkownik
To może ja wtrące swoje 3 grosze.
Wg mnie dzis bardzo mocny będzie Svendsen, i z zestawienia jego przeciwników biorę przeciwko Tomkowi po 1.55, i jeszcze raz przeciwko Tomkowi tym razem z Tchoudovem, ktory jest mocny w tym sezonie, dobrze zaprezentowal sie w sztafecie, a kurs 2.10 w nordicu, który złapałem rano wart ryzyka. Obecnie kurs spadl do 1.85.. wiec widac, że 2.10 to jednak przesadne value.
Kolejna para:
Sumann przeciwko Mestotsichowi. Najlepszy w sztafecie i ogolnie najsolidniejszy Austryjak, kontra słabszy rodak- jak dla mnie 1.45 jest ok. ????

Dalej probuję:
Rosch- Birnbacher 1 1.60
-Rosch przyzwoicie strzela, ladnie w sztafecie, Birnbacher poki co jeszcze niczego w tym seoznie nie pokazał.

Svednsen- Os 1 1.35
Jaroszenko- Pinter 1 1.72
liczę na dobry występ Rosjanina, ktory mial pecha do tej pory w tym sezonie, a przeciez sprint to jego ulubiona konkurencja, niepokojące jest, że kursy na Jaroszka rosną...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam dowody, że kurs taki właśnie był. Zagrałem to zdarzenie na jednym z moich kuponów. Jeśli ktoś wymaga screena, że taki faktycznie był kurs to nie ma problemu mogę udostępnić ;)

Warto jednak zauważyć, że w biathlonie często mamy spore wahania kursów. Przypomnę sztafety para h2h Szwajcaria - USA w Unibet. Grałem na USA po kursie 3,00 a potem spadało kolejno do 2,70, 2,30 i potem do 2,00. W biathlonie spore wahania kursów są sprawą normalną i na prawdę czasami można złapać bardzo dobry kurs na jakieś rozstrzygnięcie.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Tchoudov Maxim - Sikora Tomasz 2 1.65

Po biegach sztafetowych i wczorajszym sprincie pan dzisiaj kolej na panow. Szykuja się duze emocje i goraca rywalizacja. Tomek Sikora to aktualnie najlepszy zawodnik jeśli chodzi o sprint. Zajmuje 1 miejsce w tej klasyfikacji z dorobkiem 131 punktow. Ogolnie im mniej strzelan tym lepiej dla niego. Do tego wysmienita forma biegowa, nie wystartowal w biegu sztafetowym, wiec jest troche bardziej wypoczęty od innych zawodnikow. Dzisiaj po raz kolejny uwazany jest za jednego z faworytow do zwyciestwa. W parze o lepsze miejsce rywalizowac będzie z Maximem Tchoudovem. Rosjanin jest bardzo nierwony, potarfi zaliczyc bardzo dobry wysteo, ale potrafi go także mocno zawalic. Często zdarzaja mu się wpadki na strzelnicy, co szczególnie w sprincie jest bardzo wazne. A i biegi sprinterskie nie naleza do jego specjalności. W klasyfikacji sprinterow zajmuje dopiero 17 miejsce. Tomek narzeka troche na przygotowanie trasy i oświetlenie, ale mysle, ze pomimo to, taki zawodnik nie powinien mieć problemow z zajeciem miejsca w czolowce i lepszego od Tchoudova.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sprint biathlon - Lider po pierwszym strzelaniu
Typ: Maxim Tchoudov
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Czwarty w tym sezonie sprint mężczyzn na dystansie 7,5km odbędzie się dzisiaj w niemieckim Oberhofie. Rosjanin Maxim Tchoudov jest zawodnikiem, który zawody sprinterskie zawsze zaczyna od początku w bardzo szybkim tempie, zupełnie inaczej niż jego dzisiejsi najgroźniejsi rywale, czyli Sikora, oraz Norwegowie Svndesen i Bjoerndalen. W czwartkowej sztafecie patrząc na wyniki tylko po 1 strzelaniu najlepszy był właśnie Rosjanin - i pod względem samego biegu podczas pierwszego okrążenia i pod względem wyniku już po pierwszym strzelaniu. O wiele wolniej zaczął Svendsen, niewiele słabiej Bjoerndalen, a najgroźniejszy był Niemiec Roesch, który przegrał minimalnie. Wszystko to ważne, ale oczywiście trzeba powiedzieć coś o strzelaniu Rosjanina w pozycji leżącej - wychodzi mu ono bardzo dobrze, na 3 dotychczasowe strzelania w sprincie w tym sezonie popełnił jedynie jeden błąd w Hochfizlen, a 2 razy był bezbłedny. Co ważnie Tchoudov lubi trasę w Oberhofie, w zeszłym roku po pierwszym strzelaniu miał 20 sekund przewagi nad drugim zawodnikiem (oczywiście był bezbłędny na strzelnicy), a ponad 8 sekund lepszy był w samym biegu. Typ jest dość oryginalny ale chyba moja analiza wykazała, że jest on jednak przemyślany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom