>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2008/2009

Status
Zamknięty.
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
W naziemnych bukach jest dość fajny pojedynek Polska-Czechy kurs może nie powala na kolana bo tylko 1,30 ale raczej Polki w najsilniejszym składzie powinny sobie poradzić z Czeszkami które są najniżej rozstawione w dzisiejszym biegu
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
no to bardzo pewny typ, Vejnarova i Rezlerova mega słabe w tym sezonie nie mówiąc już o Zvaricovej...
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Spotkanie:Norwegia-Francja(biathlon kto zajmie lepsze miejsce)
typ:1
kurs:1,60
Bukmacher:bwin
Analiza:dziś kilka minut po 17.00 rozpocznie się bieg sztafetowy kobiet w niemieckiej miejscowości Oberhof.Faworytkami dzisiejszych zawodów są Rosjanki które prowadza w klasyfikacji generalnej pucharu świata ale chciał bym się skopić na pojedynku sztafet Norwegi i Francji Francuzki można powiedzieć ze są mała niespodzianka biegów sztafetowych bo po dwóch bardzo dobrych występach w poprzednich zawodach zajmują bardzo wysoka trzecia lokatę w klasyfikacji pucharu świata.dobrze pamiętamy świetny występ w ostatnich zawodach dziś nie obecnej S.Bally która na ostatniej zmianie pobiegła rewelacyjnie i wprowadziła reprezentacje truj kolorowych na Podium niestety kosztem reprezentacji polski.dziś niestety liderka francuskiej sztafet nie wystartuje i myślę ze Francuzki nie maja szans na powtórzenie tamtego wyniku.W norwegi dziś zobaczymy najsilniejszy skald jaki jest w tej chwili możliwy na ostatniej zmianie pobiegnie najlepsza zawodniczka ze skandynawi która w ostatniej sztafecie nie startowała Tora Berger oprócz niej zobaczymy kolejno FLATLAND Ann Kristin Aafedt,EIKELAND Liv Kjersti,ROGSTAD Solveig i wczesniej wspominana Tore BERGER skład reprezentacji Francji wygląda następująco zaczynać zawody będzie BRUNET Marie Laure na drugiej zmianie pobiegnie najwyżej sklasyfikowana z obecnych Francuzek zawodniczka pucharu świat BECAERT Sylvie zmieni sie ona z CARRAZ-COLLIN Julie a na ostatniej zmianie zobaczymy najsłabsza z ekipy truj kolorowych młoda i niedosmaczana DORIN Marie mój typ to pewne zwycięstwo norwezek nad fraczkami w dniu dzisiejszym mała ciekawostka tez jest ze zawody będą się odbywać przy sztucznym oświetleniu
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja to widzę tak smile.gif
Trochę niepokoi fakt, że to pierwsze zawody po przerwie, ale pewne rzeczy są dość przewidywalne, w zeszłym roku Niemki rywalizowały w najsilniejszym zestawieniu a wygrywały z Rosjankami niecałe pół minuty, a te były wtedy w składzie z Neeupojewą, Moisejewą i Gusewą czyli dalekie rezerwy, jakby więc nie patrzeć Rosjanki muszą to wygrać, do tego przecież świetne występy w sztafetach w tym roku...
Niemki dla mnie mogą zawalić tą sztafetę na strzelnicy, choć powinny być drugie z racji występu u siebie itp itd na pewno biegowo będą mocne ale jednak np Buchholz startująca ostatnio w IBU Cup nie potrafi tam na podium stanąć nawet, pudłuje często (3 w sprincie i 7 w pościgowym) i średnio biega, przegrywa tam ze swoją rodaczką Doll bardzo wyraźnie, do tego jeszcze Hitzer, hmm? dziwnie zestawiony ten skład...
Norweżki są niby głównymi kandydatkami do 3 miejsca, ale Ukrainki powinny być blisko nich, jak dla mnie mają nawet szanse na 2 miejsce, powinny tu być bardzo groźne, świetnie strzelają (wymieniły kiepską w tym elemencie Efremovą na Pidrushine), do tego o wiele szybciej biegały w ostatnim sprincie w Hochfilzen (wszystkie 4 w 30-tce!) od Norweżek...
cztery miejsca przydzielone...
o następne lokaty walka powinna się toczyć pomiędzy Białorusinkami (dość równa ekipa, biegowo pewnego pułapu nigdy nie przeskoczą ale wpadek większych nie mają, równy skład z nieco wybijającą się ponad przeciętność Domrachevą, na strzelnicy bardzo dobre), Francuzkami (bez Bailly to ekipa na poziomie Białorusinek)
potem Polki - myślę, że dzisiaj już tak dobrze nie będzie jak w Hochfilzen, prócz Pałki każda z naszych na strzelnicy jest nieobliczalna (w sztafecie w Oberhofie Grzybek na swojej zmianie miała już kiedyś 6 rund karnych , jak dobrze strzelą nasze może być świetny wynik, ale jak Gwizdoń na 2 zmianie zacznie już pudłować może skończyć się miejscem 8...
Chinki nie wiedzieć czemu wystawiły Song, a to najgorsza zawodniczka z wszystkich startujących w PŚ Chinek
Szwedki bez Olofsson, a z Domelj i Hogberg mogą być nawet poza ósemką, potem Rumunki, Czeszki i zamkną według mnie stawkę oczywiście reprezentantki Kazachstanu...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Sorki za OFFTopic, ale bardzo dobry typ na Norweżki, kurs lawinowo spadł z 1,7 na 1.3 a odnośnie Henkel-Wilhelm to w kilku bukach jest pojedynek między tymi 2 zawodniczkami która będzie lepsza? Czy aby na 100% Henkel nie startowała ;) :?:
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
WAŻNE!!
Team Norway will not take part in the women&#39;s relay today. Solveig Rogstad is ill and that leaves coach Knut Tore Berland with only three healthy athletes.
In the Russian Squad, Olga Medvedtseva replaces Albina Akhatova.
Although Alexander Selifonov, head coach of the Russian women&#39;s team, had announced some more-than-usual experimenting for January, he didn&#39;t want to take any risks by making a change in the starting position of Svetlana Sleptsova, the leader of the World Cup Total Score. The 22-year-old had requested to move to the anchor position where she would be able to put her great running speed to good use.
Selifonov: &quot;You can&#39;t gain much of a lead right after the start in a relay - which isn&#39;t necessary anyways. On the other hand, Sleptsova is important as a starter because she leaves the shooting range among the leaders and won&#39;t drop back.&quot;
czyli Norweżek nie będzie, a mój typ wygląda coraz pewniej ????
p.s.
na betwayu ciągle 2.25 na podium Ukrainek...
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
właśnie sprawdziłem i już jest oficjalny komunikat ze reprezentacja norwegi została wycofana szkoda trochę bo dość konkretna sumę zagrałem ze będą na podium
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Szkoda ze nie ma norwegi bo by było ciekawa rywalizacja o drugie miejsce mam tylko nadzieje ze reszta ekip wystartuje w takich skaldach jak zapowiadali
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
no dzisiaj typki weszły elegancko, w betako już prawie brałem dzisiaj Ukrainki 2 dwójce po kursie 5,00 ale jednak zdecydowałem się wziąć po 2,60 w trójce, do tego Polki pomimo tragedii Gwizdoń wyprzedziły Szwedki i kasa w kieszeni ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja tylko jeden typ 1,67 ze Francuzki lepsze od Bialorusinek, no ale i tak jestem zadowolony, zwazajac na to, ze dawno nie typowałem biathlonu. Teraz czas rozpracować sztafety panów... ;) Swoją drogą nie mogę się doczekać niedzielnych biegów ze startu wspólnego.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dzisiaj obyło się bez większych niespodzianek, Rosjanki nawet bez Achatowej pewnie wygrały, Ukrainki jak zwykle bardzo równe, Niemki z Buchholz w składzie nie miały większych szans na wyższe miejsce, Francuzki i Chinki tez bardzo dobry występ, zwłaszcza pierwsze zmiany, u nas już regułą się staje, że niby najlepsza zawodniczka zawala nam sztafetę, dobrze że Szwedka Domelj jest mizerną zawodniczką (zresztą biegnąca na 1 zmianie Hogberg też), Białorusinki dobrze, gdyby nie ta pierwsza zmiana, mogły być pewnie nawet i czwarte, Czeszki pewnie na 9 miejscu (w GB wystawili parę Czechy - Kazachstan na 1 kurs 1.70, to było wiadome, że Czeszki sobie poradzą, nie oszukujmy się to jednak trochę inna liga, tu 4 tam 6 ????
A oto składy na jutro:
1 AUSTRIA AUT
1-1 MESOTITSCH Daniel
1-2 PINTER Friedrich
1-3 LANDERTINGER Dominik
1-4 SUMANN Christoph
mocny skład

2 RUSSIA RUS
2-1 TCHEREZOV Ivan
2-2 TCHOUDOV Maxim
2-3 YAROSHENKO Dmitri
2-4 KRUGLOV Nikolay
mocny skład

3 SWEDEN SWE
3-1 JONSSON Magnus
3-2 NILSSON Mattias
3-3 EKHOLM David
3-4 BRINK Jörgen
brak Bergmana i Ferry&#39;ego

4 UKRAINE UKR
4-1 DERKACH Vyacheslav
4-2 PRYMA Roman
4-3 BEREZHNOY Oleg
4-4 DERYZEMLYA Andriy
brak Bilanenki i Sedneva

5 NORWAY NOR
5-1 SVENDSEN Emil Hegle
5-2 BRATTSVEEN Rune
5-3 HANEVOLD Halvard
5-4 BJOERNDALEN Ole Einar
brak Osa

6 FRANCE FRA
6-1 JAY Vincent
6-2 DEFRASNE Vincent
6-3 FOURCADE Martin
6-4 FOURCADE Simon
mocny skład

7 GERMANY GER
7-1 GREIS Michael
7-2 ROESCH Michael
7-3 PEIFFER Arnd
7-4 LANG Toni
braki duże, brak kilku czołowych zawodników, wystąpi Lang i Peiffer, słabo to widze...

8 BELARUS BLR
8-1 NOVIKOV Sergey
8-2 VALIULLIN Rustam
8-3 ABRAMENKO Evgeny
8-4 SYMAN Alexandr
mocny skład

9 SLOVENIA SLO
9-1 DOKL Peter
9-2 MEHLE Joze
9-3 BAUER Klemen
9-4 RUPNIK Vasja
mocny skład

10 ITALY ITA
10-1 DE LORENZI Christian
10-2 POZZI Nicola
10-3 VUILLERMOZ Rene Laurent
10-4 WINDISCH Markus
mocny skład

11 CZECH REPUBLIC CZE
11-1 SLESINGR Michal
11-2 HOLUBEC Tomas
11-3 DOSTAL Roman
11-4 SOUKUP Jaroslav
brak Vitka i Moravca, ale poziom i tak podobny

12 SWITZERLAND SUI
12-1 JOLLER Ivan
12-2 SIMMEN Matthias
12-3 WEGER Benjamin
12-4 BÖCKLI Claudio
brak Hallenbartera i Freia, Weger to jakiś junior

13 SLOVAKIA SVK
13-1 HURAJT Pavol
13-2 MATIASKO Marek
13-3 SIMOCKO Dusan
13-4 KAZAR Matej
mocny skład

14 USA USA
14-1 BAILEY Lowell
14-2 HAKKINEN Jay
14-3 BURKE Tim
14-4 TEELA Jeremy
mocny skład
15 LATVIA LAT
15-1 BRICIS Ilmars
15-2 PLEIKSNIS Janis
15-3 ROZENBERGS Gints
15-4 LIBIETIS Kristaps

16 FINLAND FIN
16-1 KINNUNEN Jouni
16-2 KAUPPINEN Jarkko
16-3 NIEMINEN Marko
16-4 KANTANEN Janne
17 BULGARIA BUL
17-1 ANEV Krasimir
17-2 ILIEV Vladimir
17-3 BOGDANOV Martin
17-4 KLETCHEROV Michail
18 GREAT BRITAIN GBR
18-1 KANE Kevin
18-2 JACKSON Lee-Steve
18-3 BEYER Pete
18-4 LAPONDER Marcel
19 POLAND POL
19-1 KWAK Adam
19-2 SZCZUREK Lukasz
19-3 SIKORA Tomasz
19-4 WITEK Sebastian
20 JAPAN JPN
20-1 KASAHARA Tatsumi
20-2 ISA Hidenori
20-3 NAGAI Junji
20-4 ABE Satoru
21 ESTONIA EST
21-1 KALDVEE Martten
21-2 TOBRELUTS Indrek
21-3 VIKS Priit
21-4 KOIV Kauri
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na razie kursy wystawiło tylko kilku buków ale już kilka ciekawych par znalazłem ????
bwin:
Włochy - Szwajcaria 1 1.50 Włosi mocny równy skład, Szwajcarzy prócz Simmena o wiele słabsi, pewny typ ????
Niemcy - Szwecja 1 1,25 Pomimo występu tego Peiffera, w sumie nie aż tak słabego zawodnika z rezerwami Szwecji bezproblemowo się rozprawią
Szwecja - Francja 2 1.33 Francuzi zdecydowanie się poprawili w ostatnim czasie, również jak i Niemcy problemów ze Szwedami nie będą mieć
i jeszcze jeden ciekawy typ
bet365
Włochy - Ukraina 1 4.00 Ukraińcom nie ufam tak jak ich rodaczkom, niby do tej pory dobre wynik w sztafecie, ale jakoś mnie nie przekonują. Od lat są specjalistami od biegów długich, przeważnie dobrze wypadają na strzelnicy, gorzej to wygląda w biegu. No i do tego wystawili jutro tego Berezhnoya, hmm nie wygląda na to by Ukraińcy byli murowanym faworytem w tej parze, Włosi są nieobliczalni, w dotychczasowych 2 sztafetach w tym roku przegrali, ale w składzie mają dobrych zawodników, biegają na podobnym poziomie jak Ukraińcy, choć Vuillermoz na 3 zmianie jest w stanie biegowo odskoczyć od Berezhnoya, ale za to na strzelnicy w stójce ten Włoch jako chyba jedyny może narobić problemów nie raz już biegał po 2 karne rundy w sztafecie, typ godny uwagi, ale mocno ryzykowny, lepiej jednak pograć małymi kursami ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No idealnie te same typy wybrałem sobie z oferty ;P Do tego zaznaczyłem sobie jeszcze z Bwin Francja - Ukraina 1 - (wczoraj bylo 2,10) a w bet365 Francja - Austria 2 - 1,57.

Zastanowie sie jednak jeszcze jak to dobrac na kupony.

Niemcy z tymi młodymi zawodnikami raczej do głównych faworytów nie należą, ale kto wie z jakiej oni strony się zaprezentują ? Na pewno nie ruszę żadnych par h2h typu Norwegia - Rosja. Wolę poemocjonować się bez stawek tą rywalizacją ;) Na chwilę obecną sztafeta Ukrainska wygląda wg mnie mocno przeciętnie i o ile nic nie zmieni się w składach to mogą być daleko. Osobiscie widzę USA i Włochów w okolicy miejsca 6.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kilka ciekawych typów u innych buków...
Szwajcaria - USA 2 2.70 - jesli wystąpią w takich składach jakie są awizowane to zdecydowanie Amerykanie powinni rozprawić sie ze Szwajcarami (unibet), ta para np. w betsafe jest po kursie 1.65...
Szwajcaria - Włochy 2 1.85 (Unibet)
Austria - Francja 2 3.00 (Pinnacle) wszyscy w tej parze wystawili kursy na poziomie 2.30... Francuzi poprawili się ostatnio, naprawdę dobrze startowali, myślę, że mogą pokonać Austriaków
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj w Oberhofie sztafety mężczyzn (biathlon). Szkoda tylko, że w Bwin można grać tylko single na pary h2h... W każdym bądź razie oto co udało mi się wybrać z dzisiejszych ofert bukmacherów:

Włochy - Szwajcaria
Obie sztafety lubią pudłować na strzelnicy, ale moim zdaniem lepiej prezentują się Włosi. Vuillermoz czy de Lorenzi potrafią dobrze biegać i mogą nadrabiać dystans nad Szwajcarami u których mocny wydaje się być tylko Simmen. W składzie Szwajcarów prawdopodobnie zabraknie Hallenbartera, który był podporą sztafety stąd obniżka kursów na Włochów. Trochę się spóźniłem bo miałem grać wczoraj po 1,65, no ale dziś jeszcze za te 1,40 postanowiłem pobrać ten typ.
Mój typ: Włochy - 1,40 w Bwin ⛔ (Włosi a w szczególności Pozzi dali popis nieudolności strzeleckiej)

Francja - Ukraina
Ukraincy prawdopodobnie mogą wystąpić w okrojonym składzie bez Sedneva i Bilanenki, którzy w sztafecie prezentowali się z dobrej strony. Pryma i Berezhnov, którzy mają ich zastąpić nie są zawodnikami tej klasy. Co prawda nawet jeśli Sednev i Bilanenko ostatecznie wystąpią to jestem zdania, że Francuzi dziś powinni być wyżej. Defrasne najlepsze lata ma już za sobą, ale w sztafecie wciąż jest mocnym punktem. Simon Fourcade trzyma okreslony poziom. Do tego młodzi zdolni Vincent Jay i Martin Fourcade. Na walke o podium to sztafeta jeszcze nie jest ale miejsce w Top 5 ? dlaczego nie.
Mój typ: Francja - 1,70 w Bwin ✅

Francja - Austria
O Franzuzach trochę już napisałem, ale wspomniałem także, że nie widzę ich w walce o podium. Natomiast o to podium powinni walczyć Austriacy, którzy mają mocny wyrównany skład. Mesotitsch, Pinter, Landertinger i Sumann udowodnili już w tym sezonie, że aspirują do walki z Norwegami i Rosjanami o czołowe lokaty. Austriacy są liderami drużynowego Pucharu Świata i w tych zawodach również powinni zakręcić się w okolicy podium, choć moim zdaniem będzie to miejsce 3-4 i walka o nie z Niemcami.
Mój typ: Austria - 1,45 w Bet365 ✅

Włochy - Ukraina
Dzisiaj liczę na dobry występ Włochów. Jak już wspominałem ich sztafeta wygląda solidnie. Do Vuillermoza i de Lorenziego dochodzi Windisch i Pozzi. Ukraińcy może i na papierze mimo wszystko wydają się mocniejsi, ale jakoś nie widzę ich dziś na czołowych lokatach. Na dodatek do grania na Włochów przekonuje mnie bardzo wysoki kurs.
Mój typ: Włochy - 4,00 w Bet365 ✅ ????

Niemcy - Ukraina
Niemcy bez Birnbachera i Wolfa. W zamian za nich młodzi Peiffer i Lang. Także na zwycięstwo w takim składzie raczej nie ma co liczyć, ale raczej niżej niż 5 miejsce Niemcy nie zejdą. Młodzi mimo wszystko są zdolnymi zawodnikami i powinni zaprezentować się przynajmniej przyzwoicie. W Ukraińców jeszcze raz napiszę zbytnio nie wierzę w tych zawodach :wink:
Mój typ: Niemcy - 1,45 w Unibet ✅

Szwajcaria - USA
Amerykanie wbrew pozorom od czasu do czasu potrafią sprawić niespodziankę i być stosunkowo wysoko w sztafecie. Bailey, Hakkinen, Burke i Teela może nie są gwiazdami, ale znowu nie są takimi najgorszymi zawodnikami, a na dodatek większość z nich posiada już spore doświadczenie. Czasami zdarzają im się fatalne serie pudeł na strzelnicy, ale liczę na to, że to może być ich udany dzień. Według mnie przy odrobinie szczęścia Amerykanie mogą zająć nawet 6 miejsce. Ich rywalem w parze h2h są Szwajcarzy, którzy prawdopodobnie wystąpią bez Hallenbartera, który był podporą sztafety. Jest w ich składzie doświadczony 36-letni Simmen, na którego będą najbardziej liczyli. Oprócz niego dobrze strzelający ale bardzo słabo biegający Ivan Joller. Słaby zawodnik Carlo Bockli oraz junior Benjamin Weger. Według mnie Amerykanie jeśli nie będą mieli jakiś olbrzymich problemów na strzelnicy powinni być lepsi od Szwajcarów i to zdecydowanie, dlatego też kurs 3,00 jaki oferują bukmacherzy jest przynajmniej według mnie niezwykle korzystny i warto próbować go grać.
Mój typ: USA - 3,00 (zagrałem po takim kursie ok 10:30 teraz ostro w dół pójdą kursy) ⛔
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja jeszcze zdołałem zagrać Amerykanów po 2.70 (spadł kurs już do 2.30), jak najbardziej są w stanie wygrać ze Szwajcarami, nie wiem jak unibet wymyślił ten kurs ale np w betsafe kurs w tej parze na Amerykanów to 1.65 i to jest dobrze oszacowany kurs, faworytami w tej parze są Amerykanie.
w większości zgadzam się z typami TBM, bardzo kusi ten kurs 4,00 na Włochów...
Jedynie nie zagrałbym Austriaków z Francuzami po kursie 1.45, ci pierwsi w końcu coś muszą zawalić, a Francuzi po słabym początku sezonu ostatnio prezentują zwyżkę formy
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Włochy - Szwajcaria
Typ: 1
Kurs: 1.44
Buk: betgun
Dzisiaj o godzinie 17:20 zostanie rozegrana trzecia w tym sezonie sztafeta mężczyzn. Ja wybrałem rywalizację ekip, które nie będą liczyły się w walce o podium, tj. Włochów ze Szwajcarami. W obu rozegranych w tym sezonie sztafetach lepsi okazywali się Włosi (w obu zajęli 10 miejsce, a Szwajcarzy zajęli dwukrotnie miejsce 12) .W tych zawodach czynnikiem dającym pewność dla tego typu jest fakt, iż Szwajcarzy wystąpią bez swoich dwóch podstawowych zawodników (brak 50% składu). Nie zobaczymy w dzisiejszych zawodach najlepszego ze Szwajcarów Simona Hallenbartera i mającego pewne miejsce w składzie Thomasa Freia, wystąpi natomiast 19-letni student, występujący do tej pory bez sukcesów w zawodach niższej rangi (IBU Cup), choć startuje tam w tym sezonie regularnie w żadnych zawodach nie był nawet w 10-tce, jest to zawodnik na poziomie naszego Sebastiana Witka. Włosi natomiast wystartują swoim żelaznym składem (De Lorenzi, Pozzi, Vuillermoz i Windisch), w ciągu sezonu w drużynie tej zmieniają się jedynie Pozzi i Cola, startują przeważnie na zmiane, jest to przyzwoita ekipa, solidna na strzelnicy, jedynym, który potrafi narobić problemów jest Vuillermoz, którego strzelanie w pozycji stojącej pozostawia wiele do życzenia. Jednak rywalizując w najsilniejszych składach to Włosi zajmowali wyższe miejsca, więc dzisiaj poprzez osłabienia Szwajcarów dokonanie tego po raz trzeci nie powinno być trudne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom