>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

M 0

Miki993

Użytkownik
Chat podejrzewam jest całkowicie nieaktywny
Odpisali na mojego maila ze przepraszają i wszystko powinno trwać do 48 godzin
Raczej nie wygląda to na próbę wyłudzenia(znana firma, licencja MF, brak bardzo atrakcyjnych bonusów jak otobet albo bestbet)
Ustawiłem limity żeby nie grać jakichs głupich zakładów w oczekiwaniu podejrzewam że do końca miesiąca problemów nie rozwiąza

Mówiąc szczerze po udanym wejściu betcris całkowicie nie spodziewałem się takich problemów
Na scamerskich bukach zagranicznych przynajmniej działa chat lub szybko odpisują na maile
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
kur.. ludzie, oni dopiero zaczynaja, normalne, ze sa problemy, a Wy juz ich porownujecie do scamu - dajcie se spokoj i poczekajcie az to zacznie plynnie chodzic
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale z tego co mi wiadomo, oni nie zaczęli się nawet reklamować (przynajmniej ja nie widziałem żadnej reklamy, a przy wejściu nowej firmy na rynek powinienem widzieć ich mnóstwo) co oznacza, że jeszcze w pełni nie wystartowali. Mają 0 tweetów na koncie Betway Poland. Fakt, że nie ma żadnych promocji to następne potwierdzenie mojej tezy. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby wpłacać tam pieniądze, wysyłać dokumenty a co więcej zastanawiać się czy firma to scam czy nie :D
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
To jakaś strona wersja początkowa. Pewnie ruszą w ciągu kilku tygodni. Wiadomo, że musi być jakiś bonus startowy.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ktoś ogarnia ten cyrk? Chcę postawić zakład a pokazuje mi, że nie jestem zalogowany a jestem. Zmieniałem przeglądarki, czyściłam historię itp i to samo. Ktoś to ogarnia czy ta strona to jakaś fikcja?
 
I 0

insane

Użytkownik
Witam, założyłem u Nich konto, puściłem pierwszy kupon z laptopa (na telefonie nie byłem w stanie), ale w zakładce Profil nie jestem w stanie uzupełnić danych numeru konta IBAN, oraz numeru dowodu osobistego - po wpisaniu wyżej podanych danych i naciśnięciu "Aktualizacja", dane nie zapisują się i gdy kolejny raz wejdzie się w zakładkę profil, to w dalszym ciągu IBAN i numer dowodu jest nieuzupełniony. Próbowałem uzupełnić te dane na telefonie, laptopie i komputerze stacjonarnym, niestety na żadnym się nie udało - Pani z czatu poradziła mi wyczyścić historię itd. Miał ktoś z Was taki problem? Jutro będę dalej ruszać temat na czacie, niestety na maila w ogóle nie dostaje odpowiedzi.
Perek na telefonie mam ten sam problem co Ty, kupon jedynie udało się puścić z laptopa.
 
A 0

Arekmp4

Użytkownik
Aktualnie nie moge wypłacić pieniędzy, bo nie mam nr konta, którego nie można aktualizować. Nie odpisują na maile, nie działa czat i nie mogę również postawić kuponu 😀 spodziewałem się więcej po tej firmie.
 
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
Toć to wygląda na scam zrobiony przez nie do końca rozwiniętych informatyków pod znane logo West Hamu. Oferta się nie chce załadować, a ktoś jest na tyle naiwny i jeszcze zakłada konto, podaje dane - najlepiej jeszcze dowód wysłać i na koniec hajs zamrozić. Pełne zaufanie stracili takim otwarciem, dla mnie są spaleni po takim czymś, ale widać każdy inaczej podchodzi do sprawy.
 
A 0

Arekmp4

Użytkownik
Betway to dobra marka. Od 2006 na rynku. Licencje dostali już w 2021 roku tylko dlaczego 2 lata później zaliczyli taki falstart? Strona jest pełna błędów i nie ma obsługi klienta?
 
Do góry Bottom