>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

P 0

pl677

Użytkownik
W tym tygodniu wystartował buk Betway z polską stroną internetową. Jak dla mnie bez szału. Myślałem, że tak znany buk wejdzie do Polski lepiej przygotowany.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Nic nie mają póki co, a jak ta strona startowała parę dni temu to posiadali taką zakładkę 'promocje', która jednak nie działała xD Lepiej poczekać, bo pewnie wyszli z założenia, że pierwsza tura graczy sama im się nagoni bez potrzeby oferowania promek. Co ciekawe w zasadach / regulaminie etc. i ogólnie na stronie jest mowa tylko o podatku od tej kwoty bodajże powyżej 2280, co kolejne 10% zabierają. Nie ma nic o podstawie 12%, być może to dobry zwiastun lub niedopatrzenie, których zresztą na stronie jest wiele. Kupon bez rejestracji się nie składa na stronie, więc nawet nie ma podglądu w tej kwestii 12% haraczu. Co do oferty to live jest ciekawa, dużo niszówek, ale pre - szczególnie w kontekście PL to cienizna. Do tego alarmujące są limity wygranej na konkretne rozgrywki, a nawet typy zakładów, np. jeśli znajdzie się na kuponie jakieś spotkanie z polskiej ekstraklasy to chyba max można wygrać 100k PLN, a niektóre dyscypliny / rozgrywki mają taki limit nawet na 25k i nie mówię tu oczywiście o maksymalnej stawce a wygranej! Wiem, że to teoretyzowanie, ale nie trudno wyobrazić sobie puszczenie np. kuponu systemowego, który oferują i wrzucenie do niego dajmy na to jakiegoś zdarzenia z koszykówki ligowej czy tenisowego challengera i limit dziennej wygranej na taki kupon, zawierający chociaż jedno takie zdarzenie to 25k PLN. Podejrzewam, że nie "ubiją" kwoty potencjalnej wygranej na kuponie, a zrobią to po rozliczeniu danego dnia, więc wielu ludzi może się lekko zdziwić - chociaż takich problemów życzę każdemu :) Podsumowując nie zwiastuje to nic dobrego, co innego gdyby te kwoty były w euro, bo wątpię by na zagraniczne rynki dali limit wygranej 5k euro na kupon. Rodzi się zatem poważne podejrzenie, że będzie to kolejny gniot bazujący na sentymencie z dawnych lat, dopasowany idealnie do polskiego, ziemniakowego areału.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeżeli betway pojawi się na polskim rynku (betway.pl przekierowuje na betway.com) to warto zwrócić uwagę na to kto będzie się wypowiadał na jej temat i w jaki sposób. Można się dużo nauczyć... (przykład fuksiarza i gościa, który wyzywał fortune i sts, przez kilka lat milczał a potem gloryfikował fuksiarza ;) )

"W przeszłości firma ta wykorzystywała nagrody do zbierania opinii.Pokaż mniej
Od 1 sierpnia 2020firmy nie mogą już oferować zachęt w zamian za wystawienie recenzji na Trustpilot. Przed tą datą niektóre firmy mogły z nich korzystać, gdy były oferowane równo i uczciwie wszystkim klientom.

Niektóre recenzje na tej stronie, które zostały otrzymane przed tą datą, mogły zostać zebrane w ramach programu motywacyjnego. Dowiedz się więcej" nie ma tak łatwo ze mną xd

NA żywo są teraz mecze... na Australie A liga 2 handicapy xd to jest główne spotkanie, bo na spotkania z innych lig oferta to dramat xd jest podatek 12% jak się doda do kuponu jest "*"

1680852017020.png
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nic nie mają póki co, a jak ta strona startowała parę dni temu to posiadali taką zakładkę 'promocje', która jednak nie działała xD Lepiej poczekać, bo pewnie wyszli z założenia, że pierwsza tura graczy sama im się nagoni bez potrzeby oferowania promek. Co ciekawe w zasadach / regulaminie etc. i ogólnie na stronie jest mowa tylko o podatku od tej kwoty bodajże powyżej 2280, co kolejne 10% zabierają. Nie ma nic o podstawie 12%, być może to dobry zwiastun lub niedopatrzenie, których zresztą na stronie jest wiele. Kupon bez rejestracji się nie składa na stronie, więc nawet nie ma podglądu w tej kwestii 12% haraczu. Co do oferty to live jest ciekawa, dużo niszówek, ale pre - szczególnie w kontekście PL to cienizna. Do tego alarmujące są limity wygranej na konkretne rozgrywki, a nawet typy zakładów, np. jeśli znajdzie się na kuponie jakieś spotkanie z polskiej ekstraklasy to chyba max można wygrać 100k PLN, a niektóre dyscypliny / rozgrywki mają taki limit nawet na 25k i nie mówię tu oczywiście o maksymalnej stawce a wygranej! Wiem, że to teoretyzowanie, ale nie trudno wyobrazić sobie puszczenie np. kuponu systemowego, który oferują i wrzucenie do niego dajmy na to jakiegoś zdarzenia z koszykówki ligowej czy tenisowego challengera i limit dziennej wygranej na taki kupon, zawierający chociaż jedno takie zdarzenie to 25k PLN. Podejrzewam, że nie "ubiją" kwoty potencjalnej wygranej na kuponie, a zrobią to po rozliczeniu danego dnia, więc wielu ludzi może się lekko zdziwić - chociaż takich problemów życzę każdemu :) Podsumowując nie zwiastuje to nic dobrego, co innego gdyby te kwoty były w euro, bo wątpię by na zagraniczne rynki dali limit wygranej 5k euro na kupon. Rodzi się zatem poważne podejrzenie, że będzie to kolejny gniot bazujący na sentymencie z dawnych lat, dopasowany idealnie do polskiego, ziemniakowego areału.

Tylko się zaloguj to limity 25k czy 100k zobaczysz jak świnia niebo.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
za to mają skrilla, ecopayz i muchbetter 😁 nie da się muchbetter wpłacić, próbowałem z ciekawości xd

edit":


Cześć krzysztof,

Czas rozpocząć rozgrywkę z zakładami sportowymi w Betway.

Aby ułatwić Ci dokonanie pierwszej wpłaty, oferujemy szeroki wybór wygodnych i łatwych w obsłudze metod bankowych, zaprojektowanych tak, abyś jak najszybciej wkroczył do akcji. Znajdź najkorzystniejszą dla siebie opcję poniżej:

  • Much Better
  • EcoPayz
  • Przelewy24
Prześlij dokumenty weryfikacyjne
Cześć krzysztof,

Abyś mógł nadal obstawiać u nas wydarzenia sportowe, potrzebne nam są dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość. Te kontrole tożsamości są legislacyjnie obowiązkowe i mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twojego konta.

Aby przesłać dokumenty weryfikacyjne:

  • Zaloguj się na swoje konto w Betway
  • Przejdź do sekcji Moje Konto
  • Kliknij w zakładkę Weryfikacja Dokumentów
  • Prześlij wymagane dokumenty
Proszę mieć na uwadze, że proces weryfikacji może trwać od 24 do 48 godzin od momentu przesłania dokumentów.
 
Ostatnia edycja:
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Czy zakładów można zawierać dopiero po pełnej weryfikacji? Dokument,konto i adres?dobrze rozumiem?

Klikając kursy nie widzę aby zdarzenia się dodawały na kupienie ... Jest to gdzieś ukryte czy pokaże się dopiero po weryfikacji ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem, bo jak klikam na "zaloguj się" w emailu to przenosi mnie na betway.com zamiast betway.pl :ROFLMAO: to samo jak klikam na "prześlij dokumenty" :ROFLMAO:jak chce się zalogować na betway.pl to wyskakuje, że hasło lub login nieprawidłowe chociaż mam zapamiętywanie haseł xd dałem przypomnienie haseł i nic nie przyszło xd
Post automatycznie złączony:

Nasz Czat na żywo jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 19:00. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail na adres : [email protected], a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy.

w sumie dopiero startują... nie ma co się pastwić, ale ten wymóg legislacyjny o dokumentach to pierwsze słyszę 🤷‍♂️
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Czy zakładów można zawierać dopiero po pełnej weryfikacji? Dokument,konto i adres?dobrze rozumiem?

Klikając kursy nie widzę aby zdarzenia się dodawały na kupienie ... Jest to gdzieś ukryte czy pokaże się dopiero po weryfikacji ?
Mam wszystkie dokumenty zweryfikowane i oznaczone na zielono więc zakładam że jest ok.
Nie mogę w profilu wpisać IBAN gdyż pokazuje że należy poprawnie wpisać nazwisko ale nie mogę go edytować ( jest wpisane poprawnie tylko z polskim znakiem więc może o to chodzi)

Mimo to dalej nie mogę postawić zakład gdyż jak klikam kurs to on się zaznacza ale nie pokazuje się dodany kupon
Post automatycznie złączony:

Mam wszystkie dokumenty zweryfikowane i oznaczone na zielono więc zakładam że jest ok.
Nie mogę w profilu wpisać IBAN gdyż pokazuje że należy poprawnie wpisać nazwisko ale nie mogę go edytować ( jest wpisane poprawnie tylko z polskim znakiem więc może o to chodzi)

Mimo to dalej nie mogę postawić zakład gdyż jak klikam kurs to on się zaznacza ale nie pokazuje się dodany kupon
Zaznaczona pozycja ale nie mam tzw.koszyka
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pomógłbym Ci, ale przyszedł mi email do resetowania hasła, klikam i przenosi mnie na stronę betway.com :ROFLMAO: to mobilna strona, może ma jakieś błędy, bo na komputerze bez logowania normalnie dodaje do kuponu wszystko
Mam wszystkie dokumenty zweryfikowane i oznaczone na zielono więc zakładam że jest ok.
Nie mogę w profilu wpisać IBAN gdyż pokazuje że należy poprawnie wpisać nazwisko ale nie mogę go edytować ( jest wpisane poprawnie tylko z polskim znakiem więc może o to chodzi)

Mimo to dalej nie mogę postawić zakład gdyż jak klikam kurs to on się zaznacza ale nie pokazuje się dodany kupon
Post automatycznie złączony:



Zaznaczona pozycja ale nie mam tzw.koszyka
masz ukryte w tej porewanej kartce na kuponie zdarzenia ;) w prawym górnym rogu kliknij to i tam są zdarzenia dodane do kuponu
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
pomógłbym Ci, ale przyszedł mi email do resetowania hasła, klikam i przenosi mnie na stronę betway.com :ROFLMAO: to mobilna strona, może ma jakieś błędy, bo na komputerze bez logowania normalnie dodaje do kuponu wszystko


masz ukryte w tej porewanej kartce na kuponie zdarzenia ;) w prawym górnym rogu kliknij to i tam są zdarzenia dodane do kuponu
Nie da się. Lupka obok działa ale ta kartka nie reaguje
Post automatycznie złączony:

Nie da się. Lupka obok działa ale ta kartka nie reaguje
Ok widzę że przez komputer się da. Od razu pojawia się zakład dodany. Przez tel, przez obie przeglądarki nie da się.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie da się. Lupka obok działa ale ta kartka nie reaguje
Post automatycznie złączony:


Ok widzę że przez komputer się da. Od razu pojawia się zakład dodany. Przez tel, przez obie przeglądarki nie da się.
mi reaguje, ale nie jestem zalogowany a zalogować się nie mogę, żeby wtedy sprawdzić, bo niby złe hasło a przypominanie przekierowuje na betway.com.
Post automatycznie złączony:

mi reaguje, ale nie jestem zalogowany a zalogować się nie mogę, żeby wtedy sprawdzić, bo niby złe hasło a przypominanie przekierowuje na betway.com.
tak w ogóle to na bank dodaje Ci zakład do kuponu na telefonie, bo masz tego ptaszka zielonego oznaczającego dodane zdarzenie. Może ta część telefonu nie reaguje :unsure: spróbuj dać obracanie ekranu w telefonie i wtedy kliknąć jak ta "kartka" znajduje się w innym rogu telefonu
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
mi reaguje, ale nie jestem zalogowany a zalogować się nie mogę, żeby wtedy sprawdzić, bo niby złe hasło a przypominanie przekierowuje na betway.com.
Post automatycznie złączony:


tak w ogóle to na bank dodaje Ci zakład do kuponu na telefonie, bo masz tego ptaszka zielonego oznaczającego dodane zdarzenie. Może ta część telefonu nie reaguje :unsure: spróbuj dać obracanie ekranu w telefonie i wtedy kliknąć jak ta "kartka" znajduje się w innym rogu telefonu
Nie da się. Sprawdzałem na kilka sposobów i kilka przeglądarek . Na kompie zaś mam zdarzenia w kuponie,wspisje stawkę i święci mi opcja zaloguj mimo że jestem zalogowany. Kilkam to i nic się nie dzieje ...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie da się. Sprawdzałem na kilka sposobów i kilka przeglądarek . Na kompie zaś mam zdarzenia w kuponie,wspisje stawkę i święci mi opcja zaloguj mimo że jestem zalogowany. Kilkam to i nic się nie dzieje ...
no to mają jakieś felery na stronie, dopiero wystartowali i trzeba poczekać aż wszystko poprawią. Podejrzewam, że jest dużo przekierowań na betway.com stąd takie problemy. Ja się w ogóle nie mogę zalogować chociaż hasło i login zapamiętane a hasła przypomnieć się nie da, bo przekierowuje na betway.com...
 
M 0

Miki993

Użytkownik
Strona dramat
Chat pracuje niby w godzinach 9-19 ale nikt nie odpowiada
Na maile tez
Weryfikuja dowod i adres ale nie chca zweryfikowac numeru iban zeby nie mozna bylo wyplacic
Czasami nie da sie postawic zakladu bo nagle, mimo ze jestes zalogowany pojawia sie przycisk zaloguj
Gdyby nie fakt, ze maja pl licencje to pewnie zakladałbym scam tu raczej wszystko wskazuje na problemy techniczne
Na dziś nie polecam
 

Załączniki

T 0

tomaszek123

Użytkownik
Strona dramat
Chat pracuje niby w godzinach 9-19 ale nikt nie odpowiada
Na maile tez
Weryfikuja dowod i adres ale nie chca zweryfikowac numeru iban zeby nie mozna bylo wyplacic
Czasami nie da sie postawic zakladu bo nagle, mimo ze jestes zalogowany pojawia sie przycisk zaloguj
Gdyby nie fakt, ze maja pl licencje to pewnie zakladałbym scam tu raczej wszystko wskazuje na problemy techniczne
Na dziś nie polecam
Właśnie ten też bym chciał zweryfikować ten IBAN...
 
Do góry Bottom