>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie idzie w betway pograć? Czy dalej problemy techniczne?
Jak ktoś mógłby wkleić parę zdań,z góry dzięki.
Ewentualnie czy ma ktoś wiedzę kiedy bwin umożliwi grę na polskiej licencji?
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Po co ci bwin na pl licencji.. Tak samo nieopłacalne bedzie jak betclic itd.. z tym haraczem. Zreszta masz fortuny itd. po co jescze jeden ,lepiej byłoby gdyby ktoś w koncu poszedł po rozum do głowy i zmienił to opodatkowanie
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Ja grałem we wszystkich polskich firmach i na bonusach zależało mi jedynie na początku przygody z bukmacherką.
Jeżeli ogrywasz długoterminowo buka przy podatku plus marzy bez bonusu to gratuluję . Jest to jednak w long runie bardzo mało prawdopodobne i robią to nieliczni. Gdy buk uznaje szanse np w tenisie 50/50 to po opodatkowaniu masz kurs około 1.6
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli ogrywasz długoterminowo buka przy podatku plus marzy bez bonusu to gratuluję . Jest to jednak w long runie bardzo mało prawdopodobne i robią to nieliczni. Gdy buk uznaje szanse np w tenisie 50/50 to po opodatkowaniu masz kurs około 1.6
Co znaczy ogrywać długoterminowo jeżeli po tygodniu czy dwóch łapiesz takie limity że nie da się grać? Nie chcę przekopywać się przez temat ggbet ale tam pisałem jak to wygląda.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Jeżeli ogrywasz długoterminowo buka przy podatku plus marzy bez bonusu to gratuluję . Jest to jednak w long runie bardzo mało prawdopodobne i robią to nieliczni. Gdy buk uznaje szanse np w tenisie 50/50 to po opodatkowaniu masz kurs około 1.6
Grając kursy ok 3,5 to i przy podatku jest w miare. A często naziemne buki przysypiają i dłużej kursy trzymają.
Post automatycznie złączony:

Co znaczy ogrywać długoterminowo jeżeli po tygodniu czy dwóch łapiesz takie limity że nie da się grać? Nie chcę przekopywać się przez temat ggbet ale tam pisałem jak to wygląda.
2 miesiące to już rekord
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wysokie kursy to potwierdzam. Grając kiedyś w sts często bywało że po podatku były atrakcyjniejsze niż u zagranicznych buków.
Wczoraj lub przedwczoraj podawałem kosz w Australii. W zagranicznych firmach kursy były ok 3.50-3.80 a w sts 4.60
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Osobiście usilnie szukam możliwości gry bez podatku.Dlatego interesują mnie nowe firmy wchodzące na rynek. Dodam,że treeble to dla mnie taśma, więc ciężko coś sensownego pograć ,jedynie w oparciu o jakieś bonusy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale Ty myślisz, że te nowe firmy na polskich licencjach nie będą miały 12 procentowego podatku?
 
K 0

kotos123

Użytkownik
wypłaciliście cokolwiek z tego polskiego betwaya?
walka z nimi to jakieś horrendum, konto niby aktywowane wypłata zlecona.
Po 12 godzinach środki z powrotem na koncie, że niby nie wykonałem obrotu odpowiedniego, a po rozmowie z czatem (który mam jakieś dziwne wrażenie słabo operuje polskim) znów dodałem skan przelewu do nich.

Sam jestem ciekaw jak to się skończy, ale podejrzewam SCAM jakiś jednak :(
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
W dalszym ciągu na stronie brak promocji powitalnej.
Jak będzie coś w stylu 50% 100% od 1-go depozytu to wtedy się zarejestruję i wpłacę.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Chryste Panie... to co się dzieje z ich stroną i brakiem oferty powitalnej to jest jakaś makabra.. I zostawiłbym ich w cholerę gdyby nie to, że mają najlepszą ofertę na Baseball i próbowałem już wszystkiego, żeby u nich zagrać.

Jak wiecie - dużo ludzi ma problem z zawarciem zakładu, ponieważ pomimo, że jesteśmy zalogowani to moduł kuponu pokazuje nadal przycisk "Zaloguj" i nie można nic zrobić. Support każe czyścić cookie, historie, próbować w incognito lub próbować na innym urządzeniu - i faktycznie na telefonie udało mi się zawrzeć zakład wczoraj, a dziś.... kolejny problem - na telefonie nie mogłem wcisnąć ikonki modułu kuponu, była po prostu nieaktywna.

Ale.. coś mnie tknęło i odłączyłem się od Wi-Fi i.. magicznie nagle działa.

I tutaj wpadłem na moją teorię - pamiętacie jak Ministerstwo Finansów dogadało się z dostawcami internetu aby blokować listę stron? Wydaje mi się, że w przypadku Betway ktoś popełnił duży błąd "odblokowując" dostępy do strony, bo to chyba jedyne wytłumaczenie, że na internecie z UPC na komputerze - strona ma problemy, na telefonie na Wi-Fi to samo, a jak się odłączę i wejdę poprzez sieć komórkową to nagle wszystko działa.

Jezu ile ja bym dał, żeby jakikolwiek inny polski bukmacher miał tak rozbudowaną ofertę na MLB, bo tutaj dostanę szału prędzej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Miał ktoś taki problem?
Chat w weekend nie działa. Na maile nie odpisują...
ja miałem po chyba 2 tygodniach albo wiecej go naprawili. Jak wpisywałem prawidłowe hasło to wyskakiwało to co u Ciebie. Dawałem przypomnij hasło, przychodził email z nowym (niestety po kilku dniach xD) i się logowałem. Trwało to krótko, bo mnie zniechęciło i przestałem się tam logować.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To jest bukmacher, który zniechęca do gry na zakładach. Czy to w samoobronie czy może filantropia? Tego nie wiem. Totolotek robi ze swoją stroną to samo.
 
Do góry Bottom