>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

A 861

amigo007

Użytkownik
Jaka pomoc, a jak wpłaciłeś?? Tak samo teraz wypłacasz, czyli albo trustly albo Ecopayz. Ewentualnie Visa jeśli twój bank puścił taką wpłatę. Nie wiem w czym masz problem?
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Wpłaciłem kartą. Do tej pory wypłaty zawsze szły przez Trustly i wszystko było git a teraz mojego banku nie ma na liście,a inne metody wypłaty są zablokowane jest tylko konto bankowe.
 
E 2

egon522

Użytkownik
Ciekawa sytuacja, mam konto pare lat i dwa dni temu postanowiłem sobie pograć, zrobiłem wpłatę, na blackjacku potroiłem to i zleciłem wypłate. Wszedłem jeszcze w weryfikację, ale tam wszystko było zweryfikowane. Dzisiaj po 22h dostaje maila by zweryfikować konto, a tam? Skan karty, którą jest nieaktywna od prawie 2 lat. Dodam, że depozyt robiłem zupełnie nowa karta. Wchodzę więc na livechat angielski, mówię jaka sytuacja, i dlaczego chcą kartę która nie jest aktywna ponad 14 miesięcy, na co gość mi mówi, żebym wysłał potwierdzenie z banku, że ta karta jest nieaktywna (paranoja, a co najlepsze, była to karta ze skrilla, więc wysłałem im aby maila od skrilla, w którym piszą, że moja karta i numerze xxx straciła ważność, oraz została usunięta z konta), na pytanie dlaczego mam wysłać zdjęcie karty którą jest nieaktywna 14 miesięcy, a ostatnio depozyt nią był pewnie ponad 2-3 lata temu dostaje odpowiedz, że sam nie wie.) Prócz karty musiałem wysłać skan konta bankowego z widocznym adresem, oczywiście zrobiłem dwa zdjęcia, bo na jednym jest właściciel a na drugim adres, a wysłać mogłem jedno. Wysłałem więc na Polski support 4 zdjęcia, dwie karty którą zrobiłem depozyt dwa dni temu, oraz dwa przestawiające rachunek bankowy. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja. Co ciekawe, miły Pan z angielskiego supportu powiedział by skontaktować się jutro na livechacie jak Polski support nie załatwi sprawy. Jak wygląda sprawa z kontaktem mailowym z polskim supportem? Odpisują w weekendy?
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
czy u buka jest jakas dodatkowa oplata za wplate/wyplate przez Ecopayz? pytam, bo dafabet nagle zza firany wprowadzilo za to dodatkowa prowizje
ogolnie widze, ze bukmacher ma naprawde dobre kursy, cashout i fajny bonusy na start
az 150 darmowy zaklad i 500 zl dodatkowe do kasyna, ale tam warunek wyplaty juz kosmos (35 razy trzeba obrocic!!!)
 
Do góry Bottom