>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

T 3

tuszek_1990

Użytkownik
a jak to jest jezeli moj brat miał tez konto na betsson nigdy nic nie wygrał. ale konto było na ten sam adres zameldowania czy moga mi dlatego nie wypłacić? niby skąd miałem wiedzieć ze on ma konto?
 
T 3

tuszek_1990

Użytkownik
ja nie skorzystałem gram tylko zakłady bukmacherskie ! skąd mam wiedzieć ze on załozył sobie kiedyś! to powinni mnie po informować ze jest juz konto na ten adres. kasa była wpłacana z innego konta bankowego ja mam swoje konto i robie z piniędzmi co chce nie otrzymałem zadnych bonusów wpłaciłem swoją kasę
 
T 3

tuszek_1990

Użytkownik
dzięki sylar oby się potwiedziło to co mowisz ???? (ja mam konto jedno na swoje dane zgodne z dowodem osobistym) a jak on miał kiedyś jakieś konto czy konta to mnie to nie interesuje jest starszy i robił co chce
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mietek1986

Użytkownik
Witam, wiem że takie pytania były, ale nie mogę nigdzie teraz znalezc tego... Wygrałem na jednym z kasyn sporą sumę. Slyszalem o przypadkach, ze byly problemy z bankiem i urzedem skarbowym... Moje pytanie brzmi ile mogę wypłacic jednorazowo? oraz czy przelewy maja byc dokonywane raz dziennie np po 1000 zl czy np raz na tydzien... z gory dzieki za odpowiedz
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Wyplacal juz ktos srodki na MB po zmianie stronki przez nich? Bo mi wisi wyplata od wczoraj a zawsze trwalo to maks 2-3h
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Wyplacal juz ktos srodki na MB po zmianie stronki przez nich? Bo mi wisi wyplata od wczoraj a zawsze trwalo to maks 2-3h
pewnie dożo osób wypłaca, bo po zmianie stronki, wszyscy którzy mieli jeszcze obrócić bonusem, zostali zwolnieni z tego warunku i pieniądze zostały im przypisane automatycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
Witam, mam taki problem z wypłatą pieniędzy, wysłałem im awers i rewers dowodu osobistego, wysłałem screena z wyciągu potwierdzającego mój adres z kontem bankowym, a nadal od paru dni kasy nie ma na moim koncie, a status dokumentów jest &quot;przetwarzanie&quot; o co chodzi?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam, mam taki problem z wypłatą pieniędzy, wysłałem im awers i rewers dowodu osobistego, wysłałem screena z wyciągu potwierdzającego mój adres z kontem bankowym, a nadal od paru dni kasy nie ma na moim koncie, a status dokumentów jest &quot;przetwarzanie&quot; o co chodzi?
Pisz na support jeśli to nie pomoże spróbuj porozmawiać z Adminem Marcinem-Odrą może on będzie umiał pomóc.
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
ok dzięki za pomoc, wreszcie jakiś kompetentny Artur na supporcie mi pomógł rozwiązać pozytywnie tą sytuację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Witam. Mam pytanka.
Ile trwa wypłata formą Ukash?
Czy można wypłacić niepełną kwotę np 524,24 czy musi to być np 200, 300 itd? ????

Pozdrawiam
Odpowiem Ci trochę inaczej.Ja czasem kupuję kod Ukash na stronie firmowej Dotpay przelewem ze swego konta bankowego(niekoniecznie tylko do depozytów bukmacherskich).

Wchodza wszystkie kwoty pełne czyli np: 123,247,301 itd...

Tak więc wydaje mi się,że będziesz mógł wypłacić kwotę jaka chcesz tylko bez groszowej końcówki po przecinku.
Najlepiej spróbuj,zrób symulację wypłaty.System pokaże ją czy zatwierdza ,czy nie.
To najprostsza metoda ,żeby to sprawdzic.
 
ukasz77 41

ukasz77

Użytkownik
wypłata
Witam

Od dwóch dni nie da sie wypłacić kasy przez przelew bankowy,ma tak tez ktoś czy tylko ja mam to szczęście?

Pzdr
 
Do góry Bottom