>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

I 2

inko

Użytkownik
Wie ktoś może ile maksymalnie idzie wypłata na konto bankowe? W niedzielę zleciłem wypłatę i do teraz jeszcze nie przyszła. Wcześniej pieniądze przychodziły w ciągu 24h, a teraz czekam grubo ponad 48h...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja mam dla Was świeże info co do wypłat z Betsson na konto Skrill Moneybookers.
W sobotę 15.12 wypłata zlecona po meczu Benfica-Maritimo.
Pieniądze pojawiły mi się na koncie dokładnie 35 minut po kliknięciu na wypłatę z konta gracza.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ile trwa pierwsza wypłata/ księgowanie wypłaty? Jakoś szczególnie długo? Skany dowodu osobistego mam zatwierdzone.
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Mam takie pytanie, czy jak mam konto zarejestrowane na osobę np. Jan Kowalski, a wypłacę na inne konto pieniądze, to będzie z tym jakiś problem ?
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Pewnie ma 11 lat i myślał, że jak da swoje dane i wiek 30 lat to będzie git ????

A druga opcja jest taka, że nie ma własnego konta bankowego. W takim przypadku skontaktuj się z supportem Bettson opisz sytuację, z tego co wiem kiedyś, gdy się udokumentowało to, że np twoja matka to twoja matka, to kaska mogła iść na jej konto;P
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wystąpił problem techniczny. Proszę spróbować ponownie i jeśli problem się ponawi prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Nie mogę doładować konta przez Przelewy24..
EDIT: Rozwiązane. Po prostu nie można klikać na ikonke &quot;Przelewy24&quot; tylko wpisać kwotę i klinąć na wpłatę.
 
T 3

tuszek_1990

Użytkownik
Witam
Witam kolegów mam parę pytań odnośnie wypłat betsson
zleciłem wypłatę niedziela 28.04.2013 godz 6.00
jest to moja pierwsza wypłata kwota 250zł
przez przelew bankowy ?? kiedy mogę oczekiwać kasy? czy dokumenty do weryfikacji są konieczne? nie wysyłałem ich wczesniej. pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz zostać poproszony o dokumenty, a nie musisz. Ja robiłem kilka wypłat i dopiero po 5 wypłacie otrzymałem maila, aby wysłał dokumenty do weryfikacji.
Przelew bankowy idzie z reguły ok 2-3 dni roboczych od akceptacji wypłaty.
 
Do góry Bottom