>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Betsson przeszedł samego siebie ... Nie dość że nadal nie wypłacili mi należnych pieniędzy to jeszcze napisali że mogę sobie otworzyć nowe konto (tamto usunęli , pieniędzy nie wypłacili) i grać u nich normalnie ;D
 
A 8

asot33

Użytkownik
Betsson przeszedł samego siebie ... Nie dość że nadal nie wypłacili mi należnych pieniędzy to jeszcze napisali że mogę sobie otworzyć nowe konto (tamto usunęli , pieniędzy nie wypłacili) i grać u nich normalnie ;D
jednym slowem kompromitacja
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Wcale, bo nie wymaga. Zależy od jednostki. U mnie nie sprawdzali choć sam wysłałem. Na dodatek dokumenty nie zostały potwierdzone (zbyt nieczytelne) a kasa i tak doszła na konto.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Nie wiem dlaczego macie takie problemy z wypłatami. Osobiście gram na Betssonie już jakieś półtora roku i tylko raz zdarzyło mi się czekać dłużej na pieniądze(ok 1,5 tygodnia). Przez ostanie 4 miesiące nie straciłem depozytu który wpłaciłem, w miesiącu wypłacałem około 2tyś, a wczoraj zrobiłem przelew na 5tys i o dziwo już je dziś mam na koncie.
Dla mnie duży plus dla tego bukmachera za wypłaty;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
przestrzegam, po zmianie właścicielskiej czy coś , wypłaty masakra , u mnie wisi jako oczekująca czwarty dzień wypłata i ciągle mogę ja sobie anulować !!!!!! jakaś masakra, nigdy tak nie było a gram głownie w betson, na czacie oprócz wyuczonych formułek nic
dodam że wcześniej (kilkadziesiąt prób przynajmniej) trwało to ok 24 h
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Daj znac jak juz Ci zleca bo mi tez wisi. Czy ktos jeszcze wyplacal w ostatnim czasie? W sumie nie masz sie co denerwowac przeciez byl weekend a w tym czasie chyba nie zlecaja?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Hmmm Pani na czacie twierdzila ze nawarstwiajace sie problemy z wprowadzaniem nowych zasad zbieraja teraz swoje zniwo tzn ze maja opoznienia. Mowila tez ze bez wytchnienia ksieguja wyplaty z tego co jej wiadomo z 4 lutego a moze dzis dadza rade zaksiegowac te z 5 lutego, takze przepraszala i kazala czekac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Jak tam Panowie wygląda teraz sprawa z wypłatami z betssona???? Che wpłacic , ale widze ze maja male problemy z wypłatami, cos sie zmieniło ???? dzieki
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Czy ktoś miał kiedyś już taki problem?

Otóż wpłaciłam przelewami 24 i pojawił się błąd techniczny, rozmawiałam na czacie (angielskim, mimo że polski miał pracować od 10 do 13 to był znowu niedostępny!) - nic nie dało podobno pieniędzy u nich nie ma, zadzwoniłam do przelewów 24 i Pani wytłumaczyła mi, żeby zrobić przedpłatę - kiedy to zrobiłam pojawił się na stronie betssona taki sam komunikat jak wcześniej - technical error. Zależało mi na czasie i po raz kolejny betsson nawalił, nawet przedpłaty się nie da zrobić, a pieniądze z konta bankowego zniknęły.

Nie wiem ile trzeba czekać aż oni to wszystko ogarną, to już drugi raz, na przyszłość będę pamiętać, że lepiej na nich uważać i przestrzegam każdego, komu zależy na szybkiej wpłacie.

Chociaż Pani z przelewów 24 poprawiła mi humor, była miła i wyrozumiała, przejęta całą sytuacją, nie to co w betssonie - problem naprawią, może dziś, może jutro - jak zwykle konkretnie i na temat.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 600zł w piatek wieczorem ale dzis z ciekawosci spojrzalem a tam dalej moge anulowac wyplate a status ma jako oczekujaca... Wiem ze byl weekend itd ale teraz mamy juz poniedzialem popludniu i wciaz nic...:/
 
S 0

slb1

Użytkownik
U mnie dokładnie to samo. Zleciłem wypłatę w czwartek i nic. Przeniosłem się z bet365 właśnie na betsson ale widzę, że to był błąd.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Pisałem z supportem angielskim i oni mi mowia ze nie maja absolutnie żadnych problemów z wypłatami , wspomniałem także, że wypłaty sa bardzo pozno zatwierdzane i po kilku dniach dopiero wychodza , ale kobietka &quot;nie&quot; to niemożliwe wszystko jest ok :;/: i wez tu im wierz
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Też dziś pisałam maila kiedy można się spodziewać pieniędzy po zleceniu wypłaty i oto odpowiedź:

&quot;Chcielibyśmy poinformować, że nasz dział płatności sukcesywnie nadrabia opóźnienie, jednakże księgowanie wypłaty nie będzie raczej trwało krócej niż 72 godziny, za co niezmiernie przepraszamy...&quot;

Betsson schodzi na psy...jak nie problem z wpłatą to z wypłatą...Zazwyczaj wypłata na konto bankowe trwa 1-3 dni robocze !
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No niestety muszę podzielić negatywne opinie poprzedników. W Betsson gram od lat, ale to co się dzieje w tym roku to straszne... Na wpłatę czeka się nawet do 5 dni, żeby nie mówić o wypłacie..... Czas zmienić buka, niestety zaczynam odradzać chociaż zawsze polecałem. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom