>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

zaps 7

zaps

Użytkownik
u mnie tez zawsze wszystko bylo ok czasem sie jakis problem nawinie, a ja sie chcesz kontaktowac to moim zdaniem najlepiej zadzwonic i zalatwic to odrazu niz pisac 100 razy itd itp
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Wiadomo, telefon to najszybsza droga. Ale mailem czy czatem też nie ma co gardzić. Teraz szybka odpowiedź to generalnie standard.
 
K 5

ksa

Użytkownik
Betsson wyplaca na mb pieniadze takze w weekendy , przelewy ida do 24 godzin wiec buk jesli chodzi o wyplaty jak najbardziej na ✅✅✅✅✅
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Witam,
dokonuje właśnie swojej pierwszej wypłaty z tego buka na konto bankowe. Mam wątpliwości co wpisać w rubryce &quot;oddział banku&quot;? Wystarczy wpisać tylko miejscowość?
 
L 9

longu

Użytkownik
Witam,
dokonuje właśnie swojej pierwszej wypłaty z tego buka na konto bankowe. Mam wątpliwości co wpisać w rubryce &quot;oddział banku&quot;? Wystarczy wpisać tylko miejscowość?
Sprawdz na swoim koncie bankowym na necie jak masz wpisana nazwe banku! tam bedze np;
II Oddzial BZWBK we Pacanowie itd...
 
T 0

tambi

Użytkownik
Następnego dnia powinieneś mieć je na swoim koncie. Przelewy idą zgodnie z ELIKSIR-em. 5 dni to stanowczo za długo, sprawdź czy podałeś właściwy rachunek konta i czym prędzej zadzwoń do oddziału banku. Btw jaki bank?
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
A Ja mam takie pytanie 17.07 zleciłem wypłatę środków bezpośrednio na kartę Visa. 18.07 suport twierdzi że pieniądze wyszły od nich jednak do dnia dzisiajeszego(...)
Nie spotkałem się w sumie wcześniej z wypłatą na kredytową, ale zapewne właśnie to jest powodem opóźnień. Sprawdź teraz, najpewniej masz to już na koncie.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Witam. Zaszły jakieś zmiany odnośnie wpłaty na konto gracza u tego bukmachera ? Kiedyś można było normalnie wpłacić pieniądze przelewem bankowym (druczek pocztowy). Teraz nie widzę takiej opcji :-|
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Witam. Zaszły jakieś zmiany odnośnie wpłaty na konto gracza u tego bukmachera ? Kiedyś można było normalnie wpłacić pieniądze przelewem bankowym (druczek pocztowy). Teraz nie widzę takiej opcji :-|
Wystarczy poczytać temat wstecz. Co do polecenia wpłaty musisz teraz wpłacać jako przelew międzynarodowy a nie tak jak wcześniej do polskiego banku. Oczywiście przelew międzynarodowy jest o wiele droższy więc skorzystaj z moneybookers albo bonów ukash lub też innej metody składania depozytu jaką oferuje betsson. Wszystko ładnie napisane mają na stronie betsson&#39;a.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
A nie lepiej puścić zwykły przelew? Zawsze korzystam z przelewu bankowego (mTransfer najczęściej) - przynajmniej gotówka jest w sekundę.
@Cristovao - prepaidy to też fajna sprawa, ukash i paysafecard również polecam.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w nocy o 1.00 na moneybookers, a o 10.00 już była na moim koncie, więc w miarę szybko robią wypłaty na portfel internetowy ✅
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Chciałbym poinformować szanownych userów iż od niedawna firma Betsson wprowadziła mozliwośc wypłaty za pomocą UKASH.
Bukmacher wyplacal przesylając na email kod Ukash tak jakbysmy zakupili go sobie w sklepie czy przeza dotpay.
Fajna alternatywa , zwlaszcza iż Ukash mozna płacić nie tylko w serwisach bukmacherskich.
Istnieje równięz mozliwosc wyrobienia karty MasterCard ala na wzór kart Moneybookers. Tylko tutaj jest lepiej bo związku z ustawą polską tutaj nie otrzymujemy pieniedzy a kod sluzący do płatności czy też zamianie na gotówkę.
Zachęcam do skorzystania
P.S zlecilem wyplatę wczoraj o 1 dzis o 10:00 bon na emailu.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
mam problem z wyplata srodkow.Zlecilem wyplate pieniadze zostaly odjete z konta jednak wyplata nie zostala zrealizowana.Konsultanci twierdza ze otrzymalem maila na ktorego mialem odpowiedziec i dlatgo przelew nie poszedl a od 10dni nie mialem zadnego maila od nich.Mimo to napisalem odpowiedz i dalej nic.Pieniadze sa zarezerwowane juz prawie 2 tyg i z nikim sie nie mozna dogadac.Mial ktos podobny przypadek?jak tak to prosze o pomoc
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
mam problem z wyplata srodkow.Zlecilem wyplate pieniadze zostaly odjete z konta jednak wyplata nie zostala zrealizowana.Konsultanci twierdza ze otrzymalem maila na ktorego mialem odpowiedziec i dlatgo przelew nie poszedl a od 10dni nie mialem zadnego maila od nich.Mimo to napisalem odpowiedz i dalej nic.Pieniadze sa zarezerwowane juz prawie 2 tyg i z nikim sie nie mozna dogadac.Mial ktos podobny przypadek?jak tak to prosze o pomoc
hej dokladnie to samo mialem..wszedlem na angielskiego czata i wszystko wyjasnilem...no wiec ich maile (ten ktorego nie otrzymales jak i pozostale-przynajmniej u mnie)ladauja jako spam.To po pierwsze, a w mailu jest napisane ze cos tam sie u nich pozmienialo i chca od nowa twoj skan ID ,skan rachunku i printscreen MB.No wiec wyslalem im to wszystko wczoraj i czekam,mam nadzieje ze niedlugo juz to potrwa.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Mogę wiedzieć jak długo czekałeś na potwierdzenie tych wszystkich wysłanych skanów? Obecnie mam ten sam problem z wypłatą.
 
Do góry Bottom