>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie, pierwszy raz wypłaciłem z Betssona kasę, wypłata bezpośrednio na konto. I teraz moje pytanie: zlecenie poszło w ten poniedziałek 12.12 o 8 rano. Przed chwilą sprawdzałem w zakładce Moje konto -&gt; Wyciąg z konta, że Pobranie nastąpiło dziś, czyli w środę 14.12 o 16:30, więc uznałem ze wypłata jest w trakcie realizacji. Tylko ile to może potrwać? Tak z waszego doświadczenia. Dojdzie kasa przed weekendem? Pytam bo ostatnio mnie parę razy Unibet rozpieścił, gdzie kasę miałem jeszcze tego samego dnia na koncie, bez żadnych ceregieli. No i się człowiek przyzwyczaił do szybkich wypłat ????
edit: Pieniądze mam już na koncie, w poniedziałek o 8 zleciłem wypłatę, wczoraj w środę o 16:30 Betsson pobrał kasę, dzisiaj w pierwszej sesji przychodzącej (o 10 rano) pieniądze doszły na konto ???? Tak że całkiem nieźle, spodziewałem się że będzie gorzej. Zwłaszcza ze to była moja pierwsza wypłata z Betssona. Może z następną wypłatą będzie jeszcze szybciej.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mam pytanie, pierwszy raz wypłaciłem z Betssona kasę, wypłata bezpośrednio na konto. I teraz moje pytanie: zlecenie poszło w ten poniedziałek 12.12 o 8 rano. Przed chwilą sprawdzałem w zakładce Moje konto -&gt; Wyciąg z konta, że Pobranie nastąpiło dziś, czyli w środę 14.12 o 16:30, więc uznałem ze wypłata jest w trakcie realizacji. Tylko ile to może potrwać? Tak z waszego doświadczenia. Dojdzie kasa przed weekendem? Pytam bo ostatnio mnie parę razy Unibet rozpieścił, gdzie kasę miałem jeszcze tego samego dnia na koncie, bez żadnych ceregieli. No i się człowiek przyzwyczaił do szybkich wypłat ????
przed weekendem na 100 % dostaniesz .
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
masakra te wyplaty , zawsze mialem po wyplacie gora 3-4 h kase na mb tutaj juz czekam 15 h , nie polecam tego bukmachera
e; 32 h juz ...
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
masakra te wyplaty , zawsze mialem po wyplacie gora 3-4 h kase na mb tutaj juz czekam 15 h , nie polecam tego bukmachera
15 godzin.. no po prostu skandal ???? Wyluzujcie trochę, wiem że najlepiej zeby kasa była od razu , ale zachowajmy odpowiednie miary.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
A ja zlecilem wypłate w sobote wieczorem i do teraz nie realizuja transferu bo nadal widnieją w &quot;zaksiegowane wypłaty&quot; ???? Coś czuje ze do świat moge pomarzyć o kasie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja zlecilem wypłate w sobote wieczorem i do teraz nie realizuja transferu bo nadal widnieją w &quot;zaksiegowane wypłaty&quot; Coś czuje ze do świat moge pomarzyć o kasie
Ok 3 dni robocze trwa wypłata na konto bankowe. Jeśli zleciłeś ją w sobotę to do środy powinna być kasa. Daj znać.
Wypłaty na MB muszą zostać zaksięgowane do godzinny 22:00 następnego dnia. Przeważnie jest to do 12/15h i kasa jest na mb.
 
J 0

jaku007

Użytkownik
Witam mam taki problem, założyłem konto na bettsonie wygrałem parę groszy w kasynie dołączyłem dokumenty do weryfikacji konta i zauważyłem ze w nazwisku zrobiłem literówkę live czat jest niedostępny i nie wiem czy nie będą robić przez to żadnych problemów;/ może ktoś wiec coś na ten temat?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Witam mam taki problem, założyłem konto na bettsonie wygrałem parę groszy w kasynie dołączyłem dokumenty do weryfikacji konta i zauważyłem ze w nazwisku zrobiłem literówkę live czat jest niedostępny i nie wiem czy nie będą robić przez to żadnych problemów;/ może ktoś wiec coś na ten temat?
Opisz sprawę w mejlu do supportu, powinni poprawić Twoje dane.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
ja dokonałem wypłaty dziś rano. mam nadzieję, że dłużej niż kilka dni to nie potrwa zanim będą na moim koncie /moneybookers-&gt; konto
pytanie też, czy po 2 dniach nie dostanę maila, że chcą moje dokumenty jakieś ;/
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
ja dokonałem wypłaty dziś rano. mam nadzieję, że dłużej niż kilka dni to nie potrwa zanim będą na moim koncie /moneybookers-&gt; konto
pytanie też, czy po 2 dniach nie dostanę maila, że chcą moje dokumenty jakieś ;/
Jeśli nie masz zrobionej weryfikacji to na 100% dostaniesz ????
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
nie pamiętam właśnie. wszelkie konta w bukach zakładałem daawno;/
no nic, mogę im słać co chcą, byle mi moje 8stówek oddali ;)
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Wejdz w moje konto &gt; moje dokumenty &gt; wyślij i tam będziesz miał czy wysłane itd ????
jak nie to 48h ???? wystarczy główna str dowodu i wyciąg z banku bez transakcji ????
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
w dokumentach miałem pusto, a wypłacili mi bez problemów. trwało to kilka dni, ale był nowy rok itd, więc norma. Albo kiedyś wysyłałem, albo po kilku wpłatach już mi ufali ;)
można szybciej, ale ogólnie wszystko ok ????
 
H 28

henka

Użytkownik
Tragedia jesli chodzi o wypłaty
Wypłata na konto bankowe zatwierdzona 30 grudnia dalej nie zrealizowana.
Unibet wczoraj zlecona dzis na koncie
Nie polecam tego szajsu.
 
C 0

cheateu

Użytkownik
Witam , mam pytanie odnosnie kasyna bo tam gra sie Euro , to jak wplacam zlotowki na konto w betssonie i pozniej to do kasyna to zamienia mi na euro? i jak pozniej wygram cos euro i bd chcial wyplacic to w jaki sposob sie to dzieje?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przewalutowanie przy wpłacie robi się automatycznie, a potem jak wypłacasz to euro na konto czy MB to liczą i wypłacają Ci po aktualnym kursie euro.
Czyli przykładowo wypłacisz 50 euro, aktualny kurs 1 euro to przykładowo 4 zł i na konto dochodzi Ci 200.
 
Do góry Bottom