>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

A 0

Anonimowyy

Użytkownik
Pytam bo miałem znajomego który zagrał w Polsce i mu nie wypłacili kasy. Ryzyko jest spore bo kaski trochę ukulałem. Nie chciałbym jej stracić.
 
A 0

Anonimowyy

Użytkownik
Widzę, że ludzie tutaj doinformowani i wszystko wiedzący są. Chodzi mi o konkret. Można grać i logować się na konto lub nie? Jeśli tak, to na co zwracać uwagę przy weryfikacji jeśli wcześniej grałem z Holnadii?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Widzę, że ludzie tutaj doinformowani i wszystko wiedzący są. Chodzi mi o konkret. Można grać i logować się na konto lub nie? Jeśli tak, to na co zwracać uwagę przy weryfikacji jeśli wcześniej grałem z Holnadii?
dane masz na polske? nie rozumiem w czym problem. tak mozna grac i logowac sie... jezdzilem na kontrakty do norwegii i gralem w betsson, betsafe i z polski i z norwegii. dane mialem na polske ip raz polska karta raz norweska w telefonie... czasem norweska karta w polsce... odbywalo sie to w latach 2018-2019.
 
D 0

dwd0

Użytkownik
Cześć wszystkim!

Kilka dni temu zacząłem grać na betssonie - problemy z działaniem aplikacji (rzadko kiedy mogę się przez nią zalogować na konto), czasem cashout zaskakuje dopiero za 4-5 razem, a aktualnie nie mogę wysłać kuponu, bo pojawia się błąd. To u nich nnormalne?
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Niewykluczone ze to jakies bledy techniczne. Ja w tym tygodniu zaplanowalem zalozyc nowe konto na betsson bo po ustawie hazardowej w moim kraju zamieszkania stare zlimitowane konta odeszly do lamusa. Ale z jakiegos powodu nie moge przebrnac prostej skadinad procedury zakladania konta. Obsluga mowi ze wysla mi pozniej maila w tej sprawie. Poki co dostalem tylko formulke o tzw. ,,odpowiedzialnej grze i zagrozeniach zwiazanych z hazardem''.:LOL:
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Dostałem kilka dni temu maila od Betssona, że mam do odebrania darmowe spiny w nagrodę za subskrybcję. Myślę - ok, zobaczymy co tam dali. Na początku, po logowaniu nie było żadnej informacji w grze o spinach ale kilka godzin później w końcu zostaly dodane.
Wiecie ile?
JEDEN! 😂
O wartości 0,25 PLN 😂
Chyba im list z podziękowaniami wyślę, że zapewnili mi tyle świetnej zabawy w kasynie.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
A jednak nie bledy techniczne. Oficjalnie potwierdzono ze mam bloka na grupe Betssona. Ciekawe ze nawet po tak dlugim czasie i rozgrzebaniu wszystkich kont wskutek ustawy hazardowej wciaz mieli moje dane:).

W sumie dobrze wiedziec ze raz spalony most pozostaje spalony definitywnie. Nie bede zakladal konta na slupa bo interesowaly mnie jedynie ulamki pojedycznych kursow. Niech sobie zyja.

Zycze wszystkim uzytkownikom grupy Betssona wielocyfrowych wygranych:giggle:
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
A jednak nie bledy techniczne. Oficjalnie potwierdzono ze mam bloka na grupe Betssona. Ciekawe ze nawet po tak dlugim czasie i rozgrzebaniu wszystkich kont wskutek ustawy hazardowej wciaz mieli moje dane:).

W sumie dobrze wiedziec ze raz spalony most pozostaje spalony definitywnie. Nie bede zakladal konta na slupa bo interesowaly mnie jedynie ulamki pojedycznych kursow. Niech sobie zyja.

Zycze wszystkim uzytkownikom grupy Betssona wielocyfrowych wygranych:giggle:
A za co wogole ten blok co napisali? Bo sam się zastanawialem nad założeniem u nich konta i teraz naprawdę mam zaglostke bo w sumie kursy mają niskie, tak jak bah a to że niema podatku to niwelują np wyższe kursy u Polskich buków (niektóre mają nawet wysokie kursy i grę bez podatku) więc niewiem czy jest sens się pakować do nich.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
A za co wogole ten blok co napisali? Bo sam się zastanawialem nad założeniem u nich konta i teraz naprawdę mam zaglostke bo w sumie kursy mają niskie, tak jak bah a to że niema podatku to niwelują np wyższe kursy u Polskich buków (niektóre mają nawet wysokie kursy i grę bez podatku) więc niewiem czy jest sens się pakować do nich.
ten blok to odmowa ponownego załozenia konta, wymogi prawne spowodowaly ze wszystkie konta zostaly w jakis sposob reinstalowane/zamkniete, liczylem ze ponownie tu podzialam na wlasnych warunkach

oczywiscie nie napisali za co (...8.1 Możemy odmówić otwarcia konta z dowolnego powodu...). ale ja i bez tego wiem, stare konto zostalo zlimitowane do bodajze 100zl po kilku grubszych strzalach, wyplacilem siano i zapomnialem o nich, teraz musieli uznac ze nie beda sie ze mna ponownie użerac, po co im klient ktory czesciej wygrywal niz przegrywal


mozesz spokojnie zalozyc u nich konto, nic ci nie grozi, nie zablokuja cie o ile nie naruszasz rażaco regulaminu, co najwyzej zlimituja do groszowych stawek i wymuszą ze sam odejdziesz z pieniedzmi, tylko tyle
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Przelew zrobiony wczoraj rano, na koniec po 17.

Przelew zrobiony dzisiaj, na koncie przed chwilą.

Polecam bardzo. Tylko bez żadnych kombinacji a wszystko będzie cacy.

Dostępne screeny jak coś.
 
Do góry Bottom