>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - opinie

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Właśnie, żadnych problemów bezproblemowe i bardzo szybkie wypłaty a z tymi darmowymi zakładami to &quot;zwariowali&quot; :) zamiast śniegu to u nich padają free bety :)
Oni się z Polski nie zwijają tylko raczej się bardzo dobrze rozwijają
Ja też żadnych problemów nie stwierdzam a za to dużo drobnych promocji.
 
B 0

brazylia29

Użytkownik
Totalna lipa po 4 latach gry u tego buka spotkał mnie spory zawód ,do tej pory wpłacałem często i wypłacałem ale raczej małe sumy do 1000 pln ale wreszcie udało się wygrać coś więcej czyli ok 8000pln i tu zonk z wypłatą zaczęli kombinować że potrzebne są dodatkowe dokumenty potrzebne do weryfikacji jak wyciąg z konta ,faktury za prad i coś tam ,ale dobra niech będzie ,ale tu był problem bo żadne dokumenty do nich nie dochodziły ani w fomacie pdf, jpg próbowałem wczytać zawsze odrzucało z innych komputerów też tak kilkka dni walki i zapewniania ,że nie da rady wgrać a oni swoje ,na koniec byłem tak zdruzgotany ,że przegrałem wszystko w kasynie bo dotarło do mnie ,że specjalnie odrzucali moje dokumenty ,żeby nie doszło do weryfikacji i w rezultacie do wypłaty.Powiedziałem sobie nigdy więcej bukmacherów ,może to mi da nauczkę ,że nie warto grać bo po co jak nawet jak wygrasz większą sumę to i tak możesz nie dostać.PS. Kiedy cała kasę przegrałem dokumenty przeszły i weryfikacja przeszła.
 
kecaj11 6

kecaj11

Użytkownik
Oto jak Betsson oszukuje

Postawiłem ,że Alaves wygra 1 lub drugą połowę.
Alaves wygrał drugą połowę 0:2 a oni i tak uznali zakład za przegrany
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Betsson nie oszukuje, ale to dość przeciętny buk. Poza tym zamula.
Zgłoś błąd - poprawią, a nie jęcz od razu.
 
kecaj11 6

kecaj11

Użytkownik
Nie jęczę bo postawiłem tylko 10e i mi nie zależy ,ale nie wierzę żeby poprawili bo to już drugi raz niepoprawnie mi rozliczają zakład. Wcześniej zmienili mi handi w tenisie z 7,5 na 6,5 nic nie zdziałałem i teraz też nic nie wskóram bo oni zawsze mają racje
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Nie jęczę bo postawiłem tylko 10e i mi nie zależy ,ale nie wierzę żeby poprawili bo to już drugi raz niepoprawnie mi rozliczają zakład. Wcześniej zmienili mi handi w tenisie z 7,5 na 6,5 nic nie zdziałałem i teraz też nic nie wskóram bo oni zawsze mają racje
Tym razem nie mają wyjścia i muszą to skorygować.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Faktycznie skorygowali, napisali ,że to był błąd systemu i pewnie tak było więc w tym przypadku cofam to co napisałem - dla mnie:zoltakartka:
Błąd systemu to brzmi śmiesznie, powinni dać rekompensatę tym bardziej żę to ich ewidentna wina. Przecież to spotkanie Pucharu Króla transmitowało to wiele stacji....coraz gorzej się dzieje z tymi bukmacherami.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Próbując założyć konto ciągle wyskakuje mi komunikat : &quot;Wystąpił błąd przy rejestracji. Prosimy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta&quot;. Wiecie o co chodzi?
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Próbując założyć konto ciągle wyskakuje mi komunikat : &quot;Wystąpił błąd przy rejestracji. Prosimy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta&quot;. Wiecie o co chodzi?
To znaczy ze któreś dane użytkownika juz są w systemie. Zakładasz na &quot;kolegę&quot;?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
To znaczy ze któreś dane użytkownika juz są w systemie. Zakładasz na &quot;kolegę&quot;. Ja przy takiej próbie tak właśnie miałem i okazało się że juz mial wcześniej konto. Wejdz na czat i zapytaj, powinni powiedzieć jak ocb
Wszystko wyjaśnione, wystąpiła pomyłka z ich strony. Dzięki za pomoc ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie normalnie działa. Jeśli nie mieszkasz w polsce, to być może licencję na grę w danym kraju ma tylko betsafe. Stąd przekierowanie do betsafe.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Wyplacal wogole ktos od nich ostatnio?ja zlecilem wyplate. Wyslali mi wiadomosc ze potrzebuja jakies zaswiadczenie z banku pomimo ze wczesniej wiele razy wyplacalem bez problemu. Wiadomosc poszla do spamu i jej nie widzialem. Anulowali wyplate a teraz nie odpisuja
 
ranczo0123 495,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ludzie nie panikujcie bo az zal tego czytac. wyslijcie im potrzebne dokumenty i te pieniadze dojda. PS zlecilem wyplate w pon na konto bankowe a we wtorek pieniadze juz byly..
 
Do góry Bottom